Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

ma apo ti stigmh pou h kopela se keratwsei shmainei de se thelei allo kai de se agapa ara oso kai na ti krakseis kai tis miliseis yia to ti lathos ekane ktl de tha katalavei apo ti stigmh pou de niwthei tipota yia sena...kai na ti vriseis kai na tin peis p***ana yia paradeigma auti tha nomizei oti den einai apo ti stigmh pou de se agapa kai thelei ton kanourgio gomeno

ara mono me to ksulo tha mporeseis na tin kseftuliseis kai na niwsei asxima otan ekeinh de sevete emena egw yiati na sevastw auth? kai de lew na xtupas ti kopela me to paramikro eno eise se sxesh oute na eisai varvaros kai agrios kai na prospatheis na tis epivlitheis panta alla yia mena to kerato einai to xeirotero

Τα περισσότερα ζευγάρια σήμερα κερατώνουν ο ένας τον άλλο κι ας αγαπιούνται.Δε συμφωνώ φυσικά με αυτό,όμως ισχύει.

Η απιστία γίνεται όχι επειδή σταματάει να υπάρχει η αγάπη,αλλά επειδή υπάρχει ανάγκη για ανανέωση.Βέβαια αν θέλουν ανανέωση ας χωρίσουν πριν κερατώσουν.Όμως οι περισσότεροι τα θέλουν όλα δικά τους.

Αυτό συμβαίνει στην περίπτωση μακροχρόνιας σχέσης.Σε άλλη περίπτωση,απλά δε νοιάζεται.

 

Να κάτσεις και να εξηγήσεις ότι έκανε λάθος δεν έχει νόημα,σίγουρα το ξέρει.Το θέμα είναι να μη το έκανε.Το να τον κράξεις θα σου βγεί εκείνη τη στιγμή νομίζω,αυθόρμητα από τα νεύρα.

 

Πάντως το να τον συγχωρήσεις είναι ότι χειρότερο νομίζω.

Τα πράγματα χαλάνε από κει και πέρα.Δεν υπάρχει εμπιστοσύνη και αν σου κάτσει κι εσένα μπορεί να κερατώσεις κι εσύ και θα το κάνεις γιατί θα πείς αφού μου το έκανε ας το κάνω κι εγώ...Δε λέει λοιπόν.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

an einai moda twra na keratwnei o enas ton allo xathikame.... mporei na exeis dikio pou les oti meta apo kapoia makroxronia sxesh o enas "varietai" ton allo kai psaxnei yia ananewsh xwris na noiazete an o suntrofos ton keratwnei epishs...egw de kserw an tha mou tuxei pote auto diladi na mh me noiazei an h kopela mou/gunaika mou exei allon yiati pote den kratisa sxesi pou eixa varethei twra an pantreutw kai meta apo 10-20 xronia varethw kai traviksei o kathenas to dromo tou to vlepw lathos...yia mena to kerato einai koroidia kai epeidh den uparxei tropos na vreis to dikio sou kai oute sta dikasthria tha katalaveis tipota yia auto lew oti mono me to ksulo(kalos h kakos) tha niwsw kalutera
I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται απο τις περιστασεις...

Δεν μπορεις να εισαι απολυτος σε αυτες τις καταστασεις...

Εχεις μακροχρονια σχεση; Σε απατησε μια φορα ή ειχε παραλληλη σχεση; Ηταν γνωστος (αρα μπορει να ξανασυμβει ή να τον γουσταρε πολυ καιρο και να μην εγινε "τυχαια"); Στο ειπε ή το εμαθες; Τί αισθηματα εχεις απεναντι της;

 

Αν δεν ειναι μακροχρονια σχεση / δεν την αγαπας / δεν στο ειπε / ηταν παραλληλη σχεση -> Χωριζεις (ηρεμα και πολιτισμενα...Τι εχεις να κερδισεις αν φωναξεις,"ριξεις ξυλο",κτλ; Ισα ισα θα χαλασεις και την εικονα που ειχες δωσει ως εκεινη την ωρα...Ασε που νομιζω οτι πιο πολυ "ποναει" τον αλλο, να δει το τι χανει - και οτι ακομα και σε μια τετοια στιγμη εισαι σωστος- παρα αν "σηκωσεις" το χερι σου...)

