Jump to content

114 smart σε 100 ημερες:αλήθεια ή ψέμματα;


gr234567
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 154
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολύ ισοπέδωση ρε παιδια.ολα σκαρτα και απατεωνιές είναι?? αφου λέμε οτι ξεκάθαρα απο τον διαγωνισμό κερδισμένοι βγαίνουν και απο την μετεπειτα διαφήμιση ( για την βονταφον λεω) γιατι να μην πάνε τα σμαρτ στον κοσμάκη?

αλλωστε δεν νομίζω να ρίσκαρε η βόνταφον κάνοντας λαμογιες και δεν ξέρω εγώ τι?

και γιατί λες θύμα και πρόβατο έναν κακομοίρη(για μένα λέω) που στέλνει κανα δυο(δεκα,εικοσι,...) μηπως και κερδίσει κανα σμάρτ? τι να πώ κεγώ το φτωχαδάκι?

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέμε είναι ότι αν στο τέλος έχεις πληρώσει μισό smart σε sms, το έπαιρνες δίνοντάς τα προκαταβολή και τα υπόλοιπα με δόσεις. Αν στείλεις 20 sms αξίας 7,5 λεπτών προ ΦΠΑ και ελπίζεις να κερδίσεις, τί να πώ... Θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να μας έλεγαν ΠΟΣΑ sms έστειλε ο κάθε νικητής...

Και μετά σαν συνδρομητής παραπονιέσαι για τις απαράδεκτα υψηλές τιμές;;; Όταν σκας χαλαρά τα 7,5 πολλαπλάσια, μην περιμένεις να μειώσει ποτέ τις τιμές η voda...

Και με αυτή την καταναλωτική συμπεριφορά παθαίνουμε ζημιά όλοι...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι προφανές ότι όλοι αυτοί η διαγωνισμοί που διεξάγονται με αποστολή sms αποφέρουν κέρδος σε αυτούς που τους διοργανώνουν. Σε όλα τα τυχερά παιχνίδια στυλ lotto κλπ, υπάρχουν κάποιοι λίγοι που κερδίζουν ένα μικρό ποσοστό από τα χρήματα που έβαλαν όλοι όσοι έπαιξαν. Δεν έκανε η vodafone κάτι τόσο περίεργο, όλοι οι διαγωνισμοί του είδους, σ'αυτή τη λογική στηρίζονται.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέμε είναι ότι αν στο τέλος έχεις πληρώσει μισό smart σε sms, το έπαιρνες δίνοντάς τα προκαταβολή και τα υπόλοιπα με δόσεις. Αν στείλεις 20 sms αξίας 7,5 λεπτών προ ΦΠΑ και ελπίζεις να κερδίσεις, τί να πώ... Θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να μας έλεγαν ΠΟΣΑ sms έστειλε ο κάθε νικητής...

Και μετά σαν συνδρομητής παραπονιέσαι για τις απαράδεκτα υψηλές τιμές;;; Όταν σκας χαλαρά τα 7,5 πολλαπλάσια, μην περιμένεις να μειώσει ποτέ τις τιμές η voda...

Και με αυτή την καταναλωτική συμπεριφορά παθαίνουμε ζημιά όλοι...

 

κοίταξε σε γενικές γραμμές έχεις δίκιο.ας απαντήσω προσωπικά όμως.μισό σμάρτ αποκλείεται να πληρώσω στα μηνήματα.σκοπεύω το πολύ 150 ευρώ να σκάσω στην όλη φάση.100 μερες ενα σμσ κάθε μέρα και κάτι ψιλά.εχω καρτοκινητό.γνωρίζω οτι υπάρχουν άνθρωποι που ήδη έχουν δώσει 1000ευρώ ,600 ευρώ κτλ.μοναδικά άτομα έτσι?σκέψου πόσοι τετοιοι υπάρχουν και πόσοι σαν και μένα που θα δώσουν 150ευρω.τελοσπάντων όντως θα είχε πολύ ενδιαφέρον να μας πουν οι νικητές πόσα σμσ έστειλαν για να κερδίσουν,αλλα φαντάζομαι δεν το κάνουν γιατί θα κουφαθούμε.συνεχίζω επι προσωπικού και λέω οτι παίζοντας εθνικό λαχειο χάνω 170 ευρώ στην γύρα(6μηνο).δεν είναι τόσο τραγικό.συνειδητά το κάνω.

