Jump to content

Desperate Housewives (ABC)


nelly
 Κοινοποίηση

Αγαπημένη Desperate Housewife;  

96 members have voted

  1. 1. Αγαπημένη Desperate Housewife;

    • Bree Van De Kamp
      30
    • Gabrielle Solis
      35
    • Lynette Scavo
      14
    • Susan Mayer
      17


Recommended Posts

χαχαχαχα.

Σας ευχαριστώ παιδιά, οποτε ξέρετε...αν ποτέ τύχει να βρεθείτε στην ίδια παρέα μαζί της στείλτε μου pm να σας στείλω το τηλέφωνό μου :p :p

Αααααα...και μια και μιλάμε για χαρίσματά μου, να θυμήσω πως έχω επίσης κλείσει και την Kristen Bell. Δε θέλω να ακούσω καμια αηδία... :p

 

Βtw, για να είμαστε και λίγο on topic, ακούγεται ότι το ABC έχει δώσει το OK για να γίνει Desperate Housewives spin-off με την McCluskey και την αδερφή της Roberta (μπορει να τους άρεσε εκεί στο ABC φέτος το storyline με τις δυο γιαγιάδες που προσπαθούσανε να λύσουν το μυστήριο με τον Dave). Aγνωστες οι βουλές του ABC :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 557
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα συμφωνησω... Και στο οτι η Cross ναι μεν αλλα...(ωστοσο η φωτο ειναι απαιχτη)και στο οτι η Edie ηταν ψευτικη...

Οντως τα ματια της Hatcher σε τραβανε στο προσωπο της... Την φωτο πιο πανω την εβαλα μονο για να σε πληγωσω...;) :p (αφου σου αρεσε παντως απο το Lois & Clark you have some serious crash on her....;))

 

Και για να γυρισουμε στα της σειρας, στενοχωρηθηκα που στειλανε την Edie....:( Ηταν μια διαφορετικη νοτα... Ας διωχνανε την Καθριν την οποια και δεν αντεχω....

 

Edit: Γιατι καποιοσ παραγωγος να δαπανησει λεφτα για μια σειρα πανω στη McCluskey και την αδερφη της? ΟΚ ο ρολος της πρωτης ειναι καλος στο DH αλλα οχι κ ολοκληρη σειρα....:down:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα δίκτυα φοβούνται να πάρουν ρίσκα οπότε προσπαθούν να επενδύσουν σε ήδη γνωστά και αγαπητά από το κοινό πρόσωπα. Έχουν καταλάβει πως χρειάζεται χρόνος για να "μπει" κάποιος στο νόημα μιας σειράς και να κατανοήσει τους χαρακτήρες, χρόνο που δεν έχουν τα δίκτυα γιατί ο χρόνος είναι χρήμα περισσότερο από ποτέ.

 

Οπότε καταλήγουν είτε σε πρόχειρες-φτηνές παραγωγές είτε σε ανούσια spin-offs που απλά αποτυγχάνουν (το πιο τρανταχτό παράδειγμα είναι το The Cleveland Show που είναι spin-off του Family Guy και παλιότερα το Joey που ήταν spin-off του Friends - ένα χαζό spin-off που βασίστηκε σε έναν απίστευτα μονοδιάστατο χαρακτήρα που για 10 χρόνια έβγαζε γέλιο επειδή ακριβώς ήταν μονοδιάστατος, αρα ποτέ δε θα μπορούσε να υπάρξει μόνος του σε δικό του σίριαλ).

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Θα αρχισει στον ANT1 απο την αρχη!Δε ξερω ποτε και τι ωρα θα παιζει!Στο 7 μερες TV το ειδα τωρα :p

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κανενα σχολιο?:P:P

Κοτζαμ σεζον αρχισε!!!;)

 

Προσωπικα δεν ενθουσιαστηκα απο κατι αλλα ουτε και απογοητευτηκα!! Φυσιλογικο επεισοδιο!!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Θα το δω το βραδυ

 

να δω ποια παντρευτηκε τελικα

παντως νιωθω οτι η σεζον θα ειναι καλυτερη απο μια αδιαφορη 5η ....