 

Αν την αγαπας την κοπελα, και εχετε μακροχρονια σχεση -αρα και αλλου ειδους δεσμο - και σου εξηγησει τις περιστασεις και οτι το μετανιωσε...Βλεπεις αν μπορεις να συνεχισεις να εχεις μια ποιοτικη σχεση - χωρις δηλαδη να αρχισεις να ζηλευεις αδικαιολογητα, να αγχωνεσαι, ή να θεωρεις οτι εχεις και εσυ πλεον δικαιωμα για παρασπονδιες - και πραττεις αναλογως.

 

Θεωρητικα τουλαχιστον , αν μου ελεγε η κοπελα μου οτι εκανε κατι με καποιον αγνωστο και ηταν μια φορα και υπο ιδιαιτερες περιστασεις, αρχικα θα συνεχιζα τη σχεση... :alien: :vava:

 

 

Υ.Γ :Αν το διαβαζεις μωρο μου,ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΜΙΛΑΩ!!!! :!: :p

 

Υ.Γ 2

Τα περισσότερα ζευγάρια σήμερα κερατώνουν ο ένας τον άλλο κι ας αγαπιούνται

:blink: :worry: :w00t: :shock:

Αν ισχυει αυτο,ζητω που καηκαμε!!! Εγω παντως δεν πιστευω οτι ισχυει σε τοσο μεγαλο βαθμο.Σε μεγαλο ναι, αλλα πλειοψηφια;! :cry:

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα συγχώρεσης, ρε παιδιά δεν στέκει. Προσωπικά δεν θα άντεχα να είμαι με μια κοπέλα η οποία ξέρω οτι έχει κερατώσει. Με την παραμικρή αφορμή, θα φρίκαρα... με αποτέλεσμα ο μοναδικός τρόπος να ησυχάσω να είναι να πάρω τη σχέση στο flou...οπότε ποιός ο λόγος;

 

Δεν σε ξέρω, δε με ξέρεις, και ο καθένας στο δρόμο του. Βέβαια δεν μου έχει τύχει και δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα, αλλα δε νομίζω να έφτανα στα άκρα...

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

 

Θεωρητικα τουλαχιστον , αν μου ελεγε η κοπελα μου οτι εκανε κατι με καποιον αγνωστο και ηταν μια φορα και υπο ιδιαιτερες περιστασεις, αρχικα θα συνεχιζα τη σχεση... :alien: :vava:

 

:music:pare thlefwno ton kerataaaaa kalutera twra para metaaaa

:whistle:

 

katw apo ti porta xoras na peraseis? :lol:

 

 

file den exei shmasia an to ekane yia prwti fora kai yia poio logo...egw de tha mporousa na sunexisw to vlepw koroidia an to anexteis tin prwi meta tha sou ksanatuxei h toulaxiston an thes na kratiseis ti sxesh toulaxiston kantis mia fasaria kai oxi na peis entaksei mwro mou de peirazei ktl ktl etsi ginete mlks

kai egw etsi hmoun kai etrwga kerato 2 xeimwnes pou hmoun ameriki kai pou me phre h kopela kai eklaige kai eipe oti to ekane me enan pou goustare egw pali de mporousa na tin suxwresw auto pou ekane htan poly xontro

I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

akpe sumfwnw alla an kai de prepei de nomizw na mporesw na kratisw ta neura mou otan mathw oti me keratwse..kala yia na ti suxwrisw apokleiete
I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

Αν την αγαπας την κοπελα, και εχετε μακροχρονια σχεση -αρα και αλλου ειδους δεσμο - και σου εξηγησει τις περιστασεις και οτι το μετανιωσε...Βλεπεις αν μπορεις να συνεχισεις να εχεις μια ποιοτικη σχεση - χωρις δηλαδη να αρχισεις να ζηλευεις αδικαιολογητα, να αγχωνεσαι, ή να θεωρεις οτι εχεις και εσυ πλεον δικαιωμα για παρασπονδιες - και πραττεις αναλογως.

