Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

Νικο εαν διαβασες προσεκτικα το post μου, θα ειδες οτι εγραψα οτι θα μου καθοταν πιο ασχημα αν ο αλλος ηταν καποιο ρεμαλι, και οχι καποιο καλο παιδι.

Γιατι θα ελεγα οτι παει στο διαολο μου εκανε την καρδια κομποστα, αλλα ρε που.... μου δηλαδη για να πηγαινεις με εναν τετοιο, αστα να παν στο διαβολο!

Αν και την στιγμη που θα το μαθαινα μονο το ποιος ειναι δεν θα με ενδιεφερε...

Και για να διακρινεις καποιον εαν ειναι ρεμαλι ή οχι δεν χρειαζεσαι ουτε συνετευξεις ουτε τιποτα...

Μιλαμε για "ρεμαλι"!

Ξερεις βρε συ!

Καποιος απλυτος, "μαμουχαλος", χαλιας, γκαγκαουπας!...πως αλλιως να στο πω;

Ατομο το οποιο φαινετε τι καπνο φουμαρει απο χιλιομετρο.

Και αμεσως μετα εγραψα οτι "ομως με οποιον και να παει το ιδιο μαμησετα συναισθημα σου αφηνει!"

Προσωπικα δεν εχω να κανω casting για τιποτα και σε κανεναν.

Ετσια και αλλιως τοσα χιλιομετρα που μας χωριζουν, εαν ηταν να ειχε κανει κατι θα το ειχε κανει.

Σε αυτο που λες για το εαν θα συνεχιζαμε μετα το κερατο, συμφωνουμε.

Προσωπικα δεν θα την συγχωρουσα....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μέχρι να βρεις κάτι νέο...

 

Kai dld file mou 8a ka8esai me thn kopela pou se exei ftysei mexri na vreis mia allh? Ti einai ayta pou akouw re paidia? Kalytera na meineis kai ligo monos sou mexri na vreis kati kainourio. Den xa8hke o kosmos. H dld fovasai thn mona3ia kai les apo to na eimai monos mou, as eimai me thn allh pou me exei grammeno kai vlepoume... Eleos re paides. Xilies fores monos mou para...

 

nikos_e34 epitelous kai kapoios pou symfwnw apolyta mazi tou.

 

Kai re paides nomizw oti edw milame gia to an exeis kapoia "sovarh" sxesh kai oxi an h sxesh sou einai ths plakas kai tou sex. Kai pistevw pws otan arxizeis kai eisai mesa se kapoia "sovarh" sxesh yparxoun alla dedomena apo thn eley8erh sxesh h thn sxesh mono gia to sex. Kai egw exw kopeles files mono gia to sex alla ayto den to 8ewrw sxesh, enw otan eimai kai kala se kapoia "sovarh" sxesh den kanw tpt me kamia allh giati eimai ths apopsis ayto pou den 8eleis na sou kanoun, mhn to kaneis oute esy... ;)

koritsaki mi se melei, o mitsaras einai meli!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/_Alexisferos_/27430/336136/0/logo-myphone.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μέχρι να βρεις κάτι νέο...ή γιατί μπορεί να μην είναι αυτό που εσύ πιστεύεις (άπιστη, ανώριμη,ότι σε δουλεύει κτλ) και δίνεις κάτι σαν "δεύτερη ευκαιρία".δεν θα σου πω βέβαια αυτό που λένε "τόσα έχεις περάσει μαζί της και δεν μπορείς να τα πετάξεις έτσι απλά" γιατί δεν το πιστεύω εκτός βέβαια αν πας για γάμο...
και θα ειμαι μαζι της για ποιο λογο;για να την πηδ...ω μια εγω και μια ο αλλος η οι αλλοι;ενας λογος παραπανω να παει στον διαβολο ειναι αν πηγαιναμε για γαμο!!!φαντασου μετα απο 10 χρονια τι θα γινοταν!!!!οποτε θα εμπαινα στο σπιτι την μια θα βρισκω τον υδραυλικο την αλλη τον τεχνικο του οτε την αλλη το παιδι που εφερε τα ψωνια απο τον μπακαλη!!!!
Link to comment
Share on other sites

και θα ειμαι μαζι της για ποιο λογο;για να την πηδ...ω μια εγω και μια ο αλλος η οι αλλοι;ενας λογος παραπανω να παει στον διαβολο ειναι αν πηγαιναμε για γαμο!!!φαντασου μετα απο 10 χρονια τι θα γινοταν!!!!οποτε θα εμπαινα στο σπιτι την μια θα βρισκω τον υδραυλικο την αλλη τον τεχνικο του οτε την αλλη το παιδι που εφερε τα ψωνια απο τον μπακαλη!!!!