πάντως αν στειλω εγώ 150ευρώ σε σμσ για τον διαγωνισμό δεν καταλαβαίνω πως θα πάθουμε ζημιά όλοι??(ρωτώ εάν πήγαινε για εμένα,αν όχι μην απαντάς)

τσίου

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

...τι να πούμε και εμείς τα φοιτητούδια που στέλνουμε 1-3 sms τη μέρα στο 1111 μήπως και καταφέρουμε να κερδίσουμε το κακόμοιρο Smartaki που με την σειρά του θα μας εξασφαλίσει μια εύκολη και νυν γρήγορη θέση πάρκινγκ στην Ζούγκλα που μένουμε!! :(

 

Υστ. Λέτε αν στείλω κανα συμπονετικό sms να με λυπηθούνε? Αν πω πως εκεί που μένω ψάχνω 1h30m κάθε φορά για να βρώ να παρκάρω?? Αν πάω από εκεί και τους παρακαλέσω!!:Pxix

-- Την υπογραφή σου και το.. LIKE σου πρέπει να πεοσέχεις που τα βάζεις μας έλεγαν οι προΓιαγίαδες μας!! -- :p
Link to comment
Share on other sites

...τι να πούμε και εμείς τα φοιτητούδια που στέλνουμε 1-3 sms τη μέρα στο 1111 μήπως και καταφέρουμε να κερδίσουμε το κακόμοιρο Smartaki που με την σειρά του θα μας εξασφαλίσει μια εύκολη και νυν γρήγορη θέση πάρκινγκ στην Ζούγκλα που μένουμε!! :(

 

Υστ. Λέτε αν στείλω κανα συμπονετικό sms να με λυπηθούνε? Αν πω πως εκεί που μένω ψάχνω 1h30m κάθε φορά για να βρώ να παρκάρω?? Αν πάω από εκεί και τους παρακαλέσω!!:Pxix

 

κεγώ μια απο τα ίδια και φοιτητής και εργαζόμενος...

 

υστ.οχι μόνο δεν θα σε λυπηθούν αλλα θα σε παροτρύνουν να στέλνεις ασύστολα σμσ!!κακά τα ψέματα είναι κλέφτες.

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

..αααχ άτιμη εργατιά!!!! :P

 

Καλά, εργαζόμαστε και εμείς αλλά να δώσω 150€ που είπες φίλε μου δεν νομίζω.. μου φαίνονται αρκετά!! εγω μεχρι στιγμής έχω 320 συμμετοχές και στέλνω ένα κάθε μέρα μπας και δω την μέρα να ασπρίζει! :)

 

Αυτό ξαναπέστο!!!! Είναι κλέφτες... να σου πω την αλήθεια παλιότερα κοροϊδευα όσους έστελνα μηνύματα σε διαγωνισμούς γιατι τα θεωρούσα -και τα θεωρώ δηλαδή- καλοστημένες απάτες! Όμως έπεσα και εγώ στην παγίδα τους για ένα καταραμένο smartakiTs :(

 

Είδωμεν..

-- Την υπογραφή σου και το.. LIKE σου πρέπει να πεοσέχεις που τα βάζεις μας έλεγαν οι προΓιαγίαδες μας!! -- :p
Link to comment
Share on other sites

πόσες συμετοχές έχετε όσοι παίζετε?εγώ αισίως 370συμετοχές. :)

Και εγώ που έχω 1140 συμμετοχές τι κατάλαβα? Κέρδισα? ΟΧΙ Φυσικά και ούτε νομίζω ότι θα κερδίσω, διότι όπως προαναφέρθηκε πιο πάνω κάτι μου βρωμάει και εμένα σε αυτό το διαγωνισμό.... :mad:

:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

toulaxiston 8a kerdiseis auto me tis perissoteres summetoxes

dioti paidia an kapoios exei dosei perissotera einai blakas

 