 

Θεωρητικα τουλαχιστον , αν μου ελεγε η κοπελα μου οτι εκανε κατι με καποιον αγνωστο και ηταν μια φορα και υπο ιδιαιτερες περιστασεις, αρχικα θα συνεχιζα τη σχεση... :alien: :vava:

 

Μα ποιές μπορεί να είναι αυτές οι περιστάσεις; Απλά δεν άντεξε στον πειρασμό. Η αγάπη της για σένα δεν ήταν αρκετά ισχυρή για να μπορέσει να συγκρατήσει τις ορμές της, οπότε τέλος.

 

Αν μου συνέβαινε εμένα απλά θα το έληγα. Ούτε ξύλο, ούτε καν φωνές... δεν χρειάζεται να την βοηθήσω να συνειδητοποιήσει αυτό που έχει κάνει, αυτό το συνειδητοποίησε με το που το έκανε. Μετά το πολύ πολύ θα έκλαιγα στο δωματιό μου χωρίς να το αντιληφθεί κανείς (γιατί άλλωστε οι άντρες δεν κλαίνε ;) ) και μετά από κάποιο χρονικό διάστημα θα το ξεπερνούσα. End of Story.

Link to comment
Share on other sites

Απο ενα φιλο μου.... Στην φιλη του: Μωρο μου παω σε μια δουλεια εσυ;

Εγω θα βγω για ψωνια. Μετα απο λιγες ωρες παει το παλικαρι στην σχολη και του λενε οτι ειναι και η κοπελα του εκει. Ψαχνει και την βλεπω στον πανω οροφο και καποιον να την χαμουρευει::: :blink:

Φευγει και επιστρεφει σπιτι. Οταν ερχεται αυτην την ριχνει 2 λουτσους μα τι λουτσους και μετα βγαζει ενα 5ντακοσαρικο (τοτε) και το πεταει στα μουτρα της και την λεει πουτ@..να και φευγει!!!

Αρε γυναικες.....

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Το πιο απλο ειναι να σηκωθεις και να φυγεις

Να την κανεις να καταλαβει οτι δεν αξιζει μια

δεν χρειαζονται ακροτητες πολιτισμενα να της πεις...

Α Ν Τ Ε Γ Ε Ι Α ...

Α Ν Τ Ε Γ Ε Ι Α....

τουλαχιστον το κανεις να παιρνεις και λεφτά !!

 

 

φιλικα :D

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/Sharp902SH/SHG001/1.0 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Wirelessly posted (Vodafone/Sharp902SH/SHG001/1.0 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Η εκδίκηση δεν είναι θέμα επιπέδου, αλλά θέμα εγωισμού. Όποιος τον διαθέτει, πράττει ανάλογα.

Τη λεξη ανωτερότητα την έχεις ακουστα?

 

Δεσποινίς, θεωρητικά είναι πολύ εύκολο να λέμε μεγάλα λόγια.

Δεύτερον, νομίζω ότι ο φίλος που άνοιξε το θέμα, ρωτά τι θα έκανε ο καθένας προσωπικά και δεν μας βάζει να κρίνουμε το τι κάνουν οι άλλοι με χαρακτηρισμούς του τύπου "ηλίθιος".

Τρίτον, θα ήταν ενδιαφέρον νομίζω να απαντήσουν όσοι έχουν βρεθεί σ' ανάλογη θέση(αν και πιστεύω ότι ελάχιστοι θα παραδεχτούν ότι έχουν φάει έστω και μια φορά στην ζωή τους κερατο) κι όχι να κάνουμε μόνο εικασίες εκ του ασφαλούς.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/Sharp902SH/SHG001/1.0 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

 

 

Δεσποινίς, θεωρητικά είναι πολύ εύκολο να λέμε μεγάλα λόγια.

