Jump to content

Alcatel 5


spy14
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.germanos.gr/product/alcatel-5-dual/20371216/ ήρθε και το σκέφτομαι σοβαρά.να περιμένω λίγο να δούμε αν θα βγάλει καμμία παιδική ασθένεια;η να προχωρήσω σιγά σιγά στην αγορά του;υπόψιν ότι δεν είχα ποτέ τόσο ακριβή συσκευή και έχω ακόμα λίγες αμφιβολίες αν πρέπει να το πάρω.αλλα μου αρέσει το άτιμο?

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Εμφανισιακά κι εμένα μου αρέσει. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι το πισογύρισμα με την ανάλυση της οθόνης (όχι ότι είναι κακό ή ότι άλλοι δίνουν καλύτερα σε αυτή την τιμή - άσε που θα κάνει και οικονομία μπαταρίας).

 

Δυστυχώς ακριβό δεν το λες... Τώρα βέβαια για Γερμανό δεν ξέρω, αν πρέπει να το πάρεις οπωσδήποτε από κει πχ. λόγω επιδότησης. Αλλά παιδικές ασθένειες πού να τις βγάλει και να το μάθεις, αφού δυστυχώς κοινό μεγάλο δεν έχει...

Link to comment
Share on other sites

Εμφανισιακά κι εμένα μου αρέσει. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι το πισογύρισμα με την ανάλυση της οθόνης (όχι ότι είναι κακό ή ότι άλλοι δίνουν καλύτερα σε αυτή την τιμή - άσε που θα κάνει και οικονομία μπαταρίας).

 

Δυστυχώς ακριβό δεν το λες... Τώρα βέβαια για Γερμανό δεν ξέρω, αν πρέπει να το πάρεις οπωσδήποτε από κει πχ. λόγω επιδότησης. Αλλά παιδικές ασθένειες πού να τις βγάλει και να το μάθεις, αφού δυστυχώς κοινό μεγάλο δεν έχει...

 

Τα τελευταία τέσσερα πέντε χρόνια έχω μόνο αλκατελ.δεν έχω προβλήματα.βεβαια τα μοντέλα που πήρα είχαν ήδη κυκλοφορήσει λίγο καιρό στην αγορά.εκτος από τον Γερμανό δεν ξέρω ποιος άλλος θα το φέρει.ελλαδα.με εξωτερικό δεν έχω ξανακάνει αγορές.και δεν ξέρω πως ακριβώς γίνεται.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Το Alcatel 5 κάθε φορά που κατεβάζεις μια εφαρμογή σου ζητάει άδεια λειτουργίας στο παρασκήνιο.

' Έτυχε ' και στην εφαρμογή (Facebook) messenger δεν την έδωσα .

Έτσι τα μηνύματα δεν μου έρχονται παρά μόνο όταν μπαίνω στην εφαρμογή (φορτώνουν μόλις μπω στην εφαρμογή , θέλω να τονίσω ότι δεν είναι απλά θέμα ότι δεν έρχονται ειδοποιήσεις ) .

Έχω αλλάξει πολλά smartphones και θυμάμαι ότι και όταν το ανοίγεις το κινητό που δεν έχεις εισέλθει ακόμα στην εφαρμογή μετά την ενεργοποίηση , τα μηνύματα μπορούσα να τα λάβω .

Προσπαθώ αρκετές μέρες να βρω μια σχετική επιλογή στις ρυθμίσεις , ψάχνοντας παράλληλα και στο διαδίκτυο αλλά δεν έχω βρει μια απάντηση .

Παρακαλώ όποιος ξέρει ας με βοηθήσει .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.λογικά το πήρες απο τον γερμανό;πήγαινε μια βόλτα απο εκεί θα σου βρουν λύση.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
Ευτυχής κάτοχος εδώ και λίγες ώρες του 5.πραγματικα έστω και λιγες ώρες που το έχω το έχω ευχαριστηθει.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος εδώ και λίγες ώρες του 5.πραγματικα έστω και λιγες ώρες που το έχω το έχω ευχαριστηθει.

 

Καλορίζικο! Το έχει φίλος μου κάτι μήνες! Είναι πολύ ευχαριστημένος! Σε αυτά τα χρήματα είναι πολύ καλή επιλογή.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολυ.ναι για τα χρήματα του είναι μια χαρά.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα ευχαριστημένος μετά από μια εβδομάδα χρήσης.αν σκεφτείς πόσο κινητό παίρνεις για τόσα λίγα χρήματα.μπραβο στην αλκατελ.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθουν θα ενημερώνω πάντως δεν τις προτιμω.σε όσα κινητά έχω μείνει ως έχει ποτέ δεν αντιμετωπισα κάποιο πρόβλημα.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
https://www.flickr.com/gp/149189895@N03/825127 η μπαταρία έχει στρώσει αρκετά.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.το κανουργιο μου παιχνιδι με το κινητο.slow motion εγραφη.οκ αλλοι το εχουν εδώ και πολύ πολύ καιρο και σιγουρα με πολύ καλυτερη ποιοτητα,αλλα είναι η πρωτη φορα που το ειχα σε κινητο μου,και το ευχαριστιεμαι.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2019-02-04_09-38-55 μια αρκετά εξυπηρετική λειτουργία που έχει το τηλ είναι η ασύρματη οθόνη σε συνδιασμό με την smart TV συνδέω το κινητό και το βλέπω στην tv.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Από τις 6:30 το πρωί με ανοιχτά δεδομένα, με wifi,με.αρκετες κλήσεις με 5 ώρες οθονη,με τεσσεράμισι ώρες ίντερνετ και έχω ακόμα ένα 18% μπαταρία.δεν είναι και άσχημα.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

ένα σημερινό βιντεάκι σε λήψη αργής κίνησης.εχει και άσχετο ήχο,του περιβάλλοντος.:)

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

2019-03-12_09-31-17 ακομα μια λειτουργια που δεν την εχω ξανασυναντησει.σου επιτρεπει να μην ξεκλειδωνεις το κινητο για οσο διαστημα ασχολεισαι μαζι του,αλλα δεν το εχεις και στο χερι συνεχεια.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
https://www.flickr.com/gp/149189895@N03/AU7QG4 με χαμήλωμα της έντασης της οθόνης και ενεργοποίηση της εξοικονόμησης ενέργειας ένα συμπαθητικό 5:40.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

https://www.flickr.com/gp/149189895@N03/9063Dz μια στο τόσο κάνει καλό να εξαντλείς την μπαταρία πλήρως.σημερα μου έδειξε καλύτερη αυτονομία.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
μετα απο εφτα μηνες σκληρης χρησης το τηλεφωνο με εχει δικαιωσει απολυτα.ειναι σαν να βγηκε χθες απο το κουτι του.σε ολους τους τομεις.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...