Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ma o skopos ths efedrikhs den einai na synexiseis na douleveis,alla na sou krathsei gia kapoio diasthma ta dedomena mexri na xanafortiseis th syskeyh.

Ennoeitai pws einai fysiologiko na svhnei molis adeiasei h vasikh mpataria( gia thn akriveia oute ayth adeiazei teleiws,alla to ppc krata ena mikro fortio 3-4% kai apo ayth).

 

 

Εεε χωρίς να είμαι 100% σίγουρος ότι θυμάμαι καλά, νομίζω ότι το είχα δοκίμάσει και είχα παρατηρήσει ότι όταν τελείωσε η κανονική και μπήκε στην εφεδρική, μπορούσα άμα ήθελα να το ανάψω και να δουλέψω. Και μάλιστα η μισή ώρα που αναφέρουν ότι κρατάει η εφεδρική, είναι μισή ώρα λειτουργίας και άμα είναι σβυστό κρατάει καμιά μέρα αν θυμάμαι καλά από άλλο post.

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, μια ερώτηση: Προσπαθώ να τραβήξω φωτό σε ανάλυση 1.3 (ή και 640x480) αλλά την αποθηκεύει σε πολύ μικρότερη 3ΧΧ x 4XX αν θυμάμαι καλά. Αυτό τι κόλπο είναι; Μήπως θέλει να αναβαθμίσω την rom του;

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ :(

 

ΕΚΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ "HANDYSHORTCUTS" KAI ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ "REMOVE"... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ "HANDYSHORTCUTS.DLL" ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ "REMOVE". :(

 

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????? ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΕ ΤΟΝ FILE EXPLORER ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ....

 

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ HARD RESET????

SOFT RESET ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ???

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ :(

 

ΕΚΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ "HANDYSHORTCUTS" KAI ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ "REMOVE"... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ "HANDYSHORTCUTS.DLL" ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ "REMOVE". :(

 

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????? ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΕ ΤΟΝ FILE EXPLORER ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ....

 

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ HARD RESET????

SOFT RESET ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ???

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

 

 

Ρυθμίσεις/ μνήμη/ τρέχοντα προγράμματα

 

Κλείσε το αντίστοιχο πρόγραμμα και μετά δοκίμασε το remove.

 

Hard reset κάνεις κρατώντας πατημένα ταυτόχρονα το κουμπί on/off και το κουμπί του soft reset αλλά... γνωρίζεις ότι είναι σαν να κάνεις format έτσι;;;

 

(προτείνω ένα soft reset και μετά να τερματίσεις όλα τα προγράμματα. Να τερματίσεις τα today pluggins αν το συγκεκριμένο πρόγραμμα που αναφέρεις εμφανίζεται σε αυτά και μετά να απεγκαταστήσεις το πρόγραμμα. Ίσως χρειαστεί και από το pannel του προγράμματος να κάνεις exit και όχι να πατήσεις το πάνω δεξιά κουμπάκι, το οποιο ΔΕΝ τερματίζει τις εφαρμογές. Αυτά τα ολίγα. Δεν ξέρω το πρόγραμμα που λες, αλλά σε γενικές γραμμές η λύση βρίσκεται κάπου εδώ...)

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μια ερώτηση: Προσπαθώ να τραβήξω φωτό σε ανάλυση 1.3 (ή και 640x480) αλλά την αποθηκεύει σε πολύ μικρότερη 3ΧΧ x 4XX αν θυμάμαι καλά. Αυτό τι κόλπο είναι; Μήπως θέλει να αναβαθμίσω την rom του;

 

Μήπως (λέω μήπως...) έχεις ζητήσει να τραβήξεις "φωτογραφία επαφών" και όχι "φωτογραφία";

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ :(

 

ΕΚΑΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ "HANDYSHORTCUTS" KAI ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ "REMOVE"... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ "HANDYSHORTCUTS.DLL" ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ "REMOVE". :(

 

ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????? ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΜΕ ΤΟΝ FILE EXPLORER ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ....

 

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ HARD RESET????

SOFT RESET ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ???

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

 

Μήπως είναι στην today screen αυτό το πρόγραμμα? Τότε ίσως θα πρέπει να το ξετσεκάρεις απο τα today items. Start-Settings-Today-Items. και μετά να το κάνεις remove.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΡΗΓΟΡΟΙ (ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ) ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ (ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΑΤΟΙ) ;)

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

 

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ TODAY SCREEN ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ :worry: ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΥΘΕΝΑ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια (ίσως ηλίθια) ερώτηση??

Μου εχουν στείλη 2 MMS και τα κάνω download αλλα πως τα βλέπω???

Εχω JAMακι

 

Μόλις κάνω κλικ επάνω στο MMS μου δείχνη μόνο Info

 

Που έχω κολλήσει??

 

Thanks!!

