Jump to content

Huawei P20 Lite


aras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως παίρνω τζαμακια απο το εξωτερικό (κινα) "με το κιλο" και ειναι μια χαρά. Και παρα πολυ φθηνα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 739
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το καλύτερο τζαμακι που έχετε δοκιμάσει παιδιά;

 

Sent from my ONEPLUS 6T

 

Πιστεύω της Nillkin είναι μονόδρομος...

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά..

Κάτοχος του κινητού και αρκετά ευχαριστημένος για να πω την αλήθεια αλλά αυτό που με εκνευρίζει είναι...η μουσική :p

Έχω ένα κόλλημα να περνάω τα εξώφυλλα του άλμπουμ στο οποίο ανήκει κάποιο τραγούδι και το κάνω κατεβάζοντας τη φωτογραφία του άλμπουμ αλλά όταν κάνω εκαθάρριση cache τα εξώφυλλα εξαφανίζονται :p (μόνο όσα πέρασα εγώ, όσα υπήρχαν ήδη από τότε που τα πέρασα συνεχίζουν να υπάρχουν)

Έχει κανείς καμιά ιδέα ;; :p Ευχαριστώ

(εντωμεταξύ έφτιαξα αυτόν τον λογαριασμό πριν 9 χρόνια που ήμουν 13 και ποστάρω πρώτη φορά (νομίζω)

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά..

Κάτοχος του κινητού και αρκετά ευχαριστημένος για να πω την αλήθεια αλλά αυτό που με εκνευρίζει είναι...η μουσική :p

Έχω ένα κόλλημα να περνάω τα εξώφυλλα του άλμπουμ στο οποίο ανήκει κάποιο τραγούδι και το κάνω κατεβάζοντας τη φωτογραφία του άλμπουμ αλλά όταν κάνω εκαθάρριση cache τα εξώφυλλα εξαφανίζονται :p (μόνο όσα πέρασα εγώ, όσα υπήρχαν ήδη από τότε που τα πέρασα συνεχίζουν να υπάρχουν)

Έχει κανείς καμιά ιδέα ;; :p Ευχαριστώ

(εντωμεταξύ έφτιαξα αυτόν τον λογαριασμό πριν 9 χρόνια που ήμουν 13 και ποστάρω πρώτη φορά (νομίζω)

 

Η καλύτερη επιλογή είναι μέσω προγράμματος να περάσεις την εικόνα στο mp3. Ψάξε για id3 tag editor προγράμματα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη επιλογή είναι μέσω προγράμματος να περάσεις την εικόνα στο mp3. Ψάξε για id3 tag editor προγράμματα.

τελεια, θα το δοκιμάσω

ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή δεν μπορώ να δω αγγελίες, αναζητώ το συγκεκριμένο κινητό για τη σύζυγο, όχι σε μαύρο χρώμα, από Ελλάδα με εγγύηση. Μέχρι 160 ευρώ, αφού σφραγισμένο βρίσκω στα 190. Είμαι στην Αθήνα.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Επειδή δεν μπορώ να δω αγγελίες, αναζητώ το συγκεκριμένο κινητό για τη σύζυγο, όχι σε μαύρο χρώμα, από Ελλάδα με εγγύηση. Μέχρι 160 ευρώ, αφού σφραγισμένο βρίσκω στα 190. Είμαι στην Αθήνα.

Ευχαριστώ πολύ.

 

Τελικά είχα δυνατότητα και έβαλα αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Χθές μου γύρισε 3η φορά απο το σέρβις (μέσω του καταστήματος αγοράς)

Το ανοιξα πέρασα google accounts και έσβησε ξαφνικά.

Απο εκεί και μετά δεν μπουτάρει :!:. Δοκίμασα hard reset τίποτα.

Επιπλέον δείχνει να μην φορτίζει (0% αμα συνδέσω τον φορτιστή)

 

Ακόμα κάτι μωβ νερά στην οθόνη εκεί που δείχνει το Huawei σήμα.

:X

Link to comment
Share on other sites

Χθές μου γύρισε 3η φορά απο το σέρβις (μέσω του καταστήματος αγοράς)

Το ανοιξα πέρασα google accounts και έσβησε ξαφνικά.

Απο εκεί και μετά δεν μπουτάρει :!:. Δοκίμασα hard reset τίποτα.

Επιπλέον δείχνει να μην φορτίζει (0% αμα συνδέσω τον φορτιστή)

 

Ακόμα κάτι μωβ νερά στην οθόνη εκεί που δείχνει το Huawei σήμα.

:X

 

Δεν ξέρω αν έχεις δικαίωμα να πας εκεί να τους εξηγήσεις όμορφα και ωραία τι συμβαίνει και να ζητήσεις αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχεις δικαίωμα να πας εκεί να τους εξηγήσεις όμορφα και ωραία τι συμβαίνει και να ζητήσεις αντικατάσταση.

