Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Nokia 3510i: SonyEricssonT630/R401 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Gi auto me tis klisis mallon ftaiei to firmware mou.Kati allo: Ginetai na vgalw entelws tin wra apo profilaksi othonis k na exw san screensaver mono tin ikona pou thelw egw? I toulaxiston na tin kanw na emfanizetai meta apo liga lepta k oxi amesws? Giati alliws oi ikones san screensaver den exoun logo iparksis afou iparxi to roloi :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Nokia 3510i: SonyEricssonT630/R401 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Gi auto me tis klisis mallon ftaiei to firmware mou.Kati allo: Ginetai na vgalw entelws tin wra apo profilaksi othonis k na exw san screensaver mono tin ikona pou thelw egw? I toulaxiston na tin kanw na emfanizetai meta apo liga lepta k oxi amesws? Giati alliws oi ikones san screensaver den exoun logo iparksis afou iparxi to roloi :-(

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα άντε σε service. Μην το ρισκάρεις μόνος σου. Αν όντως έχει μπει σκόνη είναι υποχρεωμένοι να το καθαρίσουν.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christos845 (17 Απρ. 2004 , 14:39)

 

DEN EXW EGGISEI !!!!!!

 

 

To πολύ πολύ να πληρώσεις λίγο.

Από το να το χαλάσεις καλύτερα δεν είναι;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξανα.Ξερει κανενας πως να βγαλω εντελως το ρολοι σαν screensaver κ να εχω μονο την εικονα που θελω? Η να το κανω να εμφανιζεται αργοτερα?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostas133 (18 Απρ. 2004 , 15:40)

 

Ξανα.Ξερει κανενας πως να βγαλω εντελως το ρολοι σαν screensaver κ να εχω μονο την εικονα που θελω? Η να το κανω να εμφανιζεται αργοτερα?

 

 

Όχι και για αυτό δε σου απάντησα την άλλη φορά.

Μάλλον δε γίνεται.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και εμενα εχει σκομη στην οθονη και θελω να το ανοιξω.Αν τα καταφερω

θα σου πω αν τα καταφερεις εσυ πες μου :) κατι αλλο θελω να συνδεθω

με το pc τι προτεινετε να παρω? υπερυθρες? bluetooth καλωδιο? απο τιμες τι παιζει??

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

Φίλε xalias23 κατ'αρχάς υπάρχει και το κουμπάκι "edit"...

Για να ανοίξεις το Τ630 πρέπει να βγάλεις και το κάλυμα της κάμερας (αυτό με το λογότυπο της SE) κάτω από το οποίο βρίσκονται ακόμα 2 βίδες.Για να βγεί αυτό πρέπει να το ανασηκώσεις ελαφρά δεξιά και αριστερά από την κάμερα-εκεί βρίσκονται 2 πλαστικά κλιπάκια με τα οποία κουμπώνει-και να το σύρεις προς τα επάνω.Μόλις το βγάλεις θα δείς την κεραία η οποία αφαιρείται πολύ εύκολα και από κάτω θα δεις τις άλλες δύο βίδες.Γενικά είναι ακίνδυνη διαδικασία με μόνο ευαίσθητο σημείο τα κλιπάκια που σου περιέγραψα παραπάνω καθώς είναι σχετικά ευπαθή και μπορεί να σπάσει κάποιο είτε όταν βγάζεις το κάλυμα έιτε όταν το κουμπώνεις (με αποτέλεσμα να "παίζει" μετά) αλλά θα σου συνιστούσα να το πήγαινες καλύτερα σ'ένα εξουσιοδοτημένο service της SE.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 (19 Απρ. 2004 , 11:25)

 

Τελικά ξέρει κανείς τι διαφορές έχει η τελευταία έκδοση του firmware από την προηγούμενη?

 

Τελικά ξέρει κανείς τι διαφορές έχει η τελευταία έκδοση του firmware από την προηγούμενη?

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

spykom οταν ενοεις δεξια κ αριστερα .......ενοεις στα πλαγια του κινητου?

