Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paides, kalispera sas kai kali xronia se olous.

Na rwtisw an kserei kaneis pws legete to tragoydaki poy akoygetai stin kainoyrgia seira toy antenna "tis agapis maxairia"?

 

Eyxaristw prokatavolika kai keep walking!!!

Ξέχνα το Χθες...Ζήσε το Σήμερα...Ονειρεύσου το Αύριο!
Link to comment
Share on other sites

Χρινια πολλα Καλη χρονια :) Παιδια υπαρχει πουθενα το τραγουδι απο την διαφημιση του JOHNNIE WALKER[Την τελευταια]αν το εχει καποιος-καποια xagios@yahoo.gr
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ποιος ξερει να μου πει ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στη διαφημηση της ΔΕΛΤΑ για το φρεσκο γαλα?

Εχω κολησει με το κομματι αυτο...

:oops: Spiros
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ποιος ξερει να μου πει ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στη διαφημηση της ΔΕΛΤΑ για το φρεσκο γαλα?

Εχω κολησει με το κομματι αυτο...

«Chip - In My Life» :)


Link to comment
Share on other sites

To τραγουδι που ακουγεται στο trailer της ταινιας Jarhead (2005) ξερει κανεις ποιο ειναι;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

...Ο τίτλος του τραγουδιού είναι άγνωστος ακόμα. Ερμηνεύτρια ναι, είναι η Ανδριάνα Μπάμπαλη (γνωστό τοις πάσοι, πλέον). Το τραγούδι δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα. Θα συμπεριλαμβάνεται στο νέο της Αlbum, που υποτίθεται θα κυκλοφορήσει σύντομα.

 

Με παραξένεψε που δε βγήκε σε Single λόγω των ημερών ("αγαπησιάρικες" μέρες, "αγαπησιάρικη" και η Lacta, κολλάει) αλλά αυτό φαντάζομαι θα γίνει σύντομα. Φυσικά περιμένω πάνω στο CD να βρίσκεται αυτοκόλλητο της Lacta... Χεχε! Τα 'χουμε συνηθίσει πλέον. (Τώρα που το σκέφτομαι,το επόμενο βήμα Marketing θα μπορούσε να είναι το εξής: στην αρχή των τραγουδιών θα ακούγεται "Το Track 2 είναι μια προσφορά της Parlapip International!" και μετά θα ξεκινάει το τραγούδι... Χεχεχε! Έλεος!)

 

Edit: Χμ.. Είχα παραθέσει τους στίχους που ακουγόταν στη διαφήμιση. Τελικά δεν τους είχα προλάβει όλους. Τέσπα. Όταν την ξαναπετύχω θα κάνω ηχογράφιση.

 

 

Αφιερωμένο κάπου αυτό το τραγούδι. Ξέρει το εν λόγω άτομο. Αφιερώστε κι εσείς...

 

 

Αυτά...

τελικα αυτο το τραγουδι βγηκε ή ακομα??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν θυμάμαι αν έχει ειπωθεί, αλλά το τραγούδι της διαφήμισης της ΔΕΛΤΑ (Chip - In My Life) βρέθηκε. Υπάρχει στο DC++ για όποιον ενδιαφέρεται :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν θυμάμαι αν έχει ειπωθεί, αλλά το τραγούδι της διαφήμισης της ΔΕΛΤΑ (Chip - In My Life) βρέθηκε. Υπάρχει στο DC++ για όποιον ενδιαφέρεται :)

Πριν από 3 μέρες το είχα ανεβάσει εδώ και ξέχασα να το postάρω... :worry: :)


Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια πρόσφατη διαφήμηση βγήκε με ένα αμάξι που σπάει κάτι τζάμια στο δρόμο.Μοιάζει με τον Marylin Manson αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

Για δώστε κανα τίτλο

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια πρόσφατη διαφήμηση βγήκε με ένα αμάξι που σπάει κάτι τζάμια στο δρόμο.Μοιάζει με τον Marylin Manson αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

Για δώστε κανα τίτλο

Marilyn Manson - Sweet Dreams

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Exw ksanarwthsei alla den me boh8hse kaneis,gi'auton ksanakanw thn erwthsh mhpws kai bre8ei kaneis.....kserei kaneis to tragoudi pou paizei sthn teleutaia diafhmish ths CANON???????H' toulaxiston apo poio tragoudi exei ginei remix......exw spasei to kefali mou kai den mou erxetai!An mporei kapoios....helpppp!!!!thanx
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

Πριν από 3 μέρες το είχα ανεβάσει εδώ και ξέχασα να το postάρω... :worry: :)

Πριν άνοιξω το thread είχα το προαίσθημα οτι κάποιος θα έχει ποστάρει πως βρήκε το κομμάτι. :X

Εύγε :D

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος σας παρακαλώ να μου στείλει το: Άγγελος του Τσάρλι από τη σειρά στο παρά πέντε;

Το mail μου είναι revel@email.com

Ας μου κάνει κάποιος τη χάρη please...

 

EDIT: Εντάξει εγώ το βρήκα τελικά. Δεν χρειάζεται να μου το στείλετε. Thanx anyway!

Link to comment
Share on other sites

Exw ksanarwthsei alla den me boh8hse kaneis,gi'auton ksanakanw thn erwthsh mhpws kai bre8ei kaneis.....kserei kaneis to tragoudi pou paizei sthn teleutaia diafhmish ths CANON???????H' toulaxiston apo poio tragoudi exei ginei remix......exw spasei to kefali mou kai den mou erxetai!An mporei kapoios....helpppp!!!!thanx

Φιλε μου μια διαφημιση της canon που ειδα ειχε σε jazz διασκευη (δεν ξερω απο ποιον) την λιμνη των κυκνων του Τσαικοφσκι :O

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Μια απαραίτητη διευκρίνηση:

 

Σημειώνεται ότι το συγκεκριμένο θέμα δημιουργήθηκε, ώστε να σας βοηθήσει να εντοπίσετε τραγούδια, που ακούσατε σε κάποια ταινία, διαφήμιση, τηλεοπτική εκπομπή κ.ο.κ. και αναζητάτε τον τίτλο ή τους συντελεστές τους.

 

Ωστόσο, σε καμία περίπτωση δε δημιουργήθηκε για να αποτελέσει μέσο ανταλλαγής με χρήση e-mail, προσωπικών μηνυμάτων ή/και άλλων μεθόδων. Μηνύματα τα οποία περιέχουν requests για τραγούδια (π.χ. «στείλτε μου αυτό με PM»), links για download (π.χ. «κατεβάστε το αυτό από εκεί») και όχι προτάσεις ή αναζητήσεις, θα διαγράφονται άμεσα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος γνωρίζει το κομμάτι που παίζει στη διαφήμιση για τα γεμιστά μπισκότα παπαδοπούλου???http://smilies.sofrayt.com/%5E/aiw/blush2.gif

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...