Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

Βασικα ολοι λεμε την αποψη μας ομως....εξω απο τον χορό. Τοτε να δουμε τι θα καναμε.
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και αν οι επιλογες σας δεν ειναι η ιδιες αλλα κανενας δεν το ξερει ή δεν θελει να χασει τον αλλο;

 

apli einai i eksigisi sta logia tou filou. ennoei oti stin arxi mporei na itan ola meli gala alla meta apo kapoio xroniko diastima anakalipsan oti iparxoun megales diafores alla kanenas apo tous dio den pernei tin apofasi gia xorismo epeidi exoun boleutei me tin katastasi kai epeidi os ena simeio esto kai mikro mporoun kai apoikinonoun.

 

exo dei tetoies sxeseis ametrites poy kathontai mazi mono apo sinitheia alla kata ta alla einai san zeugari san tin mera me tin nixta.

 

ps.

 

epesa mesa?????

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με το mario_fit (περίεργο ε ? :p )

εξαρτάται τι σχέση θέλεις να κάνεις !αν σκέπτεσαι να έχεις μια σωστά δομημένοι σχέση από την αρχή κάποια πράγματα τα ξεκαθαρίζεις από την αρχή !

 

Γενικά πάνω στο θέμα !εγώ σίγουρα δεν θα ανεχόμουν να με απατούσαν !δεν μου χει τύχη αλλά πιστεύω ότι θα αντιδρούσα ψύχραιμα :rolleyes: (θα την άλειφα με πίσσα και μετά θα την έριχνα στα πούπουλα και τέτοια :lol: :lol: ) Υπάρχουν πάλι άνθρωποι (έχω συγκεκριμένους γνωστούς μου στο μυαλό μου ) οι οποίοι είτε επειδή έχουν βρει 1 πολύ καλό ταίρι όμορφο /έξυπνο κλπ δεν θέλουν να το εγκαταλείψουν και απλά το συγχωρούν !κάτι τέτοιοι είναι άξιοι της μοίρας τους ! :!:

 

kala katse na dagkoseis tin lamarina alla sta sobara kai meta na se do ti tha kaneis ean (xtipa ksilo) sou simbei kati tetoio.

am i an alien or just crazy?????? :p

:alien: :tease:

Link to comment
Share on other sites

apli einai i eksigisi sta logia tou filou. ennoei oti stin arxi mporei na itan ola meli gala alla meta apo kapoio xroniko diastima anakalipsan oti iparxoun megales diafores alla kanenas apo tous dio den pernei tin apofasi gia xorismo epeidi exoun boleutei me tin katastasi kai epeidi os ena simeio esto kai mikro mporoun kai apoikinonoun.

 

exo dei tetoies sxeseis ametrites poy kathontai mazi mono apo sinitheia alla kata ta alla einai san zeugari san tin mera me tin nixta.

 

ps.

 

epesa mesa?????

 

Aυτο που λες φιλε DAKAR ειναι ενα πολυ σημαντικο θεμα. ;)

Προσωπικα ειμαι ενα ατομο που οτι κανω το κανω με "παθος" και δεν μπορω να συμβιβαστω...

Γι'αυτο και παρατησα σχολη μετα απο 2+χρονια κοντα και ενω ημουν στο τσακ να παρω υποτροφια.

Σε καμια περιπτωση, δεν θα μπορουσα να μεινω σε μια σχεση μονο και μονο απο συνηθεια.

Απο την στιγμη που ο ερωτας αντικατασταθει απο την "ρουτινα", τοτε αντι για κατι το παραμυθενιο, αυτο που εχεις αρχιζει να σε "τρωει" απο μεσα προς ακομα πιο βαθια.

Απο την αλλη παλι, σε ζευγαρι το οποιο ταιριαζει η χημεια τους, και εχουν τους τροπους (οποιοι κι αν ειναι αυτοι) να κρατανε ζωντανο το παθος, τοτε η ρουτινα δεν χτυπαει ποτε την πορτα. :!:

 

Τετοιο ζευγαρι που λες εχω πετυχει κι εγω και πραγματικα, μου καθοταν πολυ ασχημα... :(

Για τον απλουστατο λογο οτι ειχε πεσει το κερατο του κερατου, εβλεπαν οτι μαζι ηταν σαν συμπεθαιροι (πως γραφεται;) και οχι σαν ζευγαρι και παλι κανεις δεν εκανε το βημα, ειτε να αναζοπυρωσει την σχεση τους, ειτε σαν εσχατη λυση να παρει αλλο δρομο. :(

