Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει τρόπος τα μηνύματα που μας έχουν στείλει και έχουμε στείλει να μπορούμε με κάποιο τρόπο να τα κάνουμε backup και να τα αποθηκεύουμε αλλού?

 

Ήθελα να κάνω hard reset και δεν μπορούσα να κρατήσω τα μηνύματα που ήθελα!

Link to comment
Share on other sites

Guest a778899
βαλε την εφαρμογη pocket cleaner την τρεχεις οποτε θελεις και σου καθαριζει διαφορα σκουπιδακια

Φιλε Γιαννη το .exe που μου εστειλες το μπλοκαρισε το Outlook μηπως μπορεις να το ξαναστειλεις στο gr778899@mycosmos.gr

Και κατι ακομη, μηπως ξερεις γιατι μετα απο συγχρονισμο του s100 με το Outlook 2003 στις επαφες και μονο στο πεδιο "σημειωσεις" μου εμφανιζει το κειμενο με "κινεζικα" ;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιαννη το .exe που μου εστειλες το μπλοκαρισε το Outlook μηπως μπορεις να το ξαναστειλεις στο gr778899@mycosmos.gr

;

 

αν μπορει καποιος για να μην ταλαιπωρουμε συνεχεια τον lagoudakis που του εχει στειλει το προγραμμα ας το στειλει και σε εμενα.... kwpasa@yahoo.com

ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιαννη το .exe που μου εστειλες το μπλοκαρισε το Outlook μηπως μπορεις να το ξαναστειλεις στο gr778899@mycosmos.gr

Και κατι ακομη, μηπως ξερεις γιατι μετα απο συγχρονισμο του s100 με το Outlook 2003 στις επαφες και μονο στο πεδιο "σημειωσεις" μου εμφανιζει το κειμενο με "κινεζικα" ;

 

file mou ta "kinezika" sinithos exoun na kanoun me to oti to pc den anagnorizei ti glossa pou einai grammena. uparxei kapoia asimvatotita stis egatestimenes grammatoseires pou anagnorizei to sistima. kapou ekei prepei na to psakseis. sto leo giati kai emena mou to kanei kapoies fores me kapoies efarmoges, an kai den ksero pos epilinetai to provlima.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να μου πει κανεις ρε παιδια πως θα ακουω την μουσικη που παιζει το pc στο ppc.Κατι ασχετο πριν 5 μερες πηρα μια TV LCD TFT( LG 32").Φιλοξενουσα ενα φιλο ο οποιος υπνοβατησε περασε το επιπλο για πορτα και τα πεταξε ολα κατω στην tv εσπασε η οθονη τι προτεινετε να κανω,με την εγγειηση δεν νομιζω να γινει τιποτα,εχω σαλταρει.SORRY για το ασχετο.
JEISON!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να μου πει κανεις ρε παιδια πως θα ακουω την μουσικη που παιζει το pc στο ppc.

 

Φίλε μου, αυτό λογικά θα θες να το κάνεις μέσω bluetooth; Αν ναι θα πρέπει να υπάρχει ειδικό προφίλ στη bt συσκευή που δεν νομίζω να υπάρχει στο s100.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, αυτό λογικά θα θες να το κάνεις μέσω bluetooth; Αν ναι θα πρέπει να υπάρχει ειδικό προφίλ στη bt συσκευή που δεν νομίζω να υπάρχει στο s100.

Μεσω bt θελω.Καποιος το ειχε γραψει εδω μεσα αλα που σκατα να το βρω.ok thanks

JEISON!
Link to comment
Share on other sites

Για όσους βρίσκουν κουραστικό, ενοχλητικό, εκνευριστικό, το γεγονός ότι κάθε φωτογραφία που τραβάτε αποθηκεύεται στο My Documents σε ξεχωριστό φάκελο με όνομα την ημερομηνία, βρέθηκε η λύση!

 

Κατεβάστε αυτό το πρόγραμμα (Camera_ampda.CAB ), εγκαταστήστε το και τώρα πλέον οι φωτογραφίες θα αποθηκεύονται στο My Documents\My Pictures!

 

Και επειδή αναφέρθηκε ότι με αυτό το πρόγραμμα ίσως να έχετε πρόβλημα με το Album κατεβάστε και το παρακάτω συννημένο Camera_Album_ampda.CAB από εδώ

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος τα μηνύματα που μας έχουν στείλει και έχουμε στείλει να μπορούμε με κάποιο τρόπο να τα κάνουμε backup και να τα αποθηκεύουμε αλλού?

 

Ήθελα να κάνω hard reset και δεν μπορούσα να κρατήσω τα μηνύματα που ήθελα!

 

Δοκίμασε το Jeyo Mobile Extender for Outlook.

Είναι ένα plugin που σου επιτρέπει να κάνεις συγχρονισμό τα SMS με το Outlook.

Ακόμα μπορείς να στέλνεις SMS μέσω του outlook. Για τα ελληνικά θα χρειαστεί να προσθέσεις στα windows στις γλώσσες ένα πληκτρολόγιο ειδικό για SMS.

