Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εμένα με δυσκόλεψε πολύ να το βρω

 

menu -> Κλήσεις -> Επιλογές -> Διαγραφή λίστας

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημέρα σε όλους...

έκανα όλα αυτά που λέγονται στο φορουμ (πραγματικά πιστεύω οτι η βοήθειά σας είναι υπερπολύτιμη) για να συνδέσω το PC με το Τ630 αλλά ενώ μπορώ να ανταλλάξω αρχεία (πχ. έχω στείλει theme) δεν μπορώ να συνδεθώ με το Serial Port (ουτε να κάνω synch). Αφού το PC εντοπίσει το κινητό, βγάζει το μήνυμα: "Service Bluetooth Serial Port is not found on device T630". Επίσης μέσω του control panel κι αφού έχει εντοπίσει το κινητό, βγάζει μήνυμα: "No services found on T630".

Τι φταίει???

 

Ευχαριστώ πολύ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια λεω να αγορασω το τ630 απο ενα φιλο 200 ευρω σχεδον καινουριο

αξιζει τον κοπο?μπορω να σθνδεθω με το PC μου με υπερυθρες ?ποσο κοστιζει το καλωδιο? εχω υπερυθρες απο το pctv thw pinacle(tv tuner)

μπορω να συνδεθω μεσω αυτου η θελει ειδικα καλωδια για το τ630

παιχνιδια,ηχους,εφαρμογες υπαρχουν?αμα ειναι να το παρω

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος androu ( 6 Απρ. 2004 , 15:45)

 

Δηλαδή πόσες ώρες αναμονής μπορεί να βγάζει.?? Γιατί έχει τις μισές ώρες αυτονομίας από το 610?

 

 

δεν ξέρω αν έχει τις μισές ώρες αυτονομίας απο το 610 όπως λές ( το οποίο δεν μου φαίνεται και πολύ λογικό ) αλλά εγώ το έχω απο το Δεκέμβριο '03 και μου βγάζει άνετα 3 μέρες γεμάτες .... ( με λογική χρήση Menu, IR, BT, Camera ... ) :)

 

γύρνα στις προηγούμενες σελίδες αυτού του thread και θα μάθεις περισσότερα για την αυτονομία ...

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο και εμένα

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα το τ630 καλο κινητο πως μπορω να συνδεθω με το pc moy?

με υπερυθρες ή bluetooth? εχω υπερυθρες απο το τv tuner moy που

χρησιμοποιει το τηλεχειριστηριο.μπορω να συνδεθω με αυτες? ή θελω

ειδικο για το τ630?χρησιμοποιω καποιο προγραμα για να μου το αναγνωρισει?

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια,μήπως ξέρετε τίποτα κωδικούς για περιεργα κολπάκια?Επισης,προσφατα εστειλα στο 630 μου, φωτο τραβηγμένες απο 310 με εξωτερικη κάμερα,και φαινόντουσαν πολυ καλύτερες απο αυτες που βγάζω εγω με την ενσωματωμένη.Λετε να δοκιμάσω να χωσω την εξωτερικη στο 630?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panos_vz ( 8 Απρ. 2004 , 03:51)

 

παιδια,μήπως ξέρετε τίποτα κωδικούς για περιεργα κολπάκια?Επισης,προσφατα εστειλα στο 630 μου, φωτο τραβηγμένες απο 310 με εξωτερικη κάμερα,και φαινόντουσαν πολυ καλύτερες απο αυτες που βγάζω εγω με την ενσωματωμένη.Λετε να δοκιμάσω να χωσω την εξωτερικη στο 630?

 

 

Το ότι η εξωτερική του Τ310 είναι καλύτερη από την ενσωματωμένη του Τ630 ισχύει.

Αλλά από όσο ξέρω δε μπορείς να τη βάλεις στο Τ630.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xalias23 ( 7 Απρ. 2004 , 18:13)

 

παιδια πηρα το τ630 καλο κινητο πως μπορω να συνδεθω με το pc moy?

με υπερυθρες ή bluetooth? εχω υπερυθρες απο το τv tuner moy που

χρησιμοποιει το τηλεχειριστηριο.μπορω να συνδεθω με αυτες? ή θελω

ειδικο για το τ630?χρησιμοποιω καποιο προγραμα για να μου το αναγνωρισει?

 

 

Δεν ξέρω αν μπορείς να συνδέσεις τις υπέρυθρες του χειριστηρίου αλλά μου φαίνεται απίθανο.

Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να αγοράσεις έναν αντάπτορα για υπέρυθρες ή μπλε δόντι (καλύτερα υπέρυθρες) και να τον εγκαταστήσεις στον υπολογιστή σου, οπότε μέσω αυτού του κινητό θα αναγνωρίζεται ως απομακρυσμένος υπολογιστής και θα μπορείς να ανταλλάσεις αρχεία.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 8 Απρ. 2004 , 10:14)

 

Δεν ξέρω αν μπορείς να συνδέσεις τις υπέρυθρες του χειριστηρίου αλλά μου φαίνεται απίθανο.

Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να αγοράσεις έναν αντάπτορα για υπέρυθρες ή μπλε δόντι (καλύτερα υπέρυθρες) και να τον εγκαταστήσεις στον υπολογιστή σου, οπότε μέσω αυτού του κινητό θα αναγνωρίζεται ως απομακρυσμένος υπολογιστής και θα μπορείς να ανταλλάσεις αρχεία.

