Jump to content

Πόσα MMS στέλνετε το μήνα;


 Κοινοποίηση

Πόσα mms στέλνετε το μήνα;  

138 members have voted

  1. 1. Πόσα mms στέλνετε το μήνα;

    • 0
      40
    • Λιγότερα από 1
      29
    • 1-5
      44
    • 5-10
      17
    • 10-20
      5
    • 20-30
      0
    • Πάνω από 30
      3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 111
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τους 10 μήνες που έχω κινητό με δυνατότητα να στέλνει mms είναι ζήτημα αν έχω στείλει 4-5. Και το τελευταίο που έστειλα έχει 3-4 μήνες...

Φταίει το κόστος αλλά κυρίως το ότι στην παρέα μου μόνο 1-2 έχουν κινητά με δυνατότητα για mms. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

to kinhto to exw 5 mhnes peripou...exw steilei 3 h 4 mms kai mono to teleutaio pou esteila phge ston paralhpth tou..parola auta kserw polla atoma me mms kinhto...mou fainontai panakriba...ase pou mporw oti thelw na to steilw ston allo me bt otan brethoume...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Κάτι αντίστοιχο είχαμε συζητήσει εδώ ! :)

Εγώ το πολύ 10!

 

Και έλεγα τι μου θύμιζε...

Ας κρατήσουμε όμως αυτό το θέμα που είναι καινούριο και με δημοσκόπηση, να δούμε αν έχει αλλάξει κάτι :)

 

Εγώ ακόμα να στείλω mms.. Αν μας χαρίζαν καμιά 50αρία το μήνα, κάτι θα γινότανε ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον rigasnic

 

Και έλεγα τι μου θύμιζε...

Ας κρατήσουμε όμως αυτό το θέμα που είναι καινούριο και με δημοσκόπηση, να δούμε αν έχει αλλάξει κάτι :)

 

Εγώ ακόμα να στείλω mms.. Αν μας χαρίζαν καμιά 50αρία το μήνα, κάτι θα γινότανε ;)

 

Εγώ το είχα ανοίξει, γι'αυτό το θυμάμαι! :happy:

Ναι καλό είναι να το κρατήσουμε γιατί υπάρχει και δημοσκόπηση! :)

Πιστεύω πως δεν είναι μόνο η αυξημένη τιμή που δεν στέλνουμε πολλά MMS αλλά και η μικρή διάδοση των MMS συσκευών! Εμένα οι περισσότεροι φίλοι μου δεν έχουν MMS κινητό και όταν έχουν δεν έχουν τις ρυθμίσεις! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να υπάρχει επιλογή "κανένα". Νομίζω ότι θα ήταν πολύ δημοφιλής... :p
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την rigasnic

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Κάτι αντίστοιχο είχαμε συζητήσει εδώ ! :)

Εγώ το πολύ 10!

 

Και έλεγα τι μου θύμιζε...

Ας κρατήσουμε όμως αυτό το θέμα που είναι καινούριο και με δημοσκόπηση, να δούμε αν έχει αλλάξει κάτι :)

 

Εγώ ακόμα να στείλω mms.. Αν μας χαρίζαν καμιά 50αρία το μήνα, κάτι θα γινότανε ;)

 

Dikio exis re rigasnic.Ma afto to ekane i cosmote perisi,to thimame epidi molis elikse i prothesmia gia dorean mms agorasa to 7250.Tora bebea exo 3650.Apo tin parea mou ta 3 tetarta ton pedion exoun kinita pou ipostirizoun mms kai kanis den stelni.Re pedia,as prospathisoume na kanoume kati.

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε?Αμα είναι μαλάκας ο άλλος και βλέπει πως με 50 λεπτά δεν στέλνει κανένας και πάλι επιμένει να κρατάει τις τιμές στα ύψη τότε ότι πάθει του αξίζει!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jog

 

elaxista stelno.akoys ekei 50 lepta :mad: :mad: :mad:

 

....Sorry παιδιά,μια μικρή παρένθεση:Κρίνοντας από το avatar όσων έχουν το 8910i και αν όντως έχετε αυτό το κινητό,πώς στέλνετε mms???Μπορεί να συνδεθεί με εξωτερική κάμερα???Η εννοείτε ότι με άλλο κινητό τα στέλνετε η μάλλον από τις προκαθορισμένες φωτογραφίες των κινητών που έχουν από μόνα τους τα κινητά με mms ??Sorry και πάλι,μια "κουτή" ίσως ερώτηση σαν παρένθεση,απλώς έχω την απορία... :confused: Συνεχίζουμε με γνώμες.... :cool:
" Similis simili gaudet"
Link to comment
Share on other sites

