Jump to content

Huawei P20 Lite


aras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά επειδή μου αρέσει πολύ σαν συσκευή αλλά δεν θέλω να ειμαι με τον φορτιστή αγκαλιά η μπαταρία πόσο κρατάει σε βαριά χρήση.. viber,facebook,whatsapp,internet,YouTube,calls,sms..

Ναι δεν το αφήνω σε χλωρό κλαρι το τηλέφωνο η αλήθεια ειναι.

Εγω παντως τετοια χρηση το κανω και την μερα την βγαζω ανετα. Συνήθως ειμαι στη 1,5 με 2 μερες(με κλειστο το βραδυ).Πιστευω οτι 4-5 ωρες sot ειναι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 739
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγω παντως τετοια χρηση το κανω και την μερα την βγαζω ανετα. Συνήθως ειμαι στη 1,5 με 2 μερες(με κλειστο το βραδυ).Πιστευω οτι 4-5 ωρες sot ειναι μια χαρα.

 

Αλήθεια?οσα ειχα ακούσει για την μπαταρία ήταν απογοητευτικά μέχρι τώρα..

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες νορμάλ χρήση?θα εννοείς πως κάθε & τρεις & λίγο δεν το ανοίγεις.. σωστά?εγώ να φανταστείς τα κανω ολα απο το κινητό.. το εχω Filofax,reminder,office.. γενικά ταμπλετ & λαπτοπ υπολειτουργούν.. αλλά επειδή ειμαι & συνέχεια στους δρόμους εχω συνηθίσει να τα κανω ολα στο κινητό.

 

Το έχω ανοιχτό 24 ώρες το 24ωρο γιατί έχουμε ηλικιωμένους ανθρώπους και πρέπει να είμαστε συνεχώς σε επιφυλακή (καταλαβαίνεις...).

Γενικά το ανοίγω για να παιρνω-στέλνω mail (αρκετά κάθε μέρα), για λίγο skype, κάτι λίγα τηλέφωνα, λίγο ειδήσεις, κανένα παιχνιδάκι. κάνω τις τραπεζικές συναλλαγές μου, και αρκετές φορές τσεκάρω τις κάμερες του σπιτιού. Αυτό εννοώ normal χρήση.

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αγόρασα το Ρ20 lite της γυναίκας μου.

Ποια είναι η τελευταία έκδοση που φοράει; Μου έκανε αναβάθμιση στην 168 μόλις το άνοιξα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αγόρασα το Ρ20 lite της γυναίκας μου.

Ποια είναι η τελευταία έκδοση που φοράει; Μου έκανε αναβάθμιση στην 168 μόλις το άνοιξα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εμενα γραφει 8.0.0.172 ( C636 )

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ,ευχαριστώ πολύ.

Λίγο που ασχολήθηκα πολύ ωραίο κράτημα, ωραίες διαστάσεις, ωραία οθόνη. Ελπίζω να πάρει την 9 κάποια στιγμή.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Edit:Την εκανα και εγω. Το πρωτο που θελω να πω:Ολα τα λεφτα οι χειρονομίες. Κερδιζεις χωρο στην οθονη.
Που τις βρισκουμε παιδιά τις χειρονομιες?

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Που τις βρισκουμε παιδιά τις χειρονομιες?

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πηγαινε στις ρυθμίσεις, πανω ψηλα στην αναζήτηση πατα χειρονομίες και θα το βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχει η γυναίκα μου την συσκευή και τελευταίους μήνες έχουμε προσέξει ότι στα ξαφνικά ανοίγει η οθόνη. Του έκανα αναγκαστηκή διακοπή σε όλα τα παιχνίδια, του απενεργοποίησα την εύρεση της συσκευής αλλά τίποτα. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που πρέπει να φτιάξω?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, στα καλά καθούμενα. Το έχουμε το τηλ ακουμπισμένο σε ένα τραπέζι και αυτό θα ανάψει. Γίνεται πάρα πολύ συχνά. Αν πω κάθε 5 λεπτά μπορεί να είναι κ λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Όχι, στα καλά καθούμενα. Το έχουμε το τηλ ακουμπισμένο σε ένα τραπέζι και αυτό θα ανάψει. Γίνεται πάρα πολύ συχνά. Αν πω κάθε 5 λεπτά μπορεί να είναι κ λίγο.

