Jump to content

O νέος DJ 95,2


Cyberbob
 Κοινοποίηση

Σας αρέσει ο ΝΕΟΣ DJ 95,2 ?  

56 members have voted

  1. 1. Σας αρέσει ο ΝΕΟΣ DJ 95,2 ?

    • Όχι ! Προτιμούσα τον παλιό Radio DeeJay !
      26
    • Ναί ! Καλύτερος απο το Radio DeeJay !
      16
    • Ναί...καλός είναι !
      14


Recommended Posts

To μόνο που θα μετράει θα είναι τα πρωινά με τον Μιχάλη μου φαίνεται. Καλή κίνηση, αλλά δεν αρκεί
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 96
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia o sta8mos prin 2-3 xronia sarwne! de kserw, egw mexri na diavasw ayta edw gia thn allagh kai tetoia pisteya oti htan poly enwmenoi oloi metaksy toys ekei mesa... Dhladh htan san na htan oloi kollhtaria!! mono kai mono to video pou yphrxe sthn arxh tou site sou edine na katalabeis ti trella kai zwntania yparxei se ayto to sta8mo!!! nomizw opoios akoyge katalabainei ti ennow!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό νόμιζα αλλα τελικά αποδείχθηκε λάθος εκτίμηση...Εβλεπα και εγω τη ζωντανια, τη Θεοτοκάτου με τον Τσαουσόπουλο να πηγαίνουν στο καρναβάλι της Πάτρας για να παίξουν μουσική και άλλα τέτοια και νόμιζα ότι ήταν όλοι Ο.Κ με όλους σχεδόν...Τι να πώ...
Link to comment
Share on other sites

re paidia o sta8mos prin 2-3 xronia sarwne! de kserw, egw mexri na diavasw ayta edw gia thn allagh kai tetoia pisteya oti htan poly enwmenoi oloi metaksy toys ekei mesa... Dhladh htan san na htan oloi kollhtaria!! mono kai mono to video pou yphrxe sthn arxh tou site sou edine na katalabeis ti trella kai zwntania yparxei se ayto to sta8mo!!! nomizw opoios akoyge katalabainei ti ennow!!!

 

Άστα...κι εγώ έτσι νόμιζα ! Αλλα μάλλον κάναμε λάθος :(

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Diavasa auta pou grapsate ...ouaou den eixa idea... Thanks....anyway... Prepei na sou pw oti den tha xathw apo to radio ...polu suntoma ...polu omws... tha me ksanaakousete se oneirikes sunthikes... xwris na mpeis stin diadikasia na mantepseis ti kai pws ... kane ligi upomoni kai kathisixase tous fans...pou me exete pragmatika sugkinisei...kai oloi lunchbox stis 3 sto MAD pername trela kala ekei on kai off air

 

Δεν φαντάζεστε πόσο χαίρομαι :yahoo::D

Άντε όσο γρηγορότερα,τόσο καλύτερα :cool:

 

Cu tomorrow @ Lunchbox ! Ελάτε να της στείλουμε όλοι μηνύματα αύριο ! Είστε ? :rolleyes:

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν άκουγα radio dee jay δεν μου άρεσε καθόλου.

Αλλά τώρα που άκουσα για λίγο είναι χειρότερος απο ποτέ.

Παλιότερα τουλάχιστον είχε κάποιο στύλ, και ας μου την έσπαγε αυτο το στύλ του.anyway τώρα είναι ενας κοινός σταθμός...