-----------------------------------------------

Current Multimedia BOX.: HTC ARTEMIS - P3300 :tease:

-----------------------------------------------

(mou kopsane ta polla polla.... ;-(( )

Link to comment
Share on other sites

Μήπως (λέω μήπως...) έχεις ζητήσει να τραβήξεις "φωτογραφία επαφών" και όχι "φωτογραφία";

 

Δεν νομίζω. Τέλος πάντων θα το ψάξω λιγάκι πιο πολύ γιατί το χω μόνο μισή μέρα μήπως κάτι δεν κάνω σωστά.

 

Μια ερώτηση ακόμα, να το αναβαθμίσω με τη νέα rom από το site της qtek; επιβάλλεται;

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω. Τέλος πάντων θα το ψάξω λιγάκι πιο πολύ γιατί το χω μόνο μισή μέρα μήπως κάτι δεν κάνω σωστά.

 

Μια ερώτηση ακόμα, να το αναβαθμίσω με τη νέα rom από το site της qtek; επιβάλλεται;

 

 

Εεε ναι, και όσο γρηγορότερα τόσο καλύτερο γιατί θα γλυτώσεις τις εγκαταστάσεις...

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να εγκαθηστούμε cab files στην κάρτα μνήμης?

Θέλω να βάλω το microsoft voice command αλλά δεν θέλω να μου φάει όλη τη μνήμη...

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να εγκαθηστούμε cab files στην κάρτα μνήμης?

Θέλω να βάλω το microsoft voice command αλλά δεν θέλω να μου φάει όλη τη μνήμη...

tsimpa to cabaki pou episynaptw kai tha kaneis ti douleia sou ;)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το πρώτο φταίει από μόνο του και όχι το δεύτερο. Άλλωστε δεν έχουν όλοι προγράμματα πλοήγησης και το πρόβλημα παρουσιάζεται στην πρό τελευταία έκδοση του firmware, αποσιωπήθηκε αλλά άμεσα διορθώθηκε.

 

 

Efxaristo tous filous pou apantisan.

Exo kanei hdh anavathmisi me tin teleftaia ekdosi alla kai pali....

Link to comment
Share on other sites

Exo kanei hdh anavathmisi me tin teleftaia ekdosi alla kai pali....

 

Mιλάμε για την qteks100-1.11.00-gr-1.1.4

 

Και δεν σου διορθώθηκε;

Αν δείς 5-6 σελίδες νωρίτερα, το πρόβλημα το είχαμε αρκετοί και μας διορθώθηκε με την εγκατάσταση αυτής.

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

OK θα περιμένω :)

 

Ευχαριστώ...

 

Loipon mou irthan ta pragmata apo to play 247 kai omologo poli pio grigora apoti ta perimena...Gia ton filo smyrosnik pou me eixe rotisei gia tin SD tis ATP mporo na po pos den mou exei deiksei simadia asimvatotitas...Kai grafei kai diavazei kanonikotata. Tora ososn afora themata taxitita ti na po...Leei pos einai 60X alla den exo kai kapia alli karta gia na testaro...

Link to comment
Share on other sites

α γι αυτο εμενα δεν κραταει καθολου η εφεδρικη μπαταρια? δηλαδη,δεν ξερω αλλα, οταν τελειωσει η λιθιου κατευθιαν σβηνει .

η πρωτη φορτιση ηταν 5 λεπτα :p

 

δεν τα πολυ πιστευω ολα αυτα με τις μπαταριες αλλα μπορει να μου απαντησει καποιος που να γνωριζει?

Ανηκω και εγω σε αυτους που το κινητο το βγαζουν απο την πρωτη φορτιση με το που φορτισει. Οταν ειναι Li-ion ομως. Στην περιπτωση της εφεδρικης μπαταριας που ειναι ΝιΜΗ χρειαζεται μεγαλη φορτιση... :)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το απλό backup στο PC μας με το active sync δεν κάνει;

 

Αν ενθυμούμαι το spritebackup δεν δουλεύει και άψογα....

Ή κάνω λάθος;

Μια χαρα κανει και αυτο απλως προτειμω το Sprite Backup. Επισης δουλευει τελεια στο S100 μου... :)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

File woca kai ego to idio problima eixa me ton platform 4 player molis ton egatistisa mou emfanistike to problima kai anagastika......Hard reset :O

Thanks φιλε μου. Το ''σουταρα'' σε δευτερολεπτα... :)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα κανει και αυτο απλως προτειμω το Sprite Backup. Επισης δουλευει τελεια στο S100 μου... :)

 

Πάντως δεν ξέρω που ήταν το πρόβλημα αλλά όπως ανέφερα παλιότερα, αναβαθμίζοντας το firmware μετά δεν μπορούσα να σηκώσω το backup του activesync... :(

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Εεε χωρίς να είμαι 100% σίγουρος ότι θυμάμαι καλά, νομίζω ότι το είχα δοκίμάσει και είχα παρατηρήσει ότι όταν τελείωσε η κανονική και μπήκε στην εφεδρική, μπορούσα άμα ήθελα να το ανάψω και να δουλέψω. Και μάλιστα η μισή ώρα που αναφέρουν ότι κρατάει η εφεδρική, είναι μισή ώρα λειτουργίας και άμα είναι σβυστό κρατάει καμιά μέρα αν θυμάμαι καλά από άλλο post.

