Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

Οντως δεν ησουν αρκετα σαφης γιατι ειπες "ειμαι απολυτος καθως ειμαι δυνατος χαρακτηρας".Απλως παρατηρησα οτι το να εισαι δυνατος χαρακτηρας δεν εχει να κανει με το αν εισαι απολυτος!

Ασχετα με αυτο,εσυ νιωθεις οτι η τελεια συντροφος σου καλυπτει τα αδυναμα σημεια σου?Με λιγα λογια απο τη στιγμη που θα εχεις αυτη την τελεια συντροφο νιωθεις πιο δυνατος απ'ο,τι μονος σου?Εγω δεν το βλεπω καθολου ετσι.Βεβαια υπαρχουν ανθρωποι που θελουν να ειναι συνεχεια σε σχεση κ μονοι τους νιωθουν "μισοι".Αυτους τους θεωρω αδυναμους.Γι'αυτο κ δεν πιστευω στο "αλλο μισο",ουτε θεωρω την αναγκη να ερωτευτεις κ να εισαι με καποιον "αδυναμια" η τροπο για να καλυψω τις αδυναμιες μου.

Το να απατησει καποιος δε δειχνει απαραιτητα αδυναμο χαρακτηρα αν κ συμφωνω μαζι σου οτι αν ειμαστε πραγματικα ερωτευμενοι με καποιον πρεπει να καταπιεσουμε το "τριτο συναισθημα".Αν παλι το τριτο συναισθημα ειναι μεγαλυτερο απο οσα νιωθουμε για τη σχεση μας,τοτε μαλλον πρεπει να αφησουμε τη σχεση μας σωστα?

Και παλι ομως υπαρχουν ανθρωποι που λειτουργουν πολυ συναισθηματικα κ δεν σκεφτονται με τη λογικη ουτε τους αρεσει να καταπιεζονται απο τιποτα.Εχουν αυτη την αδυναμια αν θες να το πεις ετσι.Φυσικα ετσι δεν μπορουν να κανουν σωστες σχεσεις.

Οσον αφορα τη θεση του απατημενου θεωρω πολυ πιο δυνατο χαρακτηρα καποιον που εχει τη δυναμη να συγχωρει και να κραταει την ψυχραιμια του.Μια σχεση δεν καταστρεφεται απο μια απιστια αν ειναι οντως τοσο σοβαρη σχεση κ χαρακτηριζεται απο αγαπη κ εμπιστοσυνη.Φυσικα αλλοι το βλεπουν αλλιως.Κ εγω δεν ξερω πως θα αντιδρουσα αν μου συνεβαινε.

Κ σε σχεση με το αλλο που ειπες(το οτι εισαι γυναικα σε κανει πιο ευπαθη σε τετοιες καταστασεις σε συγκριση με εναν αντρα)μπορεις να το δικαιολογησεις??

Εχω βαρεθει να ακουω αυτες τις απολυτες αποψεις (αντρων παντα)σχετικα με τις γυναικες που ποτε δεν εχουν λογικα επιχειρηματα(πως θα μπορουσαν?).Μηπως δεν μας ξερεις τοσο καλα οσο νομιζεις?Η μηπως εχουμε καποιο γονιδιο που μας κανει πιο..ευπαθεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ασχετα με αυτο,εσυ νιωθεις οτι η τελεια συντροφος σου καλυπτει τα αδυναμα σημεια σου?Με λιγα λογια απο τη στιγμη που θα εχεις αυτη την τελεια συντροφο νιωθεις πιο δυνατος απ'ο,τι μονος σου?

 

Υπάρχουν άτομα που όντας σε μια σχέση που τους καταλαβαίνει και γενικά τους καλύπτει νιώθουν και λειτουργούν καλύτερα από ποτέ..Δλδ πραγματικά στροφάρουν που λέμε και εμείς εδώ κάτω...

 

 

Οσον αφορα τη θεση του απατημενου θεωρω πολυ πιο δυνατο χαρακτηρα καποιον που εχει τη δυναμη να συγχωρει και να κραταει την ψυχραιμια του.Μια σχεση δεν καταστρεφεται απο μια απιστια αν ειναι οντως τοσο σοβαρη σχεση κ χαρακτηριζεται απο αγαπη κ εμπιστοσυνη.Φυσικα αλλοι το βλεπουν αλλιως.Κ εγω δεν ξερω πως θα αντιδρουσα αν μου συνεβαινε.

