Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.

Anyway, δεν αξίζει να προσπαθήσεις γιατί στην ουσία το μόνο που κάνει είναι να ενεργοποιεί οποιοδήποτε Voice Command χρησιμοποιείς αλλά δεν μπορείς να δώσεις εντολή από το mic του bluetooth, μόνο από της συσκευής.

 

Βασικά νόμιζα πως ενεργοποιούσε το bluetooth μικρόφωνο .. :lol:

 

 

2. Καλό το προγραμματάκι, υπάρχει στο "μαγαζάκι"?

Δεν βρήκα τίποτα, αν πετύχεις κάτι π.μ!!

άλλο πράκτωρας και άλλο εισπράκτωρας... ΘΟΥΒΟΥ 000
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βγήκαν τα WM5 για magician;Αν ναι που μπορώ να τα βρω;

 

Όλα όσα χρειάζεται να μάθεις, θα τα βρεις εδώ: http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=24965

:D
Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου εχω ακουσει οτι υπαρχει ενα προγραμμα που οταν το τηλεφωνο ειναι κλειστο και σου ερθει μυνημα απο την vodafone οτι ειχες κληση απο τον ταδε αριθμο, σου λεει ποιος ειναι αυτος, εαν βεβαια τον εχεις στον καταλογο, και δεν σου λεει μονον τον αριθμο!!!

Εαν υπαρχει κατι τετοιο θα ειναι πολυ σωτηριο για εμενα.

Ξερει καποιος κατι?? PLS HELP!!!

Στέφανος Πάτρα
Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου εχω ακουσει οτι υπαρχει ενα προγραμμα που οταν το τηλεφωνο ειναι κλειστο και σου ερθει μυνημα απο την vodafone οτι ειχες κληση απο τον ταδε αριθμο, σου λεει ποιος ειναι αυτος, εαν βεβαια τον εχεις στον καταλογο, και δεν σου λεει μονον τον αριθμο!!!

Εαν υπαρχει κατι τετοιο θα ειναι πολυ σωτηριο για εμενα.

Ξερει καποιος κατι?? PLS HELP!!!

Έτοιμος...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=73368

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε agiorgitis στο s100 ποιο απο τα 2 βαζουμε;το arm η το armv4; εσυ ποιο εβαλες για να ειναι οκ; μιλαμε για voda,ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Εχω ενα προβλημα.Eχω συνδεση Vodafone και ενω στελνω κανονικα MMS δεν μπορω να παραλαβω.Δεν μου ερχονται με τιποτα.Τηλεφωνησα στη voda αλλα τιποτα.Μπορει καποιος να βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

παίδες δεν μου λέτε, τι ακριβώς ειναι το avantGo??

 

και κάτι αλλο το οποίο έχω ξαναρωτήσει απλα σόρι γιατι δεν κατάφερα να το πραγματοποιήσω. πώς μπορώ να έχω τις επαφές μου σε 1 αρχείο στο pc το οποίο θα μπορώ να το τροποποιήσω και να τις ξαναπεράσω?? γινεται με Outlook? γιατι δεν μπορω?? :cry: :( :(

 

ενα καλύτερο ξυπνιτίρι που μπορώ να βρώ?? οι ήχοι που έχει για να διαλέξω δεν κάνουν τπτ! και σου σπάνε και τα νεύρα :mad:

κάποιο s3r1@l για το Power Monitor έχει κάποιος? 1 pm παρακαλώ :O ?

 

αυτό παίζει στο κιν μας?? win2005?? τί διαφορές έχουν?? αξίζει? δεν έχω κάνει ποτε upgrade, με το καλόδιο θα γίνεται λογικά ετσι??

Link to comment
Share on other sites

 

αυτό παίζει στο κιν μας?? win2005?? τί διαφορές έχουν?? αξίζει? δεν έχω κάνει ποτε upgrade, με το καλόδιο θα γίνεται λογικά ετσι??

 

Αυτό δεν παίζει στο κιν μας. Ναι είναι win2005 αλλά για το 2020.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

oti arxeio ixoy kai an peraso eite einai mp3 wav kai wma akoma kai mid den mporo na tous akouso otan kano double click apo tin diaxirisi arxeion i to resco eno otan ta arxeia ta vazo stin bibliothiki tou media player akouo tous eixous kanoniko

exo perasei pollous player kai den akougete kanenas ixos

mou leei oti to arxeio einai katestrameno

ti na simbainei mipos prepei na kano kanena hard reset

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν παίζει στο κιν μας. Ναι είναι win2005 αλλά για το 2020.

οκ, όσο αναφόρα αυτο που ρώτησα για τις επαφές:

 

 

και κάτι αλλο το οποίο έχω ξαναρωτήσει απλα σόρι γιατι δεν κατάφερα να το πραγματοποιήσω. πώς μπορώ να έχω τις επαφές μου σε 1 αρχείο στο pc το οποίο θα μπορώ να το τροποποιήσω και να τις ξαναπεράσω?? γινεται με Outlook? γιατι δεν μπορω??

