Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

Τι ειναι χειροτερο;

Να το κανεις μια φορα και συνηδειτοποιημενα...(αυτο το "μια φορα θα το κανουμε κι εμεις") εtσι για την "περιεργεια"/οτι δικαιολογια θελετε βαλτε εδω

ή

να το κανεις συνεχεια και συνηδειτοποιημενα;:confused:

 

Και οποιος μπορει να πει οτι ΠΟΤΕ δεν θα το κανει γιατι πραγματικα το αισθανεται και το πιστευει και ξερει "τι" και "ποιος" ειναι, πολυ καλα κανει και το λεει.

Υπαρχουν κι αυτοι βρε!Αμε!Δεν υπηρχαν μονο στα παραμυθια!

Τωρα θα μου πεις ποιο αναξιος εμπιστοσυνης εμπιστευεται τον αλλο...Αυτο ειναι αλλο καπελο!;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια δεν το συζηταμε. Ειμαι καθετη. Χωριζουμε κατευθειαν.Ηξερε πολυ καλα τι εκανε και δεν χωρουν δικαιολογιες του τυπου : 'ημουν μεθυσμενος-η, δεν καταλαβα πως εγινε, ενιωσα καπως αλλα εσενα αγαπαω" και ενα σωρο αλλες τετοιες ηλιθιοτητες που λες για να βγαλεις τον αλλον πιο Ηλιθιο απο Ηλιθιο!!!Αχ τι μου θυμησατε τωρα!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

 

εσενα σε συμπαθω πολυ:) παρα πολυ σωστη η αντιληψη που εχεις για το θεμα της απιστιας,ετσι ειναι,γνωριζουμε πολυ καλα τι συμβαινει οταν γινεται κατι τετοιο.ολα τα υπολοιπα που θα ακολουθησουν ειναι απλες φτηνο-δικαιολογιες απο πλευρας του ατομου που δεν φερθηκε σωστα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που οι εκπροσωποι του αλλου φιλου-οι περισσοτεροι απο οτι βλεπω-συμφωνουν με την αποψη ατι δεν χωρει δικαιολογια. Περιμενα να ειναι πολυ πιο ελαστικοι-του στυλ "ε, καλα κι εγω την απαταω δεν βαριεσαι' ή "αυτη να ειναι σωστη αλλα εγω μπορω να τσιλιμπουρδιζω"- και ειλικρινα χαιρομαι ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ!

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι και να ήθελα να τον συγχωρήσω δεν θα μπορούσα!

Θα το σκεφτόμουν συνέχεια και θα γινόμουν χάλια!

Δεν πιστεύω ότι θα προσπαθούσα να κάνω και εγώ το ίδιο... Και άντε και το έκανα, τι θα καταλάβαινα???

Εύχομαι πάντως να μην μου τύχει!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ekdikisai me to idio nomisma... to swsto..

 

οχι δεν ειναι αυτο το σωστο,δεν στεκει για μενα,εκει δεν αξιζει ουτε πολλες κουβεντες ουτε και τιποτα,εκει απλα της τα δινεις πακετο και την κανει,η και το αντιθετο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι αυτο το σωστο,δεν στεκει για μενα,εκει δεν αξιζει ουτε πολλες κουβεντες ουτε και τιποτα,εκει απλα της τα δινεις πακετο και την κανει,η και το αντιθετο.

κανεις λαθος.. ετσι δειχνεις οτι εισαι δειλος και ανικανος να κανεισ κατι.. συμβιβαζεσαι με την ιδεα της απατης και μετα το σκεφτεσαι σε ολη σου την ζωη.. η εκδικηση ειναι αυτη που ποναει πραγματικα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eνω αν κανεις το ιδιο τι δειχνεις;;;

Οτι εισαι το ιδιο σκατα με την παρτη της...:rolleyes:

ή

οτι μπορεις να καταφερεις "ΤΟ" απιστευτο...να την εκδικηθεις!

Niiiiiice!!!

