Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

και αν ο αλλος(αυτος που απατα)εκανε ενα λαθος(στο οποιο λαθος μπορουμε ολοι να πεσουμε)εκει γιατι να μην υπαρχει κατανοηση?(οταν πραγματικα μετανιωνει για οτι εγινε+ταπεινα εχει ζητησει συγχωρεση?)εκει τι κανουμε?

λεμε ΄΄αντε γεια΄΄ η δινουμε μια ευκαιρια?

ειναι απολυτο το ''με κερατωσε αρα τον διωχνω'' εξαρταται παντα/...:)

οσο και να το μετανοιωσε δεν χρειαζετε συγχωρεση!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τοτε βασιλη ευχομαι να μη σου τυχει :)

εγω να δεις πως το ευχομαι,αγαπητη Νιοβη

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και αν ο αλλος(αυτος που απατα)εκανε ενα λαθος(στο οποιο λαθος μπορουμε ολοι να πεσουμε)εκει γιατι να μην υπαρχει κατανοηση?(οταν πραγματικα μετανιωνει για οτι εγινε+ταπεινα εχει ζητησει συγχωρεση?)εκει τι κανουμε?

λεμε ΄΄αντε γεια΄΄ η δινουμε μια ευκαιρια?

ειναι απολυτο το ''με κερατωσε αρα τον διωχνω'' εξαρταται παντα/...:)

Τι να μετανιωσε βρε Νιοβη μου...Αντε και τον συγχωρω...Πως θα μπορω να τον εμπιστευτω μετα ξανα; Πολυ δυσκολο...Οπως λεει και το γνωστο ασμα "μια φορα μοναχα φτανει να ραγισει το γυαλι"(ωπα).

Φανταζομαι εννοεις περιπτωσεις οπως "ειχα πιει και δεν ηξερα τι εκανα;"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και αν ο αλλος(αυτος που απατα)εκανε ενα λαθος(στο οποιο λαθος μπορουμε ολοι να πεσουμε)εκει γιατι να μην υπαρχει κατανοηση?(οταν πραγματικα μετανιωνει για οτι εγινε+ταπεινα εχει ζητησει συγχωρεση?)εκει τι κανουμε?

λεμε ΄΄αντε γεια΄΄ η δινουμε μια ευκαιρια?

ειναι απολυτο το ''με κερατωσε αρα τον διωχνω'' εξαρταται παντα/...:)

 

Σωστα....φυσικα εξαρταται τι νιωθεις για αυτον/ην.

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι στο σχολείο ένας από τους κολητούς μου τα έχει με μια τύπισα που του έχει ρίξει το κέρατο της αρκούδας. Πχ φιλιόταν με το φίλο μου και μετά έστελνε γράμματα σε ένα άλλο που το έλεγε ότι τον αγαπάει.:wacko: Σε μια άλλη περίπτωση αυτόν τον "άλλο" τον φίλαγε.:blink: Επίσης τα έχει ζητήσει σε καμιά 10 παιδιά μεταξύ των οποίων και εγώ:O (είπα όχι γιατι δεν θέλω να θεωρούμε προδώτης).

 

Τα παραπάνω τα ξέρουμε εγώ και οι άλλοι κολητοί μου στο σχολείο. Να του το πούμε λέτε ή όχι...:ninja:

 

Εάν πάλι μου το έκαναν εμένα, θα έφευγα χωρίς επιστροφή :)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι στο σχολείο ένας από τους κολητούς μου τα έχει με μια τύπισα που του έχει ρίξει το κέρατο της αρκούδας. Πχ φιλιόταν με το φίλο μου και μετά έστελνε γράμματα σε ένα άλλο που το έλεγε ότι τον αγαπάει.:wacko: Σε μια άλλη περίπτωση αυτόν τον "άλλο" τον φίλαγε.:blink: Επίσης τα έχει ζητήσει σε καμιά 10 παιδιά μεταξύ των οποίων και εγώ:O (είπα όχι γιατι δεν θέλω να θεωρούμε προδώτης).