Δεύτερον, νομίζω ότι ο φίλος που άνοιξε το θέμα, ρωτά τι θα έκανε ο καθένας προσωπικά και δεν μας βάζει να κρίνουμε το τι κάνουν οι άλλοι με χαρακτηρισμούς του τύπου "ηλίθιος".

Τρίτον, θα ήταν ενδιαφέρον νομίζω να απαντήσουν όσοι έχουν βρεθεί σ' ανάλογη θέση(αν και πιστεύω ότι ελάχιστοι θα παραδεχτούν ότι έχουν φάει έστω και μια φορά στην ζωή τους κερατο) κι όχι να κάνουμε μόνο εικασίες εκ του ασφαλούς.

Μου θυμιζεις ποτε χρησιμοποιησα εγώ χαρακτηρισμούς του τύπου "ηλίθιος"? Αλλωστε εφοσον είμαστε σε ενα τετοιο θεμα ειναι λογικό να κρίνουμε και τις απαντήσεις των άλλων. Αν δηλαδη έρθει καποιος και γραψει πχ "θα την πυροβολήσω στο κεφαλι, μετα θα τη βιασω και τελος, θα την κοψω σε φέτες και θα τις κάψω" δεν θα αντιδράσεις? Σου φερνω ενα ακραιο παραδειγμα για να καταλαβεις τι εννοω.

Οσο για το δευτερο που αναφέρεις, αν καταλαβα καλα κι εσυ εκ του ασφαλούς μιλας οπότε προς τι το επιχείρημα σου?

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που το σκέφτομαι μου γυρνάει το μυαλό.. :wacko:

 

Σίγουρα θα εφευγα και μάλιστα χωρις να πω λέξη.

Νομίζω ότι δεν αξίζει να φωνάζεις και να κάνεις σκηνές, σε κάνει χειρότερα. Αν "σ'αγαπάει" θα ψάξει να σε βρει για να σου δώσει εξηγήσεις ή να σου ζητήσει συγνωμη. Στην περίπτωση που δεν τον/την νοιάζει τζάμπα έχασε το χρόνο σου.

 

Τώρα αν θα γυρνούσα πίσω δεν ξερω, δεν μπορώ να το πω τώρα, γιατί θα το διαβάσει και θέλω να ξέρει. :p :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/21960wood.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που το σκέφτομαι μου γυρνάει το μυαλό.. :wacko:

 

Σίγουρα θα εφευγα και μάλιστα χωρις να πω λέξη.

Νομίζω ότι δεν αξίζει να φωνάζεις και να κάνεις σκηνές, σε κάνει χειρότερα. Αν "σ'αγαπάει" θα ψάξει να σε βρει για να σου δώσει εξηγήσεις ή να σου ζητήσει συγνωμη. Στην περίπτωση που δεν τον/την νοιάζει τζάμπα έχασε το χρόνο σου.

 

Τώρα αν θα γυρνούσα πίσω δεν ξερω, δεν μπορώ να το πω τώρα, γιατί θα το διαβάσει και θέλω να ξέρει. :p :p

Πως θα το διαβάσει? myphonιτης ειναι???? Φσσσσσσσσσς! :p

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/Sharp902SH/SHG001/1.0 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Wirelessly posted (Vodafone/Sharp902SH/SHG001/1.0 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

 

 

Δεσποινίς, θεωρητικά είναι πολύ εύκολο να λέμε μεγάλα λόγια.

Δεύτερον, νομίζω ότι ο φίλος που άνοιξε το θέμα, ρωτά τι θα έκανε ο καθένας προσωπικά και δεν μας βάζει να κρίνουμε το τι κάνουν οι άλλοι με χαρακτηρισμούς του τύπου "ηλίθιος".

Τρίτον, θα ήταν ενδιαφέρον νομίζω να απαντήσουν όσοι έχουν βρεθεί σ' ανάλογη θέση(αν και πιστεύω ότι ελάχιστοι θα παραδεχτούν ότι έχουν φάει έστω και μια φορά στην ζωή τους κερατο) κι όχι να κάνουμε μόνο εικασίες εκ του ασφαλούς.

