Jump to content

Τρόποι να ζητήσετε προφυλακτικά


anipsios1
 Κοινοποίηση

Πως τα ζητάμε?  

125 members have voted

  1. 1. Πως τα ζητάμε?

    • Θελω ενα κουτακι από αυτά
      20
    • Ενα πακέτο τσιγάρα, μια κοκα κολα και προφυλακτκά
      10
    • Τα παιρνετε μόνος και δεν λέτε τιποτα
      41
    • Χομογελάτε στην υπάλληλο, κλεινετε μάτι και καταλαβαίνει?
      6
    • Λέτε απλά τη μάρκα τους?
      48


Recommended Posts

apo ta pragmata pou den ntrapika pote na zitisw,polles fores an itan se simeio pou den mporousa na ta dw evaza ton/ti psilikatzou farmakopoio ktl na mou ta diavazei,ta portokali me ti einai?me ravdoseis,a oxi tetoia me frouta exei?ktl

Aυτό πιστεύω είναι το άλλο άκρο και δεν υπάρχει λόγος να φέρνεις σε δύσκολη θέση την ψιλικατζού ή οποιονδήποτε λέγοντας "όχι με ραβδώσεις, αλλά με γεύση φράουλα". :X

Αν όντως θέλεις κάτι τέτοιο, πηγαίνεις στο syper market ή στον hondo και παίρνεις μόνος σου αυτό που σου κάνει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 72
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ λοιπόν, μιας και είναι της μόδας, να ψωνίζει ο κόσμος από τα Κινέζικα μαγαζιά, ψωνίζω προφυλακτικά από Κινέζους!

 

Μάλιστα!

 

Έχω μάθει και τα ζητάω στην Κινέζικη γλώσσα , ακόμα και μπροστά σε πολύ κόσμο και με καταλαβάινει μόνο ο μαγαζάτορας, οπότε δεν ντρέπομαι καθόλου!

 

Του λέω πολύ απλά :

 

TΣAKOMI - A - KAΠO - TA !

Link to comment
Share on other sites

Είδες τι έπαθαν αυτοί που αγόρασαν από τους Κινέζους ελαττωματικά σίδερα, ε? Κανόνισε μια από τα ίδια, με τη διαφορά όμως πως σε σένα δε θα΄συμβεί κατι τόσο τραγικό, αλλά ίσως η απώλεια ενός μέλους του σώματος σου που εκτιμάς ιδιαιτέρως :p :D :D
Link to comment
Share on other sites

Aυτό πιστεύω είναι το άλλο άκρο και δεν υπάρχει λόγος να φέρνεις σε δύσκολη θέση την ψιλικατζού ή οποιονδήποτε λέγοντας "όχι με ραβδώσεις, αλλά με γεύση φράουλα". :X (...)

Αν θές να τον φέρεις σε δύσκολη θέση μπορείς πολύ απλά να πείς: "Επειδή έρχεται σαβ/κο, φέρε μου 15 κουτιά... Πιστεύω να με φτάσουν..."

Η ψιλικατζού θα μείνει έτσι -> :shock:

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν θές να τον φέρεις σε δύσκολη θέση μπορείς πολύ απλά να πείς: "Επειδή έρχεται σαβ/κο, φέρε μου 15 κουτιά... Πιστεύω να με φτάσουν..."

Η ψιλικατζού θα μείνει έτσι -> :shock:

 

tha sou dwsei to psilikatzidiko pou leei kai to anekdoto,siga to allo akro,diladi an thelw me ravdwseis kai ta exoun pisw apo to pagko tha trexw sto super market na min ntrapei o psilikatzis!kai den einai fere mou to portokali paketaki px,giati se alles markes einai me ravdoseis se alles me kathisteritiko,se alles me frouta kai paei legontas.edw sou eipe to palikari oti pane ta dekapentaxrona koritsakia kai agorazoun,emena tha ntrapei?

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

tha sou dwsei to psilikatzidiko pou leei kai to anekdoto,siga to allo akro,diladi an thelw me ravdwseis kai ta exoun pisw apo to pagko tha trexw sto super market na min ntrapei o psilikatzis!kai den einai fere mou to portokali paketaki px,giati se alles markes einai me ravdoseis se alles me kathisteritiko,se alles me frouta kai paei legontas.edw sou eipe to palikari oti pane ta dekapentaxrona koritsakia kai agorazoun,emena tha ntrapei?

Καλά, καλά, εσείς ξέρετε καλύτερα. :) Αποχωρώ δηλώνοντας άγνοια :p :p στο συγκεκριμένο θέμα, τα λέμε κάπου αλλου :D

Link to comment
Share on other sites

καλα σοβαρολογειτε? ποσο οπισθοδρομικοι ειμαστε μερικοι! ακου να ντραπεις να παρεις προφυλακτικα!! απο ποτε το σεξ θεωρειται ντροπη?! ουτε σε κανα χωριο να ζουσαμε την εποχη του 50!
Link to comment
Share on other sites

καλα σοβαρολογειτε? ποσο οπισθοδρομικοι ειμαστε μερικοι! ακου να ντραπεις να παρεις προφυλακτικα!! απο ποτε το σεξ θεωρειται ντροπη?! ουτε σε κανα χωριο να ζουσαμε την εποχη του 50!

Εξαπανεκαθεν που λένε και στο χωριό μου.

