Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τέσσερις μέρες με την συσκευή και έχω πάθει ένα σοκ με τον ήχο!

Ότι καλύτερο έχω ακούσει από κινητό .

Επίσης, τα ακουστικά τής συσκευασίας είναι καλύτερα του αναμενόμενου.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όλα καλά ....απλά η ενταση ήχου των ειδοποιήσεων με ξενερώνει. Είναι αρκετά χαμηλή.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά ....απλά η ενταση ήχου των ειδοποιήσεων με ξενερώνει. Είναι αρκετά χαμηλή.

 

Μιλας μονο για την ενταση σε ηχο sms,viber κτλ? ή και για ηχο κλησης?

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αγόρασες το κινητό και με κουπόνι και με επιστροφή 10%;ισχύουν και τα 2 ταυτόχρονα;

 

Ξαναπήγα το Σάββατο για να κάνω χρήση και της προσφορά -10%. Από τα 979€ αφαίρεσα τον κωδικό για τα 150€ που μου είχε έρθει με μήνυμα και το τηλέφωνο πήγε στα 829€. Πήρα άμεση επιστροφή 829€χ10%=82,9€ οπότε το τηλέφωνο μου ήρθε στα ... 746,1€. Σούπερ τιμή για αρχή που θα την βρεις στο skroutz σε κάποιους μήνες ;).

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχει κάποιος το εκπτωτική κουπόνι από Γερμανό θα ψηθω και γω να το πάρω θα το εκτιμούσα πολύ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για διαθεσιμότητα καταστημάτων, τιμές κτλ υπάρχει θέμα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465839 .

 

Edit: Έχω κωδικό για -150ε σε COSMOTE/Γερμανός. Θα δωθεί στον πρώτο που θα στείλει PM και θέλει όντως να τον αξιοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μήπως υπάρχει διαθέσιμος κάποιος κωδικός από Γερμανό για άμεση αγορά? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Καλύφθηκα, ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελ; και εγώ. κωδικό εάν περισσεύει από κάποιον. ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-T800 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για διαθεσιμότητα καταστημάτων, τιμές κτλ υπάρχει θέμα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465839 .

 

Edit: Έχω κωδικό για -150ε σε COSMOTE/Γερμανός. Θα δωθεί στον πρώτο που θα στείλει PM και θέλει όντως να τον αξιοποιήσει.

 

Τζιμη σου έχω στείλει μήνυμα αν δεν έτυχε να το δεις

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχει κάποιος κωδικό για Γερμανό κ μπορεί να μου στείλει ένα μνμ, θα το εκτιμούσα δεόντως.

Ευχαριστώ!

Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο κουπόνι από το plaisio αν έχει κάποιος βρε παιδιά και δεν το χρειάζεται. Στείλτε pm. Ευχαριστώ! Edited by tomco1984
Link to comment
Share on other sites

Για κουπόνια καλύτερα εδώ.

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465839

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου έδωσε παιδί κουπόνι δωρεάν εδώ μέσα για Γερμανό να είναι καλά ο Μήτσος . Θα πάω να βγάλω κ κάρτα euro Bank αν

μπορέσω αύριο να ανοίξω λογαριασμό. Κ μάλλον θα πάει για πώληση το s8 plus.

Πήρα στα παμπλικ γιατί είχα κάνει προπαραγγελια μου είπε θα με πάρει πίσω κάποια στιγμή της λέω θέλω κάποια προσφορά ανταλλαγή θα κάνω τη συσκευή Ε μου λέει έληξε με το 20 τις εκατό την Παρασκευή δεν μ είπε ότι δεν κάνει για το s9... Ε και της είπα κάνε ότι μπορείς γιατί 979 δεν δίνω.. Μου είπε υπάρχει έλλειψη στο plus γιαυτό και καθυστέρησαν...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μου έδωσε παιδί κουπόνι δωρεάν εδώ μέσα για Γερμανό να είναι καλά ο Μήτσος . Θα πάω να βγάλω κ κάρτα euro Bank αν

μπορέσω αύριο να ανοίξω λογαριασμό. Κ μάλλον θα πάει για πώληση το s8 plus.

Πήρα στα παμπλικ γιατί είχα κάνει προπαραγγελια μου είπε θα με πάρει πίσω κάποια στιγμή της λέω θέλω κάποια προσφορά ανταλλαγή θα κάνω τη συσκευή Ε μου λέει έληξε με το 20 τις εκατό την Παρασκευή δεν μ είπε ότι δεν κάνει για το s9... Ε και της είπα κάνε ότι μπορείς γιατί 979 δεν δίνω.. Μου είπε υπάρχει έλλειψη στο plus γιαυτό και καθυστέρησαν...

 

θα πρέπει η αγορά να γίνει μέχρι τις 7/4 για να ισχύσει το 10%, χλωμό το κόβω να έχει εκδοθεί μέχρι τότε η κάρτα. Βρες καλύτερα κάποιον γνωστό σου και κάνε από εκεί την αγορά.

