Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest a778899
play247.gr/ , παρε εναν φορτιστή USB αυτοκινήτου και είσαι ετοιμος

ευχαριστω φιλε μου

αυτον θα παρω!

τον εχεις χρησιμοποιησει και δουλευει χωρις προβληματα?

Link to comment
Share on other sites

kalhmesa, tha puliso to 6630 mu kai tha paro ena s100 molis vro se kalh katastash. thelo na rotiso omos kati prota, yparxei kamia efargmogh gia to s100 san to contacts manager (metatrepei tis epafes se ena arxio *.csv) pu na vlepei *.csv oste na mboreso na tis peraso??????
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου

αυτον θα παρω!

τον εχεις χρησιμοποιησει και δουλευει χωρις προβληματα?

 

ναι, κανενα θεμα...ασε που μπορεις να το φορτισεις και οτιδηποτε αλλο ειναι με mini usb! εγω φορτιζω ακομα και το GPS receiver που εχω

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω με ποιο πρόγραμμα ακούμε τα αρχεία ήχου με κατάληξη amr.Προσπαθώ με τον windows media player αλλά δεν γίνεται τίποτα.Ευχαρίστω!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια πως μπορω να βαλω ενα skin που εχω και αλλαζει την εμφανιση του πληκτρολογιου;το αρχειο ειναι μορφης PSK ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω με ποιο πρόγραμμα ακούμε τα αρχεία ήχου με κατάληξη amr.Προσπαθώ με τον windows media player αλλά δεν γίνεται τίποτα.Ευχαρίστω!

Θα φτιάξεις ένα MMS και θα το παίξεις απο εκεί.. Πατέντες!!

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια πως μπορω να βαλω ενα skin που εχω και αλλαζει την εμφανιση του πληκτρολογιου;το αρχειο ειναι μορφης PSK ευχαριστω
δεν το εχει κανει κανενας; :confused: :confused:
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω με ποιο πρόγραμμα ακούμε τα αρχεία ήχου με κατάληξη amr.Προσπαθώ με τον windows media player αλλά δεν γίνεται τίποτα.Ευχαρίστω!

 

http://tcpmp.corecodec.org/

freeware και καλο

Link to comment
Share on other sites

Δέσμευση μνήμης

 

Έχω αφήσει το S100 μου να ηχογραφεί, θεωρώντας ότι γράφω στην storage card.

 

Ξαφνικά δίνει μήνυμα ότι γέμισε η μνήμη. Δεν μπορώ να κάνω τίποτε, δεν πατιέται κανένα «πλήκτρο» (ούτε το ΟΚ του «διαλόγου») Reboot.

 

Μετά από 2 reboot έστρωσε αλλά μου δείχνει ένα μεγάλο μέρος της μνήμης κατηλημένο στην αποθήκευση (καμιά 20αριά ΜΒ παραπάνω) και δεν μπορώ να βρω το αρχείο που ηχογράφησα πουθενά για να το σβήσω. (Φυσικά ψιλοσέρνεται)

 

Ιδέες; Λύσεις;

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Δέσμευση μνήμης

δεν μπορώ να βρω το αρχείο που ηχογράφησα πουθενά για να το σβήσω.

 

ρυθμισεις συστηματος, μνημη, ευρεση μεγαλων αρχειων που χρησιμοποιουν βασικη μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχω ήδη κάνει. Δεν βρίσκει τίποτε. (Άσε που δείχνει τα αρχεία στην SD και όχι στην μνήμη!)

 

Είναι σαν το αρχείο να υπάρχει αλλά να μην φαίνεται το όνομά του!

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχει κανει κανενας; :confused: :confused:

 

lagoudakis χρειαζεται να εγκαταστησεις στο ppc το psk installer. μετα απλα πατας το αρχειο που εχεις και θα αλλαξει το πληκτρολογιο σου. ειναι freeware και μια αναζητηση στο google το βρισκεις ευκολα, αλλα επειδη εχω το email σου δεν θα σε ταλαιπωρησω!!;)

Link to comment
Share on other sites

χιλια ευχαριστω για ακομα μια φορα!!!!!!!!!!!και μετα μπορω να το επαναφερω στο δικο του αν θελω; :O

εγω δεν μπορω. σιγουρα θα υπαρχει τροπος αλλα δεν εχω καποιο αρχειο( cab ή psk) για να γυρισω σε αυτο που εχει βαλει εταιρεια. αν ψαξεις στο φακελο windows θα βρεις ενα αρχειο με ονομα default.psk που μοιαζει με το αρχικο αλλα δεν ειναι το ιδιο.

