Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα themes για το Τ630 έχουν κατάληξη .thm ;;;

όπως και το Τ610 δηλαδή ;;;

του T610 παίζουν στο Τ630 ;;; :worry: :worry: :worry:

Αντε... και κάλη τύχη μάγκες...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Dio erotisoules exo!

1)Skeftomai na paro to flash gia to t630.To exei parei kaneis???Axizei??Diladi veltionei arketa tin poiotita tis fotografias i psixoula??

2)Kai episis epeidi exw to programma tis vodafone me ta 150 dwrean inimata thelo na rotiso oti ayto to programma isxiei gia ola ta sms anexartita apo ti xrewsi tous.Diladi dwrean tha einai an steilo ena minima pou axizei 80 lepta kia dwrean ena minimap.x se radiofoniko stathmo me 1 eyrw?Logika dwrean de tha prepei na einai afou sms einai kai ta dyo? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος passenger57 ( 6 Ιαν. 2004 , 01:53)

 

kserei kaneis an mporw na dw sto ericsson t630 arxeia tou word h toy excel?

 

 

Εδώ!

:D

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ddd13 ( 6 Ιαν. 2004 , 00:55)

 

2)Kai episis epeidi exw to programma tis vodafone me ta 150 dwrean inimata thelo na rotiso oti ayto to programma isxiei gia ola ta sms anexartita apo ti xrewsi tous.Diladi dwrean tha einai an steilo ena minima pou axizei 80 lepta kia dwrean ena minimap.x se radiofoniko stathmo me 1 eyrw?Logika dwrean de tha prepei na einai afou sms einai kai ta dyo? :worry:

 

 

Dwrean tha einai sigoura ta sms se normal arithmous kinitwn,se 4psifia pou xrewnoun 1evrw polly amfivallw na einai dwrean oti programma kai an exeis! :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Kai episis epeidi exw to programma tis vodafone me ta 150 dwrean inimata thelo na rotiso oti ayto to programma isxiei gia ola ta sms anexartita apo ti xrewsi tous.Diladi dwrean tha einai an steilo ena minima pou axizei 80 lepta kia dwrean ena minimap.x se radiofoniko stathmo me 1 eyrw?Logika dwrean de tha prepei na einai afou sms einai kai ta dyo?

 

Όχι στα 150 δωρεάν υπολογίζονται μόνο τα SMS προς τα 4 ελληνικά δίκτυα, τίποτα άλλο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να γίνω έγώ ο πρώτος που θα αναφέρει πρόβλημα σε Τ630;

Ας γίνω...

Εχθές παρατήρησα πως, όταν κλείνω το κινητό (power off), δουλεύει ελαφρά το μοτεράκι της δόνησης. Μετά από 2-3 on-off (όχι στιγμιαία, άφηνα το κινητό αρκετό χρόνο), δουλεύει και όταν είναι ανοιχτό! Βέβαια, όχι δυνατά, αλλά μια ελαφρά δόνηση γίνεται αισθητή.

Εκ των υστέρων, θυμήθηκα πως, σε δύο περιπτώσεις, πάλι είχε, για λίγο, γίνει το ίδιο, και μάλιστα, την πρώτη φορά νόμιζα πως έτρεμε το χέρι μου ή πως ζαλίστηκα!΄

Δοκίμασα μήπως διορθωθεί με ένα master reset, αλλά φεύ!

Το κινητό είναι αγορασμένο στις 18 Δεκεμβρίου, δηλαδή αύριο κλείνει 20 μέρες. Υπάρχει περίπτωση αντικατάστασης, ή πάει για επισκευή; Να σημειώσω πως είναι άθικτο, δεν έχει πέσει, δεν έχει βραχεί, γενικά, δεν έχει πάθει εξωτερικά, απολύτως τίποτα!

Live long and prosper...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spock ( 6 Ιαν. 2004 , 23:16)

 

Να γίνω έγώ ο πρώτος που θα αναφέρει πρόβλημα σε Τ630;

Ας γίνω...

Εχθές παρατήρησα πως, όταν κλείνω το κινητό (power off), δουλεύει ελαφρά το μοτεράκι της δόνησης. Μετά από 2-3 on-off (όχι στιγμιαία, άφηνα το κινητό αρκετό χρόνο), δουλεύει και όταν είναι ανοιχτό! Βέβαια, όχι δυνατά, αλλά μια ελαφρά δόνηση γίνεται αισθητή.