Link to comment
Share on other sites

Άστα...κι εγώ έτσι νόμιζα ! Αλλα μάλλον κάναμε λάθος :(
entaksei de shmainei oti xalasan kai oi sxeseis tous... Epaggelmatika einai auta kai polles fores oi filies de xwrane ean yparxoun problhmata!
Link to comment
Share on other sites

Το site του radio Dj ποιο ειναι ??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν είστε καλά ενημερωμένοι, ο νέος DJ πιστέψτε με θα τα πάει πολύ καλύτερα από τον παλιό, το μόνο κακό είναι ότι 'μάλλον' δεν θα ξανακάνει η Εύα... Εγώ ξέρω ότι από τη Δευτέρα 6 Ιουνίου θα αρχίσουν επίσημα οι εκπομπές τους και όλου αυτοί οι διάσημοι που έλεγαν απλά θα έιναι κάθε μέρα καλεσμένοι στο Μιχάλ δεν ξέρω για τους υπόλοιπους... Ο σταθμός θέλει ακόμα δουλειά αρκετή αλλά με τη νέα σεζόν το Σεπτέμβρη θα δείτε ότι ο Athens DJ 95.2 θα πετάει σίγουρα, κάτι ξέρω που σας το λέω... Και εγώ στεναχωρήθηκα που τον έκαναν έτσι αλλά είναι για το καλό του σταθμού και χρειάζεται την υποστήριξη όλων μας και όχι να τον σνομπάρουμε... Ακούστε λίγο καλύτερα και θα δείτε ότι θα γίνει ο νέος σας dj στάνταρ... Και μη νομίζετε ότι ο Μιχάλης είναι κανένας χαζός και σκέφτεται μόνο τα νούμερα... Έχει χρόνια καψούρα με αυτό που κάνει... αλλά όταν έχεις έναν Kiss fm & έναν Nitro να σου αντιγράφει όλο το πρόγραμμα και το στυλ και να πετάνε και λίγο Village μέσα κάτι πρέπει να κάνεις... δε γίνεται μια ζωή να κάνεις το ίδιο και το ίδιο... Ο dj την χρειαζόταν την αλλαγή και είμαι σίγουρος ότι πολλοί θα ακολουθήσουν το παραδειγμά του...

 

Αναμένετε νεότερα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν δεν φέρουν πίσω την Ευούλα δεν πρόκειται να τους ξανακούσω.Έκοψαν την εκπομπή που άκουγα τόσον καιρό και θα πρέπει να τους επιβραβεύσω και από πάνω?Γεια να κάταλαβω δηλαδή μας λες,ότι μας αρέσει ή όχι το νέο πρόγραμμα πρέπει να τον ακούμε?Για ποιον λόγο?Αν σε κάποιον αρέσει αυτό το πράγμα ας το ακούσει.Εγώ πάντος δεν πρόκειται.Αν φέρουν πίσω την Ευούλα και γίνει ο σταθμός όπως ήταν πριν εγώ θα τον στηρίξω.Τώρα έτσι όπως είναι δεν με εκφράζει καθόλου και δεν με ενδιαφέρει το καλό του σταθμού.Και να κλείσει εγώ δεν δίνω δεκάρα.No mercy.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν είστε καλά ενημερωμένοι, ο νέος DJ πιστέψτε με θα τα πάει πολύ καλύτερα από τον παλιό, το μόνο κακό είναι ότι 'μάλλον' δεν θα ξανακάνει η Εύα... Εγώ ξέρω ότι από τη Δευτέρα 6 Ιουνίου θα αρχίσουν επίσημα οι εκπομπές τους και όλου αυτοί οι διάσημοι που έλεγαν απλά θα έιναι κάθε μέρα καλεσμένοι στο Μιχάλ δεν ξέρω για τους υπόλοιπους... Ο σταθμός θέλει ακόμα δουλειά αρκετή αλλά με τη νέα σεζόν το Σεπτέμβρη θα δείτε ότι ο Athens DJ 95.2 θα πετάει σίγουρα, κάτι ξέρω που σας το λέω... Και εγώ στεναχωρήθηκα που τον έκαναν έτσι αλλά είναι για το καλό του σταθμού και χρειάζεται την υποστήριξη όλων μας και όχι να τον σνομπάρουμε... Ακούστε λίγο καλύτερα και θα δείτε ότι θα γίνει ο νέος σας dj στάνταρ... Και μη νομίζετε ότι ο Μιχάλης είναι κανένας χαζός και σκέφτεται μόνο τα νούμερα... Έχει χρόνια καψούρα με αυτό που κάνει... αλλά όταν έχεις έναν Kiss fm & έναν Nitro να σου αντιγράφει όλο το πρόγραμμα και το στυλ και να πετάνε και λίγο Village μέσα κάτι πρέπει να κάνεις... δε γίνεται μια ζωή να κάνεις το ίδιο και το ίδιο... Ο dj την χρειαζόταν την αλλαγή και είμαι σίγουρος ότι πολλοί θα ακολουθήσουν το παραδειγμά του...

