Jump to content

Κομπλάρω με τις γυναίκες!


masife
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον φοβάσαι την απόρριψη φίλε, masife.

 

Πράγματι, η απόρριψη είναι σαν μια γροθιά στο στομάχι!

 

Αλλά είναι και μέσα στο πρόγραμμα!

 

Δυστυχώς δεν μπορέις να το αποφύγεις...

 

ΑΛΛΑ!

 

Θα σου συμβεί κάποια στιγμή στον μέλλον (δεν ξέρω αν σου έχει ήδη συμβεί), που θα είσαι εσύ αυτός που θα ρίξει αυτή τη γροθιά, σε μια κοπέλα που δεν θα σε ενδιαφέρει.

Simfwnw apolita...

mono pou i aporipsi den einai grothia sto stomaxi alla sta....... :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ σημαντικός και ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ παρατώντας είναι η αυτοπεποίθηση !

 

good luck :)

ορε φίλε έγραψες!!

ομοπαθείς και εγώ με 2 κολλητές που το μόνο που ακουγα από αυτες ήταν:Αισιοδοξία κ Αυτοπεποίθηση

από τότε όλα έχουν αλλάξει :cool::)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ορε φίλε έγραψες!!

ομοπαθείς και εγώ με 2 κολλητές που το μόνο που ακουγα από αυτες ήταν:Αισιοδοξία κ Αυτοπεποίθηση

από τότε όλα έχουν αλλάξει :cool::)

 

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου ! αχ άντε και θα τελειώσουν οι εξετάσεις και μετά το καλοκαίρι θα ναι σχεδόν όλο δικό μου (θα χουμε και του κόσμου τα μαθήματα anyway) 19 και σήμερα ;) :D :lol:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

file mono mia frasi.

 

min masas me tipota kai apo kamia tipota. na eisai panta o eautos sou kai tha deis me ton kairo oti oi ginaikes ektimane to na einai kapoios o eautos tou kai na niothei autopepoithesi.

 

etsi eimouna kai egomexri na teleioso to sxoleio me ta mlk ta koritsakia pou diabazan kati cosmopolitan kai alla saxla periodika kai ithelan ta xaza psilogay protipa ton antron pou parousiazoun tetoia periodika alla meta poy bgika stin pragmatiki zoi ematha na eimai o eautos mou na eimai apla cool kai stin teliki se opoian aresoume gia tis alles apla den tha mporesoume kai paei legontas.

 

apo ginaikes doksa si o theos einai gematos o kosmos kai malista se polli megalitero bathmo kai noumera apo oti eimaste emeis oi antres ara na xasoume emeis apokleietai, arga i grigora olo kai kati tha brethei.

 

so be cool stay your self kai na deis pou ola tha ftiaksoun stin zoi sou ;)

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φιλε χαλαρα!!!μην ανησυχεις καθολου,ο dakar τα λεει μια χαρα,ευτυχως οι αντρες ειμαστε λιγοτεροι και οι ΑΝΤΡΕΣ ακομα λιγοτεροι οποτε το προβλημα το εχει το αλλο φυλο
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι για ολα φταινε οι γυναικες σε αυτη την ζωη.. μεγαλο προβλημα εχουμε τελικα ρε γμτ..

τώρα μιλας σωστά!!:p:D

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

paidia εγω συμφωνω μαζι σας.οι γυναικες δεν ξερουμε τι θελουμε.

τον γραφουμε τον αλλον οταν ενδιαφερομαστε για να μας δειξει αυτος ενδιαφερον αλλα αν μας γραψει αναρωτιομαστε "μα τι εγινε? τι αλλαξε?"

και γενικα διαφορα τετοια κουλα που οντος πρεπει να φαινοντε πολυ κουλα σε σας τους αντρες!!

τελικα ειμαστε πολυ μυστηριες οι ατιμες!! :D

Link to comment
Share on other sites

paidia εγω συμφωνω μαζι σας.οι γυναικες δεν ξερουμε τι θελουμε.