Τουλάχιστον δλδ τα τελευταία 1500 χρόνια. :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πρέπει να ντρεπόμαστε? Εγώ μάλιστα τα παίρνω απο το super market όποτε πάω για ψώνια. Πρέπει να ντρέπομαι δηλαδή που προσέχω με τον άντρα μου? Κανονικά πρέπει να μας πουν και μπράβο που έχουμε γίνει υπεύθυνοι σε αυτό το ζήτημα. Τι πιο cool απο αυτό? Να ξέρεις, να προσέχεις, να παίρνεις μέτρα. Γιαυτό δεν μας μάλωναν οι γονείς μας μικρά? Δεν μας έκαναν διαλέξεις και ολόκληρες συζητήσεις? :) Oπότε, ένα κουτί προφυλακτικά παρακαλώ. Με ραβδώσεις και φρούτα. Και αν τυχόν κα. ταμία μου με κοιτάξεις περίεργα, ας πρόσεχες
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται όμως αν η φαρμακοποιός είναι κουκλάρα; Εκεί ζητάμε και επίδειξη χρήσης!!! :lol:

 

 

Ετσι ετσι........Ωραιος

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το κλασσικό :Ρ

 

Ένα πακέτο ασπιρίνες και ένα κουτί προφυλάκτικά :Ρ

Προλαβαινεις και τον πονοκεφαλο ετσι :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από Alexel

Τι γίνεται όμως αν η φαρμακοποιός είναι κουκλάρα; Εκεί ζητάμε και επίδειξη χρήσης!!! :lol:

Ετσι ετσι........Ωραιος

Ή της λές: "Ένα πακέτο προφυλακτικά Super XXLarge" κλείνοντας της παράληλλα και το μάτι...!

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λοιπόν, μιας και είναι της μόδας, να ψωνίζει ο κόσμος από τα Κινέζικα μαγαζιά, ψωνίζω προφυλακτικά από Κινέζους!

 

Μάλιστα!

 

Έχω μάθει και τα ζητάω στην Κινέζικη γλώσσα , ακόμα και μπροστά σε πολύ κόσμο και με καταλαβάινει μόνο ο μαγαζάτορας, οπότε δεν ντρέπομαι καθόλου!

 

Του λέω πολύ απλά :

 

TΣAKOMI - A - KAΠO - TA !

 

:lol: :lol:

 

Κατι προφυλακτικά με το όνομα Trojan τα ξερετε? Αυτα τα φοράς και οταν κάνεις log in στην κοπέλα, αρχίζουν την κατασκοπευτική δράση?

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Είδες τι έπαθαν αυτοί που αγόρασαν από τους Κινέζους ελαττωματικά σίδερα, ε? Κανόνισε μια από τα ίδια, με τη διαφορά όμως πως σε σένα δε θα΄συμβεί κατι τόσο τραγικό, αλλά ίσως η απώλεια ενός μέλους του σώματος σου που εκτιμάς ιδιαιτέρως :p :D :D

 

Μήν το γελάς καθόλου. Πριν 1-2 μήνες είχαν μαζέψει απο εδω στην Αγγλία κάποιες παρτιδες Durex γιατί είναι λεέι κινέζικα και χάλια ποιότητας. Τα παίρναν πίσω και τα άλλαζαν αλλά ποιός ξέρει πόσοι φουκαράδες την έπαθαν...

By all means marry; if you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher. :X :whistle:

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Μπά δεν νομίζω...Δέν ήταν τις μόδας τα κινέζικα τότες....

By all means marry; if you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher. :X :whistle:

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς πλάκα τώρα, για φαντάσου αντί να προστατευτείς, να κινδυνεψει κι η υγεία σου. Η δική μου γνώμη είναι (το είπα και παραπάνω και δε θα κουραστώ ΚΑΘΟΛΟΥ να το λέω) όποια αντισύλληψη και να σας πει ότι παίρνει μια κοπέλα (δε μιλάμε φυσικά για μόνιμη σχέση), το προφυλακτικό είναι απαραίτητο. Και είναι ανόητος όποιος ρισκάρει την ίδια του τη ζωή, για λίγες ώρες απόλαυσης (για να μη πω τίποτα χειρότερο :p )
Link to comment
Share on other sites

Και για τους αντρες τα super market :cool:

Ναι καλά δεν είναι το ίδιο :D

Στον Hondo δεν υπάρχουν ντροπές είναι γεμάτο με γυναίκες! :cool:

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

"Χαμογελάτε στην υπάλληλο, κλείνετε το μάτι και καταλαβαίνει".

 

Αυτή η επιλογή δεν είναι για να ζητήσεις προφυλακτικά. Για άλλο πράγμα είναι (που έχει σχέση βέβαια).

Με αυτή την επιλογή έχεις σαφή πλεονεκτήματα:

1. Το "κάνεις" με την φαρμακοποιό,

2. έχεις καβατζώσει μια κούτα προφυλακτικά με την ευγενική χορηγία του φαρμακείου,

3. πας μετά και στην κοπέλα σου.

Σωστός; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γυναικεία προφυλακτικά έχει ζητήσει κανείς; :P :P :)

Ουτε έχω ζητήσει :p ούτε έχω δει πως είναι.

Για βάλε καμιά εικόνα.

 

EDiT:

 

http://www.avert.org/graphics/femalecondom2.jpg

http://www.femalehealth.com/theproduct.html

 

looks pretty cool

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...