ή δεξια και αριστερα στην καμερα κολλητα δηλαδη?εχει ενα σαν κουμπωμα μαλακο σαν γομα.αυτο βγαζω ή το πλαστικο δεξια κ αριστερα

εκει που τελιωνει το πλαστικο?

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xalias23 (21 Απρ. 2004 , 14:38)

 

spykom οταν ενοεις δεξια κ αριστερα .......ενοεις στα πλαγια του κινητου?

ή δεξια και αριστερα στην καμερα κολλητα δηλαδη?εχει ενα σαν κουμπωμα μαλακο σαν γομα.αυτο βγαζω ή το πλαστικο δεξια κ αριστερα

εκει που τελιωνει το πλαστικο?

 

 

 

Δεξία και αριστερά από την κάμερα και αφού αφαιρέσεις αυτό το λαστιχάκι!Τσέκαρε το παρακάτω λινκ,πιστεύω θα σε βοηθήσει(δείχνει το Τ610 αλλά και το T630 ανοίγει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο):

 

http://www.howardforums.com/showthread.php?s=&threadid=173273&highlight=%2Bt616+%2Bhousing+%2Bchange

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 (21 Απρ. 2004 , 10:48)

 

Τελικά ξέρει κανείς τι διαφορές έχει η τελευταία έκδοση του firmware από την προηγούμενη?

 

 

Τελικά ξέρει κανείς τι διαφορές έχει η τελευταία έκδοση του firmware από την προηγούμενη?

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν είναι το σωστό thread για τέτοια ερώτηση (το ΤΙΜ ίσως είναι καλύτερα) αλλά ελπίζω να γνωρίζετε κάτι για το πρόβλημα που έχω: ενώ όταν στέλνω ΜΜΣ σε οποιοδήποτε δίκτυο στην ελλάδα δεν υπάρχει πρόβλημα, δεν μπορώ να στείλω στο εξωτερικό... (Ουγγαρία). Έχετε ιδέα τι μπορεί να φταίει; έχω σύνδεση ΤΙΜ.

 

ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά Βοήθεια πόσες ώρες θέλει η πρώτη φόρτιση 8 10 ή 12??

Γενικά πώς καταλαβαίνω ότι έχει φορτίσει?? (γΙΑ ΤΟ Τ630 ΜΙΛΑΩ) .δείχνει κάποια ένδειξη ότι φόρτισε?? Οσο φορτίζει δειχνει .. μια μπαταρια να γεμίζει.. ..κάποια στιγμή σβήνει η οθόνη και δείχνει μια μαυρη μπάρα.. (κλειστο) .. .. .. η μπαταρία κάποια στιγμη σταματά να κουνιεται.. και μένει γεμάτη (τ΄΄οτε έχει γεμίσει???) Το κόκκινο φωτάκι κάτω από το joystick τι ρόλο παίζει?

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου.. ολα τα κινητα εχουν ταχυφορτιστες και για λογους ασφαλειας σταματουν να φορτιζουν μετα απο καποια ωρα (μαξιμουμ 4 ωρες) οποτε και δεκα μερες να το αφησεις στην φορτιση απλα θα ειναι σε κατασταση αναμονης
jzand
Link to comment
Share on other sites

καλο θα ναι η πρωτη φορτιση να κρατησει γυρω στις 8 ωρες καθως και η δευτερη.εγω εχω καψει κινητο επειδη το χα 10 ωρες στον ταχυφορτιστη.

τ68ι περιεργο αλλα εγινε... το τ630 το φορτιζω με ταχυφορτιστη 2 ωρες

περιπου.επισης εχω χαλασει και κινητα επειδη δεν τα φορτισα την πρωτη φορα 8 με 10 ωρες οσο φραφει το manual (siemens m55). Γενικα αν ειμουν\στην θεση σου θα το φορτιζα 6-7 ωρες τις 2 πρωτες φορες και μετα κανονικα.Οσο αφορα το κοκινο φωτακι αναβει οταν φορτιζει το κινητο αλλα κ οταν δεν εχει μπαταρια και ειναι ετοιμο να κλεισει ;)

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...