Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λυνεται το προβλημα σου με τον εξης τροπο αν και ειναι λιγο περιπλοκο.το προβλημα υπαρχει επειδη εχεις κανει τις καταχωρησεις σου στα ελληνικα.αν το γυρισεις στο τυπικο abc τοτε δεν εχεις προβλημα.και για να μην χασεις τη σειρα στο καταλογο αν βαλεις το πρωτο γραμμα στα ελληνικα και τα αλλα στο abc τοτε παλι θα το βλεπει στο bluetooth
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos (24 Δεκ. 2004 , 16:21)

 

λυνεται το προβλημα σου με τον εξης τροπο αν και ειναι λιγο περιπλοκο.το προβλημα υπαρχει επειδη εχεις κανει τις καταχωρησεις σου στα ελληνικα.αν το γυρισεις στο τυπικο abc τοτε δεν εχεις προβλημα.και για να μην χασεις τη σειρα στο καταλογο αν βαλεις το πρωτο γραμμα στα ελληνικα και τα αλλα στο abc τοτε παλι θα το βλεπει στο bluetooth

 

εισαι μεγαλος φιλε μου....... :D
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα σε όλους!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

kalimera kai xronia polla se olous...pira prin 4 meres ena SE T630 kai mazi ena bluetooth akoustiko tis motorolla (HS 805) kai to peira kirios giati htan ftino 45Euro, to sindesa kanonika to anagnorise h siskeuh kai douleuei kanonika, omos meta apo 10 lepta opos divasa kapou pio panw pou egrapse kapoios to akoustiko xanete apo to thlefono auto nomiza oti tha einai kapoio bug tou sigekrimenou akoustikou h mporei kai oxi bug mias kai sto manual to grafei oti meta apo kapoio diastima peftei se "lithargo", auto paratirisa oti ginete otan pas apo to menu tis siskeuhs kai epilekseis na energopoihshs to akoustiko, otan omos pas apo thn siskeuh panta kai epilekseis na anoikseis to bluetooth xoris na epilekseis oti theleis na energopoihshs to akoustiko alla apla anoikseis to bluetooth tote auto to provlhma den parousiazete...toulaxiston sto T630.

to anaferw apla, mipos kai simvenei kati tetoio kai sto K700!!!

Link to comment
Share on other sites

Ας ελέγξει κάποιος που διαθέτει το HBH-600 την πληροφορία του φίλου gchatz.

Νομίζω ότι είναι πολύ σηματνική.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gchatz (27 Δεκ. 2004 , 11:24)

 

kalimera kai xronia polla se olous...pira prin 4 meres ena SE T630 kai mazi ena bluetooth akoustiko tis motorolla (HS 805) kai to peira kirios giati htan ftino 45Euro, to sindesa kanonika to anagnorise h siskeuh kai douleuei kanonika, omos meta apo 10 lepta opos divasa kapou pio panw pou egrapse kapoios to akoustiko xanete apo to thlefono auto nomiza oti tha einai kapoio bug tou sigekrimenou akoustikou h mporei kai oxi bug mias kai sto manual to grafei oti meta apo kapoio diastima peftei se "lithargo", auto paratirisa oti ginete otan pas apo to menu tis siskeuhs kai epilekseis na energopoihshs to akoustiko, otan omos pas apo thn siskeuh panta kai epilekseis na anoikseis to bluetooth xoris na epilekseis oti theleis na energopoihshs to akoustiko alla apla anoikseis to bluetooth tote auto to provlhma den parousiazete...toulaxiston sto T630.

to anaferw apla, mipos kai simvenei kati tetoio kai sto K700!!!

 

αυτο συμβαινει μονο στα τηλεφωνα που εχουν παλιο λογισμικο,το ιδιο συμβαινει με το ΗΒΗ-30 που εχω εγω (με παλιο firmware 3 χρονων) ειναι το μονο ακουστικο που μετα απο 2 λεπτα αδρανειας αποσυνδεται μονο του αλλα οταν χτυπησει το τηλ αμεσως συνδεται αυτοματα και απανταω την κληση . ενω ολα τα αλλα παραμενουν συνδεμενα μεχρι να βγουν εκτος εμβελειας αλλα οταν χτυπησει το τηλ συνδεονται αυτοματα. τα τηλεφωνα παντα ''θυμουνται'' το τελευταιο ακουστικο που ηταν συνδεμενο και οταν χτυπησει το τηλεφωνο αυτο αναζητουν πρωτο,εγω εχω 5 ακουστικα συνδεμενα με το ρ910 και παντα αυτο συμβαινει,εαν αποτυχει η συνδεση του τελευταιου ακουστικου αυτοματα αναζητουν το επομενο στην λιστα.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos (27 Δεκ. 2004 , 14:52)

 

ξερει κανεις τι ειδους μπαταρια εχει?εινια λιθιου η κατι αλλο?

