Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αν επιτρεπεις θα ηθελες να πεις για ποιον λογο δοκιμασες να πας με αλλον?το εμαθαν οι" δικοι σου"?

ασφαλως παντως και εχεις δικαιωμα να κανεις οτι θες αφου ειναι ελευθερη σχεση και οχι γαμος.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

αν επιτρεπεις θα ηθελες να πεις για ποιον λογο δοκιμασες να πας με αλλον?το εμαθαν οι" δικοι σου"?

ασφαλως παντως και εχεις δικαιωμα να κανεις οτι θες αφου ειναι ελευθερη σχεση και οχι γαμος.

 

Διότι δεν με ικανοποιούσαι. Του το είχα πει άπειρες φορές αλλά δεν έβαζε μυαλό. Εμ!δεν φταίω εγώ τότε. Εγώ τον προειδοποίησα. Του το είπα ότι πήγα με άλλον. Μετά από 2-3 βδομάδες, δεν θυμάμαι πόσο. Νευρίασε, μαλώσαμε, είπε ότι θέλει να χωρίσουμε, χωρίσαμε και μετά με έπερνε τηλέφωνο ότι δεν μπορεί χωρίς εμένα.

Link to comment
Share on other sites

και εσυ τελικα τι αποφασισες?

Απορια σε τι δεν σε ικανοποιουσε?στο θεμα ερωτα/σεξ η δεν σου εδινε την προσοχη και το ενδιαφερον που ηθελες?

παντως ειναι θετικο το οτι του ειπες εσυ και δεν το εμαθε απο αλλον.εγω παντως δεν ξερω αν πρεπει να ανοιχτω σε καποια που παιζει να μην θελει να εχω στενη σχεση μαζι της.νομιζω παντως οτι με συμπαθει εστω και λιγο.τι να κανω?

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

και εσυ τελικα τι αποφασισες?

Απορια σε τι δεν σε ικανοποιουσε?στο θεμα ερωτα/σεξ η δεν σου εδινε την προσοχη και το ενδιαφερον που ηθελες?

παντως ειναι θετικο το οτι του ειπες εσυ και δεν το εμαθε απο αλλον.εγω παντως δεν ξερω αν πρεπει να ανοιχτω σε καποια που παιζει να μην θελει να εχω στενη σχεση μαζι της.νομιζω παντως οτι με συμπαθει εστω και λιγο.τι να κανω?

 

Από άλλον δεν υπήρχε περίπτωση να το μάθει. Στο θέμα σεξ/έρωτα δεν με ικανοποιούσε. Προσοχή και ενδιαφέρον υπήρχαν πάρα πολύ και γι αυτό αποφάσισα να τα ξαναβρούμε.

Αν δεν ανοιχτείς όμως και εσύ πως θα καταλάβεις αν και πόσο σε συπμαθεί? Δεν υπάρχει λόγος να είσαι τόσο κλειστός.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να του εξηγησεις τοτε τι θες να κανετε στο θεμα σεξ/ερωτα και να τα ξαναβρειτε.ειναι κριμα αν σας ενωνουν και αλλα πραγματα να τα χαλασετε.Πες του τι θελεις και να του δωσεις καποιο χρονο για να κανει οτι του πεις.

Εγω δεν ανοιγομαι ευκολα σε καποιον.Θελω να μην χαλασω την σχετικη φιλια που εχω με αυτην την κοπελα.δεν θα ηθελα αν δεν θελει για πιο στενη σχεση να μου ξεκοψει το να τα λεμε.βλεπεις εγω για χρονια δισταζα να μιλησω απο κοντα σε κοπελα γιατι με ειχε αποπαρει καποια οταν ημουν μικρος αυτη η κοπελα με βοηθησε στο να ειμαι πιο αναλυτικος με τις κοπελες γιατι δισταζα πολυ.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Σωστά maraki,γιατι δεν τον χώρισες και βασανίζεται το παιδι αλλα και εσύ?Αφού βλέπεις οτι δεν ταιριάζεις στο θέμα του sex- βασικότατο αυτ'ο,τι ασχολείσαι πλέον?Να διορθωθεί αυτός ξεχασέ το,τι θα κάνει?Θα ανοίξει το kuma sutra?
Link to comment
Share on other sites

Διότι δεν με ικανοποιούσαι. Του το είχα πει άπειρες φορές αλλά δεν έβαζε μυαλό. Εμ!δεν φταίω εγώ τότε. Εγώ τον προειδοποίησα. Του το είπα ότι πήγα με άλλον. Μετά από 2-3 βδομάδες, δεν θυμάμαι πόσο. Νευρίασε, μαλώσαμε, είπε ότι θέλει να χωρίσουμε, χωρίσαμε και μετά με έπερνε τηλέφωνο ότι δεν μπορεί χωρίς εμένα.

