Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιο το πρόβλημα να την περάσεις;

Τι κολλήματα είναι αυτά ρε Παιδιά, αν έρθει αλλαγή θα γίνει μέσω κανονικής αναβάθμισης, και να έχετε περάσει το αρχείο μέσω εγκατάστασης του απλού .APK που σας δίνω πάλι θα περαστεί από πάνω... Εγώ σας το έδωσα γιατί όλοι είχανε παράπονα για τις εφαρμογές τρίτων που δεν δούλευαν και πάλι έχετε θέματα τώρα που δουλεύουν όλα κανονικά....

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα συμφωνήσω απόλυτα.ειμαι ευτυχής πλέον που δείχνει ειδοποιήσεις στο Viber! Είναι ωραίο feature η aod και είναι κρίμα σε ένα κινητό με amoled οθόνη να μην χαίρεσαι αυτά τα καλουδια που δε μπορείς σε αλλες

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καινούρια έκδοση AOD πλέον και με έγχρωμα εικονίδια και καινούριο μινιμαλιστικό ρολογάκι.... Όποιος θέλει να αναβαθμίσει ας ζητήσει πρόσβαση από εδώ..

https://drive.google.com/file/d/1Y4wrvZACl9FQsXmrlrm4T57iCDcSj7nm/view?usp=drivesdk.

Οι αλλαγές....

 

New Stable MIUI Always on Display (AOD) App Update V1.13.317-03302035

(Only for AMOLED devices)

 

1. Added "My AOD screen" function, which can include used AOD styles;

2. A new "Minimalist Clock" style is located in the upper right corner of the screen, which is more compact and save Power;

3. Optimized notification style for the minimalist digital clock;

4. Movement, appearance and disappearance animations optimized;

5. Optimized custom picture can automatically filter out videos when selected from the album;

6. Fixed the problem of occasional date and notification being cut under custom picture style;

7. Fix the "personal signature" list view does not display the time, and the preview is different cause a problem;

 

#AOD

 

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΖΗΤΗΣΤΕ ΠΡΟΣΒΑΣΗ

ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΕΚΤΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΩ...

ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ AOD

 

a48224e0b898d818d3806bc42ae224d3.jpg

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

61f94ad079e1a6968f4868bfcf338b6a.jpg

 

Να σαι καλά.Πατησα πολλές φορές το download..

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά.Πατησα πολλές φορές το download..
Εντάξει, ευτυχώς ήσουν από τους λίγους.... :)

Ελπίζω να μείνεις ικανοποιημένος.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις την καλοσυνη ενημερωσε τι εγινε με την αλλαγη και τη σταση της infoquest στην περιπτωση σου οταν ολοκληρωθει η επισκευη

 

Τελικά έγινε αντικατάσταση της οθόνης από την Infoquest εντός της εγγύησης χωρίς να πληρώσω κάτι (εκτός των μεταφορικών). Το έστειλα την Τετάρτη 1/4 και γύρισε σήμερα 6/4. Εντυπωσιάστηκα μπορώ να πω από την άμεση εξυπηρέτηση. Θα το έχω στα χέρια μου το απόγευμα και ελπίζω να έγινε καλή δουλειά. Θα επανέλθω μόλις το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα φιλε, μονο ετσι αξιζει η αλλαγη της οθονης ,ειδα σε διπλανο φορουμ καποιος πουλαει το κινητο του με καμενη οθονη στα 130 ευρω :lol: ,παμε καλα; εγω που εχω σκοπο να το δωσω στα 140 γιουρο αριστο μ@λακας ειμαι; τεσπα, θα μου πειτε δικο του ειναι οσο θελει το δινει
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα φιλε, μονο ετσι αξιζει η αλλαγη της οθονης ,ειδα σε διπλανο φορουμ καποιος πουλαει το κινητο του με καμενη οθονη στα 130 ευρω :lol: ,παμε καλα; εγω που εχω σκοπο να το δωσω στα 140 γιουρο αριστο μ@λακας ειμαι; τεσπα, θα μου πειτε δικο του ειναι οσο θελει το δινει
Πας για αναβάθμιση; mi 10?

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα φιλε, μονο ετσι αξιζει η αλλαγη της οθονης ,ειδα σε διπλανο φορουμ καποιος πουλαει το κινητο του με καμενη οθονη στα 130 ευρω :lol: ,παμε καλα; εγω που εχω σκοπο να το δωσω στα 140 γιουρο αριστο μ@λακας ειμαι; τεσπα, θα μου πειτε δικο του ειναι οσο θελει το δινει

 

αν το δωσεις στη τιμη αυτη πες μου γιατι με ενδιαφερει

Link to comment
Share on other sites

Πας για αναβάθμιση; mi 10?

