Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

se ti timh mboro na bro ena s100? metaxirismeno kai kenurgio.

apo exoteriko symferei kalitera?meso internet? ti symefei perissotero? imate-qtek....??

Gia des edw.... http://www.handit.com

http://bilder.bild.t-online.de/BTO/auto/special/opeltest/fotogalerien/opel__astra__opc/2691446-116x105,property=Bild.jpg

 

MIO P350- DESTINATOR 6- SD 256 MB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οταν το ppc "κοιμαται" και ερθει καποιο μηνυμα η γινει μια αναπαντητη ανοιγει η οθονη και πατιουνται διαφορα πληκτρα.....εχει βρει κανεις καποιο τροπο να μη συμβαινει αυτο??
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως κανω save ta contacts καπου ετσι ωστε να μπορω να τα βαλω κατευ8ειαν μετα αν σβηστουν καταλα8ος. πηγα στα databases alla δε μαφηνει να τα κανω copy. απο ολο το κινητο το μονο που με ενδιαφερει ειναι τα κοντακτσ αντε κ τα σμσ σε περιπτωση που γινει στραβη. τα games , programs ktl οταν κανω φορματ παντα τα περναω απο την αρχη . δεν με νοιαζει. το μονο που με νοιαζει ειναι κοντακτσ και το πολυ πολυ τα σμσ. αλλα καιγομαι για τα κοντακτσ.....

 

 

ευχαριστω πολυ ;-)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Και μένα θυμάμαι μου το χει κάνει αυτό (s100). Δεν ξέρω για ποιο λόγο, ούτε κάποια σίγουρη λύση αλλά μάλλον με κανά soft reset θα στρώσει.

 

ok. tha to dokimaso :)

Link to comment
Share on other sites

οταν το ppc "κοιμαται" και ερθει καποιο μηνυμα η γινει μια αναπαντητη ανοιγει η οθονη και πατιουνται διαφορα πληκτρα.....εχει βρει κανεις καποιο τροπο να μη συμβαινει αυτο??

 

den ksero an voithisei pantos yparxei mia epilogh gia na kleidonoyn ola ta pliktra

ektos apo to power.

 

start-settings-system-button lock

Link to comment
Share on other sites

den ksero an voithisei pantos yparxei mia epilogh gia na kleidonoyn ola ta pliktra

ektos apo to power.

 

start-settings-system-button lock

Δεν ειναι αυτο που εννοει... :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως κανω save ta contacts καπου ετσι ωστε να μπορω να τα βαλω κατευ8ειαν μετα αν σβηστουν καταλα8ος. πηγα στα databases alla δε μαφηνει να τα κανω copy. απο ολο το κινητο το μονο που με ενδιαφερει ειναι τα κοντακτσ αντε κ τα σμσ σε περιπτωση που γινει στραβη. τα games , programs ktl οταν κανω φορματ παντα τα περναω απο την αρχη . δεν με νοιαζει. το μονο που με νοιαζει ειναι κοντακτσ και το πολυ πολυ τα σμσ. αλλα καιγομαι για τα κοντακτσ.....

 

 

ευχαριστω πολυ ;-)

το τηλ σου δινει απο μονο του την δυνατοτητα να σωσεις τις επαφες με το xbackup.πηγαινε στα προγραμματα και θα το βρεις.εκει επιλεγεις να σωσεις τις επαφες ειτε στην storage η στην storage card.υπαρχουν ομως και προγραμματα που μπορουν να αποθηκευσουν ολα οσα θες. sprite backup or spb clone.

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Re pedes epidi tha saltaro apo kanena parathiro.... kai eimai kai ston tetarto...

exo to jam kai psaxno ena keyboard san to mamisio phone pad oste na mporo na grafo ellinika pio efkola apo to resco kai na briski tis ellinikes epafes..

I telos panton ena dialer me ellinika.....

Den mporoume toulaxiston na paroume to phonepad apo to s100?? ;)

 

please help....

-----------------------------------------------

Current Multimedia BOX.: HTC ARTEMIS - P3300 :tease:

-----------------------------------------------

(mou kopsane ta polla polla.... ;-(( )

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια πως κανω save ta contacts καπου ετσι ωστε να μπορω να τα βαλω κατευ8ειαν μετα αν σβηστουν καταλα8ος. πηγα στα databases alla δε μαφηνει να τα κανω copy. απο ολο το κινητο το μονο που με ενδιαφερει ειναι τα κοντακτσ αντε κ τα σμσ σε περιπτωση που γινει στραβη. τα games , programs ktl οταν κανω φορματ παντα τα περναω απο την αρχη . δεν με νοιαζει. το μονο που με νοιαζει ειναι κοντακτσ και το πολυ πολυ τα σμσ. αλλα καιγομαι για τα κοντακτσ.....