τον γραφουμε τον αλλον οταν ενδιαφερομαστε για να μας δειξει αυτος ενδιαφερον αλλα αν μας γραψει αναρωτιομαστε "μα τι εγινε? τι αλλαξε?"

και γενικα διαφορα τετοια κουλα που οντος πρεπει να φαινοντε πολυ κουλα σε σας τους αντρες!!

τελικα ειμαστε πολυ μυστηριες οι ατιμες!! :D

Mπράβο για την φυλογνωσία. ;)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Καλά ναι,υπάρχουν όντως γυναίκες που δεν ξέρουν τι θέλουν,αλλά υπάρχουν και άντρες που δεν ξέρουν τι θέλουν...Λένε θέλω να βρω μια να μ'αγαπάει κι όταν την βρίσκουν,ξενερώνουν γιατί και καλά είναι πολύ "εύκολη".Τι λέτε ρε παιδιά...Υπάρχουν άνθρωποι που δεν ξέρουν τι θέλουν κι όχι γυναίκες ή άντρες μεμονωμένα.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα απολυτα με οσα λετε..!!!

Πανω απολα χρειαζεται αυτοπεποιθηση,χωρις αυτην δεν κανουμε τιποτα..!!

Και παντα πανω απ'ολα....οταν θα μιλας σε μια γκομενα...θα την μιλας σαν να μιλας στον φιλο σου...!!!

Και παντα θα πηγαινεις με αυτοπεποιθηση στην γκομενα...θα πας και θα πεις αυτην θα την βγαλω γκομενα..!!!

 

 

Εγω το μονο ψιλο κομπλεξ που εχω...ειναι για μια κοπελα που με ενδιαφερει και δεν την ξερω...πως θα παω να την γνωρισω...!!!

Αμα την γνωρισω με τον Χ η Ψ τροπο...!

Μετα ειναι ευκολα...!!!

 

Για "Χυλοπιτες" τις εχουμε φαει με το κουταλακι...!!!

Το θεμα ειναι να μην τα βαζεις κατω...!!!

Και καπιοι που ειπαν πιο πανω...!

Οτι οι γκομενες θελουν γραψιμο...για να κολλησουν...!

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
το γραψιμο πιανει μονο αν ενδιαφερεται και η αλλη αλλα το παιζει καπως!!!αν δεν την ενδιαφερει χε....κε,ετσι δεν θα εκανες και εσυ;οσο για τις χυλοπιτες σιγουρα εχουμε φαει ολοι,και οποιος λεει οχι η δεν εχει κανει ποτε καμακι οποτε πως να την φαει η λεει φουμαρα!!!
Link to comment
Share on other sites

Το κόλπο στην λύση αυτού του προβλήματος υπάρχει, πρέπει να το παίζεις πως δεν σου κέγεται καρφί για τίποτα-να είσαι cool :cool:

 

Μερικοί βέβαια δυσκολεύοντε σε αυτό γιατί είναι να το έχεις και μέσα σου βρε παιδί μου! :w00t:

 

ΤΕΣΠΑ! Εγώ και η επιστημονική μου ομάδα (you know who we are) θα σας βρούμε την λύση... (Καιρός ήταν να κάνουμε κανα συνέδριο οι dr's γιατί καιρό είχαμε να τα πούμε... :shifty: )

 

...θα επανέρθω... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Zητα απο καποια εστω και με τον πιο πλαγιο τροπο να "τα φτιαξετε" και μετα ειτε χυλοπιτα σου ριξει ειτε οχι θα εισαι μια χαρα! Τουλαχιστον αυτο δουλεψε σε εμενα! Και αμα πει και ναι... Εισαι ακομα καλυτερα! :)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το κόλπο στην λύση αυτού του προβλήματος υπάρχει, πρέπει να το παίζεις πως δεν σου κέγεται καρφί για τίποτα-να είσαι cool :cool:

 