Αυτό δεν το έχω βρει πουθενά. Αναφέρετε στην πρώτη σελίδα του thread αλλά δεν υπάρχει link. :wacko:

Εάν μπορεί να βοηθήσει κάποιος. :cry:

:D
Link to comment
Share on other sites

vgazei:

"Sorry but you are not authorized to view or download this Attachment"

giati?

 

An einai programma, tha mporouses na to egrafes onomastika na to vriskame apo allou?

Link to comment
Share on other sites

vgazei:

"Sorry but you are not authorized to view or download this Attachment"

giati?

 

An einai programma, tha mporouses na to egrafes onomastika na to vriskame apo allou?

 

Έχεις δίκιο, πρέπει να είσαι μέλος του συγκεκριμένου forum για να το κατεβάσεις. Αν θες μπορείς να γίνεις, - δεν θέλω αυτό να θεωρηθεί ώς διαφήμιση - διαφορετικά ας μου απαντήσουν οι Moderators μέσω p.m. αν μπορώ να στείλω τα 2 αυτά αρχειάκια για ανέβασμα στο myfiles ώστε να έχουν πρόσβαση όλοι σε αυτά.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

vgazei:

"Sorry but you are not authorized to view or download this Attachment"

giati?

 

An einai programma, tha mporouses na to egrafes onomastika na to vriskame apo allou?

 

Με προβλημάτισε αυτό που είπες και τελικά ανακάλυψα ότι βρίσκετε εδώ: http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=5805

Πως δεν το σκέφτηκα? :wacko:

Πρέπει να κάνεις login για να το πάρεις.. φαντάζομαι.

Anyway, το θέμα είναι ότι όταν το κάνω install μου βγάζει μήνυμα λάθους και σταματάει.

"Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την ανάγνωση του αρχείου: C:\..\..\i386\SaeSMSGr.dll"

Καμιά ίδεα, με το τι κάνουμε εδώ?

:D
Link to comment
Share on other sites

Δυο ''ΝΕΑ'' που ίσως μας κάνουν την ζωή ποιό εύκολη!!

 

1. Project VCABT - Voice Command Activation over Bluetooth για το JAM (προσωπικά δεν κατάφερα να το δουλέψω αλλά ίσως οφείλεται και στην δική μου ανικανότητα :X )

 

 

2.Dialer με υποστήριξη ελληνικών ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! το κακό είναι πώς είναι για 15 μέρες τσάμπα μετά 15 ευρώ ... (που είναι εκείνο το generic hack για time limited demos???)

άλλο πράκτωρας και άλλο εισπράκτωρας... ΘΟΥΒΟΥ 000
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το αγοράσω σήμερα, αλλά επειδή άκουσα κάτι σχόλια για κολλήματα και δεν προλαβαίνω να διαβάσω τις 70 σελίδες του thread θα ήθελα να σας ρωτήσω για τη σταθερότητα των windows... πως πάμε δηλαδή από κολλήματα (χωρίς να το τιγκάρω βέβαια με τις άπειρες εφαρμογές.. για λογική χρήση μιλάμε).

Ευχαριστώ και περιμένω απαντήσεις για να ξαμολυθώ να το αγοράσω!

:O

Link to comment
Share on other sites

Δυο ''ΝΕΑ'' που ίσως μας κάνουν την ζωή ποιό εύκολη!!

 

1. Project VCABT - Voice Command Activation over Bluetooth για το JAM (προσωπικά δεν κατάφερα να το δουλέψω αλλά ίσως οφείλεται και στην δική μου ανικανότητα :X )

 

 

2.Dialer με υποστήριξη ελληνικών ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! το κακό είναι πώς είναι για 15 μέρες τσάμπα μετά 15 ευρώ ... (που είναι εκείνο το generic hack για time limited demos???)

 

1. Φαντάζομαι ότι με το VCABT έκανες το λάθος με το space στο όνομα του .exe. Την είχα πατήσει κι εγώ στην αρχή.

Anyway, δεν αξίζει να προσπαθήσεις γιατί στην ουσία το μόνο που κάνει είναι να ενεργοποιεί οποιοδήποτε Voice Command χρησιμοποιείς αλλά δεν μπορείς να δώσεις εντολή από το mic του bluetooth, μόνο από της συσκευής.

Εκτός αυτού, εάν δεν δώσεις εντολή, το handfree μένει σε αναμονή και σε λίγα λεπτά, μπαταρία τέλος. Οπότε υπομονή μέχρι να βγει κάτι περισσότερο.

 

2. Καλό το προγραμματάκι, υπάρχει στο "μαγαζάκι"?

:D
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το αγοράσω σήμερα, αλλά επειδή άκουσα κάτι σχόλια για κολλήματα και δεν προλαβαίνω να διαβάσω τις 70 σελίδες του thread θα ήθελα να σας ρωτήσω για τη σταθερότητα των windows... πως πάμε δηλαδή από κολλήματα (χωρίς να το τιγκάρω βέβαια με τις άπειρες εφαρμογές.. για λογική χρήση μιλάμε).

Ευχαριστώ και περιμένω απαντήσεις για να ξαμολυθώ να το αγοράσω!

:O

 

Γιατί δεν περιμένεις αυτό: http://www.myphone.gr/devices/review-60.html

Φρέσκο πράμα! ;)

:D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...