Μου θυμιζεις ποτε χρησιμοποιησα εγώ χαρακτηρισμούς του τύπου "ηλίθιος"? Αλλωστε εφοσον είμαστε σε ενα τετοιο θεμα ειναι λογικό να κρίνουμε και τις απαντήσεις των άλλων. Αν δηλαδη έρθει καποιος και γραψει πχ "θα την πυροβολήσω στο κεφαλι, μετα θα τη βιασω και τελος, θα την κοψω σε φέτες και θα τις κάψω" δεν θα αντιδράσεις? Σου φερνω ενα ακραιο παραδειγμα για να καταλαβεις τι εννοω.

Οσο για το δευτερο που αναφέρεις, αν καταλαβα καλα κι εσυ εκ του ασφαλούς μιλας οπότε προς τι το επιχείρημα σου?

 

Τον χαρακτηρισμό "ηλίθιος", δεν τον έκανες εσύ.

Όσον αφορά τις απαντήσεις, είδες ότι χρησιμοποιώ πρώτο πληθυντικό, άρα βάζω και τον εαυτό μου μέσα.

Θα επαναλάβω για ακόμα μια φορά, ότι όλες οι σχέσεις δεν είναι ίδιες.

Προφανώς δεν έχουμε όλοι τις ίδιες εμπειρίες στις σχέσεις μας.

Και να μην ξεχνάμε και κάτι. Ότι ίσως να τα βλέπω κι από διαφορετική οπτική γωνία, εγώ που είμαι στα 34 από κάποιον που είναι στα 20.

Όσον αφορά για το αν είμαστε εδώ για να κρίνουμε τις αντιδράσεις των άλλων, απλά διαφωνούμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Αν ανακάλυπτα ότι με απατάει ο σύντροφός μου ο χωρισμός θα ήταν μονόδρομος.Και το λέω έχοντας δοκιμάσει τη λύση της συγχώρεσης σε προηγούμενη σχέση μου,αλλά δεν λειτούργησε θετικά...Χάθηκε η εμπιστοσύνη.Θα έλεγα ότι στην δική μου περίπτωση ισχύει η φράση "Αν ραγίσει το γυαλί....."
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το ξεκαθαρίζω από την αρχή:

 

"Αν κάποτε δεν σ' αρέσει να είμαστε μαζί να μου το πείς αμέσως! Αν δεν μου το πεις και πας με άλλον θα φας ένα χέρι ξύλο και μετά είσαι ελεύθερη να αποφασίσεις!" :X

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν ανακάλυπτα ότι με απατάει ο σύντροφός μου ο χωρισμός θα ήταν μονόδρομος.Και το λέω έχοντας δοκιμάσει τη λύση της συγχώρεσης σε προηγούμενη σχέση μου,αλλά δεν λειτούργησε θετικά...Χάθηκε η εμπιστοσύνη.Θα έλεγα ότι στην δική μου περίπτωση ισχύει η φράση "Αν ραγίσει το γυαλί....."

 

"Δεν κολλαει με τιποτα". Θα συμφωνησω. Δεν υπαρχει γυρισμος. Πως να εμπιστευτεις ξανα καποιον που προδωσε την εμπιστοσυνη σου και τα αισθηματα σου? Και ποιος ξερει ποσο καιρο σε απατουσε μεχρι να το μαθεις? (αν το μαθεις).

Φευγεις, πας στο καλο και συνεχιζεις την ζωη σου. Στην περιπτωση τωρα που μπαινουν και παιδια στην μεση, αστα να πανε. Ιδιως αν ειναι σε μικρη ηλικια.

Εκει θελει πολυ σκεψη. Σε αυτη την περιπτωση, εγω ΙΣΩΣ της εδινα δευτερη ευκαιρια.

