Jump to content

Cubot X18 Plus


gaganas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην ομάδα...

Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω το Cubot X18Plus.

Θα ήθελα κάποιες απόψεις σχετικά με τη συγκεκριμένη συσκευή από κάποια εμπειρία κάποιου μέλους .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα στην ομάδα...

Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω το Cubot X18Plus.

Θα ήθελα κάποιες απόψεις σχετικά με τη συγκεκριμένη συσκευή από κάποια εμπειρία κάποιου μέλους .

 

καλησπέρα. κοίταξε το unboxing & review που έχς αναρτήσει και θα απαντηθούν όλες η απορίες που τυχών έχεις,

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αγόρασα το cubot x18 plus πριν από ένα μήνα περίπου και έχω πρόβλημα με τα δεδομένα στην κάρτα της Cosmote. Την έκανα νάνο την έβαλα πρώτη αλλά τπτ.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αγόρασα το cubot x18 plus πριν από ένα μήνα περίπου και έχω πρόβλημα με τα δεδομένα στην κάρτα της Cosmote. Την έκανα νάνο την έβαλα πρώτη αλλά τπτ.

Ευχαριστώ

Νάνο Sim που δοκίμασα ήταν cyta, vodafon , cosmote, wind χωρίς το πρόβλημα που περιέγραψες .

Link to comment
Share on other sites

Άρα ή έχει πρόβλημα το κινητό από το εργοστάσιο ή φτάνει η κάρτα ή οι ρυθμίσεις;

Για το πρώτο δεν το πιστεύω.

Για το δεύτερο πήγα σε Γερμανό μου είπε οι ρυθμίσεις της κάρτας είναι οκ.

Έχει κάποιες συγκεκριμένες ρυθμίσεις το τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βέβαια έχω το NOTE Plus, αλλά αναρωτιέμαι αν την ΣΙΜ που είπες οτι την έκανες νανο την έκοψες σωστά, αν την έβαλες σύμφωνα με το σχεδιάγραμμα δίπλα στη υποδοχή (προσοχή στην υπόδειξη για την κομμένη γωνία της ΣΙΜ), και αν είσαι σίγουρος οτι οι μεταλλικές επαφές της πατούν σωστά στις επαφές τις υποδοχής.

Δεν προσπαθώ να σε προσβάλλω, να βοηθήσω θέλω, εμένα τέτοιο πρόβλημα μου μυρίζει, ανεπιτυχή επαφή της ΣΙΜ με την υποδοχή της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πρόβλημα!!!!

Είμαι κάτοχος ενός x18plus εδώ και δύο μήνες.

Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι είναι πολύ σκοτεινή η μπροστινή κάμερα σε βιντεοκλήση μέσω messenger ή Viber όταν είμαι σε κλειστό χώρο.

Μήπως κάποια λύση????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
@tasosbita στειλτους καλυτερα μηνυμα στο μεσετζερ της cubot να σου απαντησουν στο ερωτημα σου!! εγω τους εστειλα για να τους ρωτησω αν το cubot note plus 2017 θα παρει και νεοτερη αναβαθμιση και μου απαντησαν αμεσως!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Cubot X18 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...