 

Το να κρατήσει κάποιος την ψυχραιμία του έχει να κάνει με διάφορα πράγματα όπως το πόσο καιρό είσαι σε αυτήν την σχέση,τι έχεις επενδύσει από άποψη χρόνου, συναισθηματών κτλ, τι ήθελες την συγκεκριμένη στιγμή σε αυτό το κομμάτι της ζωής σου και εξηγώ ότι αλλιώς θα το πάρεις αν είσαι με τον άλλον 6-7-8 μήνες και αλλιώς αν είσαι με τον άλλον 4-5-6 χρόνια..Άλλα συναισθήματα έχεις όταν ξεκινάς μια σχέση και άλλα συναισθήματα όταν η σχέση αυτή είναι όπως λένε σχέση ζωής..

 

Επίσης το να μπορέσεις να συγχωρέσεις τον άλλον είναι κάτι που δεν γίνεται από την μια μέρα στην άλλη..Εμένα προσωπικά όταν διαλύθηκε μια σχέση 2 ετών από κέρατο μου πήρε κάπου 8 μήνες να συνέλθω και να κάτσω να το συζητήσω και να δω τα λάθη μου και στον χρόνο επάνω κατάφερα να τον συγχωρέσω..

 

Και μια σχέση όσο δυνατή και να είναι καταστρέφεται από μια απιστία..Γιατί το άλλο μέλος σιγά σιγά χάνει την εμπιστοσύνη που είναι ότι σημαντικότερο σε μια σχέση..Αρχίζει να σκέφτεται 2 και 3 και 4 φορές αυτά που του λέει ο άλλος και γενικά αρχίζει να περνάει από κόσκινο τα πάντα...Εκεί νομίζω χάνεται η μαγεία της σχέσης...

 

 

Κ σε σχεση με το αλλο που ειπες(το οτι εισαι γυναικα σε κανει πιο ευπαθη σε τετοιες καταστασεις σε συγκριση με εναν αντρα)μπορεις να το δικαιολογησεις??

Εχω βαρεθει να ακουω αυτες τις απολυτες αποψεις (αντρων παντα)σχετικα με τις γυναικες που ποτε δεν εχουν λογικα επιχειρηματα(πως θα μπορουσαν?).Μηπως δεν μας ξερεις τοσο καλα οσο νομιζεις?Η μηπως εχουμε καποιο γονιδιο που μας κανει πιο..ευπαθεις?

 

Δεν νομίζω να έχουμε κάποιο γονίδιο που να μας κάνει πιο ευπαθείς..Απλά νομίζω πως ο Τheo ήθελε να πει ότι υπάρχει μια μερίδα γυναικών οι οποίες σκέφτονται πολύ πιο συναισθηματικά και όχι λογικά και όταν κάποιος που θέλει απλά να πηδ**ει το καταλάβει και ποντάρει σε αυτό το καταφέρνει πιο εύκολα..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άτομα που όντας σε μια σχέση που τους καταλαβαίνει και γενικά τους καλύπτει νιώθουν και λειτουργούν καλύτερα από ποτέ..Δλδ πραγματικά στροφάρουν που λέμε και εμείς εδώ κάτω...

 

Το πιστευω αυτο απλως δεν θεωρω ο,τι καλυτερο για καποιον να νιωθει δυνατοτερος σε μια σχεση παρα μονος του!

 

Το να κρατήσει κάποιος την ψυχραιμία του έχει να κάνει με διάφορα πράγματα όπως το πόσο καιρό είσαι σε αυτήν την σχέση,τι έχεις επενδύσει από άποψη χρόνου, συναισθηματών κτλ, τι ήθελες την συγκεκριμένη στιγμή σε αυτό το κομμάτι της ζωής σου και εξηγώ ότι αλλιώς θα το πάρεις αν είσαι με τον άλλον 6-7-8 μήνες και αλλιώς αν είσαι με τον άλλον 4-5-6 χρόνια..Άλλα συναισθήματα έχεις όταν ξεκινάς μια σχέση και άλλα συναισθήματα όταν η σχέση αυτή είναι όπως λένε σχέση ζωής..

 

Επίσης το να μπορέσεις να συγχωρέσεις τον άλλον είναι κάτι που δεν γίνεται από την μια μέρα στην άλλη..Εμένα προσωπικά όταν διαλύθηκε μια σχέση 2 ετών από κέρατο μου πήρε κάπου 8 μήνες να συνέλθω και να κάτσω να το συζητήσω και να δω τα λάθη μου και στον χρόνο επάνω κατάφερα να τον συγχωρέσω..