Eισικα αν στα φορεσει και σε εχει και στην "μπουκα"- "ψιλοφτυσμενο", θα της στοιχισει απιστευτα...

Αnyway,ο καθενας κανει αυτο που πιστευει πιο σωστο.Αν καποιος αισθανθει καλυτερα με το να της τα φορεσει κι αυτος,παω πασο.Αν απλως της ριξει μουτζα-πορτα και bye bye καλα κι εδω θα κανει.;)

 

 

Γενικα μιλαω voldenmortt ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Eνω αν κανεις το ιδιο τι δειχνεις;;;

Οτι εισαι το ιδιο σκατα με την παρτη της...:rolleyes:

ή

οτι μπορεις να καταφερεις "ΤΟ" απιστευτο...να την εκδικηθεις!

Niiiiiice!!!

Eισικα αν στα φορεσει και σε εχει και στην "μπουκα"- "ψιλοφτυσμενο", θα της στοιχισει απιστευτα...

Αnyway,ο καθενας κανει αυτο που πιστευει πιο σωστο.Αν καποιος αισθανθει καλυτερα με το να της τα φορεσει κι αυτος,παω πασο.Αν απλως της ριξει μουτζα-πορτα και bye bye καλα κι εδω θα κανει.;)

 

 

Γενικα μιλαω voldenmortt ετσι;

distixws exeis lathos... etsi pistevw, skepsou an keratwnes tin dikia sou kto mathaine kai se xwrize tha trelainosoun apo tin lypi??? OXI.

gia na eftases se simeio na tin apatas simainei oti den se ikanopoiouse i sygkekrimeni..

Antitheta omws skepsou na mathei oti tin apatas alla oti se apataei kai ayti.. pistevo oti pligwnei tin ANTRIKH sou aksioprepeia...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

distixws exeis lathos... etsi pistevw, skepsou an keratwnes tin dikia sou kto mathaine kai se xwrize tha trelainosoun apo tin lypi??? OXI.

gia na eftases se simeio na tin apatas simainei oti den se ikanopoiouse i sygkekrimeni..

Antitheta omws skepsou na mathei oti tin apatas alla oti se apataei kai ayti.. pistevo oti pligwnei tin ANTRIKH sou aksioprepeia...

πεφτεις στο επιπεδο της ομως, δεν αξιζει καν να ασχοληθεις. ωραια, ας πιστευει οτι θελει, θα ελεγα τωρα τι θα της ελεγα...

Link to comment
Share on other sites

gia na eftases se simeio na tin apatas simainei oti den se ikanopoiouse i sygkekrimeni..

χωριζεις τοτε,και μετα ψαχνεις να βρεις μια που να σε ικανοποιει...

τι νοημα εχει να εισαι με καποιον που δε σε γεμιζει??

Antitheta omws skepsou na mathei oti tin apatas alla oti se apataei kai ayti.. pistevo oti pligwnei tin ANTRIKH sou aksioprepeia...
αν σε απαταει η κοπελα σου,το μα8εις και την κερατωσεις κι εσυ ετσι για το "γαμ:X το" που λενε,τοτε και στο επιπεδο της πεφτεις,και θεωρω πως ειναι σπασμωδικη κινηση τυπου "να κι εγω μπορω να παω με αλλους" και κανενα οφελος δεν εχει...

αντιθετως σε βαζει σε νεες σκεψεις του στυλ "τωρα ειδε πως δε σηκωνω τετοια" , "φερθηκα σωστα??μηπως το ενα μηπως το αλλο"

 

τελος αν το φας το κερατο χρυσε μου,ολοι κερατα 8α σε λενε..κανεις δε 8α πει "την εκδικηθηκες???μπραβο,εχεις αντρικη υποσταση"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Antitheta omws skepsou na mathei oti tin apatas alla oti se apataei kai ayti.. pistevo oti pligwnei tin ANTRIKH sou aksioprepeia...

 

Φίλε μου, το λάθος σου, κατά τη γνώμη μου, είναι στη φιλοσοφία σου, στον τρόπο σκέψεις σου!