:X
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ήταν, χωρίς ανατροπές, αλλά είχε γέλιο!

 

Τι κατάρα είναι αυτή που κατατρέχει το σπίτι της Mary-Alice; Δεν μπορεί να στεριώσει μια φυσιολογική οικογένεια...!

 

 

Η δε Lynette μας λέει τη μια στιγμή ότι το στομάχι της είναι χάλια από τις εγκυμοσύνες, και την άλλη, στη σκηνή με τον υπέρηχο έχει τέλεια επίπεδη κοιλιά!

:p

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Αν και η σεζόν δεν έχει ακόμα ολοκληρωθεί, νομίζω πως κατά την ταπεινή μου άποψη η 6η είναι πολύ καλύτερη της 5ης, τουλάχιστον από άποψη σεναρίου και storylines.

 

Αν και οι τηλεθεάσεις διαφωνούν (το Desperate Housewives έχει πέσει θεαματικά τον τελευταίο χρόνο), εγώ προσωπικά βρίσκω την εξέλιξη της σειράς αναζωογωνητική για τους τηλεθεατές. Μπορεί το κεντρικό μυστήριο να είναι για ακόμα μια φορά...βαρετό και προβλέψιμο, αλλά οι επιμέρους storylines είναι πιο δυνατές από ποτέ. Η προσθήκη της Julie Benz στο cast, σίγουρα είναι ένα από τα δυνατά σημεία της σεζόν (και όχι...αμέσως όλοι...δεν αναφέρομαι μόνο στα φυσικά της προσόντα :p :p)

 

Αλλού όμως θέλω να επικεντρωθώ:

Ένα από τα καλύτερα (και κατά την προσωπική μου άποψη - το καλύτερο) επεισόδια της σεζόν και της σειράς γενικά, είναι το 6x11 - "If..." και συγκεκριμένα η storyline της Lynette.

 

Όσοι δεν έχετε δει την έκτη σεζόν καλό θα ήταν να σταματήσετε το διάβασμα εδώ και να πάτε να δείτε το 6x11 :p

 

Για όσους το έχετε δει αλλά δεν το θυμάστε να πω πως αναφέρομαι στη storyline εκείνη στην οποία η Lynette στην προσπάθειά της να σώσει την κόρη της Gabrielle, χτυπάει την κοιλιά της και ένα από τα δύο δίδυμα που κυοφορεί βρίσκεται σε κίνδυνο να γεννηθεί με κάποιας μορφής αναπηρία με αποτέλεσμα να πρέπει να πάει άμεσα σε χειρουργείο.

 

Μέσα στην νάρκωσή της η Lynette βλέπει ένα όνειρο του πως θα ήταν η ζωή της με ένα παιδί με αναπηρία.

 

Το όνειρο αυτό για εμένα είναι τα 5-10 πιο έντονα λεπτά τηλεόρασης που έχω δει εδώ και πολύ καιρό.

 

Από τον τρόπο που η Lynette αντιδρά με μια στιγμή αδυναμίας όταν προσπαθεί να κάνει το νοητικά καθυστερημένο παιδί της σε βρεφική ηλικία να σταματήσει να κλαίει, ή που σφίγγει το χέρι της στον πάγκο της κουζίνας για να μην αφήσει τον εαυτό της να βοηθήσει το παιδί της να φτιάξει ένα σάντουιτς (με απώτερο σκοπό να το κάνει να καταλάβει πως πρέπει να μάθει να είναι αυτάρκης γιατί εκείνη δε θα είναι πάντα εκεί για να τον βοηθά) ή η έκφραση ικανοποίησης και περηφάνιας στα μάτιας της όταν ο γιος της αποφοιτά από το κολέγιο και, τελικά, όταν ξυπνάει και ο Tom της ανακοινώνει πως το έχασε και αντιδρά στην Gabrielle λέγοντάς της "We were going to name him Patrick. And he would have been amazing" είναι πραγματικά λίγα λεπτά τηλεοπτικής "ψυχής".