 

Αναμένετε νεότερα...

sumfwnw...kai eimai kai sigouros oti kai me tous djs pou efygan exoun aristes sxeseis...poios ksexnaei ola ayta pou kanane mazi..! xthes thimithika kai thn fwtografish pou eixan kanei oloi oi djs tou stathmou me ta opis8ia eksw!xaxa
Link to comment
Share on other sites

sumfwnw...kai eimai kai sigouros oti kai me tous djs pou efygan exoun aristes sxeseis...poios ksexnaei ola ayta pou kanane mazi..! xthes thimithika kai thn fwtografish pou eixan kanei oloi oi djs tou stathmou me ta opis8ia eksw!xaxa

 

Η οποία φωτογράφιση μπορεί να είχε και τη βοήθεια του Photoshop :whistle:

 

Anyway,για τα υπόλοιπα, δε νομίζω να είναι για το καλό του σταθμού γιατί εγω βλέπω πολλούς απο τους παλιούς ακροατές (και δε μιλάω μόνο για το φόρουμ)

-μαζί με μένα- να μήν ακούν πια. Βέβαια μπορεί να κερδίσει νέους ακροατές.

Ο Radio DeeJay είχε το δικό του στύλ. Είχε κάτι το διαφορετικό !

Τώρα έγινε σαν όλα τ'άλλα. Και μένα αυτό δε μ'αρέσει.

 

Αν θυμάμαι ο Kiss είχε αρκετές ομοιότητες με το RDJ... αν δεν έχει χαλάσει κι αυτός, μάλλον θα αρχίσω ν'ακούω...

 

Και μια ερώτηση για τον tasosgreece: (Είσαι ο Τάσος του Radio One ?)

 

Γιατί πιστεύεις οτι ο Νέος DJ θα πάει καλύτερα απο το παλιό Radio DeeJay ?

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Η οποία φωτογράφιση μπορεί να είχε και τη βοήθεια του Photoshop :whistle:

 

Anyway,για τα υπόλοιπα, δε νομίζω να είναι για το καλό του σταθμού γιατί εγω βλέπω πολλούς απο τους παλιούς ακροατές (και δε μιλάω μόνο για το φόρουμ)

-μαζί με μένα- να μήν ακούν πια. Βέβαια μπορεί να κερδίσει νέους ακροατές.

Ο Radio DeeJay είχε το δικό του στύλ. Είχε κάτι το διαφορετικό !

Τώρα έγινε σαν όλα τ'άλλα. Και μένα αυτό δε μ'αρέσει.

 

Αν θυμάμαι ο Kiss είχε αρκετές ομοιότητες με το RDJ... αν δεν έχει χαλάσει κι αυτός, μάλλον θα αρχίσω ν'ακούω...

 

Και μια ερώτηση για τον tasosgreece: (Είσαι ο Τάσος του Radio One ?)

 

Γιατί πιστεύεις οτι ο Νέος DJ θα πάει καλύτερα απο το παλιό Radio DeeJay ?

 

 

Oh yes ο Τάσος από το Radio ONE είμαι...τον ξέρεις το σταθμό;

Λοιπόν, έχω μιλήσει με παιδιά από το σταθμό μέσα και έρχονται αισιόδοξα μηνύματα... Απλά όλα έγιναν τόσο γρήγορα που επικρατέι ένας πανικός ακόμα, είμαι σίγουρος ότι θα πάνε όλα καλά γιατί σε λίγο θα δοκιμάσουν νέες ιδέες...