Ε να της πεις μετά να σου γνωρίσει καμμιά συνάδελφο. :p

Link to comment
Share on other sites

και θα ειμαι μαζι της για ποιο λογο;για να την πηδ...ω μια εγω και μια ο αλλος η οι αλλοι;ενας λογος παραπανω να παει στον διαβολο ειναι αν πηγαιναμε για γαμο!!!φαντασου μετα απο 10 χρονια τι θα γινοταν!!!!οποτε θα εμπαινα στο σπιτι την μια θα βρισκω τον υδραυλικο την αλλη τον τεχνικο του οτε την αλλη το παιδι που εφερε τα ψωνια απο τον μπακαλη!!!!

σκεφτόμαστε διαφορετικά...δεν κατάλαβα...και άλλοι είπαν ότι θα συγχωρούσαν, γιατί κολήσατε με τα δικά μου μόνο λόγια???

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σκεφτόμαστε διαφορετικά...δεν κατάλαβα...και άλλοι είπαν ότι θα συγχωρούσαν, γιατί κολήσατε με τα δικά μου μόνο λόγια???
οχι βρε,προς θεου!!! :blink: δεν κολησα με σενα,δεν υπαρχει κανενας λογος αλλωστε!!!κουβεντουλα κανουμε,σορρυ αν ειπα κατι που σε ενοχλησε,αλλα δεν νομιζω :confused:ειναι οπως το βλεπει ο καθενας,εμενα θα με ενοχλουσε αν ηξερα οτι η δικια μου πηγε-παει με αλλον,καποιον αλλον δεν θα τον πειραζε και θα εμενε μαζι της,εγω προσωπικα θα την εκανα με ελαφρα πηδηματακια!!!καποιος αλλος θα ελεγε δεν πειραζει αλλα μην το ξανακανεις και θα εμενε,περι ορεξεως.... ,φιλικα Γιαννης :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

και θα ειμαι μαζι της για ποιο λογο;για να την πηδ...ω μια εγω και μια ο αλλος η οι αλλοι;ενας λογος παραπανω να παει στον διαβολο ειναι αν πηγαιναμε για γαμο!!!φαντασου μετα απο 10 χρονια τι θα γινοταν!!!!οποτε θα εμπαινα στο σπιτι την μια θα βρισκω τον υδραυλικο την αλλη τον τεχνικο του οτε την αλλη το παιδι που εφερε τα ψωνια απο τον μπακαλη!!!!

 

ειναι να μην σου τυχει αυτο που περιγραφεις φιλε Γιαννη, οπως ετυχε σε μενα.......

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω θα συμφωνησω με ενα φιλο πιο πανω που ειπε οτι αυτη η οποια ξενο....ει , πρεπει να παει σπιτι της

Δεν αξιζει δευτερη ευκαιρια διοτι θα στη κανει ξανα

Η θα της εχετε εμπιστοσυνη οταν σας λεει "αστα μωρο μου σημερα με σκισανε στην δουλεια" θα νομιζεις οτι κουραζεται στην εργασια της και θα ξενο...ται με καποιον αλλο ...

