Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα από χθες στης 11.00 δεν μου το έχει κάνει.. Γενικός όμως μου το έκανε πάνω από 15 φορές πριν... Ισως παίζει ρόλο που ακολούθησα έναν οδηγό (τρίχες) που και καλά σβήνεις όλα τα δακτυλικά, τα ξανά περνάς, στο καπάκι επανάκινηση, μόλις ανοίξει μπαίνεις *#0*#, sensor, Fingerprint, πατάς normal και περιμένεις 2 δεύτερα να σου βγάλει σε όλα pass, βγαίνεις και είσαι οκ....

 

Περιμένω και από τον φίλο που έκανε επαναφορά να δούμε αν στρώσει

 

Ολο θεματακια διαβαζω...!note 8 μονο λεμε!!:lol:

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Σε S9+ δεν κάνει reload και υπάρχει μεγάλη διαφορά από το S8+ στο multitasking των εφαρμογών.

 

Σε διαβασα κ στην αξιολόγηση στο σκρουτζ. Δεν ξέρω τι να κάνω ρε ****το τα λεφτά τα επιπλέον θα τα έδινα με δόσεις με την ανταλλαγή..

Απλα θα το εψηνα και για το note 8 με το πενάκι. Πιο πολύ θέλω να καταπολεμήσω την ματαιοδοξία μ δεν βλέπω να είναι τόσο ανάγκη από s8 plus..

 

Δικαρτο.. Stereo Ήχος .. Όχι reload. καλύτερες νυχτερινές χωρίς φλας.

Live focus αν κ με gcam είμαι κομπλέ..

 

Έχω πόντους 30 ευρώ προς το. Παρόν από yellow! Μπορώ να τα βάλω σε έκπτωση άραγε σε παμπλικ;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πάνω απολα αντικειμενικος χα χα :lol:

Να ρωτήσω κάτι τώρα με τα 6 gb ram σε s9 plus και note 8

Κάνει ακόμα reload όταν ανοίξεις πάνω από 6 σελίδες; χρόνια με εκνευρίζει αυτό

 

Ε ναι στημένος είναι και ο 6 εκατομμύριων Apple Fans Everythingapple pro.. :lol::lol::lol:.

Είναι σαν να λες στημένο τον Τσουκαλά αν πει καλό λόγο για άλλη ομάδα πλην ολυμπιακού

Link to comment
Share on other sites

Σε διαβασα κ στην αξιολόγηση στο σκρουτζ. Δεν ξέρω τι να κάνω ρε ****το τα λεφτά τα επιπλέον θα τα έδινα με δόσεις με την ανταλλαγή..

Απλα θα το εψηνα και για το note 8 με το πενάκι. Πιο πολύ θέλω να καταπολεμήσω την ματαιοδοξία μ δεν βλέπω να είναι τόσο ανάγκη από s8 plus..

 

Δικαρτο.. Stereo Ήχος .. Όχι reload. καλύτερες νυχτερινές χωρίς φλας.

Live focus αν κ με gcam είμαι κομπλέ..

 

Έχω πόντους 30 ευρώ προς το. Παρόν από yellow! Μπορώ να τα βάλω σε έκπτωση άραγε σε παμπλικ;

Εγώ πάντως τα θεωρώ πεταμένα λεφτά να πας από s8 plus σε s9 plus. Και 500 να στο πάρουν και να δώσεις 479 με δόσεις μου φαίνονται πάρα πολλα. Αν τώρα έχεις το μικρόβιο της αλλαγής περίμενε λίγο μέχρι να πέσει στα 700 , δώσε κάνα 400αρι το s8 plus και θα σου βγει στα 300.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τα θεωρώ πεταμένα λεφτά να πας από s8 plus σε s9 plus. Και 500 να στο πάρουν και να δώσεις 479 με δόσεις μου φαίνονται πάρα πολλα. Αν τώρα έχεις το μικρόβιο της αλλαγής περίμενε λίγο μέχρι να πέσει στα 700 , δώσε κάνα 400αρι το s8 plus και θα σου βγει στα 300.

 

Σίγουρα έτσι θα είναι καλύτερα... Γλιτώνεις σίγουρα περισσότερα έτσι.. Κ δεν θα έχει κ παιδικές ασθένειες.. Αλλά κ όποτε το πάρεις μετά θα βγει το note 9 και θα λέμε όλοι Ε να πάμε να έχουμε κ πενάκι χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην κάμερα την ρύθμιση "διορθώση σχήματος προσώπου" πρέπει να είναι ενεργή ή όχι?
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην κάμερα την ρύθμιση "διορθώση σχήματος προσώπου" πρέπει να είναι ενεργή ή όχι?
Ενεργή την έχω από την Πέμπτη, σε όσες φωτογραφίες έχω τραβήξει δεν έχω διαπιστώσει κάποιου είδους distortion.

