Jump to content

HONOR Μέχρι 250 ΕΥΡΩ


Jiji123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεταξύ των δυο θα έπαιρνα... το honor 8 :lol:

 

Πέραν της πλάκας, όπως είπα η μόνη διαφορά που βλέπω είναι στη μπροστινή κάμερα οπότε θα επέλεγα καθαρά βάσει εμφάνισης.

 

Μπαίνω στον πειρασμό να του προτείνω και ενα τρίτο μοντέλο,αλλης εταιρείας :D

Link to comment
Share on other sites

giannis για ποιο λες, προτιμω να ειναι με την νεα αναλογια, θεμη πιστεύεις οτι αυτο που λες ειναι καλυτερη επιλογή και γιατί

 

Συνολικα ειναι μια δυνατη περιπτωση με αναλογια οθονης 18/9 γρηγορο, (το ειδα απο κοντα) πολυ καλη καμερα με πολλες manual ρυθμισεις, καλη μνημη,aποθ. χωρο 64 gb!! ομορφη συσκευη και πολυ κοντα στην τιμη που εχεις ορισει..και πεφτει συνεχεια!!τωρα αυτο που λες για βαρυ gaming.......:rolleyes:

Το σιγουρο ειναι πως δεν γινεται να τα εχουμε ολα,καπου κερδιζεις καπου χανεις οτι και να παρεις για την κατηγορια που συζηταμε..Πανε δες το απο κοντα!! ειδα και το p.smart αλλα χανει πολυ σε καμερα απ οτι διαβασα..

κι εγω τωρα αλλαξα συσκευη, ημουν μεταξυ αυτου και j7 samsung, τελικα με κερδισε το j7..

Link to comment
Share on other sites

Λες να πάω στο j7 φίλε εσένα ποια είναι η άποψη σου;

 

φοβερή οθόνη και δυνατή μπαταρία.. αλλά χωρίς ois στην κάμερα με οτι αυτό συνεπάγεται για τις χαμηλού φωτισμού φωτογραφίες

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Λες να πάω στο j7 φίλε εσένα ποια είναι η άποψη σου;

 

Επειδή σε βλεπω πολυ μπερδεμένο,πηγαινε σε ενα κατάστημα πιάσε ενα Huawei δες το ui του (το μενου δηλαδη) δες και κανα Samsung,ετσι θα εχεις μια καλύτερη εικόνα!!

Link to comment
Share on other sites

όσο το ψάχνω είναι ακόμα πιο μπέρδεμα παιδιά, θέλω να κάνω μια καλή επιλογή. υπαρχουν άλλες προτάσεις άραγε με τα κριτήρια μου μεχρι 250 ευρώ
Link to comment
Share on other sites

Απο Huawei θα πήγαινα στο P smart, επειδή έχει και NFC και ραδιόφωνο, είναι σχετικά φρέσκο , δεν υστερεί σημαντικά σε κάτι έναντι του p10 lite ή του 7x ενω κοστίζει ελαφρώς λιγότερο.

 

Το j7 έχει AMOLED οθόνη που το θεωρώ μεγαλο συν και έχει και εξαιρετική αυτονομία. Υστερεί σε επεξεργαστή και εσωτερικό χώρο αποθήκευσης, αλλά είναι και αρκετά πιο οικονομική πρόταση.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω βγάλει πολύ καλές φωτογραφίες σε εσωτερικό χώρο ( low light) κι η έλλειψη stabilizer δεν επηρεάζει καθόλου την απόδοση της κάμερας και ειλικρινά νομίζω πως υπερβάλλουμε μ αυτό το πράγμα...Σε φως ημέρας απλά απίστευτες φωτογραφίες και σελφι εννοείται.. Στα 200 ευρώ που χει ΤΏΡΑ για μένα το j7 είναι vfm

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελικά καταλήγω στο honor 9 lite παιδιά, είδα καμπόσα συγκριτικά σήμερα και νομίζω επειδή είναι και ελαφρώς πιο φτηνό είναι η μέγιστη επιλογή.

 

με κερδισε το στυλ του που ειναι μοντέρνο και η φουλ οθονη χωρίς μπέζελ, τώρα ψάχνω να δω πως θα βελτιωθεί η κάμερα με αυτο της google που λένε, ξέρει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...