 

Και μια σχέση όσο δυνατή και να είναι καταστρέφεται από μια απιστία..Γιατί το άλλο μέλος σιγά σιγά χάνει την εμπιστοσύνη που είναι ότι σημαντικότερο σε μια σχέση..Αρχίζει να σκέφτεται 2 και 3 και 4 φορές αυτά που του λέει ο άλλος και γενικά αρχίζει να περνάει από κόσκινο τα πάντα...Εκεί νομίζω χάνεται η μαγεία της σχέσης...

 

Αλλο το να κλονιζεται η εμπιστοσυνη κ αλλο να χανεται τελειως!Σε μια μακροχρονια σχεση με αμοιβαια εμπιστοσυνη το να χαθει εντελώς η εμπιστοσυνη με μια μονο απιστια εγω δεν το βρισκω πολυ λογικο.Σιγουρα θα κλονιστει βεβαια.Αλλοι ανθρωποι θα χωριζαν χωρις δευτερη σκεψη,αλλοι θα συγχωρουσαν με τον καιρο.Εξαρταται κ απο ολα οσα ειπες(ποσο καιρο εισαι στη σχεση,τι αισθανεσαι ακριβως)αλλα κ απο τον ανθρωπο!

 

Δεν νομίζω να έχουμε κάποιο γονίδιο που να μας κάνει πιο ευπαθείς..Απλά νομίζω πως ο Τheo ήθελε να πει ότι υπάρχει μια μερίδα γυναικών οι οποίες σκέφτονται πολύ πιο συναισθηματικά και όχι λογικά και όταν κάποιος που θέλει απλά να πηδ**ει το καταλάβει και ποντάρει σε αυτό το καταφέρνει πιο εύκολα..

 

Υπαρχουν γυναικες που δε σκεφτονται τοσο λογικα κ υπαρχουν κ αντρες που δε σκεφτονται τοσο λογικα!Αν καταλαβα καλα απο οσα ειπε ο Τheo εννοει οτι οι γυναικες ειμαστε πιο επιρρεπεις γενικα.Αυτο δεν το καταλαβαινω καθολου κ δε νομιζω οτι στεκει.

Link to comment
Share on other sites

...Εκεί νομίζω χάνεται η μαγεία της σχέσης...

 

Α μπραβο. Εκει ειναι ολη η ουσια του θεματος.

Εκτος λοιπον, του οτι οταν εισαι σε αποκλειστικη σχεση ακομα και αν παει κατα διαολου ειναι απαραδεκτο και ανηθικο να κερατωσεις εαν πριν δεν εχεις διαλυσει την προηγουμενη σχεση,

δεν θα ειχε σημασια ουτε αν θα την συγχωρησω, ουτε αν θα εφταιγα εγω, ουτε τιποτα αλλο. Θα ειχε χαθει η εμπιστοσυνη και η μαγεια της σχεσης και ολα τα'αλλα ειναι για να συζηταμε

Link to comment
Share on other sites

Μικρότερη πίστευα πως αν ποτέ με απατουσε ο αντρας μου θα χωριζα αμεσως και δεν θα το συγχωρούσα ποτε. Τώρα μετα απο 10 χρόνια ειμαι σε θέση να πω πως αν συμβει ποτε πρώτα θα ψαξω να βρω και να καταλαβω τους λογους που τον έφεραν σε αυτο το σημείο.

Πρέπει να επισημάνω πως τώρα εχω συνειδητοποιήσει πως όσο και να αγαπας εναν ανθρωπο απο ένα σημειο και μετα τα προβλήματα το τρέξιμο και ολες οι καταστασεις της καθημερινότητας μας σε κάνουν πολλές φορές να τον παραμελείς συναισθηματικά.Η αγαπη μου και ο θαυμασμος μου για εκεινον δεν σταματησαν ποτέ ομως ξαναλεω ΕΦΤΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ! Η καταπίεση του τρίτου συναισθήματος είναι κάτι που γινεται ευκόλα! Πόσα χρονια εχετε μπροστά σας ξέρετε???? Αξίζει τελικά ή όχι ???

Link to comment
Share on other sites

Katy σου απαντησε το c00kiE σε καποια πραγματα,για να μην κουραζομαι και γω να γραφω:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Katy σου απαντησε το c00kiE σε καποια πραγματα,για να μην κουραζομαι και γω να γραφω:rolleyes:

 

σε ο,τι αφορα την απιστια νομιζω οτι ειναι προσωπικο θεμα του καθενος.εχουμε διαφορετικες αποψεις,αυτο ειναι ολο.