 

Σπάνια οι σειρές του είδους ασχολούνται με άτομα με αναπηρία (νοητική ή άλλης μορφής) και χαίρομαι που μια κατά τα άλλα "συνηθισμένη" μοντέρνα σαπουνόπερα, κατάφερε να περάσει το μήνυμα πως το μοναδικό πράγμα που αποτελεί εμπόδιο για έναν άνθρωπο είναι η αδυναμία του να κατανοήσει τις πραγματικές του δυνατότητες και να πολεμήσει για να τις φτάσει.

 

Θα θεωρήσω τεράστια αδικία να μην είναι τουλάχιστον υποψήφια για Emmy στα επόμενα βραβεία.

Edited by DesertSMisSRaiN

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα καλύτερα (και κατά την προσωπική μου άποψη - το καλύτερο) επεισόδια της σεζόν και της σειράς γενικά, είναι το 6x11 - "If..." και συγκεκριμένα η storyline της Lynette.

 

[...]

 

Θα θεωρήσω τεράστια αδικία να μην είναι τουλάχιστον υποψήφια για Emmy στα επόμενα βραβεία.

Λόγω του ότι -κακά τα ψέματα- η Felicity Huffman είναι η πιο ταλαντούχα από τις Νοικοκυρές, και ειδικά μετά την υποψηφιότητά της για Όσκαρ με το Transamerica, κάθε χρονιά της βάζουν ένα-δυο επεισόδια που της πάνε γάντι για να δείξει το ταλέντο της. Φυσικά, είναι πάντα δραματικά, και φυσικά κάθε χρόνο είναι υποψήφια για ΕΜΜΥ.

 

Αυτό το επεισόδιο και για μένα ήταν από τα πιο "σκληρά" των Desperate Housewives αυτά τα χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ιδιαίτερα εντυπωσιακό το γεγονός πως αν και στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι πολύ δύσκολο να παίξει το ρόλο της χωρίς να υπερβάλει και να αρχίζει τις τσιρίδες για να δείξει την αγανάκτηση και την κούραση της γυναίκας που δεν ξέρει πως να συμπεριφερθεί για να μην κάνει -άθελά της - κακό μακροπρόθεσμα σε ένα παιδί με αναπηρία, η Huffman κρατάει τη σωστή στάση χωρίς να πέφτει σε υπερβολές.

 

Ότι είναι η πιο ταλαντούχα από τις ηθοποιούς, δεν το συζητάμε καν. Νομίζω μέχρι και οι ίδιες το ξέρουν (ασχέτως του αν το παραδέχονται).

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδιααα βλεπω πολυς κοσμος βλεπει νοικοκυρες εε? εγω ξεκινησα απο οταν το εβαλε στον αντεννα, και τωρα τελειωνω τον 2ο κυκλο..τα πηγαινω σιγα σιγα για να μη ξεμεινω...λοοολ!! αλλα να σας ρωτησω απο που τα βρισκετε τα επεισοδια? να υποθεσω κατεβαζετε ετσι? αν ναι απο που...? γιατι πλεον ολο και πιο δυσκολο γινεται το ψαξιμο...ευχαριστωωω!!
Link to comment
Share on other sites

Με το 23ο επεισόδιο, "Ι Guess This Is Goodbye" ολοκληρώθηκε και η 6η σεζόν.

 

Δε μπορώ να πω πως το φινάλε με ενθουσίασε - θα μπορούσε να είναι οποιοδήποτε άλλο επεισόδιο της σεζόν. Είχε κάποιες καλές στιγμές και αρκετές αδιάφορες έως δυσνόητες στιγμές όπως π.χ.