Κανένα!! Έπρεπε να μπει σαν επιλογή στο poll. Ότι θέλω το στέλνω με e-mail. Ακούς εκεί 40 λεπτά....
HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xerolas

 

....Sorry παιδιά,μια μικρή παρένθεση:Κρίνοντας από το avatar όσων έχουν το 8910i και αν όντως έχετε αυτό το κινητό,πώς στέλνετε mms???

 

Έχω στείλει με MMS κάποιες φωτογραφίες που έχω βγάλει με την ψηφιακή φωτογραφική μηχανή μου (την κανονική).
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xerolas

 

....Sorry παιδιά,μια μικρή παρένθεση:Κρίνοντας από το avatar όσων έχουν το 8910i και αν όντως έχετε αυτό το κινητό,πώς στέλνετε mms???Μπορεί να συνδεθεί με εξωτερική κάμερα???Η εννοείτε ότι με άλλο κινητό τα στέλνετε η μάλλον από τις προκαθορισμένες φωτογραφίες των κινητών που έχουν από μόνα τους τα κινητά με mms ??Sorry και πάλι,μια "κουτή" ίσως ερώτηση σαν παρένθεση,απλώς έχω την απορία... :confused: Συνεχίζουμε με γνώμες.... :cool:

 

Δεν νομίζω απαραίτητα να πρέπει να έχει φωτογραφία το mms που θα στείλεις ;)

Γίνεται και αυτό που είπε ο mcde.

 

Όσο για τα δίκτυα που δεν κατεβάζουν την τιμή παρόλο που δεν γίνεται χρήση, σας πληροφορώ ότι κάτι ξέρουν. Προφανώς γίνεται χρήση από άτομα που δεν έχουν συναίσθηση του κόστους..

 

Όσο για την επιλογή κανένα στη δημοσκόπηση, θέλετε να την προσθέσω;; Αλλά θα μηδενίσω όλες τις ψήφους...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

ναι βάλε και κανένα...

 

Γιατί απο ότι με θυμάμαι το τελευταίο μμς μου το έστειλα τον Αυγουστο και αυτό γιατί έπρεπε να δείξω κάποια πραγματα...Πάντως όλο αυτό φούσκα ήτανε τελικά...Μας αναγκασαν να πάρουμε ΜΜΣ συσκευή και να το θεωρούμε ως στανταρντ απο τη στιγμή που η χρήση του εν λόγω φορμάτ είναι ελάχιστη ως μηδαμινή.... $#$# την καταναλωτική μου μανία πια... :)

:X
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την mplip^

ναι βάλε και κανένα...

 

Γιατί απο ότι με θυμάμαι το τελευταίο μμς μου το έστειλα τον Αυγουστο και αυτό γιατί έπρεπε να δείξω κάποια πραγματα...Πάντως όλο αυτό φούσκα ήτανε τελικά...Μας αναγκασαν να πάρουμε ΜΜΣ συσκευή και να το θεωρούμε ως στανταρντ απο τη στιγμή που η χρήση του εν λόγω φορμάτ είναι ελάχιστη ως μηδαμινή.... $#$# την καταναλωτική μου μανία πια... :)

 

giati re einai axrhsth?an eisai sthn kafeteria kai perasei o sakhs apo dipla mporeis na bgaleis pic kai na thn steileis me mms stis files sou kai na zhlepsoun...skepsou poso pithano einai...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον rigasnic

 

Όσο για την επιλογή κανένα στη δημοσκόπηση, θέλετε να την προσθέσω;; Αλλά θα μηδενίσω όλες τις ψήφους...

 

Θα πρότεινα να προσθέσεις δύο επιλογές: "<1 το μήνα" και "κανένα", αλλά να ψηφίζουν μόνο όσοι έχουν mms κινητό! Κι ας αρχίσει από την αρχή η καταμέτρηση..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

1 με 2 (το παααρρααααα πολυ) καθε μηνα και πολυ τους ειναι :mad:

Ακου εκει τιμη για MMS :mad: και τι ειναι ρε κ.λοεταιριες; Χρυσαφι;;; :eek:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...