Jump to content

Περίεργα ρεκόρ που έχετε κάνει


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω να υπάρχει ανάλογο thread. Για να δούμε τι κουλό θα δούμε εδώ μέσα... :p

Κάποιος μπορέι να πει, ότι ήταν ξύπνιος για 6 μέρες, κάποιος άλλος ότι έφαγε 15 σάντουιτς, κλπ.

Για να δούμε, για να δούμε...

Μήν αρχίσετε να γράφετε για Guiness γιατί θα πάει μακρυά η βαλίτσα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εκατσα μπροστα απο το pc παιζοντας με τον χαδερφο μου σε LAN πριν 1,5 χρονω για 25 ωρες (ενταξει εφαγα εκανα την αναγκη μου και τετια αλλα δεν εκανα διαλιμα περα απο τα αναγκεα) Και πιστεψτε με δεν ελπιζω να το ξανακανω. Τα ματιαμου ητανε κοκκινα για δυο βδομαδες μετα απο αυτο και ο υπνος επεσε με το τσουβαλι (για να μην πω με ολα τα τσουβαλια που χωραει μια νταλικα)

Τωρα δεν ξερω τι αλλο ρεκορ εχω κανει επειδη δεν καθομαι να κανω πραγματα και να χρονομετραω ή τπτ τετιο. Αλλα αμα θυμιθω τπτ εδω ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες συνεχές διάβασμα (με ένα 2ωρο διάλειμμα για ύπνο και φαί) :w00t:

Το μάθημα δεν το πέρασα τελικά... :mad:

Link to comment
Share on other sites

εγω θα πω το δικο μου ρεκορ,αν και δεν ηταν και τοσο ρεκορ,λοιπον περυσι τα χριστουγεννα 5 μερες σερι αυπνος μονο λιγο εκλεινα τα ματια μου τα μεσημερια στην καρεκλα αλλα και παλι δεν μπορουσα να κοιμηθω,οσο για το βραδυ και τις 5 μερες εξω ηταν πραγματικα τα χριστουγεννα των οργιων τωρα για τι οργια μιλαω αφηστε το καλυτερα,τελεια ηταν παντως,μονο ενα βραδυ που με το ζορι κρατουσα τα ματια μου ανοιχτα στο τιμονι και λιγο ελειψε να παθω το μοιραιο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα πω το δικο μου ρεκορ,αν και δεν ηταν και τοσο ρεκορ,λοιπον περυσι τα χριστουγεννα 5 μερες σερι αυπνος μονο λιγο εκλεινα τα ματια μου τα μεσημερια στην καρεκλα αλλα και παλι δεν μπορουσα να κοιμηθω,οσο για το βραδυ και τις 5 μερες εξω ηταν πραγματικα τα χριστουγεννα των οργιων τωρα για τι οργια μιλαω αφηστε το καλυτερα,τελεια ηταν παντως,μονο ενα βραδυ που με το ζορι κρατουσα τα ματια μου ανοιχτα στο τιμονι και λιγο ελειψε να παθω το μοιραιο

5 μέρες το κάνατε; :blink:

Και νόμιζα ότι είχα κανένα σοβαρό ρεκόρ...

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas

Σε ηλικία 17 ετών μετά από τρία 24ωρα χωρίς ούτε λεπτό ύπνου (σε κατασκήνωση ήμουν Ομαδάρχης) 36 ώρες ύπνου σερί με ένα ξύπνημα μόνο για νερό και τουαλέτα.. Όταν σηκώθηκα μετά τις 36 ώρες δεν ήξερα ούτε που βρισκόμουν ούτε θυμόμουν το όνομα μου.. :blink: :wacko: :confused: :worry:

ήταν σαν να είχα πεθάνει.. :X

Link to comment
Share on other sites

Σε ηλικία 17 ετών μετά από τρία 24ωρα χωρίς ούτε λεπτό ύπνου (σε κατασκήνωση ήμουν Ομαδάρχης) 36 ώρες ύπνου σερί με ένα ξύπνημα μόνο για νερό και τουαλέτα.. Όταν σηκώθηκα μετά τις 46 ώρες δεν ήξερα ούτε που βρισκόμουν ούτε θυμόμουν το όνομα μου.. :blink: :wacko: :confused: :worry:

ήταν σαν να είχα πεθάνει.. :X

36 ή 46 ώρες ύπνου;

Link to comment
Share on other sites

tora mprosta se ayta pou lete pos kanate ego ti na po?pos to rekor mou einai 6 pastes h mia meta thn allh?

 

 

 

ps.oxi den eimai xontrh..glukatzou eimai :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Κυριακή βράδυ δεν κλείνω μάτι για την περίπτωση που δεν ξυπνήσω την Δευτέρα τα χαράματα. Πέρνω τον καυρβουνιάρη, φτάνω Θεσσαλονική στις 3.00, φτάνω 3.45 Χαριλάου λόγω κίνησης, 4.00 ξεκινάμε για Μολδαβία, όπου φτάνουμε το άλλο βράδυ. Σύνολο 35-36 ώρες ταξίδι. Κάνουμε την τσάρκα μας, εγώ κοιμάμαι κάνα 3ωρο, κάνουμε την βόλτα μας το πρωί, πάμε στο ματς, πέρνουμε φαγώσιμα για την επιστροφή, πάλι 35-36 ώρες ταξίδι. Φτάνω Αθήνα 7.30 το Πρωί της Παρασκευής, πάω σπίτι, κάνω ένα μπανάκι, και 9.00 κατευθείαν μάθημα ως τις 6.00...Καπάκι σύνδεσμο για τα καθ' έκαστα...LOL
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες συνεχές διάβασμα (με ένα 2ωρο διάλειμμα για ύπνο και φαί) :w00t:

Τι,ρεκορ ειναι αυτο?Εγω το ονομαζω "καθημερινοτητα"... :( :cry: 15 ωρες "καθαρες" το δικο μου... :D
Link to comment
Share on other sites

15 σουβλάκια στη λαδόκολα σε πανηγύρι :P

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες συνεχόμενα μιλούσα στο τηλέφωνο (με μονο ενα 20λεπτο διαλειμμα που φυσικά δεν το βάζω μέσα στις 12 ώρες) με τον τότε καλύτερο μου φίλο και νυν αγόρι μου :)
Link to comment
Share on other sites

e kala..gia to thlefono h basilisa tou ote eimai ego :P 13 ores seri to rekor moy...afou to FREAK-THLEFONO sto irc exei ginei 2o nick mou :p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

e kala..gia to thlefono h basilisa tou ote eimai ego :P 13 ores seri to rekor moy...afou to FREAK-THLEFONO sto irc exei ginei 2o nick mou :p

Σοβαρα μιλας??? Και νόμιζα οτι δεν μας έχει ξεπερασει κανεις!!!

Link to comment
Share on other sites

epishs exo rekor sto argo faghto..club santouits sta goodys.....55 lepta :) (xoris thn proetoimasia e?)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

1) 6 μερες χωρις υπνο (συνεπειες: επι 2 μηνες δεν αντεχα πανω απο 2 ωρες συνεχομενα ξυπνιος, συνολικα κοιμομουν 8-9 ωρες τη μερα αλλα με διαλειμματα.)

 

2) 12 καφεδες σε 8 ωρες (frappe οχι γαλλικοι κ αλλα coffee wannabes)

 

παντως οι 12 καφεδες δεν με επηρεασαν οσον αφορα τον υπνο, γιατι η καφεινη δε με επηρεαζει καθολου βραχυπροθεσμα. (μακροπροθεσμα ομως νομιζω οτι της οφειλω το οτι εχω υπερελαστικο ωραριο στον υπνο):p

 

3) 1 μπουκαλα absolut, μιση ursus k 1/3 cuervo. ουτε καν ξερασα, δε ξερω πως εγινε αυτο. κανονικα στα 5-6 ποτηρια absolut (μιση μπουκαλα) ακροβατω αναμεσα στον εμετο κ την απλη απωλεια αξιοπρεπειας...:O

Link to comment
Share on other sites

7 μέρες σχεδόν άυπνος(τελευταία βδομάδα στη πορτογαλία euro 2004).κοιμόμουν όπου έβρισκα έστω και για 5-10 λεπτά.ήθελα μόνο να κλείσω τα μάτια μου και να ξαπλώσω τη τρίτη μέρα.κάναμε μ@λ@κία και πήγαμε εντελώς χύμα.
Link to comment
Share on other sites

Πέρσι 4 μέρες ξύπνιος σε εκδρομή στην Ιταλία με το σχολείο. Φέτος 5 μέρες ξύπνιος στην 5ημερη και φυσικά μετά από κάθε εκδρομή μόλις 8 ώρες ύπνος για ξεκούραση. Επίσης τα 2 τελευταία χρόνια κοιμάμαι 5μιση ώρες τη μέρα.

Ακόμα 4 κιλά παϊδάκια 3 μερίδες πατάτες 1 σαλάτα και κάμποσα τυροπιτάκια σε 1 ώρα. Τέλος στην 5ημερη μισό μπουκάλι ursus μισό μπουκάλι dewars και κάτι ψιλά ακόμα χωρίς να ζαλιστώ καν.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι 4 μέρες ξύπνιος σε εκδρομή στην Ιταλία με το σχολείο. Φέτος 5 μέρες ξύπνιος στην 5ημερη και φυσικά μετά από κάθε εκδρομή μόλις 8 ώρες ύπνος για ξεκούραση. Επίσης τα 2 τελευταία χρόνια κοιμάμαι 5μιση ώρες τη μέρα.

Ακόμα 4 κιλά παϊδάκια 3 μερίδες πατάτες 1 σαλάτα και κάμποσα τυροπιτάκια σε 1 ώρα. Τέλος στην 5ημερη μισό μπουκάλι ursus μισό μπουκάλι dewars και κάτι ψιλά ακόμα χωρίς να ζαλιστώ καν.

να σε ρωτησω κατι??ποσα κιλα εισαι? :p τι μου λες βρε φιλε μου εγω θα ειχα σκασει,αλλα απο πιοτο τα πηγαινα καλα αδειαζα το μπουκαλι το ουισκυ μονος μου,το ειχα συνηθησει γι αυτο και πηρα κιλα ευτυχως τωρα και 6 μηνες ουτε που βαζω πιοτο στο στομα μου. :cool:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν είμαι 106 με μία καθοδική πορεία από το Πάσχα με στόχο τα 90. Βέβαια λόγω σωματικής διάπλασης ελάχιστοι καταλαβαίνουν πόσα κιλά είμαι και κανείς δε με πιστεύει όταν τους λέω τα κιλά μου αφού με κάνουν για 10 λιγότερο.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

15 σουβλάκια στη λαδόκολα σε πανηγύρι :P

Εννοείς σουβλάκι σε πίτα ή καλαμάκι? :p

Στο τηλ έχω ρεκόρ περίπου 7ώρες.

Έχω ρεκόρ φιλιού όμως:6 ώρες :O και χορού κανά 4ωρο :D

Δε θυμάμαι κάτι άλλο τώρα...

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω ρεκόρ φιλιού όμως:6 ώρες :O και χορού κανά 4ωρο :D

Φιλιού 6 ώρες; :confused: Συνεχόμενα εννοείς; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...