Εκ των υστέρων, θυμήθηκα πως, σε δύο περιπτώσεις, πάλι είχε, για λίγο, γίνει το ίδιο, και μάλιστα, την πρώτη φορά νόμιζα πως έτρεμε το χέρι μου ή πως ζαλίστηκα!΄

Δοκίμασα μήπως διορθωθεί με ένα master reset, αλλά φεύ!

Το κινητό είναι αγορασμένο στις 18 Δεκεμβρίου, δηλαδή αύριο κλείνει 20 μέρες. Υπάρχει περίπτωση αντικατάστασης, ή πάει για επισκευή; Να σημειώσω πως είναι άθικτο, δεν έχει πέσει, δεν έχει βραχεί, γενικά, δεν έχει πάθει εξωτερικά, απολύτως τίποτα!

 

Αυτο ειναι καθαρα προβλημα της συσκευης. Να πας αμεσως στο Service
Link to comment
Share on other sites

Να μην πάω στο Γερμανό και να απαιτήσω νέα συσκευή; Πόσο είναι το χρονικό διάστημα που γίνεται αντικατάσταση της συσκευής με καινούρια;
Live long and prosper...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spock ( 6 Ιαν. 2004 , 23:30)

 

Να μην πάω στο Γερμανό και να απαιτήσω νέα συσκευή; Πόσο είναι το χρονικό διάστημα που γίνεται αντικατάσταση της συσκευής με καινούρια;

 

Φιλε μου την εγγυηση την δινει η αντιπροσωπεια οχι ο γερμανος ο οποιος θα σου πει αυτο που σου λεω και εγω, δηλαδη να πας στην sony ericsson η να το αφησεις να το στειλει αυτος, πραγμα που παιρνει πολυ χρονο.
Link to comment
Share on other sites

Τη μέρα που πήρα το δικό μου, ήταν εκεί ένα παλληκάρι που είχε πάρει το ίδιο κινητό κανά-δυο μέρες πιο πριν, και του είχε πρόβλημα στο πληκτρολόγιο. Τους το έδειξε, και του το αντικατέστησαν χωρίς πολλά λόγια. Γι αυτό αναρωτιέμαι...
Live long and prosper...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spock ( 6 Ιαν. 2004 , 23:47)

 

Τη μέρα που πήρα το δικό μου, ήταν εκεί ένα παλληκάρι που είχε πάρει το ίδιο κινητό κανά-δυο μέρες πιο πριν, και του είχε πρόβλημα στο πληκτρολόγιο. Τους το έδειξε, και του το αντικατέστησαν χωρίς πολλά λόγια. Γι αυτό αναρωτιέμαι...

 

Δοκιμασε δεν χανεις τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ddd13 ( 6 Ιαν. 2004 , 00:55)

 

Dio erotisoules exo!

1)Skeftomai na paro to flash gia to t630.To exei parei kaneis???Axizei??Diladi veltionei arketa tin poiotita tis fotografias i psixoula??

2)Kai episis epeidi exw to programma tis vodafone me ta 150 dwrean inimata thelo na rotiso oti ayto to programma isxiei gia ola ta sms anexartita apo ti xrewsi tous.Diladi dwrean tha einai an steilo ena minima pou axizei 80 lepta kia dwrean ena minimap.x se radiofoniko stathmo me 1 eyrw?Logika dwrean de tha prepei na einai afou sms einai kai ta dyo? :worry:

 

 

Έχω το τηλ. καμιά 20αρια μέρες...

πιστεύω οτι δεν έχει γίνει ιδιαίτερη βελτίωση στη ποιότητα των Pics που τραβάει η camera.... :confused:

Αντε... και κάλη τύχη μάγκες...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xraysr0x ( 6 Ιαν. 2004 , 15:39)

 

Εδώ!

:D

 

 

ίσως έχει ξαναναφερθεί ... αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...

κατέβασα αυτό το .ζιπ και το extraction μου δίνει ένα αρχείο .jar (?)

αυτό το κάνω transfer στο τηλ. και μου δίνει την εφαρμογή (?) πού (?)

Αντε... και κάλη τύχη μάγκες...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 ( 5 Ιαν. 2004 , 12:25)

 

Κάθε πέρσι και καλύτερα που λέμε...

Ερώτηση Νο1 τώρα: Γιατί το τελικό ς δεν υπάρχει στο 630? Στο κρυφό μενού το βλέπω σε κάποιες επιλογές, αλλά όταν στέλνω sms δεν υπάρχει...Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να εμφανιστεί?