 

 

ε όχι και καλύτερες οι υπέρυθρες από το bluetooth

μη γυρνάμε την τεχνολογία 5 χρόνια πίσω

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dave_Steele ( 8 Απρ. 2004 , 14:14)

 

ε όχι και καλύτερες οι υπέρυθρες από το bluetooth

μη γυρνάμε την τεχνολογία 5 χρόνια πίσω

 

 

To FMA δουλεύει πλήρως με Bluetooth; Νομίζω όχι. Για αυτόν τον λόγο το είπα και επίσης επειδή με το bluetooth δέχεσαι ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις κανα προγραμμα να συνδεθω με το pc μου που να υποστηριζει υπερυθρες?to float mobile agent υποστηριζει υπερυθρες ή

μπλουτουθ?κατι αλλο πως ανοιγει το κινητο?βγαζουμε τις 2 βιδες απο πισω και το τραβαμε?το κανα αλλα δεν ανοιγει απο πανω

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

Exo tin ekdosi R4B001. Ti diafores exei telika i anabathmisi stin teleutaia ekdosi? Otan to paro piso apo tin anabathmisi tha iparxoyn ta extra stoixia poy exo perasei? Px eikones, ixoi ktl i tha sbistoun?
Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας τι παιζει με τις κλησεις? Οι αναπαντητες ειναι ανακατεμενες χωρις καμια χρονολογικη ταξινομηση με αποτελεσμα να ψαχνω καθε φορα μια προς μια τις ημερομηνιες σε ολες τις κλησεις μεχρι να βρω την συγκεκριμενη καθε φορα που μου κανουν αναπαντητη.Το ιδιο και με τις εξερχομενες. Επισης μηπως γνωριζει κανεις που βρισκεται το γραμμα ς οταν γραφω μηνυμα στα ελληνικα? Τελος γινεται να αλλαξω τον ηχο μηνυματος με ηχο mid?Οι ηχοι που εχει για τα μηνυματα δε με πολυενθουσιαζουν κ δεν ακουγονται δυνατα!

Αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xalias23 (14 Απρ. 2004 , 20:01)

 

θα σβηστουν ολα απο μεσα εκτος και αν πας στο σερβις κ τους πεις να στα σωσουν ολα

 

 

Τελικά τι διαφορές έχει η έκδοση που έχω με την καινούργια?

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 8 Απρ. 2004 , 18:14)

 

...και επίσης επειδή με το bluetooth δέχεσαι ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία.

 

 

 

 

:wacko: :wacko: Πίστεψε με περισσοτερη ειναι η ακτινοβολια απο τις κεραιες των ραδιοφωνικων σταθμων παρά απο το bluetooth...

"Ηλεκτρομαγνητικη"??Εισαι σιγουρος οτι το bt εκπεμπει τετοιο ειδος ακτινοβολίας? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος l3ft3r1s (15 Απρ. 2004 , 18:51)

 

:wacko: :wacko: Πίστεψε με περισσοτερη ειναι η ακτινοβολια απο τις κεραιες των ραδιοφωνικων σταθμων παρά απο το bluetooth...

"Ηλεκτρομαγνητικη"??Εισαι σιγουρος οτι το bt εκπεμπει τετοιο ειδος ακτινοβολίας? :cry:

 

 

Ναι κάθε ακτινοβολία είναι ηλεκτρομαγνητικό κύμα.

Το θέμα είναι το πόσο μεγάλο μήκος κύματος και συχνότητα έχει.

Όσο μεγαλύτερο το μήκος και κύματος και μικρότερη η συχνότητα (είναι αντιστρόφως ανάλογα μεγέθη), τόσο λίγοτερο επικίνδυνη είναι η ακτινοβολία. Πχ οι υπέρυθρες ακτινοβολίες (αυτές που έχουν μήκος κύματος μεγαλύτερο από τό κόκκινο φως) είναι όλες ακίνδυνες. Αντίθετα οι υπεριώδεις (δηλαδή με μήκος κύματος μικρότερο από του μωβ χρώματος) είναι από κάποιο σημείο και μετά επικίνδυνες. Το ΒΤ ανήκει στις υπεριώδεις ακτινοβολίες αλλά δεν ξέρω περισσότερα στοιχεία.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostas133 (15 Απρ. 2004 , 18:19)

 

Ξερει κανενας τι παιζει με τις κλησεις? Οι αναπαντητες ειναι ανακατεμενες χωρις καμια χρονολογικη ταξινομηση με αποτελεσμα να ψαχνω καθε φορα μια προς μια τις ημερομηνιες σε ολες τις κλησεις μεχρι να βρω την συγκεκριμενη καθε φορα που μου κανουν αναπαντητη.Το ιδιο και με τις εξερχομενες. Επισης μηπως γνωριζει κανεις που βρισκεται το γραμμα ς οταν γραφω μηνυμα στα ελληνικα? Τελος γινεται να αλλαξω τον ηχο μηνυματος με ηχο mid?Οι ηχοι που εχει για τα μηνυματα δε με πολυενθουσιαζουν κ δεν ακουγονται δυνατα!

Αυτα!

 

 

Αυτά που γράφεις με τις κλήσεις δε συμβαίνουν σε εμένα. Μια χαρά τις δείχνει.

Τελικό ς δεν υπάρχει και ο ήχος των μηνυμάτων δεν μπορεί να είναι midi (μεγάλη μλκ).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...