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ορισμένες από τις απαντήσεις. Κανέναν δεν είδα να λέει ότι θα κάνει στον εαυτό του την ερώτηση "ποια μπορεί να είναι η δική μου συμβολή σε αυτό που έκανε ο σύντροφός μου;" και αυτό με στεναχωρεί.
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ορισμένες από τις απαντήσεις. Κανέναν δεν είδα να λέει ότι θα κάνει στον εαυτό του την ερώτηση "ποια μπορεί να είναι η δική μου συμβολή σε αυτό που έκανε ο σύντροφός μου;" και αυτό με στεναχωρεί.

Σωστά... Πιστεύω πως αν με απατήσει ο σύντροφός μου, ως έναν βαθμό ίσως να φταίω και γω... Δε ξέρω αν συμφωνείτε αλλά ίσως για να φτάσει μέχρι εκεί να του έχω δώσει εγώ τα περιθώρια να το κάνει. Εννοώ να έχω αφήσει ανοιχτές πόρτες στη σχέση μου ή να είναι τέτοια η συμπεριφορά μου που να τον οδηγήσει εκεί. Βέβαια, αυτό δε σημαίνει ότι θα δικαιολογούσα αυτήν την συμπεριφορά του. Βασικά, το παν σε μια σχέση είναι η συζήτηση... Αν συζητάς με τον άνθρωπό σου ότι σε προβληματίζει και δεν αφήνεις προβλήματα και "κακές" σκέψεις να μαζεύονται στο κεφάλι σου, όλα πάνε πολύ καλύτερα... Υπάρχουν, όμως, πάντα και οι ανόητοι που όσο και να προσπαθήσεις για την σχέση σου, κάποια στιγμή θα σε κερατώσουν... :(

Link to comment
Share on other sites

Θα έκανα πολύ κακά πράγματα....αυτή η ανωτερότητα θα σας φάει.... :O :O

Etsi etsi....

:knife: :shoot: :whip: :rocket: :kill: :hunter:

:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Πάντα περιπλέκουμε τα πράγματα προσπαθόντας να καταλάβουμε γιατί και πως, τι να έφτεξε και ιστορίες για αγρίους. Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Άμα είναι πορνηρούλα η γκόμενα την έκατσες. Μην το πολυφιλοσοφείτε....Μπορεί να τη γλυτώσεις μόνο με τα ακόλουθα: "Πριν με απατήσεις θα με χωρήσεις, αλλιώς θα σου γαμ...το κέρατο μια ζωή"....ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΕΕΕΝΑ πράγματα...και άμα είσαι και λίγο αγρίκος πιάνει 100%. ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ! Είμαι πολύ πίσω το ξέρω...αλλά έχω αποτέλεσμα:w00t: :w00t: :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ορισμένες από τις απαντήσεις. Κανέναν δεν είδα να λέει ότι θα κάνει στον εαυτό του την ερώτηση "ποια μπορεί να είναι η δική μου συμβολή σε αυτό που έκανε ο σύντροφός μου;" και αυτό με στεναχωρεί.

 

Τι σημασία έχει φίλε/φίλη sparverius?

 

Οταν μία σχέση φτάσει στο σημείο να ψάχνεται ένας από τους δύο για κάτι άλλο και να το πραγματοποιεί κιόλας, έχει τελειώσει.

 

Επαναλαμβάνω. Το δέχεσαι ή δεν το δέχεσαι και χωρίζεις. Τα πράγματα είναι απλά.

 

Την ερώτηση που θέτεις θα την κάνεις αν αποφασίσεις το α. (να το καταπιείς δλδ). Τότε αφού έχεις ήδη συγχωρήσει τον συντροφό σου κάθεσαι και κάνεις μία μεγάλη και σοβαρή συζήτηση για να βρεις πόσο φταις εσύ και πόσο ο συντροφός σου που οδηγήθηκε στην απιστία.

