Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

otan les na to steilw gia service file mou ti ennoeis??na to paw??an nai pou??oxi eggyisi den paizei...:( exei lixsei nomizw...

 

se efxaristw poli gia ton xrono sou!:D

I would love to stay and chat but you are a total bitch ...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

otan les na to steilw gia service file mou ti ennoeis??na to paw??an nai pou??oxi eggyisi den paizei...:( exei lixsei nomizw...

 

se efxaristw poli gia ton xrono sou!:D

 

Επειδη εχω και εγω το ιδιο προβλημα με το ακουστικο το πηγα προχθες στο Γερμανο και το εδωσα για service , μπυ ειπαν πως θα το στειλουν στην εταιρεια και θα το εχω σε μια εβδομαδα.

Ακομη καλυτερα μπορεις να το στειλεις κατευθειαν στην εταιρεια και θα το παρεις πολυ γρηγοροτερα απο οτι στο Γερμανο.

Απαραιτητη προυποθεση για να το πας στην εταιρεια ειναι να εχεις την εγγυηση δηλαδη την αποδειξη αγορας του κινητου.

Η εγγυηση νομιζω ειναι για 2 ετη ( δε νομιζω να το εχεις τοσο πολυ αρα εχει εγγυηση )

 

Δεν εχεις την αποδειξη? Αν το αγορασες απο το Γερμανο μπορεις να πας και να τους ζητησεις να τη βρουν οι ιδιοι στο αρχειο τους. Αν δεν εχεις εγγυηση θα πληρωσεις ολα τα εξοδα επισκευης.

Αυτα ελπιζω να βοηθησα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

3 zhtw gia ton zlaths!!!!!:D :D :D :D :D :D

 

ευχαριστω για τα καλα σου λογια ελπιζω να βοηθησα! :O :)

 

τι σκεφτεσαι να κανεις? ( βρηκες την εγγυηση? )

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Ti akrivws theleis na kaneis ?

Giati Bt kai oxi Usb pou einai poio grhgoro.. ?

 

giati thelo parallila sto xoro ergasias tis douleias mou na exei internet kai to ppc mou kai mou span genika ta neura ta kalodia.

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

giati thelo parallila sto xoro ergasias tis douleias mou na exei internet kai to ppc mou kai mou span genika ta neura ta kalodia.

 

Xmm tote tha prepei na psaxteis arketa nomizw oti kapote eixe bgalei ena programmataki h laplink gia afth thn douleia alla den eimai 100% sigouros

Link to comment
Share on other sites

Xmm tote tha prepei na psaxteis arketa nomizw oti kapote eixe bgalei ena programmataki h laplink gia afth thn douleia alla den eimai 100% sigouros

 

 

ok ok ok ta katafera

to sindesa :)

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλα σου λογια ελπιζω να βοηθησα! :O :)

 

τι σκεφτεσαι να κανεις? ( βρηκες την εγγυηση? )

 

 

akoma psaxnw to kouti re gmt :wacko: ...

tip : pote min afinete tin mana sas in room...sto kouti tou s-100 brika mai karta ixou:lol: :lol: :lol: ELEOS....anyway den eixa xrono alla logika simera tha to paw ;) o,ti einai na ginei as ginei !!!

tha postarw molis mou poune!!

I would love to stay and chat but you are a total bitch ...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα πηγα να το κατεβάσω αλλα δεν με αφήνει μπορεις να μου το στείλεις

σε ευχαριστω

 

Καλησπέρα και από μένα,

αν σου στείλω και το δικό μου email με pm μπορείς να μου το στείλεις,

 

Ευχαριστώ πολύ

Maybe you say I'm a dreamer,

but I'm not the only one.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Εδώ και μερικές εβδομάδες έχω πρόβλημα με τις υπενθυμήσεις του ημερολογίου...

 

Οταν φτάνει η ώρα του ραντεβού εμφανίζει μόνο το μήνυμα χωρίς να παράγει κανένα ήχο. Στις ρυθμίσεις για τις ειδοποιήσεις έχω ενεργοποιήσει τα πάντα. Στην αρχή είχα πρόβλημα και με τις ειδοποιήσεις των SMS αλλά το έλυσα με την εγκατάσταση του pocketmax PhoneAlarm.

 

Κοίταξα την registry, εγκατέστησα το clearnotifications της scarybear δεν είχα καμία διπλή υπενθύμιση...

Εψαξα σε διάφορα forum συμπεριλαμβανομένου και του MyPhone δυστυχώς δεν έχω βρει ακόμα λύση....Ολα αυτά για να αποφύγω το hard reset.

Υπόψη οτι η συσκευή κατα τα άλλα λειτουργεί άψογα!

