Jump to content

Huawei Mate 10


tsiglas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Από Ευρώπη εμπιστα που μπορώ να βρω το 6/128;

 

Το 6g 128g λίγο δύσκολο.... Εγώ αν ήταν να το φέρω από κάπου θα το έφερνα τώρα από spemall που έχει το Mokka gold στα 610€ και επειδή τώρα είναι η κινεζική πρωτοχρονιά και θα είναι κλειστα δίνει και κουπόνι 5% έκπτωση δηλαδή θα σου βγει λογικά κάτω από 590... Αυτή η τιμή δεν υπάρχει πουθενά και με Europe express από ότι με ενημέρωσαν όταν επικοινώνησα μαζί τους δεν περνάει τελωνείο 100% και έρχεται περίπου σε 8 εργάσιμες....

Προσωπικά εγώ είχα φέρει το ΜΑΤΕ 8 & ΜΑΤΕ 9 από εκεί με αυτόν τον τρόπο...

Αλλά εγώ θα έκανα αυτό τώρα εσύ αποφασίζεις να πάρεις την ευθύνη και το οποίο ρίσκο

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 93
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πριν 2 χρόνια, προτού αρχίσουν τα τελωνεία, αγόραζα από ένα μαγαζί, από Κίνα,. δεν θυμάμαι το όνομα αυτή την στιγμή, και το έστελναν με sf express στην Γαλλία, και μετά με chronopost.fr στην Ελλάδα.

Μπορούσαν να το περάσουν τελωνείο, ακόμα και στην Γαλλία.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μπορει καποιος να μου πει αν εχει ραδιοφωνο?

 

Όχι φίλε μου δεν έχει fm receiver οπότε δεν υποστηρίζει...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αν αγοραστεί το κινητό πχ από egocentral, θα έρθει με play store;;

Βλέπω μόνο στην Ισπανία εισάγεται επίσημα όσον αφορά την ευρωπαϊκή ένωση και δεν ξέρω τι γίνεται αν παραγγελθεί από Κίνα.

Αρέσει σε φίλο και κάνω έρευνα μήπως βρούμε άκρη να το εισάγουμε.

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Από το eglobalcentral.eu, το αγόρασα, το 4/64 gb.

Είχε play store, και έκανε το update σε Oreo.

Δεν ξέρω αν έχει το 6/128.

Εγγύηση ένα χρόνο, από το κατάστημα, Δεν εισάγεται Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αν αγοραστεί το κινητό πχ από egocentral, θα έρθει με play store;;

Βλέπω μόνο στην Ισπανία εισάγεται επίσημα όσον αφορά την ευρωπαϊκή ένωση και δεν ξέρω τι γίνεται αν παραγγελθεί από Κίνα.

Αρέσει σε φίλο και κάνω έρευνα μήπως βρούμε άκρη να το εισάγουμε.

Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η έκδοση 4g 64g έχει κυκλοφορήσει και σε κάποιες ευρωπαϊκές χώρες με ευρωπαϊκή ρομ αλλα με 1 σιμ και κωδικό ALP-L09C432 οπότε αν θες με 2 σιμ τότε υπάρχει και αυτή αλλα είναι η international έκδοση η οποία δεν διαφέρει από την ευρωπαϊκή και έχει κανονικά τις εφαρμογές της Google... Απλά θα πρέπει να είσαι σίγουρος ότι έχουν την International έκδοση με κωδικό ALP-L29C636

Αν τέλος θες την έκδοση 6g 128g αυτή δεν έχει κυκλοφορήσει σε καμία έκδοση με τις εφαρμογές της Google πάρα μόνο η κινεζική έκδοση ALP-00 ... Εκτός και αν την βρεις να την πουλάει κάποιο μαγαζί εφόσον της έχει κάνει rebranding σε international ή την πάρεις εσύ κινεζική και με 45€ με funky Huawei την κάνεις μόνος σου rebranding σε international έκδοση.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Από το eglobalcentral.eu, το αγόρασα, το 4/64 gb.

Είχε play store, και έκανε το update σε Oreo.

Δεν ξέρω αν έχει το 6/128.

Εγγύηση ένα χρόνο, από το κατάστημα, Δεν εισάγεται Ευρώπη.

Ευχαριστώ φίλε μου.

Από κει θα του πω να το πάρει αν θέλει.