σε ο,τι αφορα τις αποψεις σου για τις γυναικες σαφως κ δεν καλυφθηκα,ασε που αλλα ειπε η κουκι κ αλλα εσυ στο αρχικο σου μηνυμα.εκτος αν αναθεωρησες! :p

Link to comment
Share on other sites

σε ο,τι αφορα την απιστια νομιζω οτι ειναι προσωπικο θεμα του καθενος.εχουμε διαφορετικες αποψεις,αυτο ειναι ολο.

σε ο,τι αφορα τις αποψεις σου για τις γυναικες σαφως κ δεν καλυφθηκα,ασε που αλλα ειπε η κουκι κ αλλα εσυ στο αρχικο σου μηνυμα.εκτος αν αναθεωρησες! :p

Οχι,,αναφερομαι σε αυτα που ρωτησες και σου εξηγησαι το κουκι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Θα τον εστελνα στη μανουλα του επι τοπου! Και μετα θα τον αφηνα με την υποψια οτι τον κερατωσα και εγω κατα τη διαρκεια της σχεσης μας..:lol::lol::lol:
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

΄Δεν νομίζω ότι θα ήμουν ψύχραιμη. Μη φανταστείς υστερίες αλλά θα στεναχωριόμουν πολύ, δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα. Θα μου στοίχιζε πολύ κάτι ΄τετοιο. Σίγουρα θα χωρίζαμε...
Link to comment
Share on other sites

Θα τον εστελνα στη μανουλα του επι τοπου! Και μετα θα τον αφηνα με την υποψια οτι τον κερατωσα και εγω κατα τη διαρκεια της σχεσης μας..:lol::lol::lol:

 

Ειλικρινά, άμα αφήσεις να εννοηθεί κάτι τέτοιο, θα σου βγει και απο πάνω:rolleyes:

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

... θα την κούρευα γουλί! http://tbn0.google.com/images?q=tbn:vRFgJO1rSH15IM:http://uncommonmagic.files.wordpress.com/2007/06/insidepix1.jpg και μετά πακέτο στο σπιτάκι της!

Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές! :grin:

Link to comment
Share on other sites

... θα την κούρευα γουλί! http://tbn0.google.com/images?q=tbn:vRFgJO1rSH15IM:http://uncommonmagic.files.wordpress.com/2007/06/insidepix1.jpg και μετά πακέτο στο σπιτάκι της!

Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές! :grin:

 

Αυτα ειναι...έτσι..πλάκα πλάκα οι γυναίκες χωρίς τα μαλλιά ειναι κακάσχημες...πολύ πιο άσχημες από τους άντρες..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά, άμα αφήσεις να εννοηθεί κάτι τέτοιο, θα σου βγει και απο πάνω:rolleyes:

 

Κατ'αρχας ειπα οτι θα τον αφησω με την υποψια...Δεν θα επιβεβαιωσω τιποτα. Και νομιζω οτι ειναι καλυτερα να εχεις την ''αξιοπρεπεια'' σου,εστω και ετσι, παρα να λεει αργοτερα ''την κερατωσα...''. Ακομα και αν παει να βγει απο πανω,θα ξερεις οτι τον ετσουξε και οτι εχασε την τοση αυτοπεποιθηση του..Και τελος,ετσι και αλλιως ο χωρισμος ειναι βεβαιος,οποτε δεν θα σε νοιαξει και να θυμωσει.

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας ειπα οτι θα τον αφησω με την υποψια...Δεν θα επιβεβαιωσω τιποτα. Και νομιζω οτι ειναι καλυτερα να εχεις την ''αξιοπρεπεια'' σου,εστω και ετσι, παρα να λεει αργοτερα ''την κερατωσα...''. Ακομα και αν παει να βγει απο πανω,θα ξερεις οτι τον ετσουξε και οτι εχασε την τοση αυτοπεποιθηση του..Και τελος,ετσι και αλλιως ο χωρισμος ειναι βεβαιος,οποτε δεν θα σε νοιαξει και να θυμωσει.

 

Ειδικά άμα σε έχει ψιλογραμμένη:p θα τον τσούξει πολύ...:rolleyes:

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Και τελος,ετσι και αλλιως ο χωρισμος ειναι βεβαιος,οποτε δεν θα σε νοιαξει και να θυμωσει.

σε μια σχεση "να χαμε να λεγαμε" οντως ετσι ειναι.

αλλα σε μια σχεση που εχεις επενδυσει δεν νομιζω το "δε με νοιαζει" να χωραει...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι!

