Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικά χάνεται το vo-wifi μετα το update σε pie ;
Ναι χάνεται. Εγώ έχασα και το VoLTE.

Επίσης η εγγραφή κλήσεων ACR δεν λειτουργεί πια. Υπομονή....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωχ κακά νέα ότι χάνεται το vowifi και volte. Δεν με βλέπω να πήγαινω σε pie μιας και έχω πρόβλημα με το σήμα στο σπίτι χωρίς vowifi

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

επειδή κ για εμένα το vowifi ειναι πολύ σημαντικό, μπορεί καμπιος που πηγε σε pie να μας πει αν ξανα ενεργόποιειται με τις γνωστές ρυθμίσεις;
Link to comment
Share on other sites

λογικα θα ξανα γίνεται με τον ιδιο τροπο; η δε παίζει με pie;

Στην beta πάντως ενεργοποιείται με τον ίδιο τρόπο, λογικά και στην official θα παίζει.

Note 10+ 12/256, iPhone 12 Pro Max 512
Link to comment
Share on other sites

όσοι έχουμε beta πως την περνάμε ρε παιδιά?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όσοι έχουμε beta πως την περνάμε ρε παιδιά?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γύρνα στην τελευταία stable με wipe data, cache, dalvik και λογικά θα σε ειδοποιήσει για την Pie.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολύ σούπερ η Pie. Ωραίο UI, Smooth.
Μπορείς να ανεβάσεις μερικά screenshots από τις ρυθμίσεις κυρίως και από το settings panel; Γιατί θυμάμαι ότι τα εικονίδια δεν ήταν τόσο μινιμαλ όσο είναι στις open beta των OP5/5T και είχανε περίγραμμα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Έγχρωμο άμα θες. Έχει επιλογές λευκό και μαύρο! 7f6887583c43e7ab771987552e09e76e.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι αυτό το κυκλικό περίγραμμα είναι που με ψιλό χαλάει. Το ίδιο και στα toggles στην notification shade είναι; Θα προτιμούσα δηλαδή αυτό το στυλ, με εικονίδια χωρίς περίγραμμα και πιο minimal.dcade62cc207f5e86a6ab81cd85a8349.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά τίποτα κάποιος να με βοηθήσει πρώτη φορά έχω oneplus πως να βγω από τη beta?
Κατέβασε την πιο πρόσφατη stable για αρχή και αποθήκευσε την στην συσκευή σου. OOS 5.1.11 είναι αν θυμάμαι καλά η τελευταία.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να φλασαρουμε πάνω από τη beta?

Edit: φλασαρα τη stable πάνω από την beta. Όλα καλά μέχρι στιγμής.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by YanniZ
Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν χρειάζεται να κάνετε κάτι για το vowifi και volte... Και μάλιστα χωρίς να χρειάζεται να κάνω κάτι...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να φλασαρουμε πάνω από τη beta?

Edit: φλασαρα τη stable πάνω από την beta. Όλα καλά μέχρι στιγμής.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρε παιδιά εγώ την κατέβασα από oxygen update την stable και όταν πατάω install λέει είναι παλιό πακέτο και δεν με αφήνει τι σκατα κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ την κατέβασα από oxygen update την stable και όταν πατάω install λέει είναι παλιό πακέτο και δεν με αφήνει τι σκατα κάνω λάθος?

 

Πρεπει να κατεβάσεις την ROLLBACK ROM απευθείας στο κινητό από εδώ https://forums.oneplus.com/threads/android-p-beta-and-device-tree-kernel-source-for-oneplus-6.833612/, και εγώ πάλευα δυο ώρες με την stable από το oxygen update και από το επίσημο site

MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να κατεβάσεις την ROLLBACK ROM απευθείας στο κινητό από εδώ https://forums.oneplus.com/threads/android-p-beta-and-device-tree-kernel-source-for-oneplus-6.833612/, και εγώ πάλευα δυο ώρες με την stable από το oxygen update και από το επίσημο site

Κάνω αυτά που λέει αλλά δεν το καταφέρνω βοηθά πως το έκανες τα βηματα plz

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου το κάνει και μένα με wind

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αυτό είναι το HD voice. Θα γράφει κανονικά volte ή vowifi... Παρεμπιπτόντως δοκίμασε κάνεις να περάσει twrp να ρουτάρει γιατί δεν περνάει το τελευταίο twrp...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς άποψη για κάμερα... μετα. το update?

 

λέω να την κάνω το βραδάκι για να. δω τι παίζει..

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

βλέπω ότι δεν ασχολείται κανείς με την ανοησία να είναι link ο ήχος κλήσης με τις ειδοποιήσεις, τόσο πολύ σας αρέσει? και το χειρότερο είναι ότι δεν γίνεται unlink χωρίς xposed. υπάρχει τρόπος η θα πρέπει να περιμένω xposed?
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...