Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για τι πραγμα μιλας?τι θελει να προλαβει η νοκια ακριβως?και αυτο περι της τιμης ειναι σιγουρο?

για τα i-tunes της apple :!:

θελει να προλαβει το μπαμ της motorola-apple :!: ;)

Ολα τα nokia κατα κωδικο θα εχουν 100 ευρω διαφορα στη λιανικη μεταξυ τους ετσι ειπε η nokia :!: :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Too good to be true...

Δεν ισχύει, δημοσιεύτηκε σε φινλανδική εφημερίδα και η ΝΟΚΙΑ το διέψευσε αμέσως. Ας ψάξει στο Google News όποιος ενδιαφέρεται.

Δεν πρόκειται να δώσει η apple άδειες για τέτοιες συσκευές σαν το Ν91 που να ανταγωνίζονται άμεσα το iPod μέχρι να υποχρεωθεί από τα πράγματα να το κάνει. Συνεπώς θα συνεχίσουμε να περιμένουμε τη Μοτορόλα μέχρι να δεήσει να βγάλει το mid-range τηλέφωνο που έχει ανακοινώσει.

η πληροφορια ειναι απο site ενημερωσης μεγαλων εταιριων-επαγγελματιων του χωρου κι οχι απο κει που λες εσυ :!: ;) το επεισοδιο που λες εσυ ειναι ληγμενο προ πολλου :cool: το παιχνιδι παιζεται κατω απο το τραπεζι :worry: και μεχρι στιγμης nokia v.s. motorola rok σημειωσατε 1 :!: :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

διαβαστε αρχεια ηχου που θα αναπαραγει η συσκευη :!: MP3,AAC,AAC+,real V8,WMA,AWB,WAV,M4A,SP-MIDI,AMR,WB-AMR,AMR-NB,AWB :!: :!: Kαι επιπλεον 8-band equalizer,loudness,DRC,και εσωτερικη εγγραφη απο το ενσωματομενο stereo ραδιοφωνο :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

η πληροφορια ειναι απο site ενημερωσης μεγαλων εταιριων-επαγγελματιων του χωρου κι οχι απο κει που λες εσυ :!: ;) το επεισοδιο που λες εσυ ειναι ληγμενο προ πολλου :cool: το παιχνιδι παιζεται κατω απο το τραπεζι :worry: και μεχρι στιγμης nokia v.s. motorola rok σημειωσατε 1 :!: :lol:

 

"Κάτω από το τραπέζι", "επαγγελματικό σάιτ" κλπ. Εμένα μου φαίνεται κλασσική ράδιοαρβύλα, και εξήγησα το λόγο από την πλευρά της Apple: απλά δεν τη συμφέρει αυτή τη στιγμή να αδειοδοτήσει τέτοια συσκευή που θα της κόψει πωλήσεις από το iPod από το οποίο έχει μεγάλα κέρδη. Αντίθετα το iTunes είναι οριακά κερδοφόρο και λειτουργεί υποστηρικτικά του iPod, ωστε να μην μπορεί να ισοφαρήσει από εκεί τη ζημία από τις μειωμένες πωλήσεις iPods. Μακάρι να ήταν αλήθεια, γιατί θα το έπαιρνα σίγουρα αλλά το βρίσκω απίθανο.

 

Aν έχεις στοιχεία ανάφερέ τα.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

"Κάτω από το τραπέζι", "επαγγελματικό σάιτ" κλπ. Εμένα μου φαίνεται κλασσική ράδιοαρβύλα, και εξήγησα το λόγο από την πλευρά της Apple: απλά δεν τη συμφέρει αυτή τη στιγμή να αδειοδοτήσει τέτοια συσκευή που θα της κόψει πωλήσεις από το iPod από το οποίο έχει μεγάλα κέρδη. Αντίθετα το iTunes είναι οριακά κερδοφόρο και λειτουργεί υποστηρικτικά του iPod, ωστε να μην μπορεί να ισοφαρήσει από εκεί τη ζημία από τις μειωμένες πωλήσεις iPods. Μακάρι να ήταν αλήθεια, γιατί θα το έπαιρνα σίγουρα αλλά το βρίσκω απίθανο.