Οπως και να εχει οταν σε αυτην την σχεση εχεις στηριξει πολλα θα σε πειραξει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας ειπα οτι θα τον αφησω με την υποψια...Δεν θα επιβεβαιωσω τιποτα. Και νομιζω οτι ειναι καλυτερα να εχεις την ''αξιοπρεπεια'' σου,εστω και ετσι, παρα να λεει αργοτερα ''την κερατωσα...''.

Φοβερή αξιοπρέπεια το να πηδιέσαι με άλλον ενώ είσαι σε σχέση, που κόπτεσαι να την διατηρήσεις κιόλας.

Εύγε.......

Link to comment
Share on other sites

απαξ και το βιώσω το έχω τελειώσει μέσα μου...

απλά θα συνεχίσω να περνάω καλά, χωρις να πω στην άλλη ότι έχουμε χωρίσει, κ όταν βαρεθώ ουτε εξήγηση δεν θα δώσω κ απλά θα περάσω σε άλλη φαση !!!! Και καθ όλη την διάρκεια θα συμπεριφέρομαι όπως μου βγαίνει χωρίς κανένα προσχημα η τακτ (αυτά για σχεση που απλα περναω καλά)

 

Εαν πρόκειται όμως για σχέση ζωής, απλά την επόμενη μέρα έχω εξαφανιστεί διαγράφοντας κάθε ίχνος, κ παίρνοντας μαζί μου ότι θεωρώ χρήσιμο...

Πιστεύω πως ειναι η χειρότερη τιμωρία...Εκεί δεν θα το αφήσω να ξεφτυλιστει..

 

Ανάλογα..

Αν ομως καταλάβω ότι έφταιγα (δηλ την κεράτωσα εγώ πρώτος) τοτε αν έχεις τη δύναμη να το μηδενίσεις τότε κάντο, κατι πολύ δυσκολο, εως απιθανο

πάντως μου κάνει εντύπωση που 38+35 στην δημοσκόπηση ουσιαστικά θα έμεναν... ή πολύ ανοιχτόμυαλοι είμαστε ή αδιάφοροι ή πολύ απελπισμένοι

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

ή πολύ ανοιχτόμυαλοι είμαστε ή αδιάφοροι ή πολύ απελπισμένοι
...πολλες φορες αλλα λεμε στην θεωρια αλλά αλλα κανουμε στην πραξη...

μην νομιζεις δλδ πως οσοι ειπαν θα εφευγα/θα εμενα/θα εκανα το ιδιο θα το κανουν κιολας..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

α καλα ναι σιγουρα, ειναι οριακες οι στιγμες εκείνες, παίζεις με νευρα με θυμο με εγωισμό με αισθήματα κοροιδιας σιγουρα

πάντως επιμένω, έτσι cool το πιο πιθανό είναι να πεις φεύγω αβιαστα, αβαδιστα κλπ κλπ για να λες ομως μένω ή ελα μωρε τι έγινε και το αφροδισιο στο παιχνίδι μέσα είναι, μου φαίνεται καπως...

έπρεπε παντως να υπαρχει κ η επιλογη...Περνάμε όλοι μαζί καλα (φωνάζουμε κ φίλους κλπ κλπ ):lol:

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Και νομιζω οτι ειναι καλυτερα να εχεις την ''αξιοπρεπεια'' σου,εστω και ετσι, παρα να λεει αργοτερα ''την κερατωσα...''..

 

Γνωμη μου ειναι πως αν θες να φυγεις "κυρια" κ με αξιοπρεπεια,θα πρεπει να το κανεις χωρις κατινιες του τυπου "να τον κανω να νομιζει πως ειναι αυτος ο κερατας".Βεβαια η ψυχραιμια ειναι δυσκολη σε μια τετοια περιπτωση.Κ αν σε κερατωσει δεν χανεις εσυ την αξιοπρεπεια σου!Αυτος τη χανει!Ποσο μαλλον αν λεει μετα "την κερατωσα".

 

Ειδικά άμα σε έχει ψιλογραμμένη:p θα τον τσούξει πολύ...:rolleyes:

 

Λιγοι ειναι οι ανθρωποι που δεν θα τους ετσουζε κατι τετοιο!Καταρχας το να σε κερατωσει καποιος/α δεν σημαινει ντε κ καλα οτι σε εχει ψιλογραμμενη/ο αλλα ακομα κ ετσι να'ναι,και μονο η υποψια οτι μπορει κ αυτος να ειναι..κερατας τσουζει πολυ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ε δεν το εχω σκεφτει μήπως να παραδιγματιστώ απο την 10 εντολή (πλακα κάνω). εννοειται πως θα έφευγα.

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...