μηπως χανει το σημα και επανερχεται συνεχεια;

Link to comment
Share on other sites

Στα σημεία που είμαστε έχει πάντα σήμα. Δεν είμαστε οριακά. Αλλά έστω και αυτό να συνέβαινε, είναι λογικό να ανοίγει; δεν το έχω ξαναακούσει κάτι τέτοιο.
Link to comment
Share on other sites

Στα σημεία που είμαστε έχει πάντα σήμα. Δεν είμαστε οριακά. Αλλά έστω και αυτό να συνέβαινε, είναι λογικό να ανοίγει; δεν το έχω ξαναακούσει κάτι τέτοιο.

βασικα εχω δει περιεργως μονο σε συσκευες που παιρνουν 2 sim, οταν χανει τη μια ή και τις δυο, να αναβει η οθονη. δεν ειναι και τοσο λογικο αλλα ουτε και παραλογο, δεδομενου οτι ειναι σοβαρο να μην εχεις sim/σημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντιμετωπιζω προβλημα με την μπαταρια..εχω βαρεθει να το φορτιζω και επειδη δεν θελω να μπω σε διαδικασια να το πουλησω κλπ κλπ γιατι μου αρεσει αυτο το τηλεφωνο..εχετε να προτεινεται κατι σχετικα με το θεμα?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντιμετωπιζω προβλημα με την μπαταρια..εχω βαρεθει να το φορτιζω και επειδη δεν θελω να μπω σε διαδικασια να το πουλησω κλπ κλπ γιατι μου αρεσει αυτο το τηλεφωνο..εχετε να προτεινεται κατι σχετικα με το θεμα?

 

στις λεπτομέρειες τι ειναι αυτο που σου καταναλώνει την μπαταρια,ειναι καποια εφαρμογη ,ειναι το λειτουργικο του κινητου , gps,4g?....γιατι κανονικα 1-2 μερες στις βγαζει ανετα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντιμετωπιζω προβλημα με την μπαταρια..εχω βαρεθει να το φορτιζω και επειδη δεν θελω να μπω σε διαδικασια να το πουλησω κλπ κλπ γιατι μου αρεσει αυτο το τηλεφωνο..εχετε να προτεινεται κατι σχετικα με το θεμα?

 

Μην λες τέτοια & θα το παραγγείλω σήμερα.. :(

Ποσο σου κρατάει?

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Καλο θα θα ηταν να αναφέρουμε και ποσες ωρες οθονη ειχε το κινητο. Εγω θεωρω αξιοπρεπεστατη την μπαταρια του με 4-5 ωρες οθονη. Μαλιστα εχθες απο 64% μπαταρια ειδα μια 2ωρη ταινια και μου εμεινε στο 35%.Το θεωρω μια χαρα.
Link to comment
Share on other sites

Μωρε να το παραγγηλεις ναι ειναι πολυ ωραιο κινητο..απλα ισως εγω δεν μετραω σωστα..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Το κινητό το έχει η αδερφή μου. Μετά την τελευταία αναβάθμιση όταν τραβάει βίντεο κάνει σαν νερά... σαν να τρεμοπαίζει... ενώ πριν δεν το έκανε αυτό. Έχει παρατηρήσει κανένας σας κάτι αντίστοιχο? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Μωρε να το παραγγηλεις ναι ειναι πολυ ωραιο κινητο..απλα ισως εγω δεν μετραω σωστα..

 

 

 

Το πηρα.. καταπληκτικό τηλεφωνακι!η huawei κερδισε ενα πελατη for sure!!! :)

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...