το γεγονός πως η Gabrielle ήταν τόσο επίμονη στο να βοηθήσει την Angie και την οικογένειά της. Ακόμα και η δικαιολογία που έδωσε στον Nick, όσον αφορά το γιατί θέλει να βοηθήσει δε μου φάνηκε ιδιαίτερα πειστική αν αναλογιστεί κανείς τον κίνδυνο στον οποίο έβαζε τον εαυτό της.

.

Ακόμα κάτι που δε μου άρεσε ήταν το storyline Lynette-Eddie. Το βρήκα υπερβολικό - ακόμα και για τα μέτρα του DH.

 

Στα θετικά του επεισοδίου το μυστήριο για την επόμενη σεζόν το οποίο για εμένα δεν είναι η επιστροφή

του άντρα της Mary-Alice, αλλά το ποιό ζευγάρι μεγαλώνει παιδί που δεν είναι δικό του. Φαντάζομαι πως όλοι θα υποθέτουν πως πρόκειται για κάποιο από τα παιδιά της Lynette αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα θέλουν να ξαναβάλουν την Lynette να περάσει ακόμα έναν Γολγοθά. Αρκετά δεν έχει τραβήξει αυτή η γυναίκα; Μέχρι και εγώ τη λυπήθηκα...

.

 

Το βρίσκω ενδιαφέρον γιατί, ας μη γελιόμαστε, με εξαίρεση το μυστήριο της πρώτης σεζόν, το Desperate Housewives έχει αποδείξει περίτρανα - με μυστήρια αρκετά αδιάφορα στις περισσότερες σεζόν - πως τα πάει καλύτερα στο story-telling και την εξέλιξη των χαρακτήρων παρά στo mystery-solving. Πιστεύω πως μια τέτοια αποκάλυψη θα έχει αρκετές συνέπειες για όλους τους χαρακτήρες.

 

Aπό Σεπτέμβρη, λοιπόν πάλι.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

για ένα απο τα παιδιά της Γκάμπι είναι το θέμα.

και μάλλον είναι για την μικρή

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Αρκετά καλή η αρχή της 7ης σεζόν.

 

Είχαμε ήδη δει ότι επιστρέφει ο Paul Young, και η εμφάνιση της Vanessa Williams ήταν καλύτερη απ'ότι περίμενα (φοβόμουν ότι θα επαναλάμβανε τον ρόλο της στην Ugly Betty, αλλά ευτυχώς έχει κάποιες διαφορές!).

 

Στο τέλος βλέπουμε και

τον Brian Austin Green τον οποίον καλοβλέπει η Bree, αλλά δεν ξέρω τι έκταση μπορεί να πάρει ο ρόλος του...

 

 

Την ιστορία με το παιδί της Γκάμπριελ την βαριέμαι λίγο για να πω την αλήθεια. Πιστεύω όμως ότι θα έχει αρκετό ενδιαφέρον η άλλη ιστορία, με τον Young και την εκδίκηση που ετοιμάζει η Φελίσια.

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλή η αρχή της 7ης σεζόν.

 

Είχαμε ήδη δει ότι επιστρέφει ο Paul Young, και η εμφάνιση της Vanessa Williams ήταν καλύτερη απ'ότι περίμενα (φοβόμουν ότι θα επαναλάμβανε τον ρόλο της στην Ugly Betty, αλλά ευτυχώς έχει κάποιες διαφορές!).

 

Στο τέλος βλέπουμε και

τον Brian Austin Green τον οποίον καλοβλέπει η Bree, αλλά δεν ξέρω τι έκταση μπορεί να πάρει ο ρόλος του...

 

 

Την ιστορία με το παιδί της Γκάμπριελ την βαριέμαι λίγο για να πω την αλήθεια. Πιστεύω όμως ότι θα έχει αρκετό ενδιαφέρον η άλλη ιστορία, με τον Young και την εκδίκηση που ετοιμάζει η Φελίσια.

