Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε μενα δεν κανει τιποτα και σε λευκο και ασπρο θεμα το δοκιμασα 20 φορες .Κλιμακες εχω τις 2 πρωτες 0.5 την τριτη Off .

 

Σου στειλει πρόσωπικο μηνυμα πριν μερες οτι μ το εκανε κ μενα.... Τοτε το εκανε...

Ηταν απ την επιλογες προγραμματιστη...

Τωρα δεν το κάνει κ ας το εχω off.

 

 

Απλα την Τρίτη επιλογη βάλτε της 0.5

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε την Κλιμ.διαρ.Animation 0.5

 

Το έβαλα στο 0.5 είχες δίκιο... Έφτιαξε.. Σ ευχαριστώ!

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Γελλοου εβριμπαντι, ερώτηση, που υπάρχει η επιλογή μετά από εγκατάσταση μιας εφαρμογής να εμφανίζετε sortcut στο home screen? Υπόψιν ότι το κινητό το έχω στα αγγλικά και κάθε "δυνατή" βοήθεια θα ήταν τέλεια.

Ευχαριστώ και καλό βράδυ σε όλους!!!

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γελλοου εβριμπαντι, ερώτηση, που υπάρχει η επιλογή μετά από εγκατάσταση μιας εφαρμογής να εμφανίζετε sortcut στο home screen? Υπόψιν ότι το κινητό το έχω στα αγγλικά και κάθε "δυνατή" βοήθεια θα ήταν τέλεια.

Ευχαριστώ και καλό βράδυ σε όλους!!!

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Στην αρχική κρατάς το δάχτυλο σου παρατεταμένα μέτα πάς στο γρανάζι στις επιλογες που θα σου βγαλει ειναι η ρύθμιση προς το τελος της σελιδας. Τσεκάρεις την επιλογη να εμφανιζονται στην αρχική οθόνη και εισαι ετοιμος. Στο s7 που έχω έτσι είναι. Δεν πιστεύω να έχει μεγάλες διαφορές με το δικό σου. Ειναι ευκολο ελπίζω να βοηθησα

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχική κρατάς το δάχτυλο σου παρατεταμένα μέτα πάς στο γρανάζι στις επιλογες που θα σου βγαλει ειναι η ρύθμιση προς το τελος της σελιδας. Τσεκάρεις την επιλογη να εμφανιζονται στην αρχική οθόνη και εισαι ετοιμος. Στο s7 που έχω έτσι είναι. Δεν πιστεύω να έχει μεγάλες διαφορές με το δικό σου. Ειναι ευκολο ελπίζω να βοηθησα
Σωστός, ευχαριστώ πολύ!!! Αν και τικαρισμενο δεν εμφανίζει εφαρμογές εκτός play store λεπτομέρεια που είχα ξεχάσει!!! Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γελλοου εβριμπαντι, ερώτηση, που υπάρχει η επιλογή μετά από εγκατάσταση μιας εφαρμογής να εμφανίζετε sortcut στο home screen? Υπόψιν ότι το κινητό το έχω στα αγγλικά και κάθε "δυνατή" βοήθεια θα ήταν τέλεια.

Ευχαριστώ και καλό βράδυ σε όλους!!!

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ρυθμίσεις - εμφάνιση- αρχική οθόνη- τσέκαρε το κουμπί , προσθήκη εφαρμογών στη αρχική.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γελλοου εβριμπαντι, ερώτηση, που υπάρχει η επιλογή μετά από εγκατάσταση μιας εφαρμογής να εμφανίζετε sortcut στο home screen? Υπόψιν ότι το κινητό το έχω στα αγγλικά και κάθε "δυνατή" βοήθεια θα ήταν τέλεια.

Ευχαριστώ και καλό βράδυ σε όλους!!!

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ρυθμίσεις - εμφάνιση- αρχική οθόνη- τσέκαρε το κουμπί , προσθήκη εφαρμογών στη αρχική.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο που δεν έχω βρει ακόμη είναι πως μπορώ να κάνω σε λίστα τις εφαρμογές που έχουν ανοιχτεί και όχι με μικρογραφίες.

 

Επίσης εκανα μια φορά το πρωί δύο εφαρμογές να πιάσουν την μίση οθόνη η κάθε μία αλλά μετά δεν κατάφερα να βρω πως το ξανακάνουμε.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - εμφάνιση- αρχική οθόνη- τσέκαρε το κουμπί , προσθήκη εφαρμογών στη αρχική.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρυθμίσεις - εμφάνιση- αρχική οθόνη- τσέκαρε το κουμπί , προσθήκη εφαρμογών στη αρχική.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο που δεν έχω βρει ακόμη είναι πως μπορώ να κάνω σε λίστα τις εφαρμογές που έχουν ανοιχτεί και όχι με μικρογραφίες.

 

Επίσης εκανα μια φορά το πρωί δύο εφαρμογές να πιάσουν την μίση οθόνη η κάθε μία αλλά μετά δεν κατάφερα να βρω πως το ξανακάνουμε.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όσο πιο καλά μπορώ θα το πω..