Ερώτηση Νο2: Γιατί όταν στέλνω sms και ενώ το μύνημα δεν είναι 160 χαρακτήρες, ούτε καν 80, μου λέει sms 2? Τι παίζει εδώ? Χρεώνομαι 2 sms ενώ έχω γράψει 2 κουβέντες?

 

 

 

για το τελικό ς, ενώ γράφεις στα ελληνικά κράτα πατημένη τη δίεση για να γυρίσεις σε αγγλικά και βάλε το s

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς τσεκάρει τον e-mail client του T630? Το έχω σετάρει για να βλέπω τα e-mail μου στο κινητό αλλά ελληνικά δεν πήρε. Ο τίτλος του μυνήματος εμφανίστηκε αλλά το content όχι. Μου έβγαλε μύνημα unsupported κάτι... δε θυμάμαι ακριβώς.

Το έχει δοκιμάσει κανείς αν παίζει με ελληνικά ή αν παίζει γενικώς?

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sfotakis ( 7 Ιαν. 2004 , 09:52)

 

ίσως έχει ξαναναφερθεί ... αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...

κατέβασα αυτό το .ζιπ και το extraction μου δίνει ένα αρχείο .jar (?)

αυτό το κάνω transfer στο τηλ. και μου δίνει την εφαρμογή (?) πού (?)

 

 

Ακριβώς! Το κάνεις transfer και μπένει στην περιοχή που είναι τα games... :)

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 ( 7 Ιαν. 2004 , 12:43)

 

Έχει κανείς τσεκάρει τον e-mail client του T630? Το έχω σετάρει για να βλέπω τα e-mail μου στο κινητό αλλά ελληνικά δεν πήρε. Ο τίτλος του μυνήματος εμφανίστηκε αλλά το content όχι. Μου έβγαλε μύνημα unsupported κάτι... δε θυμάμαι ακριβώς.

Το έχει δοκιμάσει κανείς αν παίζει με ελληνικά ή αν παίζει γενικώς?

 

 

μπορείς να γράψεις πως έχεις σετάρει τον email client και τι χρειάζεται για να βλέπω τα email στο κινητό?

thanks

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xraysr0x ( 7 Ιαν. 2004 , 15:20)

 

Ακριβώς! Το κάνεις transfer και μπένει στην περιοχή που είναι τα games... :)

 

 

ok.thanx.

υπάρχουν γενικά και άλλες εφαρμογούλες όπως αυτά τα viewers και που μπορώ να τα βρώ ;;; :happy:

Αντε... και κάλη τύχη μάγκες...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και Καλή Χρονιά.

 

Θα μπορούσε κάποιος να μου πεί που πήγανε οι συντομεύσεις? Συγκεκριμένα, το Joystic αριστερά ανοίγει μεν τις συντομεύσεις αλλά έχει δυνατότητα για μόνο μία επιλογή. Ξέρει κανείς αν γίνεται να προστεθούν περισσότερες συντομεύσεις?

 

Νομίζω ότι είναι και το μοναδικό μειονέκτημα (έναντι του 610 αλλά και παλιότερων SE).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dave_Steele ( 7 Ιαν. 2004 , 15:33)

 

μπορείς να γράψεις πως έχεις σετάρει τον email client και τι χρειάζεται για να βλέπω τα email στο κινητό?

thanks

 

 

Δες στις ρυθμίσεις του Outlook Express. Τα ίδια ακριβώς βάζεις σε ότι πεδίο σου ζητάει. Όταν του λες αποστολή και λήψη, γίνεται μια κλήση στον αριθμό ΕΠΑΚ που έχεις σύνδεση απλή ή isdn , συνδέεται κανονικά και κατεβάζει τα mail από τον server.

 

Τώρα για hotmail ή yahoo δεν ξέρω αν παίζει. Χλωμό το κόβω.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Το κόστος κλήσεων λειτουργεί στο 630? Σε εμένα που έχω ρυθμίσει την αξία γιατί βγάζει συνέχεια 0 σε ότι κλήση κι αν κάνω?
Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο αναρωτιέμαι και εγώ geo21470 ...

 

Οι συντομεύσεις δίνουν μία μόνο επιλογή η οποία ενεργοποιείται με την κίνηση αριστερά του joystick ??? :(

 

Δεν υπάρχει δλδ η δυνατότητα πολλαπλών shortcuts ??

Αντε... και κάλη τύχη μάγκες...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...