 

Αναμένετε κ άλλα νεότερα...

Link to comment
Share on other sites

Το ραδιο ειναι για να ακους μουσικη, αν θες να δεις διαφημησεις η συνεντευξεις η γενικα κουβεντα υπαρχει και η τηλεοραση για αυτο.Πιστευω οτι ειναι καλυτερα ετσι.Αλλωστε ειναι νωρις ακομα για να κρινουμε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι εκαναν στο Deejay εμενα η αλλαγη δε μου φαινεται καλη. Ειχα να ακουσω αρκετο καιρο λογω ελλειψης χρονου και τις δυο τελευταιες μερες που εβαλα να ακουσω οποιος βγαινει να μιλησει το μονο που λεει ειναι "Ακουτε το νεο Deejay", ειναι παααααρα πολυ σπαστικο ομως ! :mad: :mad:

 

Τωρα πλεον θα ακουω μονο Κiss.

 

Παντως πολυ πετυχημενοι σταθμοι χαλανε υπερβολικα στην πορεια του χρονου, στο Γυμνασιο και στο Λυκειο δηλ. μεχρι πριν 4 χρονια θυμαμαι ακουγα με τρελλη πορωση Jeronimo Groovy, αλλα οταν αρχισε να βαζει στο προγραμμα ελληνικα λαικοποπ σπαστηκα παρα πολυ. Μου φανηκε εντελως κοντρα κινηση στο προφιλ του σταθμου και δεν εχω ξανακουσει απο τοτε, μονο σπανια τον Πετρακα τα απογευματα.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Oh yes ο Τάσος από το Radio ONE είμαι...τον ξέρεις το σταθμό;

Λοιπόν, έχω μιλήσει με παιδιά από το σταθμό μέσα και έρχονται αισιόδοξα μηνύματα... Απλά όλα έγιναν τόσο γρήγορα που επικρατέι ένας πανικός ακόμα, είμαι σίγουρος ότι θα πάνε όλα καλά γιατί σε λίγο θα δοκιμάσουν νέες ιδέες...

 

Αναμένετε κ άλλα νεότερα...

 

Είδα το link στην υπογραφή σου... εσύ δουλεύεις και στο ραδιόφωνο κάτι παραπάνω πρέπει να ξέρεις...Αν και είναι non-stop σταθμός ! (Και χωρίς διαφημίσεις ? Μπράβο!)

Κι εγώ μιλάω με ένα άτομο του σταθμού κι έχουμε και μέρες να μιλήσουμε (τελευταία φορά μιλήσαμε πρίν το νέο πρόγραμμα)

 

Για να δούμε......ας ελπίσουμε να φτιάξει . . . όπως είναι τώρα δε μ'αρέσει

 

Παιδια δεν ξερω τι εκαναν στο Deejay εμενα η αλλαγη δε μου φαινεται καλη. Ειχα να ακουσω αρκετο καιρο λογω ελλειψης χρονου και τις δυο τελευταιες μερες που εβαλα να ακουσω οποιος βγαινει να μιλησει το μονο που λεει ειναι "Ακουτε το νεο Deejay", ειναι παααααρα πολυ σπαστικο ομως ! :mad: :mad:

 

Τωρα πλεον θα ακουω μονο Κiss.

 

Παντως πολυ πετυχημενοι σταθμοι χαλανε υπερβολικα στην πορεια του χρονου, στο Γυμνασιο και στο Λυκειο δηλ. μεχρι πριν 4 χρονια θυμαμαι ακουγα με τρελλη πορωση Jeronimo Groovy, αλλα οταν αρχισε να βαζει στο προγραμμα ελληνικα λαικοποπ σπαστηκα παρα πολυ. Μου φανηκε εντελως κοντρα κινηση στο προφιλ του σταθμου και δεν εχω ξανακουσει απο τοτε, μονο σπανια τον Πετρακα τα απογευματα.

