Jump to content

[ΜΟΤΟ] Haojin 125cc


sv2evs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia to exei enas filos moy se 110cc to kseskizoume olh mera to pathse telikes apo thn proth hmera to exei enan xrono me 18000 xiliometra kai den exei bgalei kanena problima ektos to oti trizoun ta plastika. Shmera me dyo atoma kai kamposo aera patise 100 kai kati. gia ta lefta tou einai teleio
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 51
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτο που ειπε ο φιλος για τα φρενα με αγχωσε πολυ!!!

τι να το κανεις το μηχανακι οσο και να κανει αν δεν εχει καλα φρενα?

 

Δεν είναι και τόσο καλά τα φρένα. Επίσης ΛΑΣΤΙΧΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ καθόλου καλά και θέλουν αλλαγή. Μου το είπε και άτομο που δουλεύει στο συνεργειο/αντιπροσωπεία που τα πουλάν.

 

Επίσης προχθές κόπηκε η ντίζα του γκαζιού. Το πήγα σε άλλο συνεργείο και μου είπαν οτι ΑΓΟΡΑ μόνο έκανε 18 ευρώ.:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα. Γνωρίζει κανείς ποια καταστήματα έχουν ανταλακτικά για το scooter Haojin; Θεσ/νίκη. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

αυτο που ειπε ο φιλος για τα φρενα με αγχωσε πολυ!!!

τι να το κανεις το μηχανακι οσο και να κανει αν δεν εχει καλα φρενα?

 

Ενας φιλος μου στο δικο του αλλαξε τα φρενα και λεει οτι εγινε αλλο μηχανακι!!!!

Δεν ξερω μαλλον τα εργοστασιακα ηταν μαπα ....στο δικο μου το πισω δεν πιανει καθολου

Link to comment
Share on other sites

υποτίθεται οτι μετά το service που του έχω κάνει, έχουν αλλαχθεί τα φρένα. Λέτε και αυτά να είναι Made in China;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ola-kala-einai[/member] το post σου σβήστηκε γι' αυτόν τον λόγο:

 

  • Απαγορεύεται η δημοσίευση αγγελιών πώλησης, ζήτησης ή ανταλλαγής, καθώς και μηνυμάτων που έχουν ως σκοπό τη συναλλαγή με επισκέπτες/μέλη του myphone.gr. Οι αγγελίες θα πρέπει να δημοσιεύονται αποκλειστικά στην ενότητα των Αγοραπωλησιών (Buy and Sell Mobiles, Buy and Sell General), η οποία διέπεται από ειδικότερους όρους που περιγράφονται αναλυτικά σε παρακάτω παραγράφους.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σήμερα έσπασε ο ένας ακροδέκτης απο τον πόλο της μπαταρίας. Εντελώς κουφό..άναψε ένα απο τα led μπροστά στο κοντέρ και μόλις το έσβυσα (επειδή παραξενεύτηκα), δεν έπερνε μπρος. Ήρθε η οδική και το βρήκε, ευτυχώς.

 

Πόσες πιθανότητες υπάρχουν όμως να συμβεί αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει πέσει η τιμή του παιδιά καθόλου (του αυτόματου) ;

 

Συνεχίζει να είναι στα 1000 ευρώ ;

Link to comment
Share on other sites

re paidia giati dinete tosa lefta se auta ta mixanakia...parte ena gilera i ena yamaha me ta idia lefta metaxirismeno kai se kali katastasi... tha exete kai poli perissoteri axiopistia alla kai dunami. 1000 einai para polla gia auta ta kinizika,pseutika mixanakia
Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιγω νεο θεμα...ποσταρω εδω!

εχω ακουσει για κατι παπακια κινεζικης προελευσης με κινητηρα 100 κυβικων και στα χαρτια 50αρι.τα ονομαζομενα "παπακι delivery" ξερετε τιποτα :blink: ???

με ενδιαφερει να αγορασω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia giati dinete tosa lefta se auta ta mixanakia...parte ena gilera i ena yamaha me ta idia lefta metaxirismeno kai se kali katastasi... tha exete kai poli perissoteri axiopistia alla kai dunami. 1000 einai para polla gia auta ta kinizika,pseutika mixanakia

 

Δηστυχώς πέφτεις στην παγίδα και ακους 125 κυβικά και νομίζεις οτι το μηχανάκι μπορεί να ανταγωνιστεί άλλα στα ίδια κυβικά...δηστυχώς δεν είναι έτσι και πέφτεις έξω..:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ενας εδω στο χωριο μου ειχε τετοιο κινεζο χαοτζιν και 7000 αρχισε να του καιει λαδια.οτι ειχε ο κινιτηρας καψημο.και μιλαμε για πολυ καπνο.πιο πολυ απο 2χρονο
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι πως θα του συμπεριφεροταν!!! το haojin ειναι μηχανακι των dellivery και "τρωνε" απιστευτα μαμησια και τα μηχανακια ειναι αψογα.

παπακι εχεις...τωρα αμα εσυ την εχεις δει "αλλα cbr@ οχι μονο λαδια θα καψει...αλλα και την τσεπη σου :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βασικά εγώ του συμπεριφέρομαι πάρα πολύ νορμάλ...δεν καίει απολύτως τίποτα...Ούτε σε βενζίνη καίει ! Όπως λέει και ο Raver...είναι για normal καταστάσεις.
Link to comment
Share on other sites

αυτος που το ειχε το ειχε γ@μησει στην κυριολεξια.ειχε φαειποσες τουμπες,στο βουνο πηγαινε.λαδια ουτε τα εβλεπε.σερβις μια φορα εκανε και αυτο γιατι δεν επερνε μπροστα.αλλαξε πιστονι μπιελα και νομιζω εκαψε βαλβιδα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πάντως όταν προσπαθείς να το πουλήσεις, δεν έχεις και τόση επιτυχία. Ο κόσμος είναι δύσπιστος.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπορεί κανείς να μου πει αν έχει πρόβλημα με το γκάζι του σκούτερ ; Αυτές τις μέρες μου ανεβάζει το ρελαντί απο μόνο του.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπορεί κανείς να μου πει αν έχει πρόβλημα με το γκάζι του σκούτερ ; Αυτές τις μέρες μου ανεβάζει το ρελαντί απο μόνο του.

 

Θα σας φανεί τρελό...αλλά όταν σηκώνομαι απο το κάθισμα, το ρελαντί πέφτει. Πάλι ηλεκτρολογικό πρόβλημα; Σας έχει τύχει να ακούσετε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Θα σας φανεί τρελό...αλλά όταν σηκώνομαι απο το κάθισμα, το ρελαντί πέφτει. Πάλι ηλεκτρολογικό πρόβλημα; Σας έχει τύχει να ακούσετε κάτι;

 

τελικα αυτο το μηχανακι εχει κρυφη τεχνολογια....κοιτα τι κανανε οι κινεζοι για να εχει οικονομια...και μετα σου λενε παρε yamaha.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

άσε...είναι τρελοί αυτοί οι κινέζοι ! Εντελώς τρελοί !
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Εγώ πάντως το έχω βάλει σε αγγελία παιδιά...αλλά κανείς δεν ενδιαφέρεται.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, μπορεί να είναι καλύτερα..το ζήτημα είναι όμως τι πέρνεις για το λεγόμενο vallue for money. Με 1000 ευρώ, δεν πέρνεις πολλά 125cc.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...