Σήμερα που ήμουν όλη μέρα έξω έκανα αρκετά τεστ με το OnePlus 5T.

Σε ταχύτητα δεν είδα διαφορά.

Εκεί όμως που είναι για γέλια είναι οι οθόνες και οι κάμερες αν τις βάλεις δίπλα-δίπλα.

Αναμενόμενο βέβαια μιας και μιλάμε για διπλά χρήματα. Αλλά τόσο hype για το 5Τ, περίμενα να δω κάτι το εντυπωσιακό για το value for money του.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην κάμερα την ρύθμιση "διορθώση σχήματος προσώπου" πρέπει να είναι ενεργή ή όχι?

 

Από s7 edge κ s8 τα κάνει χειρότερα τα θέματα.. Κάνε μια δοκιμή μήπως έχει βελτιωθεί κάτι..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω σε xda ότι ήρθε σε κάποιους αναβάθμιση σε γερμανικές κ από Αγγλία οπότε τις επόμενες μέρες να περιμένουμε κ Εμείς

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Το κινητό είναι πολύ καλό! Αξίζει τη μετάβαση από το S7. Από το S8 αμφιβάλλω. Το μόνο μου παράπονο το γρήγορο ξεκλείδωμα που είχα με το κεντρικό κουμπί στο S7.

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Κουτσά στραβά σήμερα στην 3η φόρτιση σε 28 ώρες το έπιασε το 6ωρο οθόνη, έχω και υπόλοιπο 15% μπαταρία... αλλά με WiFi 90% και 1ωρα τηλεφωνικές κλήσεις.... Για να δούμε πως θα τα πάει τις επόμενες μέρες... Ισως τελικά να μην είναι τόσο κάτω του s8+....

Οπότε βλέπουμε και κάνουμε.

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Κουτσά στραβά σήμερα στην 3η φόρτιση σε 28 ώρες το έπιασε το 6ωρο οθόνη αλλά με WiFi 90% και 1ωρα τηλεφωνικές κλήσεις.... Για να δούμε πως θα τα πάει τις επόμενες μέρες... Ισως τελικά να μην είναι τόσο κάτω του s8+....

Οπότε βλέπουμε και κάνουμε.

 

Σου ξανά έκανε το θέμα με το fingerprint; Όσο για τη μπαταρία και εγώ νομίζω ότι όσο περνάει ο καιρός τόσο καλύτερα τα πηγαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Σου ξανά έκανε το θέμα με το fingerprint; Όσο για τη μπαταρία και εγώ νομίζω ότι όσο περνάει ο καιρός τόσο καλύτερα τα πηγαίνει.

 

Όχι φίλε από την Παρασκευή 11.00 το πρωί δουλεύει τέλεια... Αν στο έχει ξανακάνει να σου γράψω τι ακριβώς έκανα αν και νομίζω ότι δεν έπαιξε τόσο ρόλο απλά ήθελε νέα περάσματα δακτυλικών και στρώσιμο...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε από την Παρασκευή 11.00 το πρωί δουλεύει τέλεια... Αν στο έχει ξανακάνει να σου γράψω τι ακριβώς έκανα αν και νομίζω ότι δεν έπαιξε τόσο ρόλο απλά ήθελε νέα περάσματα δακτυλικών και στρώσιμο...

 

Μάλιστα... Πολύ καλά τότε. Και εγώ μετά από hard reset δεν έχω πρόβλημα. 36 ώρες και δουλεύει κανονικά προς το παρόν. Πάλι καλά που δεν ήταν hardware θέμα τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Πολύ καλά τότε. Και εγώ μετά από hard reset δεν έχω πρόβλημα. 36 ώρες και δουλεύει κανονικά προς το παρόν. Πάλι καλά που δεν ήταν hardware θέμα τουλάχιστον.

 

Ααα,πολυ ωραία όλα καλά λοιπόν. Μένει να κάνει και μια διόρθωση στους χρόνους της μπαταρίας και θα μιλάμε ξανα όλοι για την καλύτερη συσκευή του 2018 μέχρι τον ερχομό του Note 9 και άσε όλους τους άλλους να βγάζουν συσκευές...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ααα,πολυ ωραία όλα καλά λοιπόν. Μένει να κάνει και μια διόρθωση στους χρόνους της μπαταρίας και θα μιλάμε ξανα όλοι για την καλύτερη συσκευή του 2018 μέχρι τον ερχομό του Note 9 και άσε όλους τους άλλους να βγάζουν συσκευές...