 

Τα παραπάνω τα ξέρουμε εγώ και οι άλλοι κολητοί μου στο σχολείο. Να του το πούμε λέτε ή όχι...:ninja:

 

Εάν πάλι μου το έκαναν εμένα, θα έφευγα χωρίς επιστροφή :)

 

Αφου ειστε σχολειο τοτε θα σου ελεγα να του το πειτε και μετα ασ κανει οτι νομιζει. Η λογικη μου ειναι οτι κοπελες θα γνωρισετε κιαλλες στην ζωη σας και δεν θα ειναι αυτην η κοπελα η μια και μοναδικη οποτε δεν αξιζει να το σκεφτειτε πολυ;)

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

den 3ero alla osi ine ka8eti pistevo oti ek tou asfalous milane me to pardon kiolas:)isos giati den tous apatisan pote k den apatisan.ftani na sas apatisoun k sas strwsan to trapezi auto exo na sas po.k en kataklidi ti prepi na misame auto pu imaste i auto pu prokite na ginoume?skeftite to kala!i apantisi sto epomeno episodio:p
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

θα την χαρακωνα στο προσωπο κ θα εφευγα ωστε να μην την πλησιαζει κανενας

κ να μην διορθωνεται οθτε με πλαστικη :ninja: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

θα την χαρακωνα στο προσωπο κ θα εφευγα ωστε να μην την πλησιαζει κανενας

κ να μην διορθωνεται οθτε με πλαστικη :ninja: :p

Καλά, ηρέμησε λίγο...Φαντάζομαι ότι στην αντίθετη περίπτωση θα δεχτείς να σου κάνει το ίδιο!!!

Εκτός αν είσαι ο ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ και δε θέλεις ποτέ να σε συγχωρούν.

....φιλικά.

(γιατί φοβήθηκα κιόλας!)

Δε μετανιωνω
Link to comment
Share on other sites

Καλά, ηρέμησε λίγο...Φαντάζομαι ότι στην αντίθετη περίπτωση θα δεχτείς να σου κάνει το ίδιο!!!

Εκτός αν είσαι ο ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ και δε θέλεις ποτέ να σε συγχωρούν.

....φιλικά.

(γιατί φοβήθηκα κιόλας!)

 

ενοειτε οτι εκανα πλακα αν κ ακουγεται ωραιο:D

αλλα για την συγχωρησω αποκλειεται μια σφαλιαρα κ αντε γεια

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ενοειτε οτι εκανα πλακα αν κ ακουγεται ωραιο:D

αλλα για την συγχωρησω αποκλειεται μια σφαλιαρα κ αντε γεια

....εντάξει τότε! Γιατί σέβομαι την ηλικία σου!!!!!! (κ την περιοχή σου!)

Δε μετανιωνω
Link to comment
Share on other sites

....εντάξει τότε! Γιατί σέβομαι την ηλικία σου!!!!!! (κ την περιοχή σου!)

 

αντε να τα εκατοστησω :p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

που το ξεθαψα μετα απο 1 περιπου χρονο...

αυτο που θα εκανα θα ηταν...τιποτα!

απλα αδιαφορια και η ζωη συνεχιζεται...

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι πολυ απλο..αρχικα θα το επαιζα οτι δεν ξερω τιποτα!θα την εβγαζα σενα ρομαντικο δειπνο,στο τελος της βραδιας θα το ειχα κανονισει να παμε σπιτι της(ή αν δεν μπορουσε τοτε σενα φτηνο καλο ξενοδοχειο),θα εκανα sex μαζι της μεχρι εξαντλησεως(ή τουλαχιστον να ηταν τοσο καλο ωστε να μην με ξεχασει)&οταν με το καλο θα τελειωνε το ολο σκηνικο&θα την επαιρνε ο υπνος θα σηκωνομουν,θα ντυνομουν,θα κολλαγα με σελοτειπ ενα εικοσαρικο στον καθρεφτη του μπανιου&θα εφευγα κυριος...:whistle::devil::cool::happy::p
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Κάπου λέει οφθαλμός αντί οφθαλμού !!!!;)
και "καπου αλλου" λεει αν φας ενα χαστουκι να γυρισεις και το αλλο μαγουλο..:confused:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και "καπου αλλου" λεει αν φας ενα χαστουκι να γυρισεις και το αλλο μαγουλο..:confused:

 

1ον) δεν είμαι από τους Μ..κες που όταν γίνουν " ελάφια " συγχωρούν ..