Με τους ανθρώπους προσπαθούμε να κάνουμε σχέσεις για να δημιουργήσουμε "κάτι" μαζί!;) Δεν προσπαθούμε να τους κάνουμε κακό!

Δεν είσαι σε πόλεμο με κανέναν άνθρωπο για να τον εκδικηθείς! Αυτά είναι κτηνώδη ένστικτα!

Με το να κάνεις το ίδιο, απλά πέφτεις στο χαμηλό επίπεδο της! Και είναι η εύκολη λύση!;)

 

Ο ανδρισμός, η μαγκειά, το δύσκολο, είναι απλά να προσπεράσεις και να το ξεπεράσεις!

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Antitheta omws skepsou na mathei oti tin apatas alla oti se apataei kai ayti.. pistevo oti pligwnei tin ANTRIKH sou aksioprepeia...

επισης την λεξη αξιοπρεπεια,καλυτερα αντικατεστησε την με καποια οπως "τιμη","υποσταση","εγωισμος"

 

 

αξιοπρεπεια ειναι αλλο πραγμα..δε κλονιζεται ουτε θιγεται αν σε απατησει η συντροφος σου!!!

 

επηρεαστηκα απο αλλο 8ρεντ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος.. ετσι δειχνεις οτι εισαι δειλος και ανικανος να κανεισ κατι.. συμβιβαζεσαι με την ιδεα της απατης και μετα το σκεφτεσαι σε ολη σου την ζωη.. η εκδικηση ειναι αυτη που ποναει πραγματικα...

 

για μενα ισχυει το αντιθετο απο αυτο που λες εσυ φιλε μου.

πιστευω οτι καλο ειναι να φευγει καποιος απο μια τετοια φαση και να ψαξει να βρει κατι που να αξιζει γιατι παντα υπαρχει ενας ανθρωπος που αξιζει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

για μενα ισχυει το αντιθετο απο αυτο που λες εσυ φιλε μου.

πιστευω οτι καλο ειναι να φευγει καποιος απο μια τετοια φαση και να ψαξει να βρει κατι που να αξιζει γιατι παντα υπαρχει ενας ανθρωπος που αξιζει.

apla an feygei panta etsi apo sxeseis, tha kataligei tragos panta.. kai den eipa an fas kerato na min fygeis, apla toulaxiston na fygeis me psila to kefali..

kai an deite oloi eseis to galop panw panw stin selida yparxoun kai 46 atoma pou symfwnoun mazi mou... opote min eiste etsi mazi mou, irema!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι, υπαρχει/ισχυει οτι αν φας κερατο και μετα ριξεις κερατο για εκδικηση παραγραφεται το κερατο που σου φυτρωσε;:confused:

Και στις δυο περιπτωσεις το ιδιο "τραγος" εισαι, απλως στην περιπτωση που την εκδικηθεις με το ιδιο νομισμα θα εχεις την ικανοποιηση οτι "ετσι ,να μαθεις κι εσυ την γλυκα".

Το ιδιο με ψηλα το κεφαλι μπορει να φυγει καλλιστα και καποιος που θα της πει "εισαι σκαρτη,εχεις 5 λεπτα να μαζεψεις τα πραγματα σου".

δεν μπορω να καταλαβω γιατι εαν καποιος απλως της κλεισει την πορτα φευγει αυτοματα και με σκυμενο το κεφαλι ενω ο αλλος που θα της τα φορεσει για εκδικηση φευγει με κορδωμενο το αναστημα.

Απαξ και αγαπουσες το ατομο που στην εκανε -και εισαι ειλικρινης- οταν θα αισθανθεις αυτου τους ειδους την "προδοσια" ειτε της κανεις το ιδιο ειτε φυγεις σαν κυριος ειτε χαλια το ιδιο θα σε πονεσει μεσα σου.

Απλως στην πρωτη περιπτωση κατα την γνωμη μου χαιδευεις λιγο τ'αυτια του "εγω" σου και του λες "Την σκισαμε την σκαρτης ε;Μπραβο μας!Ετσι για να μαθει!".