Μερικοί βέβαια δυσκολεύοντε σε αυτό γιατί είναι να το έχεις και μέσα σου βρε παιδί μου! :w00t:

 

ΤΕΣΠΑ! Εγώ και η επιστημονική μου ομάδα (you know who we are) θα σας βρούμε την λύση... (Καιρός ήταν να κάνουμε κανα συνέδριο οι dr's γιατί καιρό είχαμε να τα πούμε... :shifty: )

 

...θα επανέρθω... :rolleyes:

ωραια!!κλειστε ενα αμφιθεατρο και θα μου επιτρεψετε σαν μεγαλυτερος που ειμαι να βγαλω τον κυριο λογο!!!
Link to comment
Share on other sites

paidia εγω συμφωνω μαζι σας.οι γυναικες δεν ξερουμε τι θελουμε.

τον γραφουμε τον αλλον οταν ενδιαφερομαστε για να μας δειξει αυτος ενδιαφερον αλλα αν μας γραψει αναρωτιομαστε "μα τι εγινε? τι αλλαξε?"

και γενικα διαφορα τετοια κουλα που οντος πρεπει να φαινοντε πολυ κουλα σε σας τους αντρες!!

τελικα ειμαστε πολυ μυστηριες οι ατιμες!! :D

 

Το λες και καμαρώνεις ε;;; :worry: :worry:

E ρε :whip: που θέλετε ώρες ώρες... :p

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πω ολίγον τι χύμα και.. κυπριακά: Ρε φίλε, σοβαρομιλάς; Εδωκες σημασία σε ότι σου είπε η Κυπραία η κομπλεξική, που αν της πεσει η μύτη, δεν θα σκυψει να την πιάσει; Για όνομα! Το μοναστήρι ναν καλα! Βρες μια κοπέλα σοβαρή, που ξέρει (κατα το μάλλον ή ήττον) τί θέλει, προχώρα και άσε την κομπλεξική να βράζει στο ζουμί της! Και, όπως είπαν και οι προλαλήσαντες η αυτοπεποίθηση είναι το παν!

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια ακολουθησα τις συμβουλες σας. Εκεινη που με εβρισε δεν της δεινω καμια σημασια, δεν μιλαμε και οποτε την βλεπω απλως αδιαφορω. Και το καλυτερο ειναι πως νιωθω πιο ωραια διοτι καταλαμβανει το λαθος της γιατι οποτε με βλεπει ντρεπεται και ξερω γω κουβεντες. Οσο για την αλλη αρχισαμε κουβεντες αλλα απο μυαλο νομιζω υπαρχει καποια υστερηση. Οσο εμφανιση εχει, τοσο χαζοχαρουμενη ειναι.Δεν μπορεις να μιλησετε για normal καταστασεις. Εχει επηρεαστει απο το Friends και τις σαχλοαμερικανικες κωμωδιες και νομιζει μοιαζω του Chandler, Ros ξερω γω κουβεντες.
:cool: i like my solar system :cool:
Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια ακολουθησα τις συμβουλες σας. Εκεινη που με εβρισε δεν της δεινω καμια σημασια, δεν μιλαμε και οποτε την βλεπω απλως αδιαφορω. Και το καλυτερο ειναι πως νιωθω πιο ωραια διοτι καταλαμβανει το λαθος της γιατι οποτε με βλεπει ντρεπεται και ξερω γω κουβεντες.

Εγώ πιστεύω πως το καλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να ξεκινήσεις και με αυτήν κουβεντούλα έτσι ώστε και να σε γνωρίσει καλύτερα αλλά και να λυθούν οι όποιες παρεξηγήσεις προέκυψαν... :rolleyes: ;)

 

Οσο για την αλλη αρχισαμε κουβεντες αλλα απο μυαλο νομιζω υπαρχει καποια υστερηση.

Πες της να πάρει μεγαλύτερη κεραία για το CB και να συντονιστεί σε πιο μεγάλη συχνότητα στα VHF... :lol: :p

 

Οσο εμφανιση εχει, τοσο χαζοχαρουμενη ειναι.Δεν μπορεις να μιλησετε για normal καταστασεις.