 

(υποτιθεται) οτι εχουν λιθιου αλλα κανενας μεχρι τωρα δεν το εχει εξακριβωσει.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κ χρόνια πολλά σε όλους!μια ερωτησούλα:υπάρχει κάποια ρύθμιση για να μήν μου χτυπάει η αναφορά σαν μήνυμα??για το ζ1010φυσικά!ευχαριστώ προκαταβολικά καλά να περάσετε με υγεία κ προσωπική ευτυχία
filia alex
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να απαντήσω σε μία κλήση μέσα απο το πρόγραμμα και να μιλήσω με το μικρόφωνο του υπολογιστή;Είχα διαβάσει κάτι στο επίσημο forum του fma αλλά δεν έβγαλα άκρη.Το έχει κάνει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostas_skyline (30 Δεκ. 2004 , 20:14)

 

Μπορώ να απαντήσω σε μία κλήση μέσα απο το πρόγραμμα και να μιλήσω με το μικρόφωνο του υπολογιστή;Είχα διαβάσει κάτι στο επίσημο forum του fma αλλά δεν έβγαλα άκρη.Το έχει κάνει κανείς;

 

 

Αυτο που μπορεις ειναι να αποδεχθεις την κληση και να μιλησεις απο το hands free {αν εχεις} αμεσως.

Aπο το μικροφωνο του PC ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos (24 Δεκ. 2004 , 16:21)

 

λυνεται το προβλημα σου με τον εξης τροπο αν και ειναι λιγο περιπλοκο.το προβλημα υπαρχει επειδη εχεις κανει τις καταχωρησεις σου στα ελληνικα.αν το γυρισεις στο τυπικο abc τοτε δεν εχεις προβλημα.και για να μην χασεις τη σειρα στο καταλογο αν βαλεις το πρωτο γραμμα στα ελληνικα και τα αλλα στο abc τοτε παλι θα το βλεπει στο bluetooth

 

 

Na se kala!!!!! Xtes to agorasa kai...pleon :rolleyes: ...doulevei apsoga me to S700i :up:

 

(edit: ) Iparxei ena mikro provlimataki...h S700i (me to firmware pou exei) mou epitrepei na kano anazitisi me pano apo 1 gramma ston tilefoniko katalogo...ela omos pou h anazitisi ginete se ellhnikous xaraktires (afou exo thn glvssa tou tilefonoy sta ellhnnika!!!)...katalavenete lipon ti paizei etsi?!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos (23 Δεκ. 2004 , 11:29)

 

το τσαχαλιτο εχω την υποψια οτι μπορει να ειναι απο την αξουρισια μου.αμα ξυριστω θα σας πω

 

το τσαχαλιτο τι ειναι; :o
Link to comment
Share on other sites

Ας καλωσορίσουμε το νέο χρόνο, που ήρθε γεμάτος πράγματα που ποτέ δεν είχαν υπάρξει.

365 φωτεινά πρωιά κι άλλα τόσα αστροφώτιστα βράδια.

52 εβδομάδες γεμάτες υποσχέσεις.

12 μήνες γεμάτοι νέες δυνατότητες.

4 θαυμάσιες εποχές.

1 νέο έτος που περιμένει να το χαρούμε!

 

Καλή χρονιά!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

xronia polla se oloys.2 grigores erwtisoyles:poia ekdosi toy FMA einai i kaliteri gia K700i???kai apo poy mborw na tin katebasw??? :o

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Πιαδες να ρωτησω κατι μιας και διαβασα ολο το thread αλλα δεν εβγαλα ακρη.

Εχω το Τ610 και windows98. Ποια version του fma ειναι η καταλληλη (αν υπαρχει καμια. Δοκιμασα την 1.1.10 αν δεν κανω λαθος αλλα μου λεει κατι κουφα για active x control κτλ. Μπορει καποιος να βοηθησει?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Διαπιστωσα οτι μεσω του FMA μπορω να διαγραψω το φακελο στις εικονες στον οποιο αποθηκευονται οι φωτο που τραβαμε με την καμερα του κινητου.Διστασα ομως.Αν το κανω,που θα αποθηκευονται οι φωτο που τραβαω?Ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος laios23 ( 2 Ιαν. 2005 , 11:30)

 

xronia polla se oloys.2 grigores erwtisoyles:poia ekdosi toy FMA einai i kaliteri gia K700i???kai apo poy mborw na tin katebasw??? :o

 

eeee akouei kaneis wre paidia???? :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was unpinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...