Εγω ειμαι υπερ του " Γυαλι που σπαει δεν ξανακολλαει"

Το κανω και ειναι το καλυτερο

Προτιμω μονος και με καλους φιλους παρα με καποια που στην πρωτη ευκαιρια θα το ξανακανει

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ειναι να μην σου τυχει αυτο που περιγραφεις φιλε Γιαννη, οπως ετυχε σε μενα.......
θυμαμαι που τα ειχαμε πει περσι τετοια εποχη στον καφε για το Ρ800 στον πυργο ;) σιγουρα σε ολους μπορει να συμβει,γιαυτο καλο ειναι να ειμαστε παντα προετοιμασμενοι,μην παθουμε και κανενα εγκεφαλικο,δεν λεει ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια εγω θα συμφωνησω με ενα φιλο πιο πανω που ειπε οτι αυτη η οποια ξενο....ει , πρεπει να παει σπιτι της

Δεν αξιζει δευτερη ευκαιρια διοτι θα στη κανει ξανα

Η θα της εχετε εμπιστοσυνη οταν σας λεει "αστα μωρο μου σημερα με σκισανε στην δουλεια" θα νομιζεις οτι κουραζεται στην εργασια της και θα ξενο...ται με καποιον αλλο ...

Εγω ειμαι υπερ του " Γυαλι που σπαει δεν ξανακολλαει"

Το κανω και ειναι το καλυτερο

Προτιμω μονος και με καλους φιλους παρα με καποια που στην πρωτη ευκαιρια θα το ξανακανει

 

φιλικα

σε βρισκω πολυ σωστο φιλε μου ;) ;) ;)
Link to comment
Share on other sites

Ολο λεμε αν μας τυχει........ας μας πει καποιος που το εχει κανει και τι ειχε σαν αποτελεσμα. (νομιζω καποιος αναφερθηκε σε αυτο)
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

.

Eχεις καποια βαση...

Σιγουρα π.χ. το να μαθαινα οτι τα μου τα εχει φορεσει με κανα ρεμαλι θα μου καθοταν πολυ πιο ασχημα απ'οτι με ενα καλο παιδι.

(Αν και μεταξυ μας το "καψιμο" ειτε απο γαλα ειναι ειτε απο καφε, τα ιδια εγκαυματα αφηνει...)

Παντως εχεις ενα point! ;)

To λες και μόνος σου...τα ίδια εγκαύματα αφήνει το γάλα ή ο καφές.Υποθέτω κάτι...αν ήσουν με μια γυναίκα παντρεμένος 10 χρόνια και σου το έπαιζε πως δε θέλω κανένα άλλο και ζω μόνο για σένα κι εσύ ψάρωνες ενω σου τα "φόραγε" με κάποιον άλλον είτε αλήτη είτε "οικογένειας "βουτήρου" εσύ τι θα έκανες?Το ίδιο δε θα ένιωθες? :rolleyes: :worry: ;)
Link to comment
Share on other sites

To λες και μόνος σου...τα ίδια εγκαύματα αφήνει το γάλα ή ο καφές.Υποθέτω κάτι...αν ήσουν με μια γυναίκα παντρεμένος 10 χρόνια και σου το έπαιζε πως δε θέλω κανένα άλλο και ζω μόνο για σένα κι εσύ ψάρωνες ενω σου τα "φόραγε" με κάποιον άλλον είτε αλήτη είτε "οικογένειας "βουτήρου" εσύ τι θα έκανες?Το ίδιο δε θα ένιωθες? :rolleyes: :worry: ;)

 

ENNOEITE φιλε μου! :mad: ;)

Link to comment
Share on other sites

se periptwsi pou katalavw oti me apataei pisteuw pws mia suzitisi panw sauto

me anwterotita apo meros mou k se stul de mou kaigetai karfi k kala itan mexri edw pisteuw oti ponaei pio polu apola gia to logo oti auti 8a skeftei :

diladi toso kairo oute pou endiaferotan ase pou mporei autos na toxei kanei idi k na ton dieukolunw kiolas... ;)

Link to comment
Share on other sites

Aν ανακάλυπτα ? αν μου το έλεγε ? αν αυτό γινόταν σε συναισθηματικό επίπεδο ή σεξουαλικό ? αν αν αν αν αν

Χίλια δυό ΑΝ έχουν να κάνουν με αυτό το θέμα

Και κυρίως ............. σκύλος λέει που δεν πεινάει δεν τρώει από άλλο πιάτο

Σε κάτι θα έφταιξα κ εγώ

Οπότε ? συζήτηση και προσπάθεια με μεγάλη αγάπη ακόμα κιαν θέλει να χωρίσουμε να μη χαλάσουμε την όμορφη σχέση και να την μετατρέψουμε σε αδερφική αγάπη και φιλία

Δύσκολο ........ πολύ δύσκολο ? επώδυνο ? ναι αλλά άνθρωποι είμαστε

Αλλωστε όλοι έχουμε απατήσει ........... αρκεί η σκέψη .............