 

Και κάτι ακόμα για τα αρσενικά του φόρουμ. Κύριοι, αν είστε ξενοπηδήκουλες και σας αρέσει μην σας κακοφανεί καθόλου αν το λουστείτε και εσείς από την κοπελιά σας. The door swings both ways gentlemen.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Ως ευκαιρία για προσωπική ενδοσκόπηση το αναφέρω. Είτε το δεχτείς είτε όχι, καλό είναι να αναζητάς τις δικές σου ευθύνες σε ό,τι έχει συμβεί. Η δικαιολόγηση (απόλυτα θεμιτή) ενός χωρισμού λόγω απιστίας του συντρόφου δεν πρέπει να "σπρώχνει κάτω από το χαλί" (under rug swept που λέει και η Alanis :D ) τη διερεύνηση της δικής μας συμπεριφοράς και την πιθανή αναγνώριση ευθυνών. Το λέω γιατί πολύ απολυτότητα και "θα την έδιωχνα την #@%$" και λοιπά όμορφα έπεσαν σε αυτό το topic. Γενικώς επικρατεί η άποψη ότι για όλα φταίνε οι άλλοι και ποτέ εμείς, ακόμα και σε μία ανθρώπινη σχέση στην οποία συμμετέχουν δύο (τουλάχιστον... :D )

 

edit: Φίλος είμαι :D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά,εμενα τώρα τελευταία,καμια φορα μου λέει,τώρα το καλοκαίρι πως θα τα έχουμε 2 μήνες που θα είμαστε μακριά κτλ,μετά από κάποια προσπάθεια μου την έπεισα ότι δεν υπάρχει λόγος να γίνει κάτι τέτοιο αλλα με προβλημάτισε όταν το είπε,έχετε κάτι να να μου προτείνεται?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν προβήματα;

Καθομαστε και συζηταμε και προσπαθουμε να βρουμε λυση!

Δεν ειναι κατι πολυ δυσκολο....

Υπαρχουν πολυ σοβαρα προβληματα;

Παλι καθομαστε και τα συζηταμε και ψαχνουμε να βρουμε λυσεις!

Βλεπουμε οτι εχουμε παει στο απροχωρητο και δεν υπαρχει λυση;

Τοτε σεβασου τον αλλο, αλλα σεβασου και τον εαυτο σου και χωρισε πριν κανεις οτιδηποτε με καποιον αλλο...

 

Συμφωνω με τοn vampyre οτι μπορεις να κατσεις να μιλησεις με τον συντροφο σου, γιατι στα φορεσε, αλλα γιατι αυτο να γινεται μετα το ολο σκηνικο;

Γιατι ολα τα προβληματα να μην συζητιουνται στην ωρα τους;

Ολα τα μεγαλα προβληματα λυνονται πολυ πιο ευκολα οταν ειναι ακομα μικρα... ;)

 

The door swings both ways....
Link to comment
Share on other sites

kala katse na dagkoseis tin lamarina alla sta sobara kai meta na se do ti tha kaneis ean (xtipa ksilo) sou simbei kati tetoio.

 

Φίλε μου είναι πόσο σέβεσαι τον εαυτό σου !εάν ανέχεσαι να σε απατούν και εσύ να κάνεις λες και δε συνέβη τίποτα , τι να πω κάνε το . Το γεγονός ότι ήταν μαζί με κάποιον άλλον εσένα δε σου λέει τίποτα ..?

:worry: :worry:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά,εμενα τώρα τελευταία,καμια φορα μου λέει,τώρα το καλοκαίρι πως θα τα έχουμε 2 μήνες που θα είμαστε μακριά κτλ,μετά από κάποια προσπάθεια μου την έπεισα ότι δεν υπάρχει λόγος να γίνει κάτι τέτοιο αλλα με προβλημάτισε όταν το είπε,έχετε κάτι να να μου προτείνεται?

Δηλαδη δεν ηθελε να τα εχετε για το καλοκαιρι; καλα καταλαβα; Αν ειναι ετσι φιλε μου τοτε ή ειναι μικρη (απο την ηλικια σου κρινω) ή αστην καλυτερα και ολο το καλοκαιρι ειναι μπροστα σου.

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ανέχωμαι με τίποτα. Εχω ευαισθησία σε αυτό μόνο και μόνο στην σκέψη οτι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο. Ευτηχώς δεν μου έχει τύχει εως σήμερα.
Link to comment
Share on other sites

egw pisteuw oti shkwnei ekdikish...den exei dikaiwma h kopela na se koroideuei apo ti stigmh pou esu eisai kalos mazi tis kai tis exeis afierwsei ena komati tis zwhs sou yia na eiste mazi...xwris na thelw na to paiksw antraki an aksizei to koritsi mou na faei ksulo tha tis to dwsw xwris na upologisw tipota an einai swsto, an tha anakateutei astunomia ktl ktl apo ti stigmh pou einai mazi mou mou anoikei kai tis anoikw, an einai gunaika mou akoma xeirotero yia auth...kai to na anoikseis ti porta kai na fugeis de tha ofelisei se tipota yiati an auto einai to xeirotero pou mporeis na tis kaneis kai an h kopela de se agapaei tote de tha noiastei kai oute tha parei to mathima tis me apotelesma na kanei ta idia stin epomeni sxesi tis... :mad:

