Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά, ποια είναι η τελευταία έκδοση του Opera Mobile; Αυτή που μπόρεσα να βρω ήταν η 12.00.2258. Αυτή είναι;

Διακρίνω μια διαφορά στο UI με τον Mini, στον Mini όταν κατεβάζω ένα αρχείο, μου δίνει τη δυνατότητα μα επιλέξω και όνομα αρχείου εκτός από drive και φάκελο. Έχει βγει έκδοση του Mobile με αυτή τη δυνατότητα ή τσάμπα ψάχνω;

 

Εγω εχω την 12.00.2256. ακομα!!! Αυτη πως την κατεβασες; Σε μενα δεν ηρθε ακομα!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την 12.00.2256. ακομα!!! Αυτη πως την κατεβασες; Σε μενα δεν ηρθε ακομα!!!

 

Μη τρελαίνεσαι... η μία είναι η international και η άλλη η απλή.

Link to comment
Share on other sites

Μη τρελαίνεσαι... η μία είναι η international και η άλλη η απλή.

 

Ποια είναι η διαφορά και ποια από της δύο είναι η international?

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η διαφορά και ποια από της δύο είναι η international?

 

Προσωπικά δεν έχω καταλάβει τι διαφορές έχουν.

Η international είναι με το μεγαλύτερο αριθμό.

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε παίδες, η international έχει παραπάνω γλώσσες λογικά, ή αναγνώριση γλωσσών κτλ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια ερώτηση παίδες.

Υπάρχει κάποια αξιόλογη εφαρμογή παρακολούθησης για τα οικονομικά τύπου Toshl;

Έχω ήδη το Toshl όμως θέλω να παρακολουθώ και έξοδα για β' λογαριασμό

και αυτό δεν έχω βρει τρόπο να το κάνω να δουλέψει στο Toshl.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Θα ήθελα τη βοήθειά σας στο εξής:

είμαι πολύ νέος στον χώρο των smartphones, έχω ένα Nokia 603 με την τελευταία έκδοση (belle FP2). Ψάχνω έναν καλό player, κυρίως για βίντεο.

Πριν πολλά χρόνια, είχα στην κατοχή μου ένα pda (WM5), στο οποίο χρησιμοποιούσα τον Core Player για ταινίες και βίντεο. Ψάχνω κάτι ανάλογο.

Ξέρω ότι ο Core Player υπάρχει και για symbian. Δεν μπορώ να τον εγκαταστήσω όμως γιατί μου γράφει "σφάλμα πιστοποιητικού". Υπάρχει κάποιος που να έχει το πρόγραμμα και να μου το στείλει με pm; Ή και κάποιον άλλον player αν θεωρεί ότι είναι καλύτερος...

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Υ.Γ. Το κινητό μου ΔΕΝ είναι χακαρισμένο (και δεν θα ήθελα να το χακάρω...).

Link to comment
Share on other sites

ξέχασα να αναφέρω για το 808 :X

 

Εγώ το δοκίμασα και το έβγαλα. Έχει πολλά προβλήματα.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

παιδια το skype που ειναι; πριν μια-δυο βδομαδες σταματησε να δουλευει και εξαφανιστηκε και απο το store

εστειλα τοτε mail στη nokia και ακομα δεν μου απαντησαν..

 

αρχιζουν να το παρατανε;

Link to comment
Share on other sites

παιδια το skype που ειναι; πριν μια-δυο βδομαδες σταματησε να δουλευει και εξαφανιστηκε και απο το store

εστειλα τοτε mail στη nokia και ακομα δεν μου απαντησαν..

 

αρχιζουν να το παρατανε;

 

ευτυχώς το λεχω ήδη εγκατεστημένο... :p

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι δεν το βλέπω στο store...:confused:

 

Δουλεύει απλά δεν έχει βιντεοκλήση και κρασάρει αν δεν έχεις συγκεκριμένα θέματα.

 

Κατά τα άλλα δουλεύει :p

Link to comment
Share on other sites

συγκεκριμενα θεματα;; δηλαδη; αλλα κολπα :p

 

εχει κανεις το .sis ; που να δουλευει..

 

ειχα δοκιμασει μερικα που βρηκα διασπαρτα στο internet αλλα δεν...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις το default θέμα της nokia, το evolve ή κάπως έτσι. Έχει αναφερθεί ότι με αυτό δουλεύει κανονικά και το επιβεβαιώνω και εγώ. Με τα άλλα θέματα 8 στις 10 θα κρασάρει με αυτό μπαίνει πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις το default θέμα της nokia, το evolve ή κάπως έτσι. Έχει αναφερθεί ότι με αυτό δουλεύει κανονικά και το επιβεβαιώνω και εγώ. Με τα άλλα θέματα 8 στις 10 θα κρασάρει με αυτό μπαίνει πάντα.

ειχες δικιο τελικα!