Πόσο χρόνο έκανε να έρθει;;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η έκδοση 4g 64g έχει κυκλοφορήσει και σε κάποιες ευρωπαϊκές χώρες με ευρωπαϊκή ρομ αλλα με 1 σιμ και κωδικό ALP-L09C432 οπότε αν θες με 2 σιμ τότε υπάρχει και αυτή αλλα είναι η international έκδοση η οποία δεν διαφέρει από την ευρωπαϊκή και έχει κανονικά τις εφαρμογές της Google... Απλά θα πρέπει να είσαι σίγουρος ότι έχουν την International έκδοση με κωδικό ALP-L29C636

Αν τέλος θες την έκδοση 6g 128g αυτή δεν έχει κυκλοφορήσει σε καμία έκδοση με τις εφαρμογές της Google πάρα μόνο η κινεζική έκδοση ALP-00 ... Εκτός και αν την βρεις να την πουλάει κάποιο μαγαζί εφόσον της έχει κάνει rebranding σε international ή την πάρεις εσύ κινεζική και με 45€ με funky Huawei την κάνεις μόνος σου rebranding σε international έκδοση.

Αυτό με τις εκδόσεις είναι θέμα. Δεν το βρίσκω πουθενά στην Ευρώπη παρά στην Ισπανία. Κοιτούσα Γερμανία που έχω φίλους, αλλά όπως κι εδώ έχουν μόνο το pro. Δε μας πειράζει για μονόκαρτο.

Κάποιο λινκ μήπως έχεις βρει για αγορά από Ευρώπη;;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η έκδοση 4g 64g έχει κυκλοφορήσει και σε κάποιες ευρωπαϊκές χώρες με ευρωπαϊκή ρομ αλλα με 1 σιμ και κωδικό ALP-L09C432 οπότε αν θες με 2 σιμ τότε υπάρχει και αυτή αλλα είναι η international έκδοση η οποία δεν διαφέρει από την ευρωπαϊκή και έχει κανονικά τις εφαρμογές της Google... Απλά θα πρέπει να είσαι σίγουρος ότι έχουν την International έκδοση με κωδικό ALP-L29C636

Αν τέλος θες την έκδοση 6g 128g αυτή δεν έχει κυκλοφορήσει σε καμία έκδοση με τις εφαρμογές της Google πάρα μόνο η κινεζική έκδοση ALP-00 ... Εκτός και αν την βρεις να την πουλάει κάποιο μαγαζί εφόσον της έχει κάνει rebranding σε international ή την πάρεις εσύ κινεζική και με 45€ με funky Huawei την κάνεις μόνος σου rebranding σε international έκδοση.

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Μήπως υπάρχει κάποιο λινκ για αγορά από Ευρώπη;;

Εγώ δε μπόρεσα να βρω κάτι

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου.

Από κει θα του πω να το πάρει αν θέλει.

Πόσο χρόνο έκανε να έρθει;;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό με τις εκδόσεις είναι θέμα. Δεν το βρίσκω πουθενά στην Ευρώπη παρά στην Ισπανία. Κοιτούσα Γερμανία που έχω φίλους, αλλά όπως κι εδώ έχουν μόνο το pro. Δε μας πειράζει για μονόκαρτο.

Κάποιο λινκ μήπως έχεις βρει για αγορά από Ευρώπη;;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Μήπως υπάρχει κάποιο λινκ για αγορά από Ευρώπη;;

Εγώ δε μπόρεσα να βρω κάτι

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα έλεγα να το πάρει από eglobalcentral.eu την Dual sim έκδοση 4g 64g και να τελειώνει....

Δύσκολο για την έκδοση 6g 128g εκτός του ότι είναι ακόμα αρκετά ακριβή πανω απο 720 δολαρια...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

σε μενα, εκανε 1 μηνα περιπου, δεν το ειχαν στοκ, ας το εγραφε το σαιτ.

σε μια άλλη παραγγελεια, ενώ το ειχαν στοκ,, ( Samsung note 5), δεν μου το εστειλαν, το κατεβασαν από το σαιτ, και μου εκαναν full refund.

στειλε ένα email, αν το εχουν σε στοκ.

Link to comment
Share on other sites

Το τσιμπαω παιδιά για πείτε?

 

592bb6b66df989315048d8642b937847.jpg

 

Ειναι το μόνο κινητό που έχει όλα αυτά που θέλω. Οθοναρα hardware buttons ir sd 6gb Ram σε μικρότερο σασί του NOTE 3 που έχω. Φυσικά 16/9 αναλογία που είναι ότι καλύτερο. Ratio 82% κοντά. Θα έρθει Ελλάδα να το πάρουμε με τιμολόγιο ή μόνο από κίνα?