Εμένα γιατί μου φάνηκε ΙΔΙΟΣ ακριβώς ο ρόλος της με της Slater στο Ugly Betty;

Δε λέω πως δεν είναι καλή ηθοποιός η Williams, ίσα ίσα. Απλά παίζει και πάλι την πλούσια, ψιλο-στριμμένη, ψιλο-φαντασμένη τύπισσα που έπαιζε και στο Ugly Betty. Ίσως βέβαια να "μαλακώσει" λίγο όσο προχωράει η σεζόν αλλά όταν έβγαινε από τη λιμουζίνα νόμιζα ότι ήταν crossover επεισόδιο Ugly Betty - Desperate Housewives (πώς θα το ονόμαζαν άραγε ένα τέτοιο crossover επεισόδιο;; Ugly Housewives??? lol :p)

 

Επίσης ελπίζω να τους βγει σε καλό το πισωγύρισμα της υπόθεσης. Η ιστορία της πρώτης σεζόν ήταν σίγουρα η πιο ενδιαφέρουσα από όλες μέχρι σήμερα, αλλά την έχουν ήδη τραβήξει από τα μαλλιά. Σε λίγο θα μας πούνε ότι η Mary Alice αυτοκτόνησε γιατί ήξερε ποιός σκότωσε τον Kennedy και πού κρύβεται ο Osama Bin Laden. :p

 

Δε μου άρεσε η ιστορία της Susan (αλλά τουλάχιστον θα βλέπω για αρκετό καιρό την Teri Hatcher μόνο με τα εσώρουχα :) :) ). Η Bree μια από τα ίδια - "μεσήλικη" γυναίκα μόνη ψάχνει. Η Lynette μπορεί να έχει πλάκα αυτή τη σεζόν αφού έχει περάσει τα ΠΑΝΤΑ τα τελευταία χρόνια και επέζησε.

 

Η ιστορία της Gabrielle είναι λίγο βαρετή συμφωνώ αλλά νομίζω θα έχει ενδιαφέρον γιατί μην ξεχνάς πως ήταν μια γυναίκα που δεν ήθελε με τίποτα παιδιά και έγινε η "μητέρα της χρονιάς" εγκαταλείποντας τα όνειρά της. Θα έχει ενδιαφέρον το πως θα αντιδράσει στο όλο θέμα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί μου φάνηκε ΙΔΙΟΣ ακριβώς ο ρόλος της με της Slater στο Ugly Betty;

Δε λέω πως δεν είναι καλή ηθοποιός η Williams, ίσα ίσα. Απλά παίζει και πάλι την πλούσια, ψιλο-στριμμένη, ψιλο-φαντασμένη τύπισσα που έπαιζε και στο Ugly Betty. Ίσως βέβαια να "μαλακώσει" λίγο όσο προχωράει η σεζόν αλλά όταν έβγαινε από τη λιμουζίνα νόμιζα ότι ήταν crossover επεισόδιο Ugly Betty - Desperate Housewives (πώς θα το ονόμαζαν άραγε ένα τέτοιο crossover επεισόδιο;; Ugly Housewives??? lol :p)

Στην αρχή φαίνεται να μοιάζει πολύ ο ρόλος της, όμως από το πρώτο επεισόδιο νομίζω ότι γίνεται ξεκάθαρο πως μοιάζει περισσότερο με τους συνηθισμένους ρόλους που ξέρουμε στις σαπουνόπερες και τις Νοικοκυρές, παρά με την φαντασμένη κακιά Slater. Η Slater ήταν σε μεγάλο βαθμό "out of this world", ενώ στις Νοικοκυρές φαίνεται τουλάχιστον πιο ανθρώπινη.

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή φαίνεται να μοιάζει πολύ ο ρόλος της, όμως από το πρώτο επεισόδιο νομίζω ότι γίνεται ξεκάθαρο πως μοιάζει περισσότερο με τους συνηθισμένους ρόλους που ξέρουμε στις σαπουνόπερες και τις Νοικοκυρές, παρά με την φαντασμένη κακιά Slater. Η Slater ήταν σε μεγάλο βαθμό "out of this world", ενώ στις Νοικοκυρές φαίνεται τουλάχιστον πιο ανθρώπινη.

