Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, blade_ said:

Τι ακριβώς δεν ξέρω? Δεν φαίνονται οι αποδείξεις μου ούτε το ποσό προς εξαργύρωση, είναι όλα μηδέν 

 

Screenshot_20240114-221304.png

Η απόδειξη τι ποσό είχε ?

Ποιο προϊόν είχες καταχώρησει ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Βρισκεις την αποδειξη σε κάποια από αυτές τις λίστες;

151007053_Screenshot_20240114MyVodafone.thumb.jpg.cac30ec2559f95a3430fc4a62821e908.jpg

Λέει ότι είχε εμφανιστεί το ποσό στο υπόλοιπο.

Οπότε, αυτό δεν έχει σημασία 

Link to comment
Share on other sites

Σε ρωτάει 

4 minutes ago, blade_ said:

Τι ακριβώς δεν ξέρω? Δεν φαίνονται οι αποδείξεις μου ούτε το ποσό προς εξαργύρωση, είναι όλα μηδέν 

Οταν ΔΕΝ ηταν μηδέν το ποσο της εξαργύρωσης σου ποσο ήταν ?  και που το είχες δει ? το έγραφε στο σημείο που σου γράφει τώρα μηδέν  η καπου αλλου ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GREGORYMO said:

Λέει ότι είχε εμφανιστεί το ποσό στο υπόλοιπο.

Οπότε, αυτό δεν έχει σημασία 

Τοτε θα επρεπε να την βλεπει στη λιστα με τις επιβεβαιωμενες. Εαν δεν την βλέπει εκεί, τοτε δεν υπάρχει ποσό για μια ανυπαρκτη αποδειξη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, blizard said:

Σε ρωτάει 

Οταν ΔΕΝ ηταν μηδέν το ποσο της εξαργύρωσης σου ποσο ήταν ?  και που το είχες δει ? το έγραφε στο σημείο που σου γράφει τώρα μηδέν  η καπου αλλου ?

Ακριβώς αυτό 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, GREGORYMO said:

Η απόδειξη τι ποσό είχε ?

Ποιο προϊόν είχες καταχώρησει ?

Καμία 30 ευρώ. Είχε περάσει κανονικά και μου αποδώσε το cashback. Έχει σημασία το προϊόν? 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Τοτε θα επρεπε να την βλεπει στη λιστα με τις επιβεβαιωμενες. Εαν δεν την βλέπει εκεί, τοτε δεν υπάρχει ποσό για μια ανυπαρκτη αποδειξη.

Λέει ότι το ποσό , εμφανίστηκε κάποια στιγμή στο υπόλοιπο του.

Αμφιβάλλω.

ΜΗΠΩΣ η απόδειξη αποριθφηκε λόγω προϊόντων?

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, blizard said:

Σε ρωτάει 

Οταν ΔΕΝ ηταν μηδέν το ποσο της εξαργύρωσης σου ποσο ήταν ?  και που το είχες δει ? το έγραφε στο σημείο που σου γράφει τώρα μηδέν  η καπου αλλου ?

Το έγραψε ακριβώς στο σημείο που έχεις τα ποσά κάτω. Η απόδειξη ήταν στις επιβεβαιώμενες. Τώρα δεν υπάρχει ούτε το ποσό, ούτε η επιβεβαιώμενη. Ούτε και μια ακυρωμένη που είχα νωρίτερα

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Οταν μπαίνει ποσό στο υπόλοιπο, σημαινει οτι στη λιστα "επιβεβαιωμενες" θα υπαρχει η απόδειξη που του εδωσε το cashback.

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Λέει ότι το ποσό , εμφανίστηκε κάποια στιγμή στο υπόλοιπο του.

Αμφιβάλλω.

ΜΗΠΩΣ η απόδειξη αποριθφηκε λόγω προϊόντων?

 

Γιατί να μπω στον κόπο να τα γράψω όλα αυτά εδώ μέσα? Δεν καταλαβαίνω το ύφος.. Τι θα πει αμφιβάλλω? Είμαι τυφλός ή ψεύτης? 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blade_ said:

Καμία 30 ευρώ. Είχε περάσει κανονικά και μου αποδώσε το cashback. Έχει σημασία το προϊόν? 

Βεβαίως!!!

1 προϊόν δεν θυμάσαι?

Το ποσόν που εμφανίστηκε όπως λες, δεν το θυμάσαι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Οταν μπαίνει ποσό στο υπόλοιπο, σημαινει οτι στη λιστα "επιβεβαιωμενες" θα υπαρχει η απόδειξη που του εδωσε το cashback.

Ακριβώς. Υπήρχε αυτό και είχα τσεκάρει και πολύ καλά τα προϊόντα που αγόρασα. Τώρα δεν υπάρχει ούτε επιβεβαίωση, ούτε ποσό. 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Βεβαίως!!!

1 προϊόν δεν θυμάσαι?

Το ποσόν που εμφανίστηκε όπως λες, δεν το θυμάσαι?