Link to comment
Share on other sites

auto pou ego den mporo na katalavo ine giati oloi letai 8a protimousa na me ixe keratosi me ena kalo paidi parakanena remali. apo4i mou (kalos i kakos dexoumeni) tetoiou idous apantisis ine poli mazoxistikes. paradigmatos xarin ego 8a protimousa na min me ixan keratosi ka8olou :p fisika i ousia vrisketai sto oti prepi na kanis ta panta gia na kratas to filo sou / fili sou, i sizigo sou se sinexi apasxolia den milo erotiki apasxolia min pigeni to mialo sas sto prosxato :rolleyes: aplo to 8ema na kanete ti ka8e nixta 3exoristi pardigmatos xarin o enas na magireui gia ton allon na pigainetai cinema ta 2 sas (ka8imerini mera).

kati pio eukolo kata tin apo4i mou otan 8elis na kerdisis kapion/an apla ksekinate ti sxesi sas kai meta ap 10 meres diakoptetai mesa se autes tis 10 meres o allos i skeftetai pos na sas pi na diako4etai i kani oneira gia to mellon me auti ti taktiki glitonetai ti xilopitta i kanetai ton allo/alli na vri tropous na sas kerdisi piso ;) meta apo auti ti diadikasia einai ligoteres i pi8anotites na sas ta forisoun.gia na apatisi kapia kapion simeni oti ton exi sigouro.i den ikanopoiei tis anagkes tis.se periptosi pou fate kerato kai to ma8ete mesa stous protous 2-3 mines tis sxesis sas prepi na tin ton xorisete

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

auto pou ego den mporo na katalavo ine giati oloi letai 8a protimousa na me ixe keratosi me ena kalo paidi parakanena remali. apo4i mou (kalos i kakos dexoumeni) tetoiou idous apantisis ine poli mazoxistikes. paradigmatos xarin ego 8a protimousa na min me ixan keratosi ka8olou :p

Eπειδη εγω εγραψα κατι τετοιο, πριν απαντησετε καντε μου την χαρη και διαβαστε προσσεκτικοτερα, και αν δεν καταλαβενεται τι εννοει ο αλλος ρωτηστε.

Απο εκει και περα, προσωπικα μιας και μιλαω για σχεση και οχι για φαση, η κοπελα μου απο την στιγμη που ειναι μαζι μου, πιστευω οτι εχει ενα επιπεδο!

Γι'αυτο και ειναι μαζι μου.

Οσο "ψωνισμενο" και αν ακουγεται αυτο.

Ειμαι "πολυ" καλο παιδι απο καθε αποψη και χαιρομαι που η κοπελα που ειναι μαζι μου το βλεπει και το αναγνωριζει.

Γιατι ξερω οτι δεν ειναι μαζι μου μνο για την ομορφια μου (οποια και αν ειναι αυτη) αλλα και τον γενικοτερο χαρακτηρα-προσωπικοτητα μου.

Οταν π.χ. αυτη η κοπελα, με απατησει για να παει με ενα ρεμαλι αυτοματα θα με πειραξει ελαχιστα περισσοτερο μιας και μεσα μου οχι απλως θα σπασει η καρδια μου γιατι ενα ατομο που αγαπησα (και προσωπικα οταν αγαπω, τα δινω ολα), με προδωσε, αλλα και γιατι μου εδειξε οτι το επιπεδο της το εριξε δυο φορες!

Μου δειχνει ετσι οτι ******α εκτιμουσε οτι ημουν καλο παιδι.