 

κατεβασα την εκδοση 2.1.23 που βρηκα στο internet με το default θεμα της nokia και δουλεψε

 

σε ευχαριστω για το tip ;)

Link to comment
Share on other sites

ειχες δικιο τελικα!

 

κατεβασα την εκδοση 2.1.23 που βρηκα στο internet με το default θεμα της nokia και δουλεψε

 

σε ευχαριστω για το tip ;)

 

Όταν λέτε δούλεψε, εννοείτε με βιντεοκληση ή έτσι;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέτε δούλεψε, εννοείτε με βιντεοκληση ή έτσι;

οχι δουλεψε γενικως, αν και οχι απολυτα καλα. δηλαδη αργουσε πολυ να μου δειξει τις αλλες επαφες online εμενα στους αλλους αλλα αφου ειχα κλεισει το προγραμμα πηρε καμια ωρα για να με δειξει offline :P

 

βιντεοκληση δεν κανουν τα symbian

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα ειχα δει ενα post σχετικα με μια εφαρμογη στο ovi store,που "μεγαλωνει" τα βασικα κουμπια. Ειναι χρησιμο στην οδηγηση κλπ.

 

Εψαξα αλλα δεν μπορεσα να την βρω.Θυμαται κανεις ποια ειναι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα ειχα δει ενα post σχετικα με μια εφαρμογη στο ovi store,που "μεγαλωνει" τα βασικα κουμπια. Ειναι χρησιμο στην οδηγηση κλπ.

 

Εψαξα αλλα δεν μπορεσα να την βρω.Θυμαται κανεις ποια ειναι?

 

Πληκτρολογησε Car Mode στην αναζήτηση, στο Ovi Store.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θα ηθελα να σας ρωτησω κατα την γνωμη σας και οσοι εχετε το συγκεκριμενο κινητο εαν καποια προγραμματα ειναι καλα και ποσο τα χρησιμοποιηται.

Πρωτον θα ηθελα να μαθω εαν το προγραμμα που εχει σαν default το κινιτο το HDR Camera εαν εχει καποιο bug ή το εχει μονο σε εμενα??

Δευτερον απο οτι κοιταξα στο internet και στο facebook βρηκα κατι ****** προγραμματα τα οποια το 1 το χρησιμοποιω ηδη το οποιο ειναι το camera Pro αλλα πρεπει να του κανω upgrade και το αλλο ειναι το HDRPhotoCamera.

 

Το ποιο συμαντικο ειναι οτι το κινιτο μου μπορει να δεχτει ολες τις εφαρμογες απο το Nokia N8 ή κανω βλακεια (Σε αυτα τα θεματα δεν τα ξερω καλα για αυτο ρωταω τους τεχνικους δλδ εσας)

 

Ευχαριστω.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Απαγορεύονται οι άσεμνες εκφράσεις

Edited by impreza_sti

NOKIA N86(Καταστραφηκε το εδωσα στην μανα μου μεσα σε 2 μηνες του πεταξε τα ματια εξω)

ΝΟΚΙΑ 808 PV WHITE

NOKIA EOS 64gb Germany 320 euro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θα ηθελα να σας ρωτησω κατα την γνωμη σας και οσοι εχετε το συγκεκριμενο κινητο εαν καποια προγραμματα ειναι καλα και ποσο τα χρησιμοποιηται.

Πρωτον θα ηθελα να μαθω εαν το προγραμμα που εχει σαν default το κινιτο το HDR Camera εαν εχει καποιο bug ή το εχει μονο σε εμενα??

Δευτερον απο οτι κοιταξα στο internet και στο facebook βρηκα κατι ****** προγραμματα τα οποια το 1 το χρησιμοποιω ηδη το οποιο ειναι το camera Pro αλλα πρεπει να του κανω upgrade και το αλλο ειναι το HDRPhotoCamera.

 

Το ποιο συμαντικο ειναι οτι το κινιτο μου μπορει να δεχτει ολες τις εφαρμογες απο το Nokia N8 ή κανω βλακεια (Σε αυτα τα θεματα δεν τα ξερω καλα για αυτο ρωταω τους τεχνικους δλδ εσας)

 

Ευχαριστω.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Απαγορεύονται οι άσεμνες εκφράσεις

 

Αν και δεν εχω 808, αλλα για την τελευταια ερωτηση που κανεις, του Ν8 οι εφαρμογες λογικα μπορουν να πανε στο 808, αναποδα ομως δεν πρεπει να γινετε λογικα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

οχι δουλεψε γενικως, αν και οχι απολυτα καλα. δηλαδη αργουσε πολυ να μου δειξει τις αλλες επαφες online εμενα στους αλλους αλλα αφου ειχα κλεισει το προγραμμα πηρε καμια ωρα για να με δειξει offline :P

 

βιντεοκληση δεν κανουν τα symbian

 

Βιντεοκλήση κάνεις με το fring

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...