ξέρει κανείς πως μπορώ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Εχω ενα προβλημα.Eχω συνδεση Vodafone και ενω στελνω κανονικα MMS δεν μπορω να παραλαβω.Δεν μου ερχονται με τιποτα.Τηλεφωνησα στη voda αλλα τιποτα.Μπορει καποιος να βοηθησει

 

file mou eixa to akrivos antitheto provlima ,dhladi eperna mms alla den mporousa na steilo. ego exo TIM. eixa dokimasei ta panta,eixa steilei 2 fores to ppc stin etairia eixa milisei ateleiotes fores me tin TIM alla tipota. telika se mia tilefoniki sinomilia me tin tim, (mallon epesa se texniko pou itan sxetikos me to antikimeno) kati ekane stis rithmiseis, meso tou diktiou,mou eipe na kano ena reset, kai thauma!!!! ola mia xara. opote tha sou protina na epimineis,na sou epilisoun to provlima texnikoi tis voda, kathos kai na ksanaperasete mazi tis rithmiseis.

Link to comment
Share on other sites

παίδες κατεβάστε το theme generator v2!! είναι φρι και είναι τρομερό! :D φτιάχνεις οτι theme θέλεις και όπως θέλεις υπερβολικά απλα...
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.

Οταν πας ρυθμισεις συστημα μνημη εχει μια μπαρα και λεει αριστερα αποθηκευση και δεξια προγραμ. αλλα δεν μπωρο να καταλαβω τι ακριβως ενοει χωριζει την ram του στα 2 μια για να βαζεις εφαρμογες user memmory και μια για δικη του χρηση ??

Τελος που μου προτεινετε να την εχω την μπαρα ωστε να βοηθησω το s100 να δουλευει πιο ξεκουραστα δεν με ενδιαφερει η μνημη του για να βαζω εφαρμογες εχω μια 1gb sd και τα βαζω ολα εκει.

Link to comment
Share on other sites

GIA SAS .

8a i8ela na rotiso an yparxei sto forum toy myphone eidiko community pou na simperilamvanei application kai games mono onomastika....

diladi p.x destinator3 = programma ploigisis , kai outo ka8e eksis.

gia windows mobile pockets.?????

an den yparxei den einai kalo kai katatopistiko na dimioyrgi8ei???

sas efxaristo.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.

Οταν πας ρυθμισεις συστημα μνημη εχει μια μπαρα και λεει αριστερα αποθηκευση και δεξια προγραμ. αλλα δεν μπωρο να καταλαβω τι ακριβως ενοει χωριζει την ram του στα 2 μια για να βαζεις εφαρμογες user memmory και μια για δικη του χρηση ??

Τελος που μου προτεινετε να την εχω την μπαρα ωστε να βοηθησω το s100 να δουλευει πιο ξεκουραστα δεν με ενδιαφερει η μνημη του για να βαζω εφαρμογες εχω μια 1gb sd και τα βαζω ολα εκει.

 

Είναι ακρικώς όπως τα λες. Προσπάθησε να βάλεις το δείκτη όσο πιο αριστερά γίνεται (τελείως αριστερά δεν γίνεται) για να έχεις όσο το δυνατόν περισσότερη RAM ελεύθερη.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

1 s3r1@l για το Resco Exploler2005 v5.20 υπάρχει??? 1 pm παρακαλώ... :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ακαδημαική ερώτηση. Το S100 σταμάτησε η κυκλοφορία του? :confused: Ρωταω γιατί δεν το βλέπω σε μαγαζια (πχ Πλ@1σ10, Γ3ρμ@ν0ς κλπ).

Κανενας που να θελει να το δωσει σε καλη τιμη ? Με ενδιαφερει περιοχη Θεσνικης.

Οποιος ενδιαφέρεται P.M.

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ακαδημαική ερώτηση. Το S100 σταμάτησε η κυκλοφορία του? :confused: Ρωταω γιατί δεν το βλέπω σε μαγαζια (πχ Πλ@1σ10, Γ3ρμ@ν0ς κλπ).

Κανενας που να θελει να το δωσει σε καλη τιμη ? Με ενδιαφερει περιοχη Θεσνικης.

Οποιος ενδιαφέρεται P.M.

Poulaw to diko mou an endiaferese pm me...

Link to comment
Share on other sites

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Meraa! ;)

 

loipooon irthe i ora na sas zitiso kati!

psaxno ena programataki gia na metafero ta contacts pou exo sto imate stin sim.. xoris aliosis kai xoris na vgazi simvola kai diafora tetia exete kati tetio ipopsi sas? :confused:

 

tnx in advance! :p

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...