Και αν κοιταξεις και τα πρωτα μου ποστ, αλλα και σε αυτο που το εγραψα, ειπα οτι στο φιναλε ο πονος ειναι ο ιδιος, και τωρα μπορει να τα γραφω ετσι αλλα εκεινη την ωρα σιγα μην ενδιαφερομουν να μαθω και ποιος ειναι.

 

fisika i ousia vrisketai sto oti prepi na kanis ta panta gia na kratas to filo sou / fili sou, i sizigo sou se sinexi apasxolia den milo erotiki apasxolia min pigeni to mialo sas sto prosxato :rolleyes: aplo to 8ema na kanete ti ka8e nixta 3exoristi pardigmatos xarin o enas na magireui gia ton allon na pigainetai cinema ta 2 sas (ka8imerini mera).

Συμφωνω οτι η ρουτινα ουσιαστκα μορει να καταστρεψει μια σχεση.

 

kati pio eukolo kata tin apo4i mou otan 8elis na kerdisis kapion/an apla ksekinate ti sxesi sas kai meta ap 10 meres diakoptetai mesa se autes tis 10 meres o allos i skeftetai pos na sas pi na diako4etai i kani oneira gia to mellon me auti ti taktiki glitonetai ti xilopitta i kanetai ton allo/alli na vri tropous na sas kerdisi piso ;) meta apo auti ti diadikasia einai ligoteres i pi8anotites na sas ta forisoun.gia na apatisi kapia kapion simeni oti ton exi sigouro.i den ikanopoiei tis anagkes tis.se periptosi pou fate kerato kai to ma8ete mesa stous protous 2-3 mines tis sxesis sas prepi na tin ton xorisete

 

Aπλως δεν συμφωνω, να μπαινει ενα ζευγαρι σε διαδικασιες "κρυφτου" για να δει εαν το ταιρι του τον αγαπαει ή οχι.

Και στο τελευταιο που λες, οτι δεν ειναι ικανοποιημενος\η, το κερατο ειναι φτηνη δικαιολογια.

Υπαρχει ο διαλογος.

Συστυχως πολλοι ακομα δεν τον εχουν ανακαλυψει, και εχουν ευκολη την "καραμελα", "Α ο συντροφος μου σε 2,5,10 πραγματα δεν με ολοκληρωνε, γι'αυτο και του τα φορεσα...!"

Ισως εαν ειχατε μιλησει πρωτα, και με το παρουσαιστηκε το καθε προβλημα, να ηταν αλλιως τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

den ipa oti efaga kerato den epetre4a kanenou os tora na mou ta foresi

 

Μπερδευτηκαμε....:p

Δεν μιλαγα για εσενα! ;)

Υποθετικα μιλαω και γενικα!

Link to comment
Share on other sites

αν με απατουσε θα το επαιζα αδιαφορη και μολις θα εβρισκα την τελεια χρονικη στιγμη θα ανταπεδιδα με το χειροτερο τροπο με καποιον που ζηλευει ή μισει φοβερα και θα φροντιζα να το μαθει απο καποιον κολλητο του........
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

αν με απατουσε θα το επαιζα αδιαφορη και μολις θα εβρισκα την τελεια χρονικη στιγμη θα ανταπεδιδα με το χειροτερο τροπο με καποιον που ζηλευει ή μισει φοβερα και θα φροντιζα να το μαθει απο καποιον κολλητο του........

diafono ka8eta,orizontia kai se oles tis diastaseis genikotera :!: ti pragmata einai ayta re koukla moy?

sorry kiolas o ka8enas exei tis apopseis tou sto zhthma ayto ,alla ti lush einai ayth pou vrhkes?kerdizeis tpt esu h aytos?aytos ante 8a stenaxore8ei...h dikh sou aksioprepeia omos pou paei?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αν με απατουσε θα το επαιζα αδιαφορη και μολις θα εβρισκα την τελεια χρονικη στιγμη θα ανταπεδιδα με το χειροτερο τροπο με καποιον που ζηλευει ή μισει φοβερα και θα φροντιζα να το μαθει απο καποιον κολλητο του........

 

Καλα αληθει ατυο ολες αυτο ...δεν το πιστευω! Θα πας να γαργαμηθεις με καποιον μονο για να του το ανταποδωσεις!!! Ελεος

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...