Jump to content

Κινητό μέχρι 400 ευρώ


jeanfookey
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.public.gr/product/tp-link-neffos-x1-max-4gb64gb-gkri-dual-sim-smartphone/prod8570257pp/ κάτι ποιο οικονομικό αλλά σε καλή προσφορά που είδα τώρα;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

http://www.public.gr/product/tp-link-neffos-x1-max-4gb64gb-gkri-dual-sim-smartphone/prod8570257pp/ κάτι ποιο οικονομικό αλλά σε καλή προσφορά που είδα τώρα;

 

 

 

Δεν με ψήνει κάτι τέτοιο...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το p10 θεωρώ είναι πολύ καλή επιλογή. Είναι σε όλα πολύ καλό και ποιοτικό.

Το s7 είναι παλιό πλέον,μόνο μεταχειρισμένο σε καλή τιμή αξίζει πιστέυω

Link to comment
Share on other sites

Το Nokia 8 που πρότεινε κι ένα παιδί παραπάνω. Τι λέει; Πολύ θετικό πιστεύω από άποψη ταχύτητας που ψάχνω το στοκ android.
Link to comment
Share on other sites

Το Nokia 8 που πρότεινε κι ένα παιδί παραπάνω. Τι λέει; Πολύ θετικό πιστεύω από άποψη ταχύτητας που ψάχνω το στοκ android.

 

Σε ταχύτητα πύραυλος είναι... Δεν τίθεται θέμα... Stock Android + Snap 835... Aλλά όλα που προτάθηκαν δε νομίζω να μη σε καλύψουν στο συγκεκριμένο τομέα...

Σε κάθε περίπτωση το Nokia αλλά και το Xperia είναι ενδιαφέρουσες προτάσεις... Με την έννοια ότι μιλάμε για ναυαρχίδες με τον κορυφαίο επεξεργαστή σε πολύ νορμάλ τιμή...

Τώρα όσον αφορά την κάμερα για την οποία ακούγονται διάφορα, δεν έχω άποψη...

Link to comment
Share on other sites

Και μόλις μπαίνω φβ σκάει ειδοποίηση, έρχεται νέο Nokia 8 τον Απρίλιο! χαχαχαχα Ήμουν που ήμουν αναποφάσιστος...
Link to comment
Share on other sites

Ήσουν συνδεδεμένος όλη μέρα σε wifi ή με data? Είχες καθόλου κλήσεις ή χρήση gps? Έχεις εγκατεστημένο facebook, messenger, viber κλπ; Παίζεις καθόλου παιχνίδια;

 

Όταν λες 4,5 ώρες εννοείς με εκτίμηση αν το άδειαζες ή είχε απομείνει κάποιο ποσοστό; Αν ναι πόσο;

 

Ναι με εκτιμηση.Απο την πρωτη φορτηση ειχα καπου 3,30 ωρες sot με υπολοιπο καπου 34% μπαταριας με wifi κατα διαστηματα λογο σεταρισματος και ενημερωσεων του τηλεφωνου. Τωρα ειμαι 45% με 2,35 sot. Σε αυτη τη φορτηση ειχα τουλαχιστο 8 ωρες wifi επαιξα λιγο παιχνιδι, και γενικα ασχολουμε λιγο με το σεταπ. Facebook, messeger ναι. Για αυτο λεω δεν εχω σαφες συμπερασμα.

Link to comment
Share on other sites

Άρα αν είχες και 4g θα ξεπερναγες τις 4 ωρες sot. Βέβαια οπως λες και συ δεν έχει στρώσει ακόμα η μπαταρία. Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν κοιταξες το Huawei Honor 10 το εχει ενας φιλος το πηρε απο Γερμανια 460 ευρω πραγματικα απιστευτο τηλεφωνο.

Τσεκαρετο αν και θα δωσεις κατι παραπανω απο 400...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν κοιταξες το Huawei Honor 10 το εχει ενας φιλος το πηρε απο Γερμανια 460 ευρω πραγματικα απιστευτο τηλεφωνο.

 

Τσεκαρετο αν και θα δωσεις κατι παραπανω απο 400...

 

 

 

 

View 10;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Nokia 8 στην τιμή της προσφοράς γνωστού μαγαζιού πιστεύω ότι είναι η πλέον εξαιρετική πρόταση στα λεφτά αυτά. Πολύ γρήγορο, μπαταρία σούπερ, ποιότητα κατασκευής άριστη και η κάμερα με το λογισμικό της Google βγάζει φωτογραφίες το ίδιο καλές αν όχι καλύτερες απο το Nexus 5x, το οποίο φημιζόταν για την κάμερά του.
Link to comment
Share on other sites

Το Nokia 8 στην τιμή της προσφοράς γνωστού μαγαζιού πιστεύω ότι είναι η πλέον εξαιρετική πρόταση στα λεφτά αυτά. Πολύ γρήγορο, μπαταρία σούπερ, ποιότητα κατασκευής άριστη και η κάμερα με το λογισμικό της Google βγάζει φωτογραφίες το ίδιο καλές αν όχι καλύτερες απο το Nexus 5x, το οποίο φημιζόταν για την κάμερά του.

 

λες να το τσιμπήσω; με έψησε ένας φιλος και για 5t, αλλά σίγουρα ξεφεύγει.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, μιλάμε για μεγάλη διαφορά χρημάτων με το 5Τ και πραγματικά δε ξέρω αν την αξίζει. Αν πάρεις το Nokia 8 με την προσφορά πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει τρελά!!! Ειδικά στα 319€ που βγαίνει με την προσφορά δεν το συζητάμε... Πέραν αυτού, είναι πραγματικά εξαιρετικό smartphone και με την Google camera δεν ξέρει τι κάνει... Απίστευτο vfm!!!

 

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον την προσφορά του πλαισίου εννούνε που αν κανεις αγορά με κάρτα eurobank έχεις επιστροφή 80 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον την προσφορά του πλαισίου εννούνε που αν κανεις αγορά με κάρτα eurobank έχεις επιστροφή 80 ευρώ.
Αυτό ακριβώς, και λήγει σήμερα..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Θελω να αγοράσω ένα κινητό μέχρι 300 ευρώ από το σκρουτζ.Σκεφτομαι να παρω το α5 2017.Εχω ακούσει ότι δεν έχει καλη κάμερα.Το θέλω για παιχνίδια και για social.Εχετε να προτεινεται κάποιο καλό σε αυτά τα λεφτά?Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Θελω να αγοράσω ένα κινητό μέχρι 300 ευρώ από το σκρουτζ.Σκεφτομαι να παρω το α5 2017.Εχω ακούσει ότι δεν έχει καλη κάμερα.Το θέλω για παιχνίδια και για social.Εχετε να προτεινεται κάποιο καλό σε αυτά τα λεφτά?Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα. Άνοιξε νέο θέμα συμπληρώνοντας και τον οδηγό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=453621

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...