Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς ποιο τραγούδι ακούγεται στην διαφήμηση του Village World ;;

 

Μίκρο_-_Σε Τροχιά:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως κάποιος γνωρίζει το κομμάτι που παίζει στη διαφήμιση για τα γεμιστά μπισκότα παπαδοπούλου???http://smilies.sofrayt.com/%5E/aiw/blush2.gif
Link to comment
Share on other sites

Φίλε gulliver, το κομμάτι που ψάχνεις είναι η μουσική από την ταινία Forrest Gump. Αν το ψάξεις ως "Theme - Forrest Gump", σίγουρα κάτι θα βρεις:)

Αυτό είναι! 1000 ή μάλλον 10000000 thanx, είσαι πρώτος/η!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω "πετάει" η ομάδα... Και ένα δύσκολο τώρα που λίγο απίθανο να το ξέρει κάποιος.

 

Η μουσική που ακούγετε απο την διαφήμιση του νέου αρώματος από τον Georgio Armani.

 

Είναι ένα ψιλο-ηλεκτρονικό τραγούδι. Καλό μου αούγετε και πολύ δυναμικό!

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα

Μιλώ για την διαφήμηση στην οποία η νεαρή κουνιέται στον τυπά που είναι ξαπλωμένος στο κρεβάτι και στο τέλος του δίνει το προφυλακτικό να το φορέσει και μένει με το στόμα ανοιχτό (δεν γνωρίζουμε όμως το γιατί, είδε κάτι για τα γούστα της είτε πολύ μεγάλο είτε πολύ μικρό).:X

Μπορεί να είναι Duo μπορεί Durex δεν είμαι σίγουρος.

Help...

Για ένα είμαι σίγουρος: ότι δεν γνωρίζω στα σίγουρα τίποτα και ούτε καν αυτό
Link to comment
Share on other sites

(δεν γνωρίζουμε όμως το γιατί, είδε κάτι για τα γούστα της είτε πολύ μεγάλο είτε πολύ μικρό).:X

Na σου πω εγώ το γιατί: γιατί το προφυλακτικό είναι τόσο σουπερ, που προσγειώθηκε στο επιμαχο σημείο και φορέθηκε από μόνο του, όταν πετάχτηκε στον αέρα απο την κοπέλα.;)

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν χθες άκουσα ένα ιταλικό τραγούδι.Αυτο το τραγούδι βγήκε το 60 γύρω και έκανε πάταγο.Έπεξε και στο Κωνσταντίνου και Ελένης νομίζω στο επεισόδιο με το μεξικάνικο σείριαλ ή σε εκείνο μου την Ιταλική Μαφια.Σας παρακάλω πείτε μου
Link to comment
Share on other sites

Na σου πω εγώ το γιατί: γιατί το προφυλακτικό είναι τόσο σουπερ, που προσγειώθηκε στο επιμαχο σημείο και φορέθηκε από μόνο του, όταν πετάχτηκε στον αέρα απο την κοπέλα.;)

Thanks μάλλον προσέχω περισσότερο το τραγούδι από το clip θα το παρατηρήσω όταν το ξαναπετύχω

Για το τραγούδι μάλλον δεν ξέρεις τίποτα ε;

Για ένα είμαι σίγουρος: ότι δεν γνωρίζω στα σίγουρα τίποτα και ούτε καν αυτό
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι! Σ' ευχαριστώ πολύ :)

Mια βοήθεια ρε παιδιά. Godiva please μπορείς να μου εξηγήσεις που θα βρώ το εν λόγω κομμάτι, γιατί δεν γνωρίζω τι είναι το hub. Eυχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Thanks μάλλον προσέχω περισσότερο το τραγούδι από το clip θα το παρατηρήσω όταν το ξαναπετύχω

Για το τραγούδι μάλλον δεν ξέρεις τίποτα ε;

Δυστυχώς...:O

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχετε προσέξει το τραγούδι από τους τίτλους της σειράς 50-50... Αρκετά χαριτωμένο θα έλεγα: Paul Anka - Adam and Eve

 

;)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το τραγούδι που παίζει στα spots της Vodafone τα τελευταία που διαφημίζει συσκευές (όχι αυτό με τις πεταλούδες ) ποιο είναι ? λα λα λα λααααααα

Eyxaριστώ πολύ

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν χθες άκουσα ένα ιταλικό τραγούδι.Αυτο το τραγούδι βγήκε το 60 γύρω και έκανε πάταγο.Έπεξε και στο Κωνσταντίνου και Ελένης νομίζω στο επεισόδιο με το μεξικάνικο σείριαλ ή σε εκείνο μου την Ιταλική Μαφια.Σας παρακάλω πείτε μου

Πρέπει να ειναι το "A casa d' Irene". Δεν είμαι σίγουρος ότι γραφεται έτσι...:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που θα βρω το Which side are you on της διαφήμησης του Johnny Walker? Φοβερό...

Υπάρχει στο Limewire.

Natalie Merchant - Which side are you on

Ψάξε και μόνο την ερμηνέυτρια

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο Limewire.

Natalie Merchant - Which side are you on

Ψάξε και μόνο την ερμηνέυτρια

Νομίζω ότι στη διαφήμιση παίζει η εκτέλεση του Pete Seeger.

Ας με διορθώσουν αν κάνω λάθος.:)

Link to comment
Share on other sites

man ευχαριστώ.Οποιος ξέρει παραπάνω ας γράψει

Σωστά έγραψε τον τίτλο ο Selespeed και ο καλλιτέχνης είναι ο Nico Fidenco. :)


Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι στη διαφήμιση παίζει η εκτέλεση του Pete Seeger.

Ας με διορθώσουν αν κάνω λάθος.:)

Όχι Garfield, η εκτέλεση που ακούγεται στην διαφήμιση είναι 100% αυτή που ανέφερα! Τυχαίνει να το έψαχνα και εγώ λίγο καιρό πρίν και το βρήκα:D

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Όχι Garfield, η εκτέλεση που ακούγεται στην διαφήμιση είναι 100% αυτή που ανέφερα! Τυχαίνει να το έψαχνα και εγώ λίγο καιρό πρίν και το βρήκα:D

Ok, ευχαριστώ τότε.:)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το τραγούδι που παίζει στα spots της Vodafone τα τελευταία που διαφημίζει συσκευές (όχι αυτό με τις πεταλούδες ) ποιο είναι ? λα λα λα λααααααα

Eyxaριστώ πολύ

Θα ήθελα κι εγώ να μάθω ποιο είναι αυτό το τραγούδι :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...