Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ είμαι με screenknight από s8+ που έχει άψογη εφαρμογή. Πάρε μια ζελατινα για s8+, που θα βρεις πάμπολλες και φθηνές στην αγορά, για να κάνεις προσωρινά τη δουλειά σου. Tempered glass θα βάλω ένα της zagg με την πρώτη ευκαιρία στον extreme mobile και θα αναφέρω εντυπώσεις...

Το καλό είναι ότι πλέον υφίσταται ρύθμιση για την ευαισθησία της οθόνης με tempered glass (βλέπε προχωρημένες ρυθμίσεις), οποτε εκτιμώ ότι ακόμα και φθηνά γυαλιά (με κόλλα μόνο περιμετρικά) θα παίζουν καλά...

Μπράβο ρε συ Βαγγέλη δεν την ήξερα την ρύθμιση αυτή. Γλύτωσε το screen protector

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με το ScreenKnight για το S8+ πάνω στο S9+, δεν έχω κανένα πρόβλημα εδώ και μια βδομάδα που το έχω τώρα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έιμαι κι εγώ κάτοχος εδώ και λίγες μέρες και παρατήρησα ότι όταν παίζει κάποια βίντεο από netflix ή Amazon η οθόνη πιξελιαζει στα σκοτεινά σημεία και κυρίως στο μαύρο. Φαίνεται πιο έντονο όταν χρησιμοποιώ το κινητό σε απόλυτα σκοτεινό δωμάτιο. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι αντιστοιχο; Λέτε να είναι ελαττωματική η οθόνη και να πάω για επιστροφη;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την αργή κίνηση είτε την απλή είτε την πολύ αργή... Εχει πειραμστιστει κάνεις?

Σημερα είπα να την δω λίγο πως λειτουργεί κτλ στο σαλόνι του σπιτιού μου με πολυφωτο 8 λάμπες που το κάνει μέρα το σαλόνι αλλά στην απλή αργή η οθόνη έκανε συνέχεια flickering και στην πολύ αργή πάρα ήταν σκοτεινή τόσο ώστε να μην υπάρχει νόημα να δοκιμάσω.... Τι παίζει για δώστε λίγο τις γνώσεις σας! Θέλει ιδανικές συνθήκες φωτισμού με ήλιο ντάλα μεσημέρι να βαράει πάνω στον αισθητήρα φωτός δεσμη ηλίου και άλλα τέτοια κουλά...? Γιατί αν είναι έτσι θα ξενερωσει πολύς κόσμος που θα το πάρει βλεπωντας το διαφημιστικό σποτ που ξεκινάει με αυτήν την λειτουργία η οποία ουσιαστικά μπορείς να την χρησιμοποιήσεις με 85% περιορισμό συνθηκών....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την αργή κίνηση είτε την απλή είτε την πολύ αργή... Εχει πειραμστιστει κάνεις?

Σημερα είπα να την δω λίγο πως λειτουργεί κτλ στο σαλόνι του σπιτιού μου με πολυφωτο 8 λάμπες που το κάνει μέρα το σαλόνι αλλά στην απλή αργή η οθόνη έκανε συνέχεια flickering και στην πολύ αργή πάρα ήταν σκοτεινή τόσο ώστε να μην υπάρχει νόημα να δοκιμάσω.... Τι παίζει για δώστε λίγο τις γνώσεις σας! Θέλει ιδανικές συνθήκες φωτισμού με ήλιο ντάλα μεσημέρι να βαράει πάνω στον αισθητήρα φωτός δεσμη ηλίου και άλλα τέτοια κουλά...? Γιατί αν είναι έτσι θα ξενερωσει πολύς κόσμος που θα το πάρει βλεπωντας το διαφημιστικό σποτ που ξεκινάει με αυτήν την λειτουργία η οποία ουσιαστικά μπορείς να την χρησιμοποιήσεις με 85% περιορισμό συνθηκών....

 

Πάντα υπάρχει flickering κάτω από φώτα..μην αγχώνεσαι. Τώρα αν το 85% είναι κάτω από φώτα δεν ξέρω, εγώ συνήθως έξω το δουλεύω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με screenknight από s8+ που έχει άψογη εφαρμογή.

 

 

Και εγώ με το ScreenKnight για το S8+ πάνω στο S9+, δεν έχω κανένα πρόβλημα εδώ και μια βδομάδα που το έχω τώρα

 

Βλέπω ότι έχει βγει και για s9+ και είναι σε μια χαρά τιμή.

Δίνει επιλογή για standard fit & case fit.

Προφανώς πρέπει να προτιμήσω το case fit αφού έχω θήκη. Δεν ξέρω όμως τι διαφορά έχει. Ίσως είναι λιγότερο curved.