Κι εμένα μου έχει τύχει. Γιατί αμφιβάλλεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Βεβαίως!!!

1 προϊόν δεν θυμάσαι?

Το ποσόν που εμφανίστηκε όπως λες, δεν το θυμάσαι?

Το προϊόν ήταν κάποια κρουασανακια με γέμιση κασέρι και κάποιο αλλαντικο. Βοηθάει κάπως αυτό? 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Just now, blade_ said:

Γιατί να μπω στον κόπο να τα γράψω όλα αυτά εδώ μέσα? Δεν καταλαβαίνω το ύφος.. Τι θα πει αμφιβάλλω? Είμαι τυφλός ή ψεύτης? 

Φίλε, μην παρεξηγείς!!

Έγραψες ότι 1' φορά έκανες την δουλειά.

Εγώ έχω εξαργύρωσει ΑΝΩ των 300€

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Οταν μπαίνει ποσό στο υπόλοιπο, σημαινει οτι στη λιστα "επιβεβαιωμενες" θα υπαρχει η απόδειξη που του εδωσε το cashback.

Επειδή ειναι νέος και δεν το εχει ξανακανει , μπορεί να μην του πέρασε το cashback σε αυτό το σημείο που λεμε ολοι , και επειδή είδε την απόδειξη να νόμιζε οτι περασε  .... αν μας πει το ποσο και το προιόν, και οτι το είχε δει στο σωστό σημειο θα καταλαβουμε.

Λογικά κάτι τέτοιο πρέπει να συμβαίνει, εκτος αν εχουμε νεο bug

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Φίλε, μην παρεξηγείς!!

Έγραψες ότι 1' φορά έκανες την δουλειά.

Εγώ έχω εξαργύρωσει ΑΝΩ των 300€

Δεν παρεξηγώ, αλλά έγραψα ξεκάθαρα ότι είχα πόσο και εξαφανίστηκε. Όπως και η απόδειξη. Πρώτη φορά αλλά δε νομίζω να είμαι τόσο άσχετος 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Just now, blade_ said:

Και τώρα που το θυμάμαι ήταν και κάποιο άλλο πιτοειδες νομίζω 

Φίλε, αν ΔΕΝ έχεις κρατήσει την απόδειξη (είναι στους όρους του προγράμματος), τζάμπα συζητάμε

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blizard said:

Επειδή ειναι νέος και δεν το εχει ξανακανει , μπορεί να μην του πέρασε το cashback σε αυτό το σημείο που λεμε ολοι , και επειδή είδε την απόδειξη να νόμιζε οτι περασε  .... αν μας πει το ποσο και το προιόν, και οτι το είχε δει στο σωστό σημειο θα καταλαβουμε.

Λογικά κάτι τέτοιο πρέπει να συμβαίνει, εκτος αν εχουμε νεο bug

Μα έγραψε επιβεβαίωση στο σχετικό πεδίο και έβγαλε και το ποσό. Δυστυχώς δεν κράτησα screenshot, το θεώρησα ασήμαντο. Πέρασε όμως. 

Μία άλλη απόδειξη δεν είχε κάποιο από τα αντικείμενα και ακυρώθηκε. Εμφανίζονταν όμως στα ακυρωμένα. 

 

Τώρα δεν φαίνεται ΤΊΠΟΤΑ 

Just now, GREGORYMO said:

Φίλε, αν ΔΕΝ έχεις κρατήσει την απόδειξη (είναι στους όρους του προγράμματος), τζάμπα συζητάμε

 

Την έχω 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Σου  έχει τύχει τι ?

Έχει σημασία 

Συγκεκριμένα έβαλα απόδειξη στην οποία είχα 1000% προϊόν που έπαιρνε cashback, και την μεθεπόμενη μέρα εξαφανίστηκε χωρίς να πάει στις ακυρωμένες ή στις κανονικές. Το κακό είναι ότι δεν μου είχε ξανασυμβεί και είχα πετάξει την απόδειξη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, blade_ said:

Ακριβώς. Υπήρχε αυτό και είχα τσεκάρει και πολύ καλά τα προϊόντα που αγόρασα. Τώρα δεν υπάρχει ούτε επιβεβαίωση, ούτε ποσό. 

Εαν εχεις κρατημένη την απόδειξη, στείλε e-mail στο pockee και θα σου δώσουν το κασμπακ.

Εαν δεν την εχεις κρατήσει, δυστυχως δεν θα μπορέσεις να βρεις το δικιο σου. Στο επομενο κασμπακ κράτα την απόδειξη. Ετσι κανω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Εαν εχεις κρατημένη την απόδειξη, στείλε e-mail στο pockee και θα σου δώσουν το κασμπακ.

Εαν δεν την εχεις κρατήσει, δυστυχως δεν θα μπορέσεις να βρεις το δικιο σου. Στο επομενο κασμπακ κράτα την απόδειξη. Ετσι κανω και εγω.

Την έχω. Να την επισυνάψω στο μέιλ μαζί με το screenshot που έστειλα? 

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...