 

ειμαι μακριά δεν εχω πρόσβαση στην Αθήνα. Πήρα τηλέφωνο, μου ειπαν οτι όσο φτιάχνει δεν γίνεται αντικατάσταση αλλά βρίσκεται στο τι θα εκτιμήσει ο τεχνικός.......

Ταλαιπωρία πάντως γιατί ειμαι χωρίς τηλέφωνο 2.5 μήνες, δεν το εχω χρησιμοποιήσει πάνω απο 10 συνεχόμενες μέρες... :(

Link to comment
Share on other sites

ειμαι μακριά δεν εχω πρόσβαση στην Αθήνα. Πήρα τηλέφωνο, μου ειπαν οτι όσο φτιάχνει δεν γίνεται αντικατάσταση αλλά βρίσκεται στο τι θα εκτιμήσει ο τεχνικός.......

Ταλαιπωρία πάντως γιατί ειμαι χωρίς τηλέφωνο 2.5 μήνες, δεν το εχω χρησιμοποιήσει πάνω απο 10 συνεχόμενες μέρες... :(

 

Δεν δοκιμάζεις να μιλήσεις απευθείας με Huawei? Καμιά φορά είναι καλύτερα απότι με το κατάστημα αγοράς. Σε φίλο (Ολλανδία όμως) ενώ το κατάστημα αγοράς τον παίδευε με επισκευές και το πρόβλημα εμφανίζοταν ξανά, όταν μίλησε με Huawei του έκαναν αντικατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πιστευω οτι καλύτερα να μιλησεις με τη Huawei Ελλας κατευθείαν. Εχει στη σελιδα τους και live chat, οποτε πιστευω οτι θα βγαλεις ακρη. Edited by tifozi13
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά..

Κάτοχος του κινητού και αρκετά ευχαριστημένος για να πω την αλήθεια αλλά αυτό που με εκνευρίζει είναι...η μουσική :p

Έχω ένα κόλλημα να περνάω τα εξώφυλλα του άλμπουμ στο οποίο ανήκει κάποιο τραγούδι και το κάνω κατεβάζοντας τη φωτογραφία του άλμπουμ αλλά όταν κάνω εκαθάρριση cache τα εξώφυλλα εξαφανίζονται :p (μόνο όσα πέρασα εγώ, όσα υπήρχαν ήδη από τότε που τα πέρασα συνεχίζουν να υπάρχουν)

Έχει κανείς καμιά ιδέα ;; :p Ευχαριστώ

(εντωμεταξύ έφτιαξα αυτόν τον λογαριασμό πριν 9 χρόνια που ήμουν 13 και ποστάρω πρώτη φορά (νομίζω)

 

 

Κατεβασε το poweramp από το playstore & θα ξετρελαθεις!δεν χανει τις ρυθμισεις ποτε αλλα & μπορείς να κανεις φακέλους κτλ..

το χρησιμοποιω πολλα χρονια & ειναι απλα καταπληκτικό!

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Και εγω πιστευω οτι καλύτερα να μιλησεις με τη Huawei Ελλας κατευθείαν. Εχει στη σελιδα τους και live chat, οποτε πιστευω οτι θα βγαλεις ακρη.

 

Μίλησα αλλά μου ειπαν δεν κάνουν αντικατάσταση εκτός εαν δεν φτιάχνει.....

Την 1η φορά το ειχα στείλει μόνος μου στην Huawei επειδή δεν έσωζε όλες τις φωτογραφίες.... Μετά οι επόμενες 3 το πήγα στο κατάστημα και το στέλνει στο άλλο εξουσιοδοτημένο σέρβις.

Link to comment
Share on other sites

μας ήρθε και η 170. ενημερωσεις κωδικα ασφαλειας...

Ηρθε η 170 και σε καποιον αλλο; Γιατι σε εμενα ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η 170 και σε καποιον αλλο; Γιατι σε εμενα ακομα.

Οχι ούτε εδώ έχει έλθει...

(Αλλα θα έλθει)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Οχι ούτε εδώ έχει έλθει...

(Αλλα θα έλθει)

 

Ούτε σε μένα έχει έρθει.Πως γίνεται αυτό να πηγαίνει επιλεκτικά κάπου.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα έχει έρθει.Πως γίνεται αυτό να πηγαίνει επιλεκτικά κάπου.

 

πρωτη φορα ειμαι απο τους πρωτους που παιρνουν μια αναβαθμιση. μη με ματιασετε!!

Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξα ενα καναλι στο telegram για το p20 lite στα ελληνικα. Οποιος θελει μπορει να ερθει και εκει για πιο αμεση επικοινωνία. http://t.me/huaweip20litegr
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.. Στη διαχείριση τηλεφώνου όταν κάνω βελτιστοποιηση ενω μου έβγαζε 98% ξεκίνησε να μειώνεται και φτάνει τα 80%..υπάρχει θέμα; με τι έχει να κάνει;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...