 

 

Χωρις να θελω σε καμια περιπτωση να σε προσβαλω πιστευω πως τετοιες αποψεις ειναι λιγο παρωχυμενες... :worry:

Δεν πιστευω πως επειδη εισαι με καποια της ανηκεις και σου ανηκει...Οτι ωρα νιωσει πως δεν σε θελει πια μπορει να φυγει ή μπορει να κανει το λαθος να σε απατησει(το οτι αυτο θα σε πληγωσει δεν ειναι λογος να την πλακωσεις στο ξυλο-εξαλλου ολοι εχουμε πληγωθει). ;)

Και στην τελικη εφοσον κανεις κατι τετοιο θα πρεπει να δεχτεις και το γεγονος οτι αν την απατησεις εσυ μπορει η κοπελα να φερει 2 τυπαδες να σε δειρουν... ;) :confused:

Οσο για το θεμα του ξυλου και αυτο που λες οτι θα παρει το μαθημα της...δηλαδη δεν θα κανει τα ιδια στον επομενο...Εγω πιστευω πως ισι ισα αν την πλακωσεις στο ξυλο ειναι που θα σε μισησει περισσοτερο και μαζι και τον επομενο και πιστευω θα του κανει χειροτερα ;)

 

Φιλικα παντα επειδη εχω ενα γνωστο που εχει τις ιδιες ακριβως αποψεις και εχουμε συζητησει πολυ για αυτο... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά θα έκανα και εγώ το ίδιο. Μετά θα επακολοθούσε ένας χαμόα πανηγυρικός όπου και θα γνωστοποιούσα ότι χωρίζουμε και γενικώς θα έκανα τα πάντα για να να αισθανθεί όσο το δυνατόν πιο άσχημα.... Αυτά.

 

Εκδικητικός αλλά γουστάρω... Είπαμε, μερικά πράγματα είναι ασυγχώρητα.

:X
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω σε καμια περιπτωση να σε προσβαλω πιστευω πως τετοιες αποψεις ειναι λιγο παρωχυμενες... :worry:

Δεν πιστευω πως επειδη εισαι με καποια της ανηκεις και σου ανηκει...Οτι ωρα νιωσει πως δεν σε θελει πια μπορει να φυγει ή μπορει να κανει το λαθος να σε απατησει(το οτι αυτο θα σε πληγωσει δεν ειναι λογος να την πλακωσεις στο ξυλο-εξαλλου ολοι εχουμε πληγωθει). ;)

Και στην τελικη εφοσον κανεις κατι τετοιο θα πρεπει να δεχτεις και το γεγονος οτι αν την απατησεις εσυ μπορει η κοπελα να φερει 2 τυπαδες να σε δειρουν... ;) :confused:

Οσο για το θεμα του ξυλου και αυτο που λες οτι θα παρει το μαθημα της...δηλαδη δεν θα κανει τα ιδια στον επομενο...Εγω πιστευω πως ισι ισα αν την πλακωσεις στο ξυλο ειναι που θα σε μισησει περισσοτερο και μαζι και τον επομενο και πιστευω θα του κανει χειροτερα ;)

 

Φιλικα παντα επειδη εχω ενα γνωστο που εχει τις ιδιες ακριβως αποψεις και εχουμε συζητησει πολυ για αυτο... :)

sofi-k, αυτά είναι πολύ θεωρητικά που λες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω σκεφτεί πολλές φορές πως θα αντιδρούσα αν ανακάλυπτα οτι με απατούσε και το έχω συζητήσει και μαζί του. Βασικά δεν ξέρω πως θα αντιδράσω εκείνη την στιγμή. Κανείς μας δεν ξέρει. Δεν μπορείς να έχεις στο μυαλό σου Α θα κάνω αυτό και αυτό και αυτό. Γιατί 100% άλλα θα θέλεις να κάνεις και άλλα θα καταλήξεις να κάνεις. Εκείνη την στιγμή θα βράζει το αίμα σου, θα χάνεις την γη κάτω απο τα πόδια σου...σιγά μην μπορέσεις να σκεφτείς τις επόμενες κινήσεις σου.