 

 

ευχαριστω πολυ ;-)

αμα πας ρυθμισεις-συστημα επιλεγεις την μονιμη αποθηκευση και τσεκαρεις τις επαφες και εισαι οκ οτι και αν γινει ;)
Link to comment
Share on other sites

Re pedes epidi tha saltaro apo kanena parathiro.... kai eimai kai ston tetarto...

exo to jam kai psaxno ena keyboard san to mamisio phone pad oste na mporo na grafo ellinika pio efkola apo to resco kai na briski tis ellinikes epafes..

I telos panton ena dialer me ellinika.....

Den mporoume toulaxiston na paroume to phonepad apo to s100?? ;)

 

please help....

Κάποιος με σ100 προσφερόταν να διαθέσει τα cabακια της ace με το phonepad, και άλλα προγράμματα που δεν έχει το jam, ώστε να δοκιμαστούν από χρήστες...

 

Αν μας ακούει (διαβάζει) ας κάνει την πράξη... Και μετά μας λες και τις εμπειρίες σου.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια στο s100 δουλευει η αυτοματη απαντηση με ακουστικα bt;δηλαδη αν μετα απο 2-3 χτυπηματα ανοιγει μονο του και μιλας χωρις να πατησεις καποιο κουμπι;εχω τσεκαρει την επιλογη να ανοιγει στα 3 χτυπηματα αυτοματα αλλα συνεχιζει να χτυπαει!!!!
κανενας με bt ακουστικο; :confused:
Link to comment
Share on other sites

κανενας με bt ακουστικο; :confused:

 

σε μενα παντως αυτη η δυνατοτητα δεν παιζει. με ή χωρις bluetooth.

το επιλεγω απο τις ρυθμισεις του τηλεφωνου οπως ειναι και ενας φιλος στην προηγουμενη σελιδα και δεν απανταει μονο του με τιποτα.

το δοκιμαζω και μεσα απο το pocketzenphone που εχει αυτη την επιλογη ξεχωριστα για καθε προφιλ και ουτε και απο κει απανταει.

ειναι μια λειτουργια που μου χρειαζεται πολυ σπανια και δεν με νοιαζει τοσο πολυ, αλλα θα ηθελα να ξερω οτι υπαρχει...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σε μενα παντως αυτη η δυνατοτητα δεν παιζει. με ή χωρις bluetooth.

το επιλεγω απο τις ρυθμισεις του τηλεφωνου οπως ειναι και ενας φιλος στην προηγουμενη σελιδα και δεν απανταει μονο του με τιποτα.

το δοκιμαζω και μεσα απο το pocketzenphone που εχει αυτη την επιλογη ξεχωριστα για καθε προφιλ και ουτε και απο κει απανταει.

ειναι μια λειτουργια που μου χρειαζεται πολυ σπανια και δεν με νοιαζει τοσο πολυ, αλλα θα ηθελα να ξερω οτι υπαρχει...

σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση,δεν ξερω αν παιζει ρολο η μαρκα του bt,εμενα με καιει δυστυχως γιατι πολλες φορες ειμαι με μηχανη οποτε αστα να πανε!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση,δεν ξερω αν παιζει ρολο η μαρκα του bt,εμενα με καιει δυστυχως γιατι πολλες φορες ειμαι με μηχανη οποτε αστα να πανε!!!!!!

 

εσενα η αυτοματη απαντηση λειτουργει χωρις bt. αυτο μου κανει εντυπωση εμενα. το να μην ανοιγει το handsfree να το καταλάβω αλλα να μην ανοιγει ουτε η συσκευη μονη της μου κανει μεγαλη εντυπωση...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εσενα η αυτοματη απαντηση λειτουργει χωρις bt. αυτο μου κανει εντυπωση εμενα. το να μην ανοιγει το handsfree να το καταλάβω αλλα να μην ανοιγει ουτε η συσκευη μονη της μου κανει μεγαλη εντυπωση...
τιποτα δεν λειτουργει στην αυτοματη απαντηση ουτε η συσκευη ουτε το bt!!!και στο 100 και στο 2020 :( μιλαμε για....σκοταδι!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
pantos paidia tora poy to anaferete me to i mate moy poy to koitaksa i aytomati apantisi paizei mono me to hands free(me kalodio) :cool: .oxi omos xoris ayto!!!
πριν λιγο ο φιλος sportbilly 1981 μου ειπε οτι με το jabra bt που εχει ειναι οκ,ισως μονο με αυτα δουλευει!!τι να πεις;
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και στον φίλο lagoudakis έχω το Jabra BT800 και λειτουργεί.Το ακουστικό επιπλέον έχει τη δυνατότητα να χτυπάει όταν δέχομαι κλήση.Ίσως παίζει και αυτό το ρόλο του. :O :worry:

http://bilder.bild.t-online.de/BTO/auto/special/opeltest/fotogalerien/opel__astra__opc/2691446-116x105,property=Bild.jpg

