Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παντως σε ενα RN4 που του εβαλα dev την Παρασκευη πηρε κανονικα αναβαθμιση σε μας τι σκατα κανουν δεν μπορω να καταλαβω.:lol:
Link to comment
Share on other sites

Δλδ το έδωσαν στο Max2 και όχι σε εμάς?5af3ad263131be5b8afb61ac2c8fcac8.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να μας πούνε σε ποια αναβάθμιση το έδωσαν να το μάθουμε και μεις. Την 8.12.20 έχω με Android 9απο την xiaomi eu και πουθενά μα πουθενά δεν το αναφέρουν. Έχει ακουστεί, ναι. Αλλα για την ώρα τίποτα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποιες ρυθμίσεις βίντεο και φώτο έχετε σαν τις καλύτερες;;;;; εδώ σας θέλω.........

Link to comment
Share on other sites

Dev παντως ειμαστε σταθερα στην 8.12.13. Τιποτε καινουριο......

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε νέα αναβάθμιση stable. MIUI V10.2.1.0.OEDCNXM και MIUI 10 V10.2.1.0.OEDMIFK

 

Εγώ δεν την έχω αυτή. Έχω βάλει γλώσσα Ινδία αλλά γύρισα σε Ελλάδα και τίποτα. Έχω την παρακάτω έκδοση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω την 10.0.1.0 σταθερή

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω την 10.0.1.0 σταθερή

Link to comment
Share on other sites

Τους μπερδεύεις..... Εσύ έχεις την China stable ο άλλος την Global....

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και China stable έγραψα και global stable.

Link to comment
Share on other sites

Τους μπερδεύεις..... Εσύ έχεις την China stable ο άλλος την Global....

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μα κάνω ανανεώσεις και εγώ, αλλάζω region, δεν γίνεται τίποτα και λεω "τι γίνεται? Πηραν πίσω το update?" :lol:

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

σταθερη https://forum.xda-developers.com/mi-max-3/how-to/rom-official-recovery-fastboot-roms-mi-t3827503 εδω λινκ για ολεσ τις rom απο το xda
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, και εγω κολλημένος στην 10.0.1.0, ερώτηση αλλαξα προχθές χωρα απο ελλαδα σε Ινδία και δοκίμασα face unlock και κατεβασα μερικα θέματα, βέβαια το ξανά άλλαξα σε ελλαδα.ιδεα μου η για καποιο λογο έτρωγε περισσότερη μπαταρία;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έβαλα την 10. 2.1.0 Ρομ και πήγα να ξαναβάλω την παλιά που είχα την 10.0.1.0 και δεν μου την εμφανίζει στις ενημερώσεις που κανείς χειροκίνητα. Θέλω να την αλλάξω γιατί στα φάκελα που έχω βάλει εφαρμογές μου χάνει την σειρά που τα έχω ταξινόμηση.
Link to comment
Share on other sites

Μου γράφει αδυναμία λήψης ενημερώσης δοκιμάστε σε ένα με δύο λεπτά. Το ίδιο βγάζει συνέχεια. Ήθελα να ρωτήσω με την Ρομ που έχω τώρα θα περνώ ενημερώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έβαλα την 10. 2.1.0 Ρομ και πήγα να ξαναβάλω την παλιά που είχα την 10.0.1.0 και δεν μου την εμφανίζει στις ενημερώσεις που κανείς χειροκίνητα. Θέλω να την αλλάξω γιατί στα φάκελα που έχω βάλει εφαρμογές μου χάνει την σειρά που τα έχω ταξινόμηση.

Μήπως έχει anti-rollback

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε update για ενημέρωση του MIUI…

 

521b015db63566a3827159071ac8e6c5.jpg5a2f262aeffdf428079da42a37d9c538.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτή έχω και εγώ αλλά από χθες. Την κατέβασα και την έκανα ενημέρωση χειροκίνητα μόνος μου. Εμένα ήταν 1.66gb . Άρα και εμένα οκ πρέπει να είναι?
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου βγάζει και δεν με αφήνει να βάλω Ρομ είτε stable είτε develop. Πριν μου έβγαζε επιλογή για να κάνω ενημέρωση από εσωτερική μνήμη η κάρτα sd. Πώς ανεβάζω φωτό ...δεν μπορώ να ανεβάσω
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Θα δούμε την καινούρια stable, ας δοκιμαστεί πρώτα και τη βάζουμε όλοι. Όσοι την έχουν βάλει μήπως ενεργοποίησαν VoLTE και VoWIFI; Edited by Angelos1983

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

μου σκασε μολις η 10.2.1.0 να την κάνω μεσω των ρυθμίσεων η καλύτερα να την κατεβάσω απο το site και να την κανω χειροκίνητα;
Link to comment
Share on other sites

Κάνε αυτόματα... εγώ την έκανα χειροκίνητα και τώρα δεν μπορώ να ξαναπεράσω χειροκίνητα άλλη Ρομ. Δεν υπάρχει στο μενού με τις τρεις τελιτσες.
Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update έχει εξαφανιστεί κάθε ίχνος lag στα full screen gestures. Επίσης έχω την αίσθηση ότι γίνεται καλύτερη διαχείριση της διαθέσιμης RAM.

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...