Προσωπικά μπορεί να έκανα τα πάντα, να τον έβριζα μα έβαζα τα κλάμματα, να τον έφτυνα, να το έπαιζα κυρία (που το βλέπω πολύυυυ δύσκολο)...χίλια δύο πράγματα. Το μόνο που ξέρω όμως είναι πως ξέρω οτι ο συγκεκριμένος άνθρωπος είναι ο άνθρωπος της ζωής μου και επειδή τον αγαπάω θα τον συγχωρούσα. Δεν θα το έκανα αμέσως, δεν θα του έλεγα με την μια Α όλα οκ εντάξει πάμε πάλι...αλλά θα τον συγχωρούσα. Επειδή ξέρω πως αυτή η αγάπη που νοιώθω για αυτόν τον άνθρωπο είναι μεγαλύτερη σε δύναμη και απο τους 2 μας, γιαυτό θα το έκανα. Δεν θα άφηνα να πάνε στα σκουπίδια 5 χρόνια που έζησα μαζί του. Είμαι και 27 χρονών, δεν είμαι κοριτσάκι να παίζω με τους άλλους αλλά ούτε και γυναίκα που θέλει σώνει και καλά έναν άντρα για να παντρευτεί και θέλει να τον κρατήσει κοντά της μη τυχόν και μείνει μόνη. Το να συγχωρήσεις κάποιον που έχει κάνει κάτι τέτοιο στην σχέση πιστεύω πως θέλει πολύ μεγάλη δύναμη και πίστη σε αυτή την αγάπη. Και ισχύει και για τα 2 φύλα, δεν υπάρχει ελαφρυντικό για κανέναν και καμία. Ξέρω πως η απιστία είναι ένας μικρός θάνατος όταν γίνει αλλά και όταν μαθευτεί, το θέμα όμως είναι να καταφέρνουμε να τον ξεπερνάμε αυτόν τον θάνατο και να κάνουμε μια νέα μικρή ανάσταση με νέες βάσεις. Τώρα για άτομα που το κάνουν αυτό κατ επανάληψη, εις γνώσην τους, το βλέπουν σαν μαγκιά κλπ....ε δεν πιστεύω πως ισχύουν αυτά που πιστεύω.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

GreekCharmed, συμφωνώ με αυτά που λές, με μια μικρή ενσταση: ο κλονισμός της εμπιστοσύνης στο πρόσωπο του συντρόφου σου και η δυσκολία επανάκτησής της δεν σε προβληματίζουν; Θα μπορούσες να ζήσεις με έναν άνθρωπο ο οποίος έχει "παρεκτραπει", έστω και μια φορά με κίνδυνο να το κάνει πολλάκις;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

GreekCharmed, συμφωνώ με αυτά που λές, με μια μικρή ενσταση: ο κλονισμός της εμπιστοσύνης στο πρόσωπο του συντρόφου σου και η δυσκολία επανάκτησής της δεν σε προβληματίζουν; Θα μπορούσες να ζήσεις με έναν άνθρωπο ο οποίος έχει "παρεκτραπει", έστω και μια φορά με κίνδυνο να το κάνει πολλάκις;

 

Μα εννοείται κάτι τέτοιο. Απλά δεν συνέχισα για το τι θα έκανα ακόμα πιο μετά γιατί ήθελα να γράψω για την στιγμή εκείνη. Φυσικά και η εμπιστοσύνη θα είχε κλονιστεί ανεπανόρθωτα.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον, όπως παραδέχεσαι, υπάρχει ανεπανόρθωτος κλονισμός εμπιστοσύνης, ποίος ο λόγος να συνεχίσεις τη σχέση σου, αφου θα είσαι συνεχώς καχύποπτη για τυχόν νέο "στραβοπάτημα" του ανθρώπου σου; :confused:

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον BESTMAN...

Απο την στιγμη που υπαρχει κλονισμος εμπιστοσυνης και μαλιστα ανεπανορθωτος που τουλαχιστον για εμενα αυτο ισουτε με ελειψη της, τοτε δεν υπαρχει λογος να μεινω μαζι της...

Και ειναι γνωστο οτι η εμπιστοσυνη χτιζεται σιγα σιγα,μπορει να γινει "γιγαντας" , αλλα ειναι ενας "γιγαντας με γυαλινα ποδια"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...