 

Aν έχεις στοιχεία ανάφερέ τα.

παρε ενα δειγμα γιατι τα <<καλα>> δεν δινονται σε λινκ λογω τεχνικου προβληματος και κλοπης :!: ;) :cool: :lol: εδω

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

παρε ενα δειγμα γιατι τα <<καλα>> δεν δινονται σε λινκ λογω τεχνικου προβληματος και κλοπης :!: ;) :cool: :lol: εδω

 

Δες και εδώ όμως. Το άρθρο αυτό έχει νεότερη ημερομηνία από αυτό που παρέθεσες. Επαναλαμβάνω, μακάρι να ήταν αλήθεια αλλά μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολο εώς απίθανο.

Άλλωστε αμφιβάλλεις ότι και η Μοτο θα έχει εξασφαλιστεί με συμφωνία αποκλειστικότητας για κάποια χρόνια;

Η ΝΟΚΙΑ αν θυμάμαι καλά έχει ήδη συμφωνήσει με τη Microsoft για να χρησιμοποιεί το δικό της DRM. Και ο εκπρόσωπός της στη διάψευση αυτό είπε: θέλουμε να έχουν οι πελάτες μας όσο το δυνατό μεγαλύτερη επιλογή σε καταστήματα. Με την υπάρχουσα νοοτροπία της Apple αυτό δε γίνεται.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Δες και εδώ όμως. Το άρθρο αυτό έχει νεότερη ημερομηνία από αυτό που παρέθεσες. Επαναλαμβάνω, μακάρι να ήταν αλήθεια αλλά μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολο εώς απίθανο.

Άλλωστε αμφιβάλλεις ότι και η Μοτο θα έχει εξασφαλιστεί με συμφωνία αποκλειστικότητας για κάποια χρόνια;

Η ΝΟΚΙΑ αν θυμάμαι καλά έχει ήδη συμφωνήσει με τη Microsoft για να χρησιμοποιεί το δικό της DRM. Και ο εκπρόσωπός της στη διάψευση αυτό είπε: θέλουμε να έχουν οι πελάτες μας όσο το δυνατό μεγαλύτερη επιλογή σε καταστήματα. Με την υπάρχουσα νοοτροπία της Apple αυτό δε γίνεται.

το εχω δει ηδη :!: κι αφηνει κι αυτο υπονοουμενο για τις <<ραδιοαρβυλιες>> τις δικες μου ;) :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

διαβαστε αρχεια ηχου που θα αναπαραγει η συσκευη :!: MP3,AAC,AAC+,real V8,WMA,AWB,WAV,M4A,SP-MIDI,AMR,WB-AMR,AMR-NB,AWB :!: :!: Kαι επιπλεον 8-band equalizer,loudness,DRC,και εσωτερικη εγγραφη απο το ενσωματομενο stereo ραδιοφωνο :cool:

auto einai para polu kalo pou diabazei ola auta ta arxeia!!mprabo nokia pisteuw oti 8a einai ena para polu kalo kinhto!

Link to comment
Share on other sites

το εχω δει ηδη :!: κι αφηνει κι αυτο υπονοουμενο για τις <<ραδιοαρβυλιες>> τις δικες μου ;) :cool:

 

Καλά, αυτό δε λέει και πάρα πολλά: προφανώς είναι δυνατό να δημιουργηθεί πρόγραμμα που να επιτρέπει την αναπαραγωγή τέτοιων αρχείων σε smartphones. Αυτό δεν αφορά μόνο το Ν91 αλλά όλα τα έξυπνα κινητά ανεξαρτήτως μοντέλου, κατασκευαστή και λειτουργικού. Και τότε θα πέσουν βροχή οι μηνύσεις... :w00t:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Kι ενα δωρακι απο μενα για οποιους ειναι super-fan του Ν91 μην ανυσηχειτε θα φερουν κι αλλα ;) :!: Nokia N91 for sale!!!!! best price.....

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

xmm skeftome na paro ena s100 h kati se qtek aftes ti meres alla eida N91 :O

 

yparxei periptosh na ginei oti eