Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι είναι από το θέμα που έχεις.

Δοκίμασε με το μαμά.

Έχω δοκιμάσει δεν άλλαξε κάτι. Να υποθέσω ότι μόνο σε μένα συμβαίνει; Γιατί έχω κάνει επαναφορά και δεν δικαιολογείται.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει δεν άλλαξε κάτι. Να υποθέσω ότι μόνο σε μένα συμβαίνει; Γιατί έχω κάνει επαναφορά και δεν δικαιολογείται.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και σε εμένα το κάνει

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ την τελευταία έκδοση και μου φαίνεται αρκετά καλή.

Απλά δύο παρατηρήσεις

1) Αν έχεις συνδεδεμένο κάποιο ακουστικό bluetooth και το κλείσεις, σβήνει και το σηματάκι του από πάνω στα δεξιά, που σε θύμιζε ότι τρέχει ακόμα στο background και τσάμπα τρώει μπαταρία και πρέπει να το κάνεις εσύ από το menu.

2) Δεν μπορώ να βρώ που είναι η επιλογή στο GPS για να διαλέξεις πως θα λειτουργεί Μεγάλη ακρίβεια, Εξοικονόμηση μπαταρίας ή Μόνο τηλέφωνο, όπως είχε δηλαδή στην προηγούμενη έκδοση του OS.

Απι μονο του ειναι μεγαλη ακριβεια.Εαν θες μονο Gps βαζεις στο off την ακριβεια τοποθεσιας google.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Συγγνώμη που επανέρχομαι, αλλά σας θυμίζει κάτι αυτή η πινέζα κάτω-κάτω; πως μπήκε; και κυρίως πως βγαίνει;

 

Σας ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και νέα παράθεση, αν μπορεί να βοηθήσει κάνεις τι είναι αυτό το σύμβολο κάτω κάτω με την πινέζα

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

τελικα εχουν κανει καλη δουλεια στην pie...….φιλος βλεπει άλλο κινητο πλεον με την 9......μαλλον με βλεπω σαμμυ μετα από απουσια χρονων…..αυτή η οθοναρα ελλειψε...
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!!!

Ερώτηση : στο κινητό φίλου (πάντα 9+), μετά το τέλος μιας κλήσης του βγάζει το "επιστροφή κλήσης" με αποτέλεσμα κατά λάθος άγγιγμα να ξανακαλει τον αριθμό που ήδη μιλούσε. Σαν επανακληση ένα πράμα αλλά δεν βρίσκω πουθενά κάτι τέτοιο..

Μπορεί κανείς να βοηθήσει?

Ευχαριστώ πολύ

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και νέα παράθεση, αν μπορεί να βοηθήσει κάνεις τι είναι αυτό το σύμβολο κάτω κάτω με την πινέζα

 

Μήπως έχεις βάλει κάποια υπενθύμιση σου χτύπησε και δεν πάτησες ότι την είδες για να φύγει κ έμεινε εκεί για να στο θυμίζει;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις βάλει κάποια υπενθύμιση σου χτύπησε και δεν πάτησες ότι την είδες για να φύγει κ έμεινε εκεί για να στο θυμίζει;
Όχι δυστυχώς δεν είναι κάτι τέτοιο, ούτε και το true caller. Και καμία άλλη εφαρμογή δεν έχει άδειες για κλήσεις.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!!!

Ερώτηση : στο κινητό φίλου (πάντα 9+), μετά το τέλος μιας κλήσης του βγάζει το "επιστροφή κλήσης" με αποτέλεσμα κατά λάθος άγγιγμα να ξανακαλει τον αριθμό που ήδη μιλούσε. Σαν επανακληση ένα πράμα αλλά δεν βρίσκω πουθενά κάτι τέτοιο..

Μπορεί κανείς να βοηθήσει?

Ευχαριστώ πολύ

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

ουτε εγω μπορεσα να βρω λυση ,και ειναι οντως σπαστικο .το μονο που δουλευει και τερματιζει αμεσως την κληση ειναι το drupe. κανεις αλλος που να βρηκε λυση ??

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση είναι διαθέσιμη ota και για τα cosmote

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση είναι διαθέσιμη ota και για τα cosmote

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι όντως φίλε μπήκα και μου την έβγαλε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως φίλε μπήκα και μου την έβγαλε.

 

Και γω πάτησα λήψη ενημερώσεων κ εκεί που περίμενα να μου βγάλει τρεις κ παρ τα... Μου την πέταξε έξω την 9αρα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Μιαμ μιαμ πείνα για λαχανοπιτουλα μπουγατσουλα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι σχετικο ασχετο στην 9 το night mode της καμερας…..είναι χαρακτηριστο feature σε ολες τις συσκευες με 9 ??
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι σχετικο ασχετο στην 9 το night mode της καμερας…..είναι χαρακτηριστο feature σε ολες τις συσκευες με 9 ??

 

Αποσο ξέρω μέχρι στιγμής τα samsung δεν έχουν night mode στην κάμερα.. Το s10 θα έχει..

 

Πέρασα την 9αρα από πάνω δίχως factory reset Και με nova launcher λαγκαρει ενώ πριν δούλευαν όλα βούτυρο... Επίσης βάζω θέμα να είναι μαύρο κ στις κλήσεις κτλ κ συνεχίζει να είναι άσπρο... Δεν ξέρω γιατί κάθε φορά την περιμένω με ανυπομονησία αφού μετά κάτι θα βρω ναμε ξενερώσει.. Σαν αλλαγές καλοδεχουμενες που σηκώνω τη συσκευή κ ψάχνει να βρει τα μούτρα μ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάει σφαίρα. Χωρίς nova όμως. Πιθανόν να λυθεί τ ο θέμα σου σε επόμενο update του nova

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αποσο ξέρω μέχρι στιγμής τα samsung δεν έχουν night mode στην κάμερα.. Το s10 θα έχει..

 

Πέρασα την 9αρα από πάνω δίχως factory reset Και με nova launcher λαγκαρει ενώ πριν δούλευαν όλα βούτυρο... Επίσης βάζω θέμα να είναι μαύρο κ στις κλήσεις κτλ κ συνεχίζει να είναι άσπρο... Δεν ξέρω γιατί κάθε φορά την περιμένω με ανυπομονησία αφού μετά κάτι θα βρω ναμε ξενερώσει.. Σαν αλλαγές καλοδεχουμενες που σηκώνω τη συσκευή κ ψάχνει να βρει τα μούτρα μ

 

Βγαλε το μαύρο θέμα που έχεις, βαλε το μαμισιο και μετά βάλε night mode.

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε το μαύρο θέμα που έχεις, βαλε το μαμισιο και μετά βάλε night mode.

 

Ναι το έκανα αυτό απλά δεν είναι σαν το material black που είχα πριν..

Στο μανισιο δεν βλέπω να λαγκαρει για να δούμε θα βγάλει καλό update η νόβα δεν θα κάνω επαναφορά.. Με. Διπλό πάτημα στην οθόνη έκλεινε με το νόβα δεν βάλανε κάτι τέτοιο στην pie?

 

Καμία μεγάλη διαφορά δεν ακούω σε ήχο στο viber κάνω κάτι λάθος;

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έκανα αυτό απλά δεν είναι σαν το material black που είχα πριν..

 

Στο μανισιο δεν βλέπω να λαγκαρει για να δούμε θα βγάλει καλό update η νόβα δεν θα κάνω επαναφορά.. Με. Διπλό πάτημα στην οθόνη έκλεινε με το νόβα δεν βάλανε κάτι τέτοιο στην pie?

Κανενα απολύτως πρόβλημα με nova

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη λειτουργικου εκανες λιγο υπομονη δεν εχεις να κανεις μια ωραια εγκατασταση να βαλεις τις εφαρμογουλες που θελεις και για 2-3 μερες να το λειτουργισεις ετσι . Αμεσως να βαλεις νοβα κτλ . Λες και σε κυνηγανε .Αστο λιγο να στρωσει να μαθει τις εφαρμογες πως το δουλευεις βαλε το ναιτ πανω στην κουρτινα που βρισκεται και ολα καλα .Ηρεμα .
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη λειτουργικου εκανες λιγο υπομονη δεν εχεις να κανεις μια ωραια εγκατασταση να βαλεις τις εφαρμογουλες που θελεις και για 2-3 μερες να το λειτουργισεις ετσι . Αμεσως να βαλεις νοβα κτλ . Λες και σε κυνηγανε .Αστο λιγο να στρωσει να μαθει τις εφαρμογες πως το δουλευεις βαλε το ναιτ πανω στην κουρτινα που βρισκεται και ολα καλα .Ηρεμα .

 

Χα χα οκ ρε αλάνι μ. Απλά έχω κ γω ερωτήσεις κ τις γράφω σιγά σιγά..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

 

Πέρασα την 9αρα από πάνω δίχως factory reset.

 

Απάντησες μόνος σου στην ξενέρα που έφαγες.

 

Κάνε τώρα ένα factory reset να στρώσει.

 

Και εγώ το ίδιο έπαθα.

 

Με τα το factory reset είναι όλα τέλεια.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το χω με του Δεκεμβρίου το update με 9αρα φυσικά και καθαρή εγκατάσταση ... Το παρέλαβα έτσι απ το φίλο μου και κοντεύω τον μήνα. Όταν δώσουν κάτι ουσιαστικό ξανά, όποτε είναι αυτό, τότε και μόνο τότε θα ξανά ασχοληθώ με την συσκευή. Είμαι μια λέξη εντυπωσιασμένος! Επίπεδα ασφαλείας και διάφορες άλλες παπαντζες εμένα προσωπικά δεν μου λένε κάτι...εκπληκτική δουλειά η σαμμυ με την pie.

Κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και είσαι κομπλέ! ...απόλαυσε το!

Μόνο σαμμυ αφού ξέρεις ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το scene optimizer δεν έχω δει τι έχετε γράψει σε τι βοηθάει;; ίσως όταν βρω χρόνο να κάνω επαναφορά

 

Ξαναρωταω υπάρχει βελτίωση στις ειδοποιήσεις η όχι;;;

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...