 

MIO P350- DESTINATOR 6- SD 256 MB

Link to comment
Share on other sites

το τηλ σου δινει απο μονο του την δυνατοτητα να σωσεις τις επαφες με το xbackup.πηγαινε στα προγραμματα και θα το βρεις.εκει επιλεγεις να σωσεις τις επαφες ειτε στην storage η στην storage card.υπαρχουν ομως και προγραμματα που μπορουν να αποθηκευσουν ολα οσα θες. sprite backup or spb clone.

 

 

thx a lot....για τα πρωτα δυο γνωριζα..... το sprite backup η8ελα.......

 

 

 

ευχαριστω και παλι\

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος με σ100 προσφερόταν να διαθέσει τα cabακια της ace με το phonepad, και άλλα προγράμματα που δεν έχει το jam, ώστε να δοκιμαστούν από χρήστες...

 

Αν μας ακούει (διαβάζει) ας κάνει την πράξη... Και μετά μας λες και τις εμπειρίες σου.

Αυτος ειμαι εγω!! :cool:

 

Το ειχα δοκιμασει με τον agiorgiti αυτο που λετε και το PhonePad που το εκανε install δουλευε κανονικα, χωρις ελληνικα ομως. Οποιος θελει ας μου πει να το ανεβασω καπου... :)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

παιδια με το destinator ξερει κανεις τι παιζει?ενω ειναι φοβερο και απιστευτο,υστερα απο 10-15 λεπτα πλοηγησης το τηλ λεει οτι δεν εχει αρκετη μνημη και ζηταει στην αρχη να κλεισω τις ηδη ανοιχτες εφαρμογες,μετα μενει εντελως απο μνημη και δεν δουλευει.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα..2 ερώτησουλες απο εμένα..1)εβαλα το wisbar και τωρα δεν ξερω πως να το βγαλω...και 2) τα games που κατεβαζουμε απο το irc και εχουν για c***k

.exe αρχειο δεν τα αντιγραφουμε πανω στα .exe αρχεια που εχουν εγκατασταθει στα program files του κινητου;;αν ναι τοτε γιατι οταν ξεκιναω το παιχνιδι μου λεει οτι θελει register;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Απο χθες ειμαι και εγω ενας ακομα κατοχος του S100.Να ρωτησω κατι ρε παιδια επειδη οσο και αν το εψαξα απο την αναζητηση δεν το βρηκα ουτε σε αυτο το Thread ουτε στο παλιο,τα προγραμματα για μετρητη κλησεων εξερχομενων,εισερχομενων οπως phone dashboard που τα βρισκουμε...ξερετε??? :X Και πιο ειναι το καλυτερο?

Επισης να βαλω την τελευταια version της Qtek?

Κατι αλλο που προτεινουν οι παλιοι να βαλω?

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Απο χθες ειμαι και εγω ενας ακομα κατοχος του S100.Να ρωτησω κατι ρε παιδια επειδη οσο και αν το εψαξα απο την αναζητηση δεν το βρηκα ουτε σε αυτο το Thread ουτε στο παλιο,τα προγραμματα για μετρητη κλησεων εξερχομενων,εισερχομενων οπως phone dashboard που τα βρισκουμε...ξερετε??? :X Και πιο ειναι το καλυτερο?

Επισης να βαλω την τελευταια version της Qtek?

Κατι αλλο που προτεινουν οι παλιοι να βαλω?

Thanks

http://www.qtek.gr/s100_firmware.html Εδώ πας για update του firmware του s100.Για τα υπόλοιπα ας βοηθήσει κάποιος πιο ''παλιός'' ;)

Και μια χάρη :rolleyes: Έχει κάποιος το ''κλειδί'' για το omega one journal bar v3.4.0? Είναι η τελευταία έκδοση του προγράμματος και θα ήθελα να το έχω ''free'' :O

http://bilder.bild.t-online.de/BTO/auto/special/opeltest/fotogalerien/opel__astra__opc/2691446-116x105,property=Bild.jpg

 

MIO P350- DESTINATOR 6- SD 256 MB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...