Jump to content

Περίεργα ρεκόρ που έχετε κάνει


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οικογενειακές η μεσαίες; :p

Μεσαιες, απο 6 κομματια η καθε μια. Εκανα να φαω 2 μερες μετα!

Τι να κανουμε ομως, η προσφορα ειναι πολυ προκλητικη!

Ακους εκει All You Can Eat!! Θρασυτατοι!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μεσαιες, απο 6 κομματια η καθε μια. Εκανα να φαω 2 μερες μετα!

Τι να κανουμε ομως, η προσφορα ειναι πολυ προκλητικη!

Ακους εκει All You Can Eat!! Θρασυτατοι!

ouaou!!!!!!! auto einai rekor !! ego dn mporo oute mia pitsa na fao !!:)

Link to comment
Share on other sites

Με έχουν τσιμπήσει 8 μέλισσες στον δεξί μου αστράγαλο

και 4 στον αριστερό σε μια βραδυά...

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

είχα να φάω 3 μέρες! τίποτα όμως. μόνο με καφέδες ήμουν. απο στεναχώρια βέβαια! μετά μου πέρασε....

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

αχ ελινα μου πατσισαμε...κι εγω 3 μερες εχω ρεκορ αφαγιας :p

το νεο μου ρεκορ(των ημερων ειναι 2 σοκολατενια μεγαααααααααλατα αυγα)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αχ ελινα μου πατσισαμε...κι εγω 3 μερες εχω ρεκορ αφαγιας :p

το νεο μου ρεκορ(των ημερων ειναι 2 σοκολατενια μεγαααααααααλατα αυγα)

ε, ναι!! Την τέταρτη μέρα γύρισα σπίτι μετά τη δουλειά και έψαχνα απεγνωσμένα όλο το ψυγείο. Ενιωθα εκείνη την ώρα οτι θα μπορούσα να φάω σαν τον Οβελίξ!!! :rolleyes: αλλά μην νομίζεις. . .δεν έφαγα πολύ τελικά! είχε κλείσει το στομάχι μου!!:X

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Με έχουν τσιμπήσει 8 μέλισσες στον δεξί μου αστράγαλο

και 4 στον αριστερό σε μια βραδυά...

 

Εμένα μου επιτέθηκε ολόκληρο σμήνος! Σοβαρά τώρα, γύριζα από μπανάκι στην παραλία και καθώς περνούσα δίπλα από ένα φοίνικα, ακούμπησα ενα φύλο και ξαφνικά πετάχτηκαν δεκάδες μέλισσες και με τσιμπούσαν παντού!! Πιστεύω οτι ήταν πάνω απο 30 τσιμπήματα στην πλάτη, στα χέρια και στο πρόσωπο. Ευτυχώς που έβαλα γρήγορα αμμωνία και ευτυχώς που δεν είμαι αλλεργικός στις μέλισσες...!

Link to comment
Share on other sites

kati parakseno.

 

perysi to kalokairi kai enw kolympousa emfanistike mia sfigga panw apo to kefali mou.

 

prospathouse na prosgeiwthei sto kefali mou.

 

arxisa na kounaw ta xeria na pitsilaw nera, tipota, epemene na erthei panw mou.

opote kanw ena kalo makrovouti, na apomakrynthw,

proxwraw kamposa metra kai vgainw stin epifaneia kai

tin antiktizw ksana mprosta mou!!!

 

ksekinaei pali epithesi, arxizw nera egw na pitsilaw, na kounaw ta xeria kai telika i rimada, den kserw pws, mou katafere tsimpima,

stin masxali!!!!!!

den kserw pws to ekane alla sigoura ponouse poly.... :(

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον επρεπε να την αφησεις να κατσει γαι λιγο στο κεφαλι σου.

Μπορει να ηταν κουρασμενη η καημενη η σφηκα, και εσυ την κουρασες περισσοτερο παλευοντας μαζι της!!!

Link to comment
Share on other sites

είχα να φάω 3 μέρες! τίποτα όμως. μόνο με καφέδες ήμουν. απο στεναχώρια βέβαια! μετά μου πέρασε....

Αυτο για μενα δεν ειναι ρεκορ. Όποτε κανω διαιτα, κανω να φαω 3 μερες και απο την 4η και μετα τρωω ενα κεσεδακι γιαουρτι.

Χανω γυρω στα 4κιλα την βδομαδα αλλα θελει πολυ γερα νευρα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Etrexa se agona anomalou dromou 4 km me ena karfi sto papoutsi pou arxise na me skizi siga siga !!

 

Otan teliosa k vgika 3os eida to pelma mou xalia!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο για μενα δεν ειναι ρεκορ. Όποτε κανω διαιτα, κανω να φαω 3 μερες και απο την 4η και μετα τρωω ενα κεσεδακι γιαουρτι.

Χανω γυρω στα 4κιλα την βδομαδα αλλα θελει πολυ γερα νευρα

ααααααααα μπράβο σου!! σου εύχομαι καλό ψοφο!!! πρόσεχε βρε! δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις. άκου με κι εμένα...έχω κάνει μ@λ@κίες....πάντως αν συμβουλευτείς διαιτολόγο και θα χάσεις κιλά και θα τα χάσεις και πιο καλά απ' ότι έτσι!!!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

ααααααααα μπράβο σου!! σου εύχομαι καλό ψοφο!!! πρόσεχε βρε! δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις. άκου με κι εμένα...έχω κάνει μ@λ@κίες....πάντως αν συμβουλευτείς διαιτολόγο και θα χάσεις κιλά και θα τα χάσεις και πιο καλά απ' ότι έτσι!!!