 

 

aytoi oi antres prepei na eksoristoun..

k esy ton dexthkes???

maraki efoswn den se kalyptei giati den briskeis kati allo??????ti ton kratas?eyxoulh ton perases?

antrhwpos einai..exei psyxoula...

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και το kama sutra του είχα πάρει δώρο αλλά και πάλι δεν άλλαξε. Δεν νομίζω ότι το άνοιξε καν. Πίστευα ότι μπορεί να αλλάξει και γι αυτό δεν χώρισα.
Link to comment
Share on other sites

aytoi oi antres prepei na eksoristoun..

k esy ton dexthkes???

maraki efoswn den se kalyptei giati den briskeis kati allo??????ti ton kratas?eyxoulh ton perases?

antrhwpos einai..exei psyxoula...

 

Έλα μου ντε γιατί τον κρατάω, δεν ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε γιατί τον κρατάω, δεν ξέρω!
συνχωρέστε με για το οφ τόπικ....

 

δηλαδή είναι ο ίδιος που έχεις το πρόβλημα με την πεθερά; :confused: :w00t: :lol: :lol: :lol:

 

τον κρατάς γιατι καλό κορόιδο είναι ..προφανώς ..μήπως έχει και πορτοφόλι; και χωρίς οφενς!

Link to comment
Share on other sites

Διότι δεν με ικανοποιούσαι. Του το είχα πει άπειρες φορές αλλά δεν έβαζε μυαλό. Εμ!δεν φταίω εγώ τότε. Εγώ τον προειδοποίησα. Του το είπα ότι πήγα με άλλον. Μετά από 2-3 βδομάδες, δεν θυμάμαι πόσο. Νευρίασε, μαλώσαμε, είπε ότι θέλει να χωρίσουμε, χωρίσαμε και μετά με έπερνε τηλέφωνο ότι δεν μπορεί χωρίς εμένα.

 

 

συγγνωμη δηλαδη αλλα καλο λαμακα βρηκες και εσυ, μια θελει να χωρισει και απο την αλλη δεν μπορει χωρις εσενα; :wacko: κατι μου θυμηζει αυτο αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.

 

και εσυ του εριξες το κερατο ΝΑ στην κεφαλα και δεν πηρε χαμπαρι τιποτα; εμ σορρυ και παλι αλλα καλο λαμακα βρηκες και παλι, γνωμη μου ειναι οτι ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ πρεπει να βρειτε καποιον αλλον, εσενα που θα σε ικανοποιηει και αυτον που θα του κανει ολα τα χατηρια...χωρις παρεξηγηση ειναι προσωπικη μου γνωμη αυτη

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι λογικο το να θελει μια γυναικα οτι αντρας να εχει καποιες οικονομικες δυνατοτητες/πορτοφολι.

Ποια θα ελεγε οχι σε καποιον που ειχε καποια λεφτα?

Η ποιος αντρας δεν θα ηθελε και η γυναικα του να εχει κατι και αυτη?

μπορει να πρεπει να του κανει ιδιαιτερα και να του εξηγησει τι ακριβως θελει στο κρεβατι.Δεν ειναι ο μονος λογος που κρατιεται μια σχεση.

Τωρα για το οτι την θελει ακομα ειναι κατι που ειναι λογικη γιατι οταν αγαπας καποιον τον αγαπας και τον συγχωρεις ακομα και να κανει κατι που δεν σου αρεσει.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

εαν ειναι να βασιζεις την σχεση στα χρηματα τοτε αγαπητε εισαι χαμενος απο χερι.........δυστηχως
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα,τελικα αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου,εγω παντως αν ετρωγα το κερατο θα επαιρνε το σουταρισμα στο λεπτο,ασχετα οτι μετα που θα ειχα φαει εγω την ξεφτιλα μου θα την ετρωγε κι αυτη και διαδικτυακη μαλιστα με παμπολλους τροπους.