Κάνε και μια υποχώρηση ρε αδερφέ! Μη τα βλέπεις όλα τόσο στραβα! Chill out... :w00t: Μήπως δεν είναι ο τύπος σου; Αυτό που ακριβώς θέλεις; :shifty:

 

Εχει επηρεαστει απο το Friends και τις σαχλοαμερικανικες κωμωδιες και νομιζει μοιαζω του Chandler, Ros ξερω γω κουβεντες.

Καλά δεν είναι μόνο οι Αμερικάνικες κωμωδίες σαχλές... Εδώ τα παραλές κουμπάρε! :p

 

Δε μου λες... Αυτό το "ξερω γω κουβεντες" το χρησιμοποιείς πολύ σαν έκφραση; :D

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

hehehe poli kanw kefi ta kipriaka...eidika otan arxizoun kai vrizoune den katalavainw TIPOTA!!

 

Sto thema mas tora , eisai se mia ilikia tetoia pou ola ta pairneis prokatavolika oti sou kai na lene eidika ta mikra koritsakia...min dineis poli simasia...vasika kaneis apo edw mesa mporei na se katalavei...oloi perasame afti tin ilikia kai parola afta mas fainetai makria sto parelthon kai gelame alla esena den einai to idio..esi ta zeis afti ti stigmi ta 17...

 

ti simvouli na sou dosoume?na pas na milas me pio poli tharos ta koritsoudia? :lol: an den to pareis monos sou apofasi kai na peis mesa sou "sta afta mou oti kai na ginei" tote to xaneis to paixnidi megale! Mhn psaxneis apo ta forum simvoules ksexase to:)

 

kai gia na pw kai tou stravou to dikio egw na deis pws komplara pitsirikas (mia fora lipothimisa) kai tora na deis pws komplaro...les 25 xronon eimai tora oso nanai pio empeiros eimai bla bla kai merikes fores pou gnorisa tromera omorfes kopeles komplarw kai kokinizw...epomenws ksexna to!den iparxei giatria gia to komplarisma file :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας φοβερο το θεμα σας.Μακαρι να το χα ανοιξει ΕΓΩ! :cry:

 

Τεσπα αν και δε κομπλαρω πια και τοσο με τα κοριστια πιστευω πως ειναι φυσιολογικο.Και το nervous feeling και ο φοβος απορριψης ειναι μερος του παιχνιδιου της αναπαραγωγης και της επιβιωσης.Απο την αλλη σκεφτειτε πως οι γυναικες δεν ειναι κατι φοβερο.Αν ολα πανε καλα θα περασετε ολη τη ζωη σας με αυτες :w00t: (καποιοι λιγοτερο τυχεροι μονο με μια) ;)

Μια καλη λυση ειναι να επιδιωκετε να περνατε περισσοτερο χρονο με αυτες π.χ στη σχολη η στο σχολειο να ρωτατε για σχετα πραματα,να μπαινετε σε συζητησεις οταν υπαρχει προθυμια κτλ.Επισης προσπαθειεστε να ειναι ειστε κοινωνικοi:Mην περνατε τη ζωη σας μπροστα απο ενα PC ποσταροντας ξημερωματα στο myphone

Link to comment
Share on other sites

βρες μια φίλη σου -ξαδέρφη σου που να μετράει λίγο και εμφανίσου μπροστά της,

χαλαρά μην τις μιλήσεις ,θα σκάσει!!

αν ένας αντρας τον οποιο δεν θέλουμε εμφανιστεί με άλλη τον βλέπουμε με άλλο ματι...if you know what i mean?????

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

mona liza 8a diafonhso...dld an esena sou thn pesei enas kouasimodos me ili8ies atakes,katalabeis pos exei oxi kai toso adamantino xarakthra,an ton deis me mia kouklara 8a alakseis apopsh kai 8a ton diekdikhseis?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...