Ανοίγουμε τις πρόσφατες εφαρμογές, πάτημα στο εικονίδιο πάνω από τη "σελίδα" της εφαρμογής άνοιγμα σε split screen και επιλέγεις μετά αν έχεις ήδη ανοιχτή την εφαρμογή που θέλεις αλλιώς ανοίγεις οποία θες άρει να το υποστηρίζει από ότι έχω καταλάβει...

 

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

59fadaa4ebd88ecd2142883729f8dad9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Το βρήκα με την βοήθεια σου το split screen

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάω να περάσω με Odin την oreo Δεκέμβρη για να μου έρθει μετά ota update Για την 9 αλλά δεν μου την περνάει.Ειχα περάσει με odin την γερμανική .Μου λέει success 0 failed 0.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Εδώ και δύο μέρες κάτοχος του plus. Η αλήθεια είναι ότι δεν το σεταρα γιατί είναι κρίμα να το σεταρω τώρα και μετά πάλι έπειτα από 2 μέρες που (ελπίζω) θα πάρει την 9.

Ερωτήσεις : γνωρίζετε πότε θα την πάρουμε; ελληνικό από cosmote είναι.

Γυαλί οικονομικό αλλά και τίμιο ποιο θα προτείνατε;

Επίσης, αν το φορτίσω με supercharger της huawei θα δω τρελή φόρτιση; επιτρέπεται κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα με τον δικό του φορτιστή, λογικά μέχρι 2Α ρεύμα θα υποστηρίζει-επιτρέπει. Εγώ χρησιμοποιώ φορτιστή 1.5Α και φυσικά όχι ταχεία Ενσύρματη φόρτιση και από 20 σε 100 % κάνει χονδρικά μια ώρα και κάτι λεπτά, με τον δικό του φορτιστή και γρήγορη φόρτιση φορτίζει πολύ γρήγορα.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

τελικα με την pie η μπαταρια ειναι καλυτερη,χειροτερη η στα ιδια?

 

Σε μενα ηταν καλυτερα απ την αρχή... Χωρις hard reset χωρις τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλύτερη η μπαταρία με την 9 .

Εννοείτε με hard reset .

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλύτερη η μπαταρία με την 9 .

Εννοείτε με hard reset .

 

επειδη ειμαι λιγο ασχετη πριν το κανω η αφου την περασω...?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Δεν ξέρω τι πάτησα και στην always-on display μου εμφανίζει πλέον αυτήν την πινέζα κάτω - κάτω. Ξέρει κανείς τι είναι; d543e18242bce3629f5963d9f75a284f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπέρα σας,

 

Συγγνώμη που επανέρχομαι, αλλά σας θυμίζει κάτι αυτή η πινέζα κάτω-κάτω; πως μπήκε; και κυρίως πως βγαίνει;

 

Σας ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Το face unlock στην 9 είναι πολύ βελτιωμένο. Καμία σχέση με πριν. Σε συνδιασμό μάλιστα με το lift to wake σπέρνει!

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είμαι από τούς τελευταίους που δεν έχουν πάρει ακόμα αναβάθμιση. Είμαι με ελληνική συσκευή cosmote. Θέλω να πιστεύω πώς μέχρι τέλη του μήνα να έχει έρθει γιατί χάλασε το λάπτοπ και δεν μπορώ να την περάσω
Link to comment
Share on other sites

Το face unlock στην 9 είναι πολύ βελτιωμένο. Καμία σχέση με πριν. Σε συνδιασμό μάλιστα με το lift to wake σπέρνει!

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Επίσης και το tap to wake είναι υπέροχο..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να τσεκαρουμε τα στατιστικά της μπαταρίας με εύκολο τρόπο? Με την 8 απλά από τα quick settings υπήρχε τρόπος να πας κατευθείαν να δεις τι σου τρώει την μπαταρία. Τώρα πρέπει να πάμε μέσα από το device Care

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είμαι από τούς τελευταίους που δεν έχουν πάρει ακόμα αναβάθμιση. Είμαι με ελληνική συσκευή cosmote. Θέλω να πιστεύω πώς μέχρι τέλη του μήνα να έχει έρθει γιατί χάλασε το λάπτοπ και δεν μπορώ να την περάσω

 

Μην αγχώνεσαι έτσι είναι για τις συσκευές μας τελευταίοι κ καταϊδρωμένοι...

Καλά κ γω ειμαι πολύ περίεργος να δω τις διαφορές που θα φέρει..

Αν κ συνήθως τσάμπα ήταν η αναμονή τώρα δείχνει ότι αξίζει περισσότερο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι έτσι είναι για τις συσκευές μας τελευταίοι κ καταϊδρωμένοι...

Καλά κ γω ειμαι πολύ περίεργος να δω τις διαφορές που θα φέρει..

Αν κ συνήθως τσάμπα ήταν η αναμονή τώρα δείχνει ότι αξίζει περισσότερο

 

Και νόμιζα πώς είμαι μόνο εγώ :-) μακάρι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...