Προσωπικα δεν θα ηθελα να μπω σε αυτο το τρυπακι.1000 φορες να την χωριζα και μετα να πηγαινα στα μαγαζια που συχναζε και καθε φορα με αλλη για να της κανω σπασιμο.Αλλα κι αυτο τρυπακι ειναι...

 

Και πιστεψε με ειναι πολυ περισσοτεροι αυτοι που πιστευουν οτι κι εσυ και οχι μονο οι παρπανω 46.;)

Αnyway,δεν ειμαστε καπως μαζι σου.Απλως ισως να διαφωνουμε σε ορισμενα πραγματα.Συζητηση κανουμε.;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για εμενα ειναι χαζες οι δικαιολογιες του στυλ "αχχχ δεν καταλαβαινα τι εκανα...,δεν θυμαμαι και πολλα.., ολα εγιναν πολυ γρηγορα και δεν μπορεσα να σκεφτω...., και ολα τα συναφη!! :mad:

 

1) οταν κανεις κατι τετοιο πριν ξεκινησεις σου δινεται αρκετος χρονος για να το σταματησεις!!! μπορεις να το κοψεις πανω στα φιλια (η γενικως...χαμ.......ματα :p ) 2) ακομα και αν φτασει στο σημειο το....ας πουμε ζευγαρι να βγαλει εστω τα μισα του ρουχα...παλι εχεις το χρονο και το μυαλο να το σταματησεις και να πεις ενα απλο... sorry δεν μπορω...αλλα ποιος το κανει αν φτασει μεχρι αυτο το σημειο?? ακομα και 1 μπουκαλι μαυροδαφνη να εχεις κατεβασει παλι καταλαβαινεις τι κανεις και ειδικα οταν κανεις αυτη την πραξη!!:D

 

οι αντρες απο την μια λενε ελα μωρε.... θα την παντρευτω..?...και οι κοπελες απο την αλλη η δεν θα παει καλα η σχεση τους, η ελπιζουν σε μια καινουρια σχεση με τον τυπο που... μολις..εχουν πλακωθει..(και ενα σωρο αλλα που εμεις δεν θα καταλαβουμε ποτε..)

 

Οσο αφορα τωρα αν με απατουσε ποτε η συντροφος μου, ειτε σχεση ειναι αυτη, σοβαρη η οχι ειτε ειμαστε παντρεμενοι, νομιζω οτι χαλαρα θα εφευγα... αν καποιος ανθρωπος σε αγαπα πραγματικα δεν κανει κατι τετοιο! ...η τουλαχιστον αν παρασυρθει για "Χ" Λογους το κοβει πριν την πραξη....Για εμενα οποιος το κανει μια φορα το ξανακανει κατα 90%...

 

Φιλικα..

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

με τον εκφυλισμο που επικρατει, αλλοι γουσταρουν να βλεπουν την γυναικα/γκομενα τους να την μαμανε.

 

στον ερωτα οι διαστροφες ειναι.. πολλες κ "φυσιολογικες"

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως ζω σε αλλο κόσμο. Ειδα απο την δημοσκόπηση οτι κατα το μεγαλυτερο ποσοστο θα φευγατε οι περισσότεροι. Εγω γιατι νιμιζω οτι στα σημερινα ζευγαρια το κερατο παει συννεφο!!! Μαλλον ολοι εμεις ή δεν το κανουμε ή δεν το ξερουμε ή δεν το λέμε ...ή .....ζω αλλου!!!!
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

οπως ειπα και πριν αλλα λες οταν εισαι εκτος μιας καταστασης και αλλιως αντιδρας οταν το ζεις..

στις δημοσκοπησεις μη δινεις και πολυ σημασια,γιατι πολυ συχνα αλλα λεμε και αλλα πιστευουμε/κανουμε...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

afoy ena sta 3 zeygaria xwrizoyn,

k oi ellinides einai παγκοσμιες πρωταθλητριες στον κοσμο στις εκτρωσεις..... τι συζηταμε..

Link to comment
Share on other sites

οπως ειπα και πριν αλλα λες οταν εισαι εκτος μιας καταστασης και αλλιως αντιδρας οταν το ζεις..

στις δημοσκοπησεις μη δινεις και πολυ σημασια,γιατι πολυ συχνα αλλα λεμε και αλλα πιστευουμε/κανουμε...

 

+1 απο εμενα!!

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν θα ηθελα να μπω σε αυτο το τρυπακι.1000 φορες να την χωριζα και μετα να πηγαινα στα μαγαζια που συχναζε και καθε φορα με αλλη για να της κανω σπασιμο.Αλλα κι αυτο τρυπακι ειναι...

 

ειναι βλακεια αυτο που λες... μαγκια ειναι να πας και να σε βλεπει με αλλη στο μαγαζι που θα ειναι και αυτη??? Απλα με αυτον τον τροπο δειχνεις ποσο ζορικλας εισαι και προσπαθεις να την ξανακερδισεις... Κ κερατας και χαζος καταληγεις στο τελος....

 

Αnyway,δεν ειμαστε καπως μαζι σου.Απλως ισως να διαφωνουμε σε ορισμενα πραγματα.Συζητηση κανουμε.;)

 

ΕΠΙΘΕΣΗ μου κανετε, οχι συζητηση.. Λιγο ηρεμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι βλακεια αυτο που λες... μαγκια ειναι να πας και να σε βλεπει με αλλη στο μαγαζι που θα ειναι και αυτη??? Απλα με αυτον τον τροπο δειχνεις ποσο ζορικλας εισαι και προσπαθεις να την ξανακερδισεις... Κ κερατας και χαζος καταληγεις στο τελος....

 

γιατι ειναι μαγκια να την κερατωσεις επειδη σε κερατωσε??:wacko: :confused:

στο ξεναλεω..αν σε απατησει ολοι κερατα 8α σε πουνε..κανεις δε 8α σου πει "ε,ενταξει,αφου ξενοπηδηξες πριν την παρατησεις εισαι μαγκας":O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ειναι βλακεια αυτο που λες... μαγκια ειναι να πας και να σε βλεπει με αλλη στο μαγαζι που θα ειναι και αυτη??? Απλα με αυτον τον τροπο δειχνεις ποσο ζορικλας εισαι και προσπαθεις να την ξανακερδισεις... Κ κερατας και χαζος καταληγεις στο τελος....

Aφου δεν καταλαβες αυτο που εγραψα πιο πανω:

Στην ξαναγραφω την βλακεια μου.

Προσωπικα δεν θα ηθελα να μπω σε αυτο το τρυπακι.1000 φορες να την χωριζα και μετα να πηγαινα στα μαγαζια που συχναζε και καθε φορα με αλλη για να της κανω σπασιμο.Αλλα κι αυτο τρυπακι ειναι...

Καταλαβες τωρα;Αυτο που λεμε "στην χωρα των τυφλων βασιλευει οποιος εχει εστω ενα ματι".

Aν ηταν να μπω σε καποιο τρυπακι ναι 1000 φορες να εκανα το δευτερο.Και γιατι να μην πηγαινα σε καποιο μαγαζι που συχναζε;

ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ οπως ο διαολος το λιβανι μερη που μπορει να πηγαιναμε μαζι και ισως και να συχναζει και η ιδια,δειχνει αν ειμαι "ζορικλας".

 

 

 

ΕΠΙΘΕΣΗ μου κανετε, οχι συζητηση.. Λιγο ηρεμα...

Κανε μου παραθεση ακριβως που σου εκανα εγω επιθεση.Τοτε να μου πεις ηρεμα.

Μεχρι τοτε,προσπαθησε να ξεχωριζεις τον αντιλογο απο την επιθεση.

Επιθεση ειναι να λες: "ειναι βλακεια αυτο που λες" ...που και παλι περισσοτερο αγενεια ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...