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σκέφτομαι για το mi note 10 φίλε
αν το δωσεις στη τιμη αυτη πες μου γιατι με ενδιαφερει
Ok , αυτό μπορεί να γίνει αύριο ,μπορεί όμως και μετά από ένα μήνα, όπως και να έχει θα σ' ενημερώσω
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έγινε αντικατάσταση της οθόνης από την Infoquest εντός της εγγύησης χωρίς να πληρώσω κάτι (εκτός των μεταφορικών). Το έστειλα την Τετάρτη 1/4 και γύρισε σήμερα 6/4. Εντυπωσιάστηκα μπορώ να πω από την άμεση εξυπηρέτηση. Θα το έχω στα χέρια μου το απόγευμα και ελπίζω να έγινε καλή δουλειά. Θα επανέλθω μόλις το πάρω.

 

Λοιπόν, το παρέλαβα εχθές και όλα καλά,. Διαφορά στην ποιότητα της οθόνης χρώματα κτλ δεν είδα καμία. Είναι ακριβώς όπως ήταν και πριν με τα ίδια καταπληκτικά χρώματα. Είχα μια ανησυχία μήπως επειδή θα ανοιχτεί το κντ θα μείνουν σημάδια εξωτερικά, αλλά έγινε πολύ καλή δουλειά και δεν φαίνεται απολύτως τίποτα, ούτε το παραμικρό σημαδάκι. Έβαλαν επίσης και μια προστατευτική μεμβράνη, η οποία οκ δεν είναι τπτ σπουδαίο αλλά είναι ένα συν και αυτό.

Όταν ήταν να το αγοράσω τον Απρίλιο του 2019 ήμουν σε μεγάλο δίλημμα να το πάρω η όχι από Infoquest καθώς το έβρισκα σε διάφορα σκρουτζομάγαζα μέχρι και 80 ευρώ φθηνότερα, αν θυμάμαι καλά. Είπα όμως να μην το ρισκάρω και να πληρώσω παραπάνω για να πάρω το 1 έτος επιπλέον εγγύησης και να μην μπλέκω με τις ROM. Τελικά μου βγήκε σε καλό.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες γιατί μου λέει ότι η συσκευή μου δεν είναι συμβατή με WiFi calling και volte ενώ με το redmi note 8 pro είχα κανονικά;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες γιατί μου λέει ότι η συσκευή μου δεν είναι συμβατή με WiFi calling και volte ενώ με το redmi note 8 pro είχα κανονικά;
Το ίδιο με Vodafone δεν βγαίνει άκρη πως να δουλέψει ούτε το δικό μου ανοίγει

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το παρέλαβα εχθές και όλα καλά,. Διαφορά στην ποιότητα της οθόνης χρώματα κτλ δεν είδα καμία. Είναι ακριβώς όπως ήταν και πριν με τα ίδια καταπληκτικά χρώματα. Είχα μια ανησυχία μήπως επειδή θα ανοιχτεί το κντ θα μείνουν σημάδια εξωτερικά, αλλά έγινε πολύ καλή δουλειά και δεν φαίνεται απολύτως τίποτα, ούτε το παραμικρό σημαδάκι. Έβαλαν επίσης και μια προστατευτική μεμβράνη, η οποία οκ δεν είναι τπτ σπουδαίο αλλά είναι ένα συν και αυτό.

Όταν ήταν να το αγοράσω τον Απρίλιο του 2019 ήμουν σε μεγάλο δίλημμα να το πάρω η όχι από Infoquest καθώς το έβρισκα σε διάφορα σκρουτζομάγαζα μέχρι και 80 ευρώ φθηνότερα, αν θυμάμαι καλά. Είπα όμως να μην το ρισκάρω και να πληρώσω παραπάνω για να πάρω το 1 έτος επιπλέον εγγύησης και να μην μπλέκω με τις ROM. Τελικά μου βγήκε σε καλό.

 

Σε ευχαριστώ που απάντησες.

Να πω την αλήθεια αυτός ήταν ο λόγος που ρώτησα. Αν δηλαδή αξίζει αυτή η χρηματική διαφορά μεταξύ επίσημης κ πάρα-εισαγωγής.

Καλό το δείγμα...

Link to comment
Share on other sites

Με το gmail και το chrome συνεχίζετε να έχετε προβλήματα?

Κάνω συνέχεια καθαρισμό προσωρινής μνήμης αλλά ξαναεμφανίζονται τα προβλήματα...

 

Στάλθηκε από το MI 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όλα καλά με το mail και chrome.

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια νομίζετε ότι είναι καλύτερη gcam για το κινητό μας;Είχα του UrnyxO5 και τώρα έβαλα του San1ty και βλέπω ότι μου αρέσουν τα χρώματα πιο πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την urnyx05 χρησιμοποιώ και μια px που μου έχει πει ένα παιδί από διπλανό φόρουμ .. προσωπικά μου αρέσει ποιο πολύ η urnyx05
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να βάλετε κανένα λινκ, να δοκιμάσω και εγώ???

 

Στάλθηκε από το MI 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να βάλετε κανένα λινκ, να δοκιμάσω και εγώ???

 

Στάλθηκε από το MI 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/developers/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...