 

Πιστεύω ότι θα λυθούν όλες αυτές οι "ασθένειες" πολύ σύντομα. Για την ώρα έχω ενθουσιαστεί με το πολύ καλό multitasking και τον ήχο. Νομίζω ότι το καλό (S8+) έγινε ακόμα καλύτερο (S9+).

Link to comment
Share on other sites

Έχω το mate 10 pro android oreo και με αυτό το πρόγραμμα γράφει κανονικά και από ΒΤ.

https://play.google.com/st...beast.recorder

Δοκιμάστε αν λειτουργεί στο S9 και πείτε μου, γιατί σκέφτομαι να το πάρω.

Διόρθωσε λίγο το λίνκ αν θες να την δοκιμάσω εγώ.

Με ACR υπάρχει θέμα όπως μου απάντησε ο δημιουργός και έγραψα λίγο παραπάνω 1e87f0184002508163071e8f96360ed7.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ στην κάμερα, στο αυτόματο, οτι θολώνει τόσο εύκολα ότι βρίσκεται δίπλα από το κεντρικό κάδρο, που πχ τραβάω τον παπαγάλο μου και του θολωνει τα πόδια και την ουρά.

Τράβηξα και μια γάτα μέσα σε ένα κουτί με τα γατάκια, σε δύσκολες συνθήκες γιατί στη γάτα έπεφτε έντονος ήλιος ενώ τα γατάκια δίπλα της ήταν σε σκιά, η γάτα βγήκε τέλεια και τα γατάκια ήταν out of focus.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην κάμερα την ρύθμιση "διορθώση σχήματος προσώπου" πρέπει να είναι ενεργή ή όχι?

 

εγω στπ Σ8 που το δοκιμασα ειδα να παραμορφωνει παρα να φτιαχνει, οποτε το παρατησα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Automatic Call Recorder Pro το δοκίμασα, γράφει αλλά κάνει κάτι σπαστικούς ήχους, ούτε αυτό δουλεύει σωστά..
Link to comment
Share on other sites

Automatic Call Recorder Pro το δοκίμασα, γράφει αλλά κάνει κάτι σπαστικούς ήχους, ούτε αυτό δουλεύει σωστά..
Ποιο απ όλα εννοείς, δώσε λίνκ αν θες γιατί δοκίμασα αυτά στο κύκλο αλλά μόνο εμένα ηχογραφούν όπως και το ACR 28e5de50a28c70ca0d579976e9d4f73b.jpg

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Η χαρά του να μην έχεις θήκη στην επαρχία και να περιμένεις την παραλαβή της...πήγα να βγω από το αμάξι και το γυμνό S9+ γλύστρισε από τη τσέπη του μπουφάν μου.

Το περιμετρικό bezel εγ@μήθει!!!! :cry::cry::cry:

Από τη Smartec μου είπαν ότι πάει ολόκληρο μαζί με την οθόνη, ανταλλακτικό μόνο με παραγγελία, και κόστος ~240€...

 

20180312_125339.jpg

Edited by bill_viper

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

παιδιά 3 και μισή ώρες οθόνη βγάζει μετά την δεύτερη φόρτιση. Με το ζόρι βγάζω την μέρα και ακόμη δεν έχω συνδέσει ρολόι και ακουστικό. Δυστυχώς μέτρια αυτονομία και απαράδεκτη η samsung σε αυτόν τον τομέα:mad:
Link to comment
Share on other sites

Πω ρε φιλε τι πικρα ειναι αυτη....πονεσε η καρδια μου που το ειδα.... :(

 

240 ευρω?Δεν παμε καλα...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Η χαρά του να μην έχεις θήκη στην επαρχία και να περιμένεις την παραλαβή της...πήγα να βγω από το αμάξι και το γυμνό S9+ γλύστρισε από τη τσέπη του μπουφάν μου.

Το περιμετρικό bezel εγ@μήθει!!!! :cry::cry::cry:

Από τη Smartec μου είπαν ότι πάει ολόκληρο μαζί με την οθόνη, ανταλλακτικό μόνο με παραγγελία, και κόστος ~240€...

 

20180312_125339.jpg

 

Φίλε σε καταλαβαίνω, 3 φορές μου έχει συμβεί με το S8+, στις 2 κατέληξε ευτυχώς μέσα στο αυτοκίνητο αλλά στην 3η έξω με παρόμοιο αποτέλεσμα.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...