Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ΗΒΗ-30 που έχω κρατάει 1.5 ώρα συνεχόμενης ομιλίας και σε καμία περίπτωση δεν την βγάζει πάνω από μία μέρα με μικτή χρήση. Το ΗΒΗ-200 ήταν μάπα τελείως γι'αυτό το ξεφορτώθηκα σε 3 μέρες.

Το ΗΒΗ-660 είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει από άποψη αυτονομίας. Γιατι μπορεί να λέει οτι κρατάει μέχρι 5 ώρες αλλά εμένα με βγάζει 2.5 ώρες σε δύο μέρες. Μην ξεχνάς πρέπει να λάβουμε υπόψη και την κατάσταση αναμονής όπου το ακουστικό καταναλώνει μπαταρία. Είναι το πρώτο ακουστικό που το φορτίζω κάθε δύο μέρες αντί για κάθε μέρα. Βέβαια μιλάω και πολύ.

Το μονο πρόβλημα είναι η ένδειξη του μετριτή η οποία δεν είναι αξιόπιστη.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως θα πρέπει να σκεφτείτε και το πάμφτηνο Bluetrek G2 που φέρνει η Vodafone στα 59 Ευρώ και που από αυτονομία με μέτρια χρήση ξεπερνάει τις 10 μέρες εγγυημένα;
Link to comment
Share on other sites

Ένα σημαντικό πλεονέκτημα του ΗΒΗ-660 είναι και η αναγνώριση κλήσεως που κανένα άλλο bluetooth ακουστικό αυτού του τύπου (χωρίς καλώδια) υπάρχει αυτήν την στιγμή.
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα πάρω από Δευτέρα το Μ65 (ή MV65) και έχω κοντά 300 επαφές στο pc μου από το FMA. Θα μπορέσω να τις μεταφέρω στο νέο μου τηλέφωνο ή θα πρέπει να το κάνω χειροκείνητα;
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος που μπορω να βρω το theme creator για το S700 & πως ακριβως μπορω να κανω download?????
Το kryfto.gr ειναι μια κοινότητα στην οποία ο καθένας μπορεί να διαβάσει και να μοιραστεί πραγματικές ιστορίες της πόλης.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tazman_se ( 4 Δεκ. 2004 , 01:08)

 

Γνωριζει καποιος που μπορω να βρω το theme creator για το S700 & πως ακριβως μπορω να κανω download?????

 

an psaksis sto episimasmeno threat tou s700 kala 8a bris to creator ... ;)

 

looketo pls

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά είναι δυνατόν να μην υπάρχει επιλογή να κάνεις upload το τηλ κατάλογο από το pc στο κινητό? δεν το βλέπω και θέλω να πιστεύω ότι θέλω να πάω γραμμή για οφθαλμίατρο...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panser (18 Δεκ. 2004 , 19:47)

 

Με το ΗΒΗ-660 μπορεί κανείς να πραγματοποιήσει κλήσεις, όπως με το ΗΒΗ-200;

 

ναι,εχουν της ιδιες λειτουργιες.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Πουλάω το ΗΒΗ-600 με χρήση ενος μήνα γιατί θέλω να αγοράσω το ΗΒΗ-660. Οποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm. Eυχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος niknik (20 Δεκ. 2004 , 00:04)

 

Πουλάω το ΗΒΗ-600 με χρήση ενος μήνα γιατί θέλω να αγοράσω το ΗΒΗ-660. Οποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm. Eυχαριστώ!

 

Άνοιξε ένα θέμα στο ανάλογο φόρουμ Buy & Sell (Mobiles) . :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 5 Δεκ. 2004 , 13:10)

 

ρε παιδιά είναι δυνατόν να μην υπάρχει επιλογή να κάνεις upload το τηλ κατάλογο από το pc στο κινητό? δεν το βλέπω και θέλω να πιστεύω ότι θέλω να πάω γραμμή για οφθαλμίατρο...

 

 

Αν θυμάμαι καλά ενώ έχεις σε view τον κατάλογο κάνεις Upload/update/synchronise. κάτι τέτοιο.

 

γίνεται σίγουρα γιατί έτσι κατάφερα να βάλω το ς σε όλα τα contacts Μου στο t630

~j77
Link to comment
Share on other sites

Το HBH-660 συνεργάζεται με το Κ700;

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος multiPetros (22 Δεκ. 2004 , 01:46)

 

Το HBH-660 συνεργάζεται με το Κ700;

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

ναι,αριστα. :)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου,

καλά Χριστούγεννα.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος multiPetros (22 Δεκ. 2004 , 01:46)

 

Το HBH-660 συνεργάζεται με το Κ700;

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Μόλις σήμερα πήρα το ΗΒΗ-660 και δυστυχώς δεν συνεργάζεται με το Κ700. Όταν κάποιος με παίρνει τηλ. δεν εμφανίζει τον αριθμό του στην οθόνη αλλά ένα σκέτο ακουστικό. Όταν το συνδεώ με το Τ610 λειτουργεί άψογα. Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. Και κάτι άλλο που με ξενέρωσε είναι ότι μετά την πραγματοποίηση μιας κλήσης αποσυνδέεται αυτόματα το Κ700 από το ΗΒΗ-660 και χωρίς κλήση η σύνδεση διαρκεί το πολύ 10 λεπτά. Μετά το 10λεπτο δηλαδή αν σε πάρει κάποιος τηλ. θα ψάχνεις να βρείς το κινητό σου. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panser (22 Δεκ. 2004 , 21:10)

 

Μόλις σήμερα πήρα το ΗΒΗ-660 και δυστυχώς δεν συνεργάζεται με το Κ700. Όταν κάποιος με παίρνει τηλ. δεν εμφανίζει τον αριθμό του στην οθόνη αλλά ένα σκέτο ακουστικό. Όταν το συνδεώ με το Τ610 λειτουργεί άψογα. Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. Και κάτι άλλο που με ξενέρωσε είναι ότι μετά την πραγματοποίηση μιας κλήσης αποσυνδέεται αυτόματα το Κ700 από το ΗΒΗ-660 και χωρίς κλήση η σύνδεση διαρκεί το πολύ 10 λεπτά. Μετά το 10λεπτο δηλαδή αν σε πάρει κάποιος τηλ. θα ψάχνεις να βρείς το κινητό σου. :mad:

 

 

και εγω σημερα το πηρα και μου κανει το ιδιο με το Κ700.αν πατησεις ομως την ενταση του ακουστικο μετα στο δειχνει.οσο για το αλλο που λες δεν το εχω τσεκαρει ακομα

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο τρώγεται, αλλά το δεύτερο είναι αρκετά σημαντικό, για ελεγξέτο κι εσύ stamos και πες μας την εμπειρία σου.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται απο ενα σταθερο και απο ενα κινητο που εχω δεν μου βγαζει αναγνωριση αλλα απο ενα σταθερο και ενα κινητο που τα εχω στην ιδια καταχωρηση με το ιδιο ονομα μου βγαζει κανονικα την αναγνωριση.επισης αυτοι που με ακουνε λενε οτι ακουνε αι ενα τσαχαλιτο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was unpinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...