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Το τσιμπαω παιδιά για πείτε?

 

592bb6b66df989315048d8642b937847.jpg

 

Ειναι το μόνο κινητό που έχει όλα αυτά που θέλω. Οθοναρα hardware buttons ir sd 6gb Ram σε μικρότερο σασί του NOTE 3 που έχω. Φυσικά 16/9 αναλογία που είναι ότι καλύτερο. Ratio 82% κοντά. Θα έρθει Ελλάδα να το πάρουμε με τιμολόγιο ή μόνο από κίνα?

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

Που το βρήκες φίλε μου? Και ρωτάω γιατί στο geekbuying βγαίνει 615€ το Mokka και 647€ το μαύρο αλλα δεν ξέρω τα μεταφορικά και τι παίζει εκεί χωρίς τελωνείο....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες φίλε μου? Και ρωτάω γιατί στο geekbuying βγαίνει 615€ το Mokka και 647€ το μαύρο αλλα δεν ξέρω τα μεταφορικά και τι παίζει εκεί χωρίς τελωνείο....

Banggood φίλε μου πριν λίγο το είδα. Είδα και στο spamall που έγραψες 610 έχει το moca 6 128gb. Από εκεί λογικά θα κόψουν και τιμολόγιο. Είμαι έτοιμος να το τσιμπήσω είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή σε πολύ καλή τιμή για τα specs.

 

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου μη το λες σε εμένα... Εγώ το έχω 1,5 μήνα τώρα.... Έδωσα το NOTE 8 και έμεινα με αυτά.... Πρόσεξε όμως να έχεις πίσω στο μυαλό σου ότι απ όπου και να πάρεις την 6g 128g έκδοση θα είναι η κινεζική (θα έχει ελληνικά κανονικά) και ίσως να χρειαστεί να κάνεις rebranding σε international έκδοση για να έχεις ενσωματωμένο το playstore και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο με τις ειδοποιήσεις.... Το rebranding κοστίζει 45€ περίπου μεσο funky Huawei
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου μη το λες σε εμένα... Εγώ το έχω 1,5 μήνα τώρα.... Έδωσα το NOTE 8 και έμεινα με αυτά.... Πρόσεξε όμως να έχεις πίσω στο μυαλό σου ότι απ όπου και να πάρεις την 6g 128g έκδοση θα είναι η κινεζική (θα έχει ελληνικά κανονικά) και ίσως να χρειαστεί να κάνεις rebranding σε international έκδοση για να έχεις ενσωματωμένο το playstore και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο με τις ειδοποιήσεις.... Το rebranding κοστίζει 45€ περίπου μεσο funky Huawei

Κατευθείαν Rom θα περάσω χρειάζεται rebranding?

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Ποιός ο λόγος να πάρεις αυτό μέσω Κίνας με ότι αυτό συνεπάγεται σε θέματα εγγυήσεως και όχι το pro από Ελλάδα;

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Κατευθείαν Rom θα περάσω χρειάζεται rebranding?

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

Δεν γίνεται έτσι απλά φίλε.... Η κινεζική ρομ έχει ελληνικά κανονικά.... Κατεβάζεις και το playstore από το Huawei appstore και έτσι έχεις και Google play και μετά από εκεί και όσες εφαρμογές θέλεις και όλα καλά.... Αλλά συνήθως οι κινεζικές ρομ έχουν τρομερό θέμα με τις ειδοποιήσεις σε όλα τα social media apps... Δεν γνωρίζω αν έχουν και στο Mate 10 αλλά στο Mate 8,9 είχαν και η μόνη λύση ήταν να αλλαξω έκδοση όχι απλά ρομ δηλαδή από κινεζική σε ευρωπαϊκή ή international.... Για το Mate 10 το δικαρτο δεν υπάρχει ευρωπαϊκή αλλά μόνο international... Οπότε εκεί είναι που χρειάζεται η διαδικασία rebrand από κινεζική σε international.... Με το funky Huawei είναι μια τελείως απλή διαδικασία με ένα πρόγραμμα που σου δίνει αλλά κοστίζει 50 δολάρια....