 

(Γιατί η πρώτη φόρα θα φέρει και την δεύτερη και πάει λέγοντας ...) ;)

 

2ον) όποιος πάει να με χαστουκίσει πολύ απλά δεν θα προλάβει !!!!;):lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως δεν υπαρχει απολυτη απαντηση σε αυτο.Τουλαχιστον απο μενα.Θα επαιζε ρολο το αν θα το μαθαινα απο τριτους,το αν θα εδειχνε να το εχει μετανιωσει,το πως ενιωθε γενικα(για μενα,για την αλλη),το ποσες φορες εγινε κ φυσικα το ποσο σημαντικη θα ηταν για μενα η σχεση!

Παντως γενικα ειμαι ατομο που συγχωρει,ειδικα οταν βλεπω ειλικρινεια απο τον αλλον!Κ το θεωρω προσον μου αυτο κ φυσικα οχι αδυναμια!

Link to comment
Share on other sites

χμμ λοιπον

 

εμενα μου συνεβη δυστυχως με την πρωτη μου σχεση ! (ημασταν μαζι 1 χρονο εγω 16-17 αυτη 22-23)τεσπα οταν το καταλαβα ειχε ερθει σπιτι μου,της εκανα ενα χουνερι και μετα την εστειλα (κλαμμενη)σπιτι της :p :lol: :) :D δεν θελω να πω λεπτομερειες μαλλον ειναι ακαταλληλο για μικρους :!: μλκια μου βεβαια αλλα τοτε πιτσιρικος ειχα αλλα μυαλα. ειχα τρελλαθει λιγο,και σκεφτηκα αφου εισαι ετσι..παρτα :devil::devil:

αν γινοταν τωρα μαλλον θα την εστελνα σπιτι της (χωρις να της κανω χουνερια:)) θα της εδινα και τις ευχες μου.. παιδια πραγματικα δεν αξιζει τον κοπο αν ειναι ξ+κολη ουτε να παιζεις ξυλο με κανεναν(το χω κανει και αυτο) ουτε να στεναχωριεσαι.τα χω φαει στη μαπα αυτα! απλα τη στελνεις ησυχα και ωραια πιστευω ειναι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ;) :D

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι πολυ απλο..αρχικα θα το επαιζα οτι δεν ξερω τιποτα!θα την εβγαζα σενα ρομαντικο δειπνο,στο τελος της βραδιας θα το ειχα κανονισει να παμε σπιτι της(ή αν δεν μπορουσε τοτε σενα φτηνο καλο ξενοδοχειο),θα εκανα sex μαζι της μεχρι εξαντλησεως(ή τουλαχιστον να ηταν τοσο καλο ωστε να μην με ξεχασει)&οταν με το καλο θα τελειωνε το ολο σκηνικο&θα την επαιρνε ο υπνος θα σηκωνομουν,θα ντυνομουν,θα κολλαγα με σελοτειπ ενα εικοσαρικο στον καθρεφτη του μπανιου&θα εφευγα κυριος...:whistle::devil::cool::happy::p

 

 

μου αρεσε και η σκεψη σου ομως ;) :p :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα σε μια σχέση από το να σε απατήσει. Στο διάλο να πάει αν μου το κάνει ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα σε μια σχέση από το να σε απατήσει. Στο διάλο να πάει αν μου το κάνει ποτέ.

 

 

εγω παντως το ειχα μαθει απο ΣΠΟΝΤΑ!:shock: δηλ κανονικα δεν θα το μαθαινα ποτε :worry: μερικες γκομενες ειναι απλα πολυ υποχθονιες :D

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι αν μαθαινα κατι τετοιο ποτε θα ειχα ξεμαλλιασει αμεσως ολες τις υπευθυνες ξανθιες σαλονικιες... θα ειχα παρει την πρωτη πτηση και δεν θα ειχε μεινει ριζα για ριζα στην συμπρωτευουσα!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::O:O

 

και εννοειται οτι δεν θα μου εφταιγαν μονο τα κοριτσια, πρωτος και καλυτερος θα εμενε καραφλος ο καλος μου!!:O:rolleyes:

 

(αλλωστε ημουν παντοτε υπερ του διαλογου και των λοιπων δημοκρατικων ενεργειων!!!)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...