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
"θα φας ένα χέρι ξύλο"
Καλά ελπίζω να το λες για πλάκα αυτό γιατί αυτή η κουβέντα είναι ικανή να κάνει μια κοπέλα που έχει σχηματίσει την καλύτερη εντύπωση για σένα να μην θέλει να σε ξαναδει. :X
Link to comment
Share on other sites

Θα της έριχνα ένα τρελό βρίσιμο μόνο και μόνο επειδή δεν μου το είχε πει νωρίτερα..

 

Θα έφυγα άνετος και χαλαρός,και δεν θα έχω τύψεις για ότι έγινε μιας και δεν θα της καιγόταν καρφί.

 

Το πολύ πολύ να ερχόμουν στα χέρια με αυτόν που ήταν μαζί της στο κρεββάτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλά ελπίζω να το λες για πλάκα αυτό γιατί αυτή η κουβέντα είναι ικανή να κάνει μια κοπέλα που έχει σχηματίσει την καλύτερη εντύπωση για σένα να μην θέλει να σε ξαναδει. :X

 

Το λέω σοβαρά... εξαρτάται βέβαια και από την κοπέλα, μερικές δεν αξίζουν να τους το πεις ούτε καν να το σκεφτείς... αλλά όλες σε όσες το έχω πει συμφωνούν! Βέβαια ποτέ δεν έγινε κάτι τέτοιο... και μια φορά που με απάτησε κάποια (είμασταν σε περίοδο χωρίσαμε αλλά δεν χωρίσαμε) την συγχώρεσα... χωρίς έκτροπα. Ίσως γιατί δεν με ενδιέφερε πια! :D

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
μερικές δεν αξίζουν να τους το πεις ούτε καν να το σκεφτείς...
Ακριβώς αυτό που λες...Υπάρχουν κοπέλες που δεν θα σου συγχωρούσαν καν το ότι έκανες αυτή τη σκέψη!Είναι ανάλογα την περίπτωση! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

:blink: :worry: :w00t: :shock:

Αν ισχυει αυτο,ζητω που καηκαμε!!! Εγω παντως δεν πιστευω οτι ισχυει σε τοσο μεγαλο βαθμο.Σε μεγαλο ναι, αλλα πλειοψηφια;! :cry:

Ότι κοπέλα ξέρω εκτός από καμιά δυο έχει κερατώσει τον άλλο και όποτε βρεθεί ευκαιρία το κάνει.Μια κολλητή μου όμως το έκανε μια φορά και έχασε την μεγάλη της αγάπη και από τότε έβαλε μυαλό.

 

Πολύ πολιτισμένος μας βγήκες εσύ!Μα να μη ρίξεις τίποτα στο κεφάλι?Ούτε μια βρισιά? :p

Δεν ξέρω μπορεί κι εγώ να αντιδρούσα καμία σχέση όπως νομίζω.Αν δε με ένοιαζε το άτομο τότε δε νομίζω να έδινα σημασία.Αλλά αν είναι η σχέση σου λίγο δύσκολο να μην αντιδράσεις.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι λιγο μικρος ακομα αλλα πιστευω πως ενα ατομο που σπστσει τον/την συντροφο του δεν αξιζει ουτε της αγαπης ουτε της προσοχης ουτε της φροντιδας ουτε τπτ. Ενα απλο ψυχρο τζασιμο ειναι αυτο που πρεπει να γινει σε τετιες περιπτοσεις. Αλλοστε καπιος/καπια που απαταει καπιον/καπια δειχνει οτι δεν τον αγαπαει πραγματικα. Και παντα υπαρχουν αλλοι και ιδικα αλλες (μιας και ειανι περισοτερες)
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Ότι κοπέλα ξέρω εκτός από καμιά δυο έχει κερατώσει τον άλλο και όποτε βρεθεί ευκαιρία το κάνει.Μια κολλητή μου το έκανε μια φορά και έχασε την μεγάλη της αγάπη και από τότε έβαλε μυαλό.

Αυτά τυχαίνουν...Εγώ όσες φίλες έχω έχουν σταθερές σχέσεις για μεγάλο διάστημα χωρίς να περάσουν τέτοιου είδους "κρίσεις" ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...