 

Στα public ρητά στην ανακοίνωση τους έλεγαν ότι εξαιρείται το S9 & S9+.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

θα πρέπει η αγορά να γίνει μέχρι τις 7/4 για να ισχύσει το 10%, χλωμό το κόβω να έχει εκδοθεί μέχρι τότε η κάρτα. Βρες καλύτερα κάποιον γνωστό σου και κάνε από εκεί την αγορά.

 

Στα public ρητά στην ανακοίνωση τους έλεγαν ότι εξαιρείται το S9 & S9+.

 

 

Έχει ο αδερφός μου λογαριασμό αλλά δεν έχει βγάλει κάρτα ίσως ζητήσω κάρτα για αυτόν στο όνομα του

Πήγα να κάνω παραγγελία στον Γερμανό στο site τον κωδικό τον δίνουμε από κοντά;; γιατί στο site που γράφει αν εχετε κουπόνι δεν το δέχεται μου

Γράφει δεν βρέθηκε. Επίσης υπάρχει ΜΟΝΟ σε ΜΑΥΡΟ ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ για άλλο χρώμα δεν με αφήνει στα παμπλικ το εχω κάνει σε μπλε προπαραγγελια

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα μου γράφει στο κουπόνι το κουπόνι έχει χρησιμοποιηθεί τι γίνεται ρε ****το;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Για κουπόνια καλύτερα εδώ.

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465839

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νομιζω πως οσες φορες και να το γραψεις δεν θα αλλαξει κατι.. Υπομονη μεχρι να ξεκαθαρισει η κατασταση με τα κουπονια ασχετα που υπαρχει ειδικο θεμα για αυτη τη συζητηση.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως οσες φορες και να το γραψεις δεν θα αλλαξει κατι.. Υπομονη μεχρι να ξεκαθαρισει η κατασταση με τα κουπονια ασχετα που υπαρχει ειδικο θεμα για αυτη τη συζητηση.

 

Απλά το έγραψα εκεί για να το δούνε όσοι ενδιαφέρονται...

Καλά γενικά είναι απαράδεκτος ο Γερμανός.. Μια γράφει δεν βρέθηκε μια ότι χρησιμοποιήθηκε κ ξανά τα ίδια

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά αλλά. Επειδή έχει κλείσει το. Τμήμα παραγγελιών δεν. Μπορούν να με. Απαντήσουν ούτε απτό κατάστημα. Αν πάω κοντά θα βγάλω άκρη είπε κ πρέπει να τους πάρω αύριο τηλέφωνο.. Οι εντυπώσεις μου σχεδόν πάντα είναι οι χειρότερες..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Με την ηχογραφηση ακομα δεν???

Δυστυχώς τίποτα σήμερα έλαβα από acr μήνυμα πως το ψάχνουν ..Πάντως πιστεύω πως σύντομα θα λυθεί .

Link to comment
Share on other sites

Τι οθοναρα είναι αυτή ρε παιδια. Πως καταφέρνει η Samsung και δίνει χρόνο με το χρόνο, έστω κι οριακά βελτιώσεις;

Απίστευτη οθόνη, απίστευτο λευκό, χρώματα απόλαυση. Διαβάζω κάποιους που λένε ότι θεωρούν την οθόνη του μηλου Χ ανώτερη και τρίβω τα μάτια μου (κατοχος του εξαιρετικού Χ κι εγώ παλιότερα) - η διαφορά είναι τεράστια υπέρ του s9+ κι εδώ παύει να είναι υποκειμενικό το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Τι οθοναρα είναι αυτή ρε παιδια. Πως καταφέρνει η Samsung και δίνει χρόνο με το χρόνο, έστω κι οριακά βελτιώσεις;

Απίστευτη οθόνη, απίστευτο λευκό, χρώματα απόλαυση. Διαβάζω κάποιους που λένε ότι θεωρούν την οθόνη του μηλου Χ ανώτερη και τρίβω τα μάτια μου (κατοχος του εξαιρετικού Χ κι εγώ παλιότερα) - η διαφορά είναι τεράστια υπέρ του s9+ κι εδώ παύει να είναι υποκειμενικό το θέμα...

Βλέπεις διαφορα και σε σχεση με το note8?
Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις διαφορα και σε σχεση με το note8?

 

Καλύτερο λευκό, ελάχιστα χαμηλότερη φωτεινότητα.

Ακόμα πιο κορεσμένα χρώματα...

Ναι, στα δικά μου μάτια είναι ακόμα πιο ευχάριστη η οθόνη του, επειδή είναι παγωμένο το λευκο... Μικρές διαφορές φυσικά, αλλά υπάρχουν...

Link to comment
Share on other sites

Στην παραγγελία που έκανα από πλαίσιο σήμερα, με ενημέρωσαν ότι θα έχει κ δώρο ασύρματο φορτιστή αξίας 49.90€. Μήπως έχουμε καμία ιδέα ποιας εταιρίας θα ειναι? Στο site τους με αυτά τα χρηματα, έχουν έναν puro, άγνωστο σε εμενα ...αποκλείεται να είναι της Samsung ως προωθητική ενέργεια?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...