Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το άκουσα μόλις τώρα, το τραγούδι που έπαιζε στους τίτλους τέλους της σειράς "'Ακρως Οικογενειακόν".

Η μουσική είναι από το "Hit the road Jack" αλλά......τα λόγια είναι σε άλλη γλώσσα!

Any ideas?

 

EINAI NOMIZW PORTOGALIKA. TO SYGKROTHMA EINAI MO'HORIZONS KAI TO TRAGOUDI LEGETAI PENA ESTRADA. EINAI POLY WRAIO.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και το βρήκατε και δεν το ψάξατε στο google... :wacko:

Όλα ή Τίποτα - Μιχάλης Χατζηγιάννης . :D

Άντε και βρήκαμε τον τίτλο... Το τραγούδι που θα το βρούμε...;;;

Link to comment
Share on other sites

παιζει στην διαφημηση ενως beach bar με ονομα kuda hura(κουντα χουρα)..δεν ξερω πως γραφετε..οποιος γνωριζει παρακαλω ας βοηθησει!!

οριστε και η ηχογραφηση!

http://rapidshare.de/files/24309824/PwDictRec_1_.rar.html

An katalaba kala apo to sample prepei na einai to :

Mr Sosa And The Yayo - Cochabamba (Colombian Speed Mix) :confused:

Link to comment
Share on other sites

Το θεϊκό νέο τραγούδι του Μιχάλη Χατζηγιάννη υπάρχει στα γνωστά μέρη (π.χ. DC++) σε rip από τη διαφήμιση και αναμένουμε το κανονικό :love:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδι που ακουγεται στην διαφημιση του κοτσοβολου ξερετε πως λεγεται?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

exei kaneis re paidia se arxeio ixou i se video tin diafimisi tis altec pou leei "irthe to telos, irthe to telos";;;;;

 

Thelo na to valo sto kinito mou.

 

Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee an kapios to exei na mou apantisi.

 

Thanks

 

nai re paidia den to exei kaneis?:( to psaxno kai ego poly kairo tora:happy:

Link to comment
Share on other sites

paidia to tragoudi pou akougetai kata tin diarkeia diafimisis tou periodikou ciao pio ine to kserw ine palio sigoura alla pio??

 

eyxaristw

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Eπειδή φεύγουμε τη Δευτέρα και πολυ θα ήθελα να το παρω μαζί, μηπως ειμαι τυχερή και ξερει κανείς ποιο ακουγεται στο Havana Club? Βρήκα όλα που ακούγονταν μεχρι το 2004, αλλα το τωρινό :( ..

Το ξέρω οτι το ξαναζήτησα, αλλά λέω μήπως το δει και καποιος καινουριος. :)

Link to comment
Share on other sites

Το θεϊκό νέο τραγούδι του Μιχάλη Χατζηγιάννη υπάρχει στα γνωστά μέρη (π.χ. DC++) σε rip από τη διαφήμιση και αναμένουμε το κανονικό :love:

 

Για εμάς που δεν έχουμε όμως το dc++ δεν μπορούμε να το βρούμε πουθενά?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Για εμάς που δεν έχουμε όμως το dc++ δεν μπορούμε να το βρούμε πουθενά?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=5514

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

 

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΔΩ ΜΥΝΗΜΑ

 

 

ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Paides ena tragoudi pou paizetai se mia diafhmish ths Nike an den kanw lathos pou einai h Ethnikh Vrazilias mesa sta apodythria kai kanei paixnidakia me thn mpalla kserei kaneis poio einai?Mou fainetai oti einai vrazilianiko...
STOP EATING JUNK FOOD :X
Link to comment
Share on other sites

παιζει στην διαφημηση ενως beach bar με ονομα kuda hura(κουντα χουρα)..δεν ξερω πως γραφετε..οποιος γνωριζει παρακαλω ας βοηθησει!!

οριστε και η ηχογραφηση!

http://rapidshare.de/files/24309824/PwDictRec_1_.rar.html

Mia deyterh eykairia : Luc Margeaux - Vallee des Larmes :confused:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

 

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΔΩ ΜΥΝΗΜΑ

 

 

ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!

 

I Want It All - Queen

RelaxTime! http://img513.imageshack.us/img513/3026/hi1pd.gif
Link to comment
Share on other sites

Eπειδή φεύγουμε τη Δευτέρα και πολυ θα ήθελα να το παρω μαζί, μηπως ειμαι τυχερή και ξερει κανείς ποιο ακουγεται στο Havana Club? Βρήκα όλα που ακούγονταν μεχρι το 2004, αλλα το τωρινό :( ..

Το ξέρω οτι το ξαναζήτησα, αλλά λέω μήπως το δει και καποιος καινουριος. :)

Κι εγώ το ψάχνω αυτό. Κατέβασα πολύ πράμα αλλα δεν μπόρεσα να βρώ κάτι. Πολύ ωραίο κομμάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε ποιο ειναι το τραγουδι της διαφημισης των Goody's?

Κοίτα τι σου βγάζει ένα "ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ" : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1420022#post1420022 :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας πως λεγεται το τραγουδι που ακουγεται στις διαφημισεις του mad και στο love radio που τραγουδα ο Δαντης ????

Στιχοι :

ραντεβου στα ονειρα σου στο παλμο του ερωτα σου το ταξιδι σινεχιζετε στο love...

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή φεύγουμε τη Δευτέρα και πολυ θα ήθελα να το παρω μαζί, μηπως ειμαι τυχερή και ξερει κανείς ποιο ακουγεται στο Havana Club? Βρήκα όλα που ακούγονταν μεχρι το 2004, αλλα το τωρινό :( ..

Το ξέρω οτι το ξαναζήτησα, αλλά λέω μήπως το δει και καποιος καινουριος. :)

 

 

 

Buena_Vista_Social_Club_-_Candela

apo oti katalava den vazoume links edo...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...