Πιστευω να έγινα κατανοητος

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποιός ο λόγος να πάρεις αυτό μέσω Κίνας με ότι αυτό συνεπάγεται σε θέματα εγγυήσεως και όχι το pro από Ελλάδα;

 

Μα και φυσικά η σπάνια πλέον 16:9 οθόνη μαζί με την κάρτα sd.... Λίγα σου φαίνονται?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωρίζει κάποιος από του φίλους γιατί τα μηνύματα με ελληνικούς χαρακτήρες αποστέλλονται με κεφαλαία ενώ έχουν γραφτεί με πεζά; Edited by nikoshmp
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος από του φίλους γιατί τα μηνύματα με ελληνικούς χαρακτήρες αποστέλλονται με κεφαλαία ενώ έχουν γραφτεί με πεζά;

 

Και βέβαια... Εχει επιλεχθεί αυτό για να υπάρχει η δυνατότητα να στέλνεις SMS με 160 χαρακτήρες και όχι 70....μπορείς να στείλεις με μικρά αλλα θα περιοριστεί σε 70 χαρακτήρες

Αυτό αν δεν κάνω λάθος ισχύει παντού και οχι μόνο στην Huawei...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Κατανοητό. Ξέρουμε μήπως ποια ρύθμιση ενεργοποιεί την αποστολή με πεζά. (με αποδεκτό εννοείτε τον περιορισμό των 70 χαρακτήρων).
Link to comment
Share on other sites

Κατανοητό. Ξέρουμε μήπως ποια ρύθμιση ενεργοποιεί την αποστολή με πεζά. (με αποδεκτό εννοείτε τον περιορισμό των 70 χαρακτήρων).

 

Στο pro που έχω εγώ είναι messages/ settings/ advanced και έχει 7 bit optimization στο On . Νομίζω εάν το βγάλεις αυτό είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Στο pro που έχω εγώ είναι messages/ settings/ advanced και έχει 7 bit optimization στο On . Νομίζω εάν το βγάλεις αυτό είσαι οκ

 

Δυστυχώς δεν βρίσκω κάτι αντίστοιχο, στο δικό μου mate 10.

Ίσως κάποιος άλλος φίλος που έχει mate 10 μπορεί να επιβεβαιώσει εκτός κι αν κάνω λάθος εγώ.

Λίγο παράξενο μιας και νόμιζα ότι σε επίπεδο λειτουργικού δεν υπάρχουν διαφορές μεταξύ mate 10 και mate 10 pro.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν βρίσκω κάτι αντίστοιχο, στο δικό μου mate 10.

Ίσως κάποιος άλλος φίλος που έχει mate 10 μπορεί να επιβεβαιώσει εκτός κι αν κάνω λάθος εγώ.

Λίγο παράξενο μιας και νόμιζα ότι σε επίπεδο λειτουργικού δεν υπάρχουν διαφορές μεταξύ mate 10 και mate 10 pro.

 

Ουτε και εγω βρίσκω αυτή την ρύθμιση... Περίεργο... Εκτός και αν υπάρχει η ρύθμιση σε κάποιο υπό μενού μέσα στις κεντρικές ρυθμίσεις και οχι απλά από την εφαρμογή μηνυμάτων....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ίσως. Πάντως από τότε που έδωσε την συμβουλή ο φίλος Goofy2305, το ψάχνω εξονυχιστικά χωρίς αποτέλεσμα.

Τέλος πάντων όποιος βρει κάτι ενημερώνει.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε και εγω βρίσκω αυτή την ρύθμιση... Περίεργο... Εκτός και αν υπάρχει η ρύθμιση σε κάποιο υπό μενού μέσα στις κεντρικές ρυθμίσεις και οχι απλά από την εφαρμογή μηνυμάτων....

 

Εγώ από τις ρυθμίσεις των μηνυμάτων το βρήκα. Στις ρυθμίσεις βρίσκεις το Advanced? Εκεί δεν έχει κάτι σχετικό?

Μήπως στο mate 10 δεν το λέει 7 bit optimization? Η μήπως το έχεις στα ελληνικά κ το λέει κάπως αλλιώς?

 

Πήγα στα μηνύματα, κάτω κάτω στις 3 τέλειες πατάω More μετά settings μετά Αdvanced και εκεί το βρίσκω.

Και εγώ πάντως από όσο έχω διαβάσει ίδιο μενού έχουν και τα 2 για αυτό το απάντησα

Edited by Goofy2305
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...