 

H efedrikh mpataria ousiastika exei san prwteyonta rolo na krathsei ta dedomena otan afairesoume th vasikh mpataria.

Diathrei ta dedomena gia peripou 20 lepta an einai plhrws fortismenh,alliws h syskeyh kanei hard-reset.

An den kanw la8os h efedrikh exei xwrhtikothta 25mAh...

Link to comment
Share on other sites

ok .

λοιπόν διαβάστε προσεκτικά τώρα γιατί όταν θα πάτε στο μπάνιο (εκεί θα γίνει το όλο σκηνικό) δεν θα έχετε pc μπροστά σας. :)

αυτό ισχύει φυσικά και για όλους όσους έχουν ήδη εφαρμόσει τον brando και απλά θέλουν να τον καθαρίσουν.

 

1. παίρνουμε μια κολλητική ταινία πχ hanzaplast και την κολλάμε στην γωνια της οθόνης για να βγάλουμε την μεμβράνη.

 

2. ανοίγουμε την βρύση μέχρι την μέση και σιγουρευόμαστε ότι το νερό τρέχει ομαλά χωρίς πιτσιλιές.

 

3.κρατάμε την μεμβράνη προσεκτικά από τις γωνιές και την βρέχουμε .επειδή θα βραχούν και τα χερια μας και εμείς δεν το θέλουμε αυτό ,κρατάμε την μεμβράνη στα χειλη μας και στεγνώνουμε τα χερια με πετσέτα.

 

4.το κυριότερο μέρος είναι τώρα. [δώστε βάση]

κρατάμε πάλι την μεμβράνη προσεκτικά με το ένα χέρι στην μια απο τις 4 γωνιες της . την περνάμε καθετως αργά-αργά από την βρυση στο κέντρο ακριβώς της ροής του νερού!.

 

μόλις περασει την μεση την πιάνουμε με το άλλο χέρι και πάλι αργά αργά την βγάζουμε από το νερό αλλα πρέπει το τέλος της περασιάς να γίνει στην μύτη !!

έτσι δεν θα μείνει ούτε σταγόνα στην μεμβράνη και τα χερια μας θα είναι στεγνά!!

 

στην ουσία το ίδιο το νερό λειτουργεί σαν στεγνωτήρας του protector.

 

5.μετά αμεσως τοποθετούμε πάλι την μεμβράνη στην οθονη με προσοχή βάζοντας το ένα μας δάχτυλο να βοηθάει από πίσω ώστε να μην δημιουργηθούν φουσκάλες .

 

perfect! :D

 

edit : 1) αν καταλάθος μείνει έστω και μια μικρή σταγονιτσα στην μυτη την τινάζουμε όπως τινάζουμε ξέρετε τι .:lol:

2) να έχετε πάντα το νου σας πια μεριά είναι να εφαρμοστεί !!

3) οτιδήποτε απορίες pm αλλα πιστεύω αν διαβάσετε προσεκτικά θα καταλάβετε.

 

Sostos o Paixtis ;)

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου προτινει προγραμματα για:

επιστημονικο κομπιουτερακι

ηχογραφιση συνομιλιας

registry editor

χαρτες της αττικης?

 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου προτινει προγραμματα για:

επιστημονικο κομπιουτερακι

ηχογραφιση συνομιλιας

registry editor

χαρτες της αττικης?

 

ευχαριστω πολυ

1.κανε ένα search στο handango.com με λέξη κλειδί "calculator" και δες τι σου ταιριάζει.

2.το s100 έχει αριστη ηχογράφηση συνομιλίας. για οικονομία χώρου όμως προτίμησε το sound explorer 2005.

3.resco

4. destinator3

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου προτινει προγραμματα για:

επιστημονικο κομπιουτερακι

ηχογραφιση συνομιλιας

registry editor

χαρτες της αττικης?

 

ευχαριστω πολυ

 

1) Omega SciCalc & Engineering calculator (άπαιχτο)

2) Θα σε γελάσω, άμα μάθεις μου λες

3) Όσο πιό απλό, τόσο πιό καλό.... πάρε το επισυναπτόμενο

4) Destinator (ε μην θες να στο επισυνάψω....)

regedit.Mrln_ARM.zip

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

1.κανε ένα search στο handango.com με λέξη κλειδί "calculator" και δες τι σου ταιριάζει.

2.το s100 έχει αριστη ηχογράφηση συνομιλίας. για οικονομία χώρου όμως προτίμησε το sound explorer 2005.

3.resco

4. destinator3

 

 

Ευχαριστω sequent_c και vdimo για την γρηγορη απαντηση.

Οσο αφορα την ηχογραφιση την ξερω την ενσωματομενη εφαρμογη αλλα θελω να ηχογραφω τον συνομιλιτη μου την ωρα που βρισκομαι σε κληση

ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...