 

Πειράζει που συμφωνώ 100 % μαζί σου ? Σε όλα είσαι σωστή ! :cool:

 

Το ραδιο ειναι για να ακους μουσικη, αν θες να δεις διαφημησεις η συνεντευξεις η γενικα κουβεντα υπαρχει και η τηλεοραση για αυτο.Πιστευω οτι ειναι καλυτερα ετσι.Αλλωστε ειναι νωρις ακομα για να κρινουμε.

 

Μα ο νέος dj βάζει συνέχεια διαφημίσεις... σαν το Nitro !

Που πήγε εκείνο το ωραίο διαφημίσεις κάθε μισάωρο...?

 

Εγω το ξαναλέω,έτσι όπως πάνε σε λίγο θα βάλουν και το μήνυμα 1€...

Πως και δεν το έκαναν ακόμα ???

 

[Ούτε πιστεύω τι έχω γράψει τις τελευταίες ημέρες! Εκεί που ήμουν φανατικός του Radio DeeJay...μέχρι και με t-shirt,γάντια,κασκόλ και κρεμαστό Radio DeeJay έχω κυκλοφορήσει...άσχετο τα αυτοκόλλητα που έχω κολλήσει...]

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον με την αλλαγή, πρόκειται να αρχίσει να εκπέμπει και μέσω Internet;
Link to comment
Share on other sites

AAA... ΆΣΧΕΤΟ... Έχεις να μου στείλεις κανένα αυτοκόλητο του dj??? Θα ήμουν υπόχρεος...

Θα κοιτάξω αλλα δεν πρέπει να έχω... :( νομίζω έχουν τελειώσει...

 

Χμ.....άκουσα σήμερα το πρωινό του Μιχάλη (καλά όχι ολόκληρο,την 1η ώρα) Και μ'άρεσε :D

Λέω να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στο σταθμό... Αυτός τουλάχιστον μιλούσε ανάμεσα σε κάθε τραγούδι ! Όχι σαν τους υπόλοιπους που μιλάνε μια φορά το μισάωρο κι αυτό για 10''... Είναι αυτό που μ'ενοχλεί περισσότερο ! Χάθηκε η παλιά επικοινωνία !

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

egw nomizw oti me ayth thn allagh kati diaforetiko paizei...px akroamatikotites, an mexri twra etsi pws itan stimenos o stathmos den travouse logika tha eprepe na ginei mia allagh. kai egw ton akousa ton mixali kai mou arese + kai egw xarika pou epestrepse h marieta! htan apo tis agapimenes moy kai moy eixe lipsei :(
Link to comment
Share on other sites

Μη ρωτας τι κανει το ραδιοφωνο για σενα ρωτα τι κανεις ΕΣΥ για το ραδιοφωνο.

Ολη η παραπανω συζητηση μπορει να τιτλοφορηθει και αλλιως...

Σας αρεσε πριν που ο Radio Deejay μας σερβιρε κατεψυγμενη μουσικη η τωρα που ειναι απο κονσερβα?

Αν εχετε δει ποτε-που εχετε δει- κονσολα ραδιοφωνικου σταθμου ολοι εκτως απο εναν δυο παιζουν και θα παιζουν μουσικη απο ''δισκετες''.Αρα το computerized υπηρχε και θα υπαρχει.

Ποσες φορες εχετε ακουσει απο πρωτοκλασσατους σταθμους κατι καινουριο μουσικα.Κατι εκτως των playlist.Μονο ολοι λουζεστε τις ******ες των πεντε μεγαλων δισκογρ@φικων ετ@ιριων.Πχ.:Ποσοι απο σας,σας αρεσε

το καινουριο της Tζενιfer Loπεζ οταν το ακουσατε πρωτη φορα?Κανενας.

Τωρα ομως που το λουζεστε καθε λεπτο δεν μπορειτε χωρις αυτο.

Ποσοι απο σας αναγνωριζετε κ επιβραβευετε εναν Disk Jokey σε καποιο μαγαζι οταν παιζει ενα αγνωστο μεν καλο δε κομματι?Κανενας.

