Jump to content

Αγορα κινητου


so_what
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη το κινητο πλεον εχει αρχισει και κολλαει αρκετα εφτασε η ωρα πιστευω να γινει αλλαγη. Υπαρχει καποια προταση εκει κοντα στα 180-200? Εκτος φυσικα του xiaomi redmi note4 που εχει ηδη τσεκαριστει
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν μας λες ούτε τι τηλέφωνο ψάχνεις ούτε τι έχεις.

Συμπλήρωσε αν θες τον οδηγό που υπάρχει για να σε βοηθήσουμε

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε ότι και να πάρεις σε αυτά τα λεφτά καλύτερο θα είναι από το δικό σου. Το θέμα είναι τι ψάχνεις σε ίντσες, σε μπαταρία, σε κάμερα, αν έχεις θέμα να αγοράσεις από Κίνα και χίλια ακόμη.

 

Απάντησε σε αυτό https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=453621

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1) Ποσο 180 με περιπου 200-220 στην χειροτερη

2)5,0 - 5,5 ιντσες

3)Θα προτιμουσα Ελλαδα ή Ευρωπη γενικα

4)Δεν με καιει τοσο αυτο με την επαρχια

5)Θα προτιμουσα dual αλλα μπορω να ζησω και με μονη sim

6)Θελω ελληνικο μενου

7)Θα ηθελα καλο ηχο και οθονη. Αν και θα εδινα προτεραιοτητα σε οθονη αν δεν γινονται και τα 2 μαζι.

8)ταχυτητα, καμερα,αυτονομια, βαρυ gaming

9)τωρα εχω Lenovo K3 Note

Link to comment
Share on other sites

Honor 6X,απλά να προσέξεις να είναι το BLN-L21 που υποστηρίζει την 800 μπάντα για.να έχεις παντού 4G.... Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το honor αλλα θα ειναι κομπλε με 3giga ram? Πλεον πιστευω πρεπει να εχεις τουλαχιστον 4 για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο για αρκετο διαστημα. Μεχρι να χρειαστουν τα 6 και μετα να θες να εχει ram gaming pc στο τελος! :P

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης. Αναφερομαι σε ολους. Μεταξυ honor 6x xiaomi redmi note 4 και xiaomi mi A1 ποιο πιστευετε βαση εμπειριας οτι ειναι καλυτερο vfm?

Link to comment
Share on other sites

Mi A1 μιας και από honor 6x έχει περισσότερη ram, καλύτερη gpu, ελαφρύτερο λογισμικό με μηνιαία updates (πήρε ήδη oreo), καλύτερο ηχείο και δεύτερη κάμερα με τηλεφακό.

 

Βασικά ο μόνοι λόγοι να πας honor 6x είναι το βίντεο και οι εγγύηση που ειναι αντιπροσωπείας και όχι καταστήματος.

 

Εφόσον μπορείς να δώσεις 220 ευρώ, το redmi note 4 δεν θα το κοίταζα. Έχει κατώτερα ηχεία, κατώτερη οθόνη, κατώτερη ποιότητα κατασκευής, λιγότερα updates (νομίζω δεν θα πάρει άλλο android update) και χάνει και στη κάμερα. Αλλά σίγουρα ειναι πιο οικονομικό

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω προς αυτο παω. Αλλα η μπαταρια δεν ειναι λιγο μικρη? Μικροτερη απο την μπαταρια του redmi note. Βεβαια δεν ξερω τι αντοχες μπορει να εχει η μια και η αλλη
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω προς αυτο παω. Αλλα η μπαταρια δεν ειναι λιγο μικρη? Μικροτερη απο την μπαταρια του redmi note. Βεβαια δεν ξερω τι αντοχες μπορει να εχει η μια και η αλλη
Από μπαταρία είναι όντως λίγο χειρότερο αλλα σε όλα τα άλλα δεν συγκρίνεται. Άλλη κατηγορία σε ολα

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειδα καποια reviews και στο youtube και ειδα γενικα πολυ θετικα σχολια. Εχω κανει ηδη παραγγελια μολις το λαβω θα σας πω την αποψη μου. Ευχαριστω για τη βοηθεια!
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία δεν παίζει να σε απογοητεύσει. Ο συνδιασμός stock android και snapdragon 625 έχουν πολύ καλό αποτέλεσμα. Όταν το είχα έβγαζα κάπου 6,5 ώρες sot.

 

Καλορίζικο :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειδα καποια reviews και στο youtube και ειδα γενικα πολυ θετικα σχολια. Εχω κανει ηδη παραγγελια μολις το λαβω θα σας πω την αποψη μου. Ευχαριστω για τη βοηθεια!
Βασικά από μεγάλη αλυσίδα παίζει να είναι το καλύτερο κινητό κάτω από 300 ευρώ σε αυτές τις ίντσες

Με το καλό να το χαρείς

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...