 

http://www.screenknight.com/galaxy-s9-plus-s9-screen-protector-military-shield/

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντα υπάρχει flickering κάτω από φώτα..μην αγχώνεσαι. Τώρα αν το 85% είναι κάτω από φώτα δεν ξέρω, εγώ συνήθως έξω το δουλεύω..

 

Άστα να πάνε πήγα να το τεστάρω - δείξω στον κουμπάρο μου να δει πως γίνεται (μιας και το είδε στην διαφήμιση) και ευτυχώς που δίπλα έχω την επιλογή ar emoji, μπήκα εκεί και εντυπωσιάστε με αυτά :D.... Παρά λίγο να ξεφτιλιστουμε.... :mad:

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι έχει βγει και για s9+ και είναι σε μια χαρά τιμή.

Δίνει επιλογή για standard fit & case fit.

Προφανώς πρέπει να προτιμήσω το case fit αφού έχω θήκη. Δεν ξέρω όμως τι διαφορά έχει. Ίσως είναι λιγότερο curved.

 

http://www.screenknight.com/galaxy-s9-plus-s9-screen-protector-military-shield/

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω παραγγείλει ήδη

Απλά του S8+ το έβαλα για να μην είναι γυμνό όσο περιμένω (και συν ότι μου είχε περισσέψει)

Και τα 2 είναι καλά για θήκες, απλά το case fit είναι λίγο πιο στενό

Εγώ προσωπικά δεν είχα θέμα σε κανένα από τα 2 αλλά προφανώς είναι καλύτερο το casefit

Link to comment
Share on other sites

Άστα να πάνε πήγα να το τεστάρω - δείξω στον κουμπάρο μου να δει πως γίνεται (μιας και το είδε στην διαφήμιση) και ευτυχώς που δίπλα έχω την επιλογή ar emoji, μπήκα εκεί και εντυπωσιάστε με αυτά :D.... Παρά λίγο να ξεφτιλιστουμε.... :mad:

 

Χαχα, εντάξει μωρέ μες το σπίτι τι να κάνεις slow motion ? Σίγουρα γίνεται αλλά έξω σε αθλήματα κλπ ή στιγμές με γρήγορα αντικείμενα, πχ ζώα κλπ λένε πολύ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει ήδη

Απλά του S8+ το έβαλα για να μην είναι γυμνό όσο περιμένω (και συν ότι μου είχε περισσέψει)

Και τα 2 είναι καλά για θήκες, απλά το case fit είναι λίγο πιο στενό

Εγώ προσωπικά δεν είχα θέμα σε κανένα από τα 2 αλλά προφανώς είναι καλύτερο το casefit

Είναι εύκολη η τοποθέτηση; Είδα ότι το βρέχεις με νερό και κάτι τέτοια!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολη η τοποθέτηση; Είδα ότι το βρέχεις με νερό και κάτι τέτοια!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άμα βάζεις πρώτη φορά, είναι μανίκι η διαδικασία

Εγώ δυσκολεύτηκα την πρώτη φορά αλλά μετά από χρόνια που χρησιμοποιώ τις ζελατίνες, δεν δυσκολεύομαι

 

Θα πρέπει απλά να είσαι σίγουρος πως δεν έχει τίποτα απολύτως όσο αναφορά από σκόνη, το κινητό

Και επιπλέον θα πρέπει να είσαι προσεκτικός στο πώς βγάζεις το νερό από την ζελατίνα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μπορούμε να αντιστοιχίσουμε το κουμπί bixby με κάποια άλλη εφαρμογή ή λειτουργία;

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Με root ξεκλειδώνει επιτόπου Μανο με αποτύπωμα μετά από double tap από Nova χωρίς extra lock screen app.

 

Δοκίμασα και την εφαρμογή του παιδιού και δουλεύει εξίσου απλά θέλει να περάσουν 5 δευτερόλεπτα έχοντας πατήσει το shortcut που δημιούργησε η εφαρμογή σε home screen για lock screen για να ξεκλειδώσει η συσκευή με το αποτύπωμα μετά.

 

Και αυτό ενώ όρισα άμεσα να γίνει από 5 δευτερόλεπτα.

 

Αυτά σε OnePlus.

 

Πάντως με την εγγενής lock screen επιλογή του Nova παίζει άμεσα αφού κλείσεις οθόνη με οποιοδήποτε gesture.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Μισό γιατί κάπου το έχασα.

Έχει τελικά delay έστω και μικρό μέχρι να πιάσει το δαχτυλικό μετά ή όχι?