αν το εχει κανενας ας μας πει...

Link to comment
Share on other sites

Κανείς τελικά δεν έχει αντιμετωπίσει το πρόβλημα που λέω στο 753;;; (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=988306#post988306)

Σε μια βάρκα στο γυαλό λιάζεται ένα giagoloth και στην πλάτη του βαρκάρη κρέμεται ένα tanari

Μια Αγγλίδα βυζαρού την κολάει το batezu κι ένα orc με ροζ μπικίνι κάνει spell σ' ένα πιπίνι

Εν' aperitif ζητάει ένας τουρίστας Githzerai κι ο σερβιτόρος που είναι lich του το φέρνει πριν πει κιχ.

 

Σ' ένα pocket space στην Πάρο θα 'ρθω Troll μου να σε πάρω

Μ' ένα Illithid Κινέζο κι ένα Draw Γιαπωνέζο που με spells και μια minolta στο Αιγαίο βγήκαν βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή σκέφτομαι σοβαρά να πάρω ένα s100 θα ήθελα όποιος μπορεί να μου στείλει κάποιες φώτο τραβηγμένες με την κάμερά του (με αρκετό και λιγότερο φως και χωρίς κάποια επεξεργασία εννοείται...) για να βγάλω ένα συμπέρασμα! Από τα reviews δεν βγάζω άκρη! Κατά τα άλλα με καλύπτει απόλυτα, μόνο για την κάμερα του έχω αμφιβολίες. (Και για το πόσο βολικό είναι να παίζεις κανένα παιχνιδάκι γιατί διάβασα ότι δεν βολεύει και τόσο..) Το emai μου είναι zio10@panafonet.gr

Ευχαριστώ.

..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή σκέφτομαι σοβαρά να πάρω ένα s100 θα ήθελα όποιος μπορεί να μου στείλει κάποιες φώτο τραβηγμένες με την κάμερά του (με αρκετό και λιγότερο φως και χωρίς κάποια επεξεργασία εννοείται...) για να βγάλω ένα συμπέρασμα! Από τα reviews δεν βγάζω άκρη! Κατά τα άλλα με καλύπτει απόλυτα, μόνο για την κάμερα του έχω αμφιβολίες. (Και για το πόσο βολικό είναι να παίζεις κανένα παιχνιδάκι γιατί διάβασα ότι δεν βολεύει και τόσο..) Το emai μου είναι zio10@panafonet.gr

Ευχαριστώ.

 

an pareis ena tetoio kinito(ppc) kai to theleis mono gia camera kai gia paixnidia kalitera pare kati allo pou kai kalitero tha einai kai poio ftino!i camera tou einai apla ikanopoiitiki alla oxi teleia!tha sou steilo eikones kai apo tin camera kai apo to menou tou! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kalimera kai kalo mina se olous!

Thelo na rotiso apo to ftp://xda:xda@ftp.xda-developers.com/ thelo na katevaso ti Rom 1.12 gia to Jam

Se pio directory prepi na pao? (BigStorage_ROMs,Dumped_ROMs,Extended_Roms Modified_ROMs)

:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τροπος να μην εμφανιζεται το +30 στις εισερχομενες και στα μηνυματα;

 

Επισης οταν καποιος σε παιρνει τηλεφωνο και πατας το αγνοησε γινεται να μην βγαινει η κληση αυτη ως αναπαντητη;

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera kai kalo mina se olous!

Thelo na rotiso apo to ftp://xda:xda@ftp.xda-developers.com/ thelo na katevaso ti Rom 1.12 gia to Jam

Se pio directory prepi na pao? (BigStorage_ROMs,Dumped_ROMs,Extended_Roms Modified_ROMs)

 

Γιατί δεν την καταβάζεις από το qtek.gr?

Anyway, εάν θέλεις την world wide edition και όχι την ελληνική δοκίμασε το Magician/BigStorage_ROMs/WWE_1.12.00.zip

για να έχεις και έξτρα 20ΜΒ στο storage card. ;)

:D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...