Παρα μονο οταν γινει σουπα απο καποιον σταθμο του ιδιου ειδους με του Deejay αρχιζετε και το ζητατε.

Αρα η συμψηφιση ολων των προηγουμενων καταληγει στο εξης.

Εφοσον ειστε αβουλα οντα υπακουα μα κυριως χωρις κριτικη σκεψη τοτε μην παραπονιεστε!

ΚΑΙ συνεχιζω.

Οι περισσοτεροι γνωριζετε το COSMOS --TAKE ME WITH YOU.

Σας πληροφορω οτι πρωτα ακουστηκε απο τους περιφεριακους σταθμους της επαρχιας και μετα απο 4 μηνες απο τους μεγαλους της πρωτευουσας.Και αυτο διοτι το LABEL του δεν ανηκε στις 5 μεγαλες εταιριες.Μεχρι που το πηρε καποια επωνυμη ελληνικη με αρκετα ΜΜΕ και ακουστηκε στη Αθηνα κατα το χειμωνα.

Αρα ακουτε μονο οτι κινειται σε πεντε LABEL.Οτι κινειται στην underground σκηνη παει στα αζητητα.

Τελος αν στενοχωριεσαι αγαπητε για το μουσικο κενο

'ραδιοφωνικου' αερος που θα αφησει η εξαφανιση της Ευας,με τα συνεχομενα νιαουρισματα της στο ραδιοφωνο και της αερολογιες τυπου <<Αχ, ακομη πεντε(τεσσερις τρεις δυο) μερες για το σαββατοκυριακο που ερχεται>> τοτε εχεις καποια ιδιαιτερη παθηση.Εγω προσωπικα αλλαξα μια για παντα σταθμους που εμφανιζοταν η Ευα και καθε ασχετο κοριτσακι,μοντελο κλπ κλπ.

Πραγματικες μουσικες οασεις ειναι ο Βest κατα το βραδυ και οταν παιζουν συγκεκριμενοι DJ με κανονικες μιξεις και οχι start stops καθως και το DEEP NIGHT ELEMENTS στο Νιτρο με καινουριες κυκλοφοριες ατμοσφαιρικες μιξεις και θεματικες.Το τελευταιο δεν γνωριζω αν ισχυει ακομη γιατι νομιζω κανει και ο Νιτρο αλλαγες.

TRAIN YOUR F@CKIN EARS AND MINDS

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο φίλε μου θα ήταν να μιλάς για τον εαυτό σου και να μην κρίνεις τους άλλους ως ''αβουλα οντα υπακουα μα κυριως χωρις κριτικη σκεψη'' η άποψη του καθενός είναι προσωπική, τώρα αν εσύ είσαι ψαγμένος και νομίζεις ότι καλά κομμάτια παίζει ο best και ότι νέο της j.lo δεν είναι μαμάτο από το πρώτο άκουσμα αποψή σου... Kisses....
Link to comment
Share on other sites

den nomizw na ennoei ayto poy katalabes. einai alhthia oti ta pragmata sto radiofwno exoyn allaxei pros to xeirotero tha elega! den yparxei pia i "proswpikothta" poy yphrxe palia! des nitro...paizei ellinika! ayto ofilete ston "polemo" twn akroamatikothtwn! apo tin alli, kai egw bazw ton eauto mou ston titlo "avoulo on" oxi giati den exw apopsi gia moysikes...apenantias, apla giati exw 2-3 paragwgoys poy me exoyn kerdisei me tis apopseis toys kai akoma kai twra poy oi 2 apo aytoys paizoyn malakies logo playlist, synexizw na toys goystarw dioti me kerdisan prin ginoyn ola konserva! oso gia eva, sigoyra den tin goustarw giati opws eipe o alexandros apo moysiki einai asxeti kai ayto fainotan apo tis epiloges tis (tote poy mporoyse na epilexei) kai apo ayta poy elege gia ta kommatia poy epaize! ligo kati san copy paste moy ekane! alla ayta einai goysta kai proswpiki apopsi!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...