Φαντάζομαι πως ναι.

Βέβαια ΟΛΟΙ στο Ugly Betty ήταν "out of this world" γιατί ήταν μια παρωδία σαπουνόπερας κατά βάσην, αλλά και στις νοικοκυρές οι χαρακτήρες είναι λίγο larger than life.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Αν και κάποια storylines επαναλαμβάνονται, η 7η σεζόν κυλάει καλά. Κάποιες φορές κυριαρχεί το δραματικό στοιχείο λίγο περισσότερο απ'ότι παλιότερα, αλλά η σειρά κρατάει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, captum, με εξαίρεση τη storyline της Gabie με την κούκλα η οποία είναι απλά για γέλια. Ίσως αν η Longoria ήταν καλύτερη ηθοποιός να μπορούσε να "πείσει" σε αυτό το θέμα, αλλά...όχι.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

καπου διαβασα οτι ετοιμαζουν εξοδο της Σουζαν

με επικειμενο θανατο ισως λογω νεφρου???

:X
Link to comment
Share on other sites

καπου διαβασα οτι ετοιμαζουν εξοδο της Σουζαν

με επικειμενο θανατο ισως λογω νεφρου???

 

...το οποίο αρνήθηκε η ίδια.

Συγκεκριμένα θυμάμαι πως διάβασα ότι δήλωσε ότι είναι απόλυτα ευχαριστημένη με τη σειρά αυτή γιατί της προσέφερε μια από τις πιο σημαντικές στιγμές της καριέρας της (φαντάζομαι πως η άλλη εννοεί πως ήταν το Lois & Clark) και πως θα παραμείνει εκεί μέχρι το τέλος.

 

Άλλωστε, έλα τώρα, το Desperate Housewives είναι.

Άμα ήταν να πεθάνει η Susan θα πέθαινε με κάποιο πιο ευφάνταστο τρόπο (ώστε να έχουν και ένα μυστήριο για να ασχοληθούν οι υπόλοιπες την επόμενη σεζόν :p).

 

Εγώ είμαι σίγουρος πως το θέμα με το νεφρό θα "δέσει" κάπως με τον Paul Young.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
σουπερ σειρα οι νοικοκυρες!ωστοσο η σειρα εχει αρχιζει να κουραζει!δεν εχει τη φρεσκαδα των πρωτων κυκλων!εννοω βεβαια τον προσφατο εβδομο κυκλο!ιδιαιτερα το season finale δεν ηταν δυνατο!για μενα τα πιο δυνατα season finale ηταν του πρωτου κυκλου οπως ο αδικος για εμενα θανατος του ρεξ(απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες που εφυγε πολυ γρηγορα απο τη σειρα και λανθασμενα κατα τη γνωμη μου ενω ο ορσον ηταν χειροτερος απο τον ρεξ),η λυση του μυστηριου της μαιρι αλις(το καλυτερο μυστηριο της σειρας μαζι με του τεταρτου κυκλου) η αποκαλυψη του παρανομου δεσμου γκαμπι κηπουρου και αλλα!γενικα απιστευτη η πρωτη σεζον και η καλυτερη της σειρας μακραν!επισης και το φιναλε του δευτερου κυκλου ηταν σοοοοοοκ σκετο!πολυ καλυτερο απο του πρωτου!κατ εμε το καλυτερο season finale της σειρας!τελος και το φιναλε του τεταρτου κυκλου ηταν κορυφη(αποκαλυψη μυστηριου καθριν και το flash forward 4 χρονια μετα(η 5)!παρολα αυτα μια απο τισ καλυτερεσ σειρες ever!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
οι αγαπημενες μας νοικοκυρες τελειωνουν και συγκεκριμενα του χρονου με τον ογδοο και τελευταιο κυκλο της σειρας!δυστυχως ολα τα ωραια καποτε τελειωνουν:(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...