 

Αν κανείς έχει καμια ιδέα για το πώς θα μπορούσα να λύσω το πρόβλημα θα του ήμουν ευγνώμων.

 

Ευχαριστώ,

 

Αδάμ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με τα ξυπνητήρια...Χτυπάει κάθε μέρα, συγκεκριμένη ώρα, χωρίς να το έχω ενεργοποιήσει...

:) :)

ΑΝ ΤΟ εχεις ελενξει και πραγματι δεν ειναι ενεργοποιημενο το ξυπνητηρι κανε μια επανεκκινηση και ελενξε μηπως ειναι ενεργοποιημενη καποια υπενθυμιση στο ημερολογιο.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους/όλες!

 

Έχω ένα Qtek S100 του οποίου η πρόσοψη έχει φθορές και θέλω να την αλλάξω μπρος πίσω.

 

Πού μπορώ να απευθυνθώ και πόσο θα κοστίσει;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σας!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
βλεπω οτι εισαι εκτος Αθηνων οποτε το στελνεις στην ace στην Α.Παρασκευη,το κοστος ειναι 30Ε η μπροστινη,τωρα για την πισω δεν ξερω,παρε ενα τηλεφωνο και θα σου πουν
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Χθες καθως επαιζα με το S100 μου ανακαλυψα οτι δεν μπορω να δω τα παλια μου μηνυματα!!Ενω οταν μπαινω στα εισερχομενα τα βλεπω οτι υπαρχουν μολις πατησω ν'ανοιξουν δεν γινεται τπτ!!!Εκανα soft reset αλλα τπτ..Και επειδη το προσεξα τωρα δεν ξερω αν ισχυε&πιο πριν ωστε να προσδιορισω τι ειχα πειραξει&να καταλαβω τι φταιει.Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Θα ήθελα να ρωτήσω για δυο εφαρμογες αν υπαρχουν.

1) θελω να κλειδωνω με κωδικό καποια χαρακτηριστικά του s100 μου (μηνυματα, αρχεια, κλησεις, κ.τ.λ).

Το ξερω οτι το s100 εχει επιλογη για κωδικο αλλα ειναι λιγο κουραστικο γιατι οποτε το ανοιγεις σου ζηταει κωδικό.

2) Το δευτερο προγραμματακι που θα ηθελα να εχω ειναι ενα προγραμμα που να μπορει να παιζει random (τυχαια) εναν απο τους ηχους κλησης που εχω αποθηκευσει μεσα σε ενα φακελλο οταν με παιρνουν τηλεφωνο.απλα εγω να οριζω το χρονικο οριο καθε ποτε θα αλλαζει τον ηχο κλησης.Η τελος παντων καποιο προγραμμα που να κανει κατι παρομοιο.

Ευχαριστω εκ'των προτερων,

TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι εισαι εκτος Αθηνων οποτε το στελνεις στην ace στην Α.Παρασκευη,το κοστος ειναι 30Ε η μπροστινη,τωρα για την πισω δεν ξερω,παρε ενα τηλεφωνο και θα σου πουν

 

Στα 30Ε π.χ. για την μπροστινή δεν πρέπει να προσθέσεις και την εργασία της ace ή είναι όλα μαζι?

Τελικά αν πάω ο ίδιος και ζητήσω μία θα μου δώσουνε η θα με στείλουνε .....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Χθες καθως επαιζα με το S100 μου ανακαλυψα οτι δεν μπορω να δω τα παλια μου μηνυματα!!Ενω οταν μπαινω στα εισερχομενα τα βλεπω οτι υπαρχουν μολις πατησω ν'ανοιξουν δεν γινεται τπτ!!!Εκανα soft reset αλλα τπτ..Και επειδη το προσεξα τωρα δεν ξερω αν ισχυε&πιο πριν ωστε να προσδιορισω τι ειχα πειραξει&να καταλαβω τι φταιει.Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει??

 

Μήπως είχες κρατήσει backup, έκανες hard reset και μετά έκανες restore (μέσω Activesync) κάποια στιγμή στο παρελθόν; Εγώ έτσι είχα πάθει αυτό που περιγράφεις. Τα μηνύματα που επανήλθαν με το restore δεν διαβάζονταν αν και στα εισερχόμενα τα έβλεπα!

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν φταιει το restore.Εχω 2 backup,το ενα ειναι πιο παλιο.Μολις περναω το παλιο μπορω να διαβασω ολα τα μηνυματα που ειχα μεχρι τοτε.Μολις περναω το τελευταιο(κατασταση στην οποια βρισκεται τωρα το S100)τοτε μπορω να διαβασω μονο τα μηνυματα μετα απο την προχθεσινη ημερομηνια..

Τι φταιει???

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...