Γιατί κι αυτή που χρησιμοποιώ εγώ έχει 5-10"

Και για root ούτε καν το σκέφτομαι στα νέα Samsung's παρότι ξέρεις ήταν το χόμπι μου παλιά Άλεξ με τα nexus και όχι μόνο γιαυτό με έχει εκπλήξει ευχάριστα το Miui που κάνει πολλά τέτοια όμορφα χωρίς να ψάχνεις με root και χωρίς τρίτες εφαρμογές όπως σου είπα.

Ναι. Το χρησιμοποιώ κανονικά στο s9. Στην πρώτη ενεργοποίηση μου λέει ότι κάνοντας κλικ, πρώτα γκριζάρει την οθόνη για δευτερόλεπτα, και μετά κλειδώνει για να λειτουργεί το δακτυλικό. Λέει επίσεις ότι αν θέλω να κλειδώνει άμεσα, να βάλω την ρύθμιση κλειδώματος (από τις ρυθμίσεις της συσκευής) στο 'άμεσα' από 5'' που είναι. Έκανα αυτό, και λειτουργεί άψογα.
Αν δουλεύει ακαριαία τότε είναι καλοδεχούμενη μακάρι γιατί είναι βασικό στοιχείο της πρακτικότητας για μένα και για πολλούς πιστεύω.

Θα την δοκιμάσω όταν έρθει το μπλε plus που έχω παραγγείλει στο πλαίσιο

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μπορούμε να αντιστοιχίσουμε το κουμπί bixby με κάποια άλλη εφαρμογή ή λειτουργία;

 

Πήγαινε στο playstore και πάτα Bixby θα σ βγάλει κάτι με button να βάλεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άστα να πάνε πήγα να το τεστάρω - δείξω στον κουμπάρο μου να δει πως γίνεται (μιας και το είδε στην διαφήμιση) και ευτυχώς που δίπλα έχω την επιλογή ar emoji, μπήκα εκεί και εντυπωσιάστε με αυτά :D.... Παρά λίγο να ξεφτιλιστουμε.... :mad:

 

Και στο s7 edge το έκανε αυτό σε χαμηλό φωτισμό λογικά μόνο με μέρα θα το πετύχεις μακάρι να το αλλάξουν κάποια στιγμή

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε συ Βαγγέλη δεν την ήξερα την ρύθμιση αυτή. Γλύτωσε το screen protector

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακη από το mediamarkt έχεις βάλει ζελατινα; μου κάνει εντύπωση που χρειάστηκε να ενεργοποιήσεις τη ρύθμιση...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βλέπω ότι έχει βγει και για s9+ και είναι σε μια χαρά τιμή.

Δίνει επιλογή για standard fit & case fit.

Προφανώς πρέπει να προτιμήσω το case fit αφού έχω θήκη. Δεν ξέρω όμως τι διαφορά έχει. Ίσως είναι λιγότερο curved.

 

http://www.screenknight.com/galaxy-s9-plus-s9-screen-protector-military-shield/

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το case fit θα παίξει σωστά ακόμα και με χοντρές θήκες, που το χείλος κάνει overlap και σε μέρος της οθόνης. Με τη σιλικόνη της Samsung και με τις 2 θα εισαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Μισό γιατί κάπου το έχασα.

Έχει τελικά delay έστω και μικρό μέχρι να πιάσει το δαχτυλικό μετά ή όχι?

Γιατί κι αυτή που χρησιμοποιώ εγώ έχει 5-10"

Και για root ούτε καν το σκέφτομαι στα νέα Samsung's παρότι ξέρεις ήταν το χόμπι μου παλιά Άλεξ με τα nexus και όχι μόνο γιαυτό με έχει εκπλήξει ευχάριστα το Miui που κάνει πολλά τέτοια όμορφα χωρίς να ψάχνεις με root και χωρίς τρίτες εφαρμογές όπως σου είπα. Αν δουλεύει ακαριαία τότε είναι καλοδεχούμενη μακάρι γιατί είναι βασικό στοιχείο της πρακτικότητας για μένα και για πολλούς πιστεύω.

Θα την δοκιμάσω όταν έρθει το μπλε plus που έχω παραγγείλει στο πλαίσιο

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μανο σε εμένα έχει delay 5-7 δευτερόλεπτα με την συγκεκριμένη εφαρμογή και έχοντας επιλέξει άμεσα να ξεκλειδώνει.

 

Δηλαδή πατώντας screen lock το shortcut της εφαρμογής στην home screen μετά θέλει 5-7 δευτερόλεπτα και τότε μόνο αφού πατήσεις αποτύπωμα ξυπνάει και σε πάει home screen χωρίς να ζητήσει pin η μοτίβο.

 

Απλά πήρα με αφορμή την πρόταση με την συγκεκριμένη εφαρμογή να την δοκιμάσω να δω αποτέλεσμα ,διότι προσωπικά αποτύπωμα σε καμία συσκευή δεν χρησιμοποιώ.