Το ξερω οτι δεν ειναι σωστο. Δεν ειναι το μονο ακραιο που κανω στην ζωη μου, το εχω συνηθησει

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι δεν ειναι σωστο. Δεν ειναι το μονο ακραιο που κανω στην ζωη μου, το εχω συνηθησει

τέλοσπάντων, να προσέχεις πάντως γιατί κι εγώ έκανα τέτοια και δέν με πείραζαν παλιά μέχρι που πρίν λίγους μήνες άρχισαν οι λιποθυμίες λόγω πεσμένου σιδήρου...

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Αυτο για μενα δεν ειναι ρεκορ. Όποτε κανω διαιτα, κανω να φαω 3 μερες και απο την 4η και μετα τρωω ενα κεσεδακι γιαουρτι.

Χανω γυρω στα 4κιλα την βδομαδα αλλα θελει πολυ γερα νευρα

O τελειος τροπος για να αυτοκτονησεις...:!:

Δε μπορω να διαβαζω τετοια πραγματα... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο για μενα δεν ειναι ρεκορ. Όποτε κανω διαιτα, κανω να φαω 3 μερες και απο την 4η και μετα τρωω ενα κεσεδακι γιαουρτι.

Χανω γυρω στα 4κιλα την βδομαδα αλλα θελει πολυ γερα νευρα

 

xm......ligo ypervolikos tropos gia diaita....

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτο για μενα δεν ειναι ρεκορ. Όποτε κανω διαιτα, κανω να φαω 3 μερες και απο την 4η και μετα τρωω ενα κεσεδακι γιαουρτι.

Χανω γυρω στα 4κιλα την βδομαδα αλλα θελει πολυ γερα νευρα

Μαλλον δεν πρεπει να εργαζεσαι η καλυτερα δεν πρεπει να κουνιεσαι καθολου για να το καταφερνεις αυτο............:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] ........Ο Χρόνος είναι Χρήμα ! ! ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Τα καλυτερα λογια ακουω σημερα :D

 

2-3 φορες εχω κανει αυτη την "υπεροχη" διαιτα πως κανετετε ετσι. Κι αυτο ξερετε πως το αρχισα?

 

Στα 14 μου εκανα εγχειρηση σκοληκοειδητη(το σκοτωσα) και εκατσα 7 μερες στο νοσοκομειο χωρις να φαω τιποτα(με ωρο φυσικα) και εχασα 10 κιλα.

Σε καποια φαση λεω "κατσε, αφου τα εχασα στο νοσοκομειο γιατι να μην μπορω να τα χασω και μονος μου?" ε και το εκανα.

 

Την δευτερη μερα ειχα καποιες ζαλαδες αλλα τις ξεπερασα(πεισματωσα). Ασχολιωμουν και με καποιες δουλιτσες οπότε ξεχνιωμουν κιολας.

Την τριτη μερα δεν ειχα ορεξη για φαι και απο την τεταρτη και μετα τσιμπουσα απο ενα γιαουρτακι.

 

Ολα αυτα για δυο βδομαδες και οχι παραπανω.

 

Παντως ειναι πολυ δυσκολο και παρα πολυ επικυνδινο. ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

4μήνες να κάνω να σηκωθώ απο το κρεβάτι!

(όχι οτι το ήθελα απλά είχα σπασμένο χέρι και γόνατο....:O )

Link to comment
Share on other sites

4μήνες να κάνω να σηκωθώ απο το κρεβάτι!

(όχι οτι το ήθελα απλά είχα σπασμένο χέρι και γόνατο....:O )

Με το σχολειο εκεινο το διαστημα τι ειχε γινει; :confused:

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Με το σχολειο εκεινο το διαστημα τι ειχε γινει; :confused:

2ο-3ο τρίμηνο δεν ήμουνα σχολείο για να πάρω βαθμούς.. εξετάσεις έδωσα με καροτσάκι.. κανονικά έπρεπε να είχα χάσει την χρονιά στην κατάσταση που ήμουνα αλλα με βοήθησαν οι καθηγητές και δεν άφησα καν μάθημα για σεπτέμβριο..(3η γυμνασίου..)

 

ηθικό δίδαγμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6680/1.0 (2.04.14) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Lpn, na poume k ta dika mas, an k siga t spoudaia...

 

*t kalokairi s lanparty st chicago 60++ paidia, 34 wres synexomeno gaming.. Kratiomastan m diafora pota k tonotika. . .

 

*auto t pasxa stn krhth, ap ts 9 t prwi rakh 38% vol. m mezedakia mexri ts 3 t brady.. T apotelesma? Epesa katala8os stn pisina t 3enodoxeiou :p lol

 

*tn prwtoxronia me 1 parea oloi 32++ xronwn, monos m sxedon 4 boukalia baileys.. Apotelesma: egw dn ktlv tpt, evlepa ts megalous s katastash . . . , k evgala 170Ξ²ΒΒ¬ ap tn 31 :D

 

*st panhgyri t sxoleiou m, epeita ap tournoua 3x3 p vghkame 1oi, s diagwnismo tourtofagias, 2 tourtes arketa megales.. Fysika dn ka8hsan k g poly mesa m :p

 

 

 

e, oti allo m r8ei, edw eimaste! :)

 

Edit: k kati allo p 8ymh8hka.. S 4 meres k kati meres otan eixa cosmote 78β¬ karta! :(

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει τον Δράκουλα των εξαρχείων 15 φορές ως τώρα κ συνεχίζω.

 

pios einai aftos?:worry:

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...