 

 

 

Και εγώ που έχω 1140 συμμετοχές τι κατάλαβα? Κέρδισα? ΟΧΙ Φυσικά και ούτε νομίζω ότι θα κερδίσω, διότι όπως προαναφέρθηκε πιο πάνω κάτι μου βρωμάει και εμένα σε αυτό το διαγωνισμό.... :mad:
Link to comment
Share on other sites

toulaxiston 8a kerdiseis auto me tis perissoteres summetoxes

dioti paidia an kapoios exei dosei perissotera einai blakas

 

Φιλαράκι δεν νομίζω να κερδίσω ούτε αυτό με τις περισσότερες συμμετοχές γιατί ή είναι στημένος ο διαγωνισμός ή υπάρχουν πολλοί φραγκάτοι που δεν ξέρουν τι να κάνουν με τα ευρώ τους και τα χαλάνε στο διαγωνισμό αυτό….Οπότε ?...Ας κρατήσω μια τελευταία ελπίδα μήπως και κερδίσω…. :luck:

:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά τόσα πολλά λεφτά για πέταμα έχετε; :confused:

Εντάξει να στείλουμε ένα sms είπαμε..αλλά όχι κι έτσι.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά τόσα πολλά λεφτά για πέταμα έχετε; :confused:

Εντάξει να στείλουμε ένα sms είπαμε..αλλά όχι κι έτσι.. :confused:

 

Δίκιο έχεις πεταμένα λεφτά είναι αυτό το κατάλαβα αφού μου φύγανε μερικά euro από την τσεπούλα μου… τώρα απλά περιορίστηκα στο ένα sms την μέρα ίσα ίσα για να μην χάσω τους πόντους σε μελλοντικές υποτιθέμενες κληρώσεις…

:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

εγώ γιατι εχω την εντυπωση οτι δεν χάνεις τις συμμετοχές σου ? :X δεν ειδα πουθενα στους όρους οτι πρεπει να στειλεις καθε μερα για να μην τους χασεις!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποσες συμμετοχες εχετε ?

εγω εφτασα σημερα τις 3000...

δεν πιστευω φυσικα πως θα κερδισω αλλα και παλι ποτε δεν ξερεις..

ειναι και θεμα τυχης αφου παιζει κληρωση.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποσες συμμετοχες εχετε ?

εγω εφτασα σημερα τις 3000...

δεν πιστευω φυσικα πως θα κερδισω αλλα και παλι ποτε δεν ξερεις..

ειναι και θεμα τυχης αφου παιζει κληρωση.

3000;:eek: Σε λίγο θα στο κάνουν δώρο,χωρίς κλήρωση.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

εγώ γιατι εχω την εντυπωση οτι δεν χάνεις τις συμμετοχές σου ? :X δεν ειδα πουθενα στους όρους οτι πρεπει να στειλεις καθε μερα για να μην τους χασεις!!!!

 

Στο http://www.vodafone.gr αναφέρει κάνοντας κλικ στις χρήσιμες πληροφορίες ότι : Στέλνοντας 1 κενό sms κάθε ημέρα μεταφέρονται όλες οι συμμετοχές που έχετε συγκεντρώσει στη βραδινή κλήρωση για το SMART!

 

Οπότε θέλει ένα sms την μέρα ας πούμε για να μεταφερθούνε οι συμμετοχές σου. Αυτό έχω καταλάβει εγώ τουλάχιστον...

 

PowerZ: Καλή επιτυχία !

:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

οχι.. εγω δεν εστειλα 2 μερες καθολου και σημερα που ξαναστειλα δεν χαθηκαν οι συμμετοχες που ειχα!

Thanks ! :)

 

Τις δυο μέρες που δεν έστειλες καθόλου sms απλά δεν πήρες μέρος και στην κλήρωση. Και με το που έστειλες sms αμέσως μεταφερθήκανε-ενεργοποιηθήκανε και οι συμμετοχές σου για την ημέρα που έστειλες sms.

:w00t: Στο χώρο αυτό υπήρχε Ο.Π.Χ που παραβαίνει την Εικόνα. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...