 

Πάντως με Nova όπως είπα και το δικό του screen lock επιλογή χωρίς καμία τριτη εφαρμογή δουλεύει άμεσα το αποτύπωμα με οποιοδήποτε gesture είχες επιλέξει από πριν να κλειδώσεις οθόνη και δεν ζητάει ούτε pin ούτε μοτίβο ούτε τίποτα.

 

Απλά ξεκλειδώνει άμεσα οθόνη και μπαίνεις home screen.

 

Βέβαια εγώ τώρα root είμαι ίσως αυτό παίζω ρόλο και αν γύριζα stock να μην ξεκλειδώνει επιτόπου με Nova lock screen.

 

Δυστυχώς δεν το δοκίμασα το ξεκλείδωμα με nova επιλογή όσο ήμουν stock πρώτο μήνα της συσκευής.

 

Σε τελικά δοκίμασε εσυ όταν παραλαβεις και ενημέρωσε αν δουλεύει σε εσένα η όχι με την συγκεκριμένη εφαρμογή.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντα υπάρχει flickering κάτω από φώτα..μην αγχώνεσαι. Τώρα αν το 85% είναι κάτω από φώτα δεν ξέρω, εγώ συνήθως έξω το δουλεύω..

 

Άστα να πάνε πήγα να το τεστάρω - δείξω στον κουμπάρο μου να δει πως γίνεται (μιας και το είδε στην διαφήμιση) και ευτυχώς που δίπλα έχω την επιλογή ar emoji, μπήκα εκεί και εντυπωσιάστε με αυτά :D.... Παρά λίγο να ξεφτιλιστουμε.... :mad:

 

Αυτό με τα φώτα είναι απόλυτα λογικό να γίνεται όταν τραβάς με ρυθμό 960 frames/sec και οι λάμπες να αναβοσβήνουν με ρυθμό <120/sec. Απλά το ανθρώπινο μάτι δε μπορεί να διακρίνει το flicker των λαμπών..Το κινητό όμως σε αυτό το mode όχι μόνο μπορεί αλλά σου μεγεθύνει και το εφέ.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το s8 plus η μπαταρια πως είναι;
Ακριβώς το ίδιο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το s8 plus η μπαταρια πως είναι;

 

Εμένα (για κάποιον παράξενο λόγο) με βγάζει 30 λεπτά παραπάνω στα σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα (για κάποιον παράξενο λόγο) με βγάζει 30 λεπτά παραπάνω στα σίγουρα

 

Ο κάθε ένας κάνει διαφορετική χρήση κ διαφορετικές εφαρμογες..

Αξιολογοτατες και οι δύο συσκευές

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που θα κλεισω το κινητο και το ξαναενεργοποιησω μου βγαζει μια ειδοποιηση Autopreconfig Νέος παροχέας υπηρεσιών. Και αν πατήσω πάνω μου λέει για να περάσουν οι ρυθμίσεις του θα πρέπει να κανω factory reset. Σας ερχετε εσάς αυτή η ειδοποίηση;
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που θα κλεισω το κινητο και το ξαναενεργοποιησω μου βγαζει μια ειδοποιηση Autopreconfig Νέος παροχέας υπηρεσιών. Και αν πατήσω πάνω μου λέει για να περάσουν οι ρυθμίσεις του θα πρέπει να κανω factory reset. Σας ερχετε εσάς αυτή η ειδοποίηση;

 

Σε εμένα με s8 plus ναι το κάνει δεν είναι κάτι απότι μ είπαν τα παιδιά εδώ μέσα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους..

Επειδή είμαι έτοιμος να αγοράσω τη συσκευή κ ο μόνος λόγος που με κρατάει πίσω είναι η διάρκεια της μπαταρίας

Θα ήθελα αν έχετε την καλοσύνη να μου δώσετε μια απάντηση σε χρόνους sot 4G κ WiFi.. Σε ένα 12ωρο..

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Αφού το λέτε εσείς, το κινητό δεν πουλάει.. Απλά όταν πας στη σελίδα του πλαισίου στα smartphones και επιλέξεις top seller προϊόντα, πρώτο είναι το s9+ μαύρο, δεύτερο το s9+ μπλε, τρίτο το Huawei p9 lite, τέταρτο το απλό s9 μαύρο και πέμπτο το iPhone X.

Αλλά ο xetasa και ο sonakiasfun ξέρουν και λένε δημόσια ότι το κινητό δεν πουλάει.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ορίστε και τα στοιχεία που ζητούσες χθές...https://techblog.gr/mobile/samsung-galaxy-s9-struggles-to-rival-s8-a8-in-korea/
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...