εμενα πλεον μου αρεσουν τα ξεκαθαρα πραγματα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εαν ειναι να βασιζεις την σχεση στα χρηματα τοτε αγαπητε εισαι χαμενος απο χερι.........δυστηχως

μη φοβασαι φιλε μου και γι αυτες τις γυναικες υπαρχουν οι δασκαλοι ;) ελπιζω να πιανεις το νοημα.κι εννοω για τις γυναικες που τους αρεσουν τα Money.το θεμα ειναι σε ποιον και σε τι θα πεσουν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

...........................την ξεφτιλα μου θα την ετρωγε κι αυτη και διαδικτυακη μαλιστα με παμπολλους τροπους.

εμενα πλεον μου αρεσουν τα ξεκαθαρα πραγματα.

 

μ'αρεσει ο τροπος σκεψης σου φιλε ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

μη φοβασαι φιλε μου και γι αυτες τις γυναικες υπαρχουν οι δασκαλοι ;) ελπιζω να πιανεις το νοημα.κι εννοω για τις γυναικες που τους αρεσουν τα Money.το θεμα ειναι σε ποιον και σε τι θα πεσουν.

 

πελον δεν φοβαμαι τιποτα, το κερατο το εφαγα και εγω πολλαπλες φορες αλλα αργησα να αντιδρασω, τωρα ομως εμαθα........και αλιμονο στην επομενη :rolleyes:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

πελον δεν φοβαμαι τιποτα, το κερατο το εφαγα και εγω πολλαπλες φορες αλλα αργησα να αντιδρασω, τωρα ομως εμαθα........και αλιμονο στην επομενη :rolleyes:

φιλε μου τι να πω.καλα ειπα κι εγω οτι θα την ξεφτιληζα αλλα μπορει και να μην το εκανα και ξερεις γιατι?μπορει καποιος αν το μαθει να πει οτι κοιτα τον γιαννη τον ξεφτιλησμενο που εφαγε κερατο,κι ομως αν αντιδρασω εναντιον της <<καλης>> κοπελας αυτοματως πεφτω στο δικο της επιπεδο που δεν ειναι τιποτα αλλο απο ενα φτηνο καπριτσιο. :cool:

επισης μην λες αλοιμονο στην επομενη,δεν ειναι ολες ιδιες φιλε μου,υπαρχουν και οι εξαιρεσεις,το θεμα ειναι να την κοψεις στις πρωτες μερες της σχεσης ωστε να σχηματισεις καποια γνωμη για το τι ανθρωπος ειναι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εαν ειναι να βασιζεις την σχεση στα χρηματα τοτε αγαπητε εισαι χαμενος απο χερι.........δυστηχως

δεν ειπα αυτο.Αλλα δυστυχως πολλοι που εχουν καποια λεφτα μπορει να βασιζουν την σχεση τους εκει.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

επισης μην λες αλοιμονο στην επομενη,δεν ειναι ολες ιδιες φιλε μου,υπαρχουν και οι εξαιρεσεις,το θεμα ειναι να την κοψεις στις πρωτες μερες της σχεσης ωστε να σχηματισεις καποια γνωμη για το τι ανθρωπος ειναι.

πανω σε αυτο εχω να πω οτι αναλογα με το τι σου συμβαινει και τις προηγουμενες φορες τι περασες συμπεριφορεσαι αναλογα οταν τυχει αναλογο περιστατικο.και οχι μονο για κερατο αλλα γενικως.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

συνχωρέστε με για το οφ τόπικ....

 

δηλαδή είναι ο ίδιος που έχεις το πρόβλημα με την πεθερά; :confused: :w00t: :lol: :lol: :lol:

 

τον κρατάς γιατι καλό κορόιδο είναι ..προφανώς ..μήπως έχει και πορτοφόλι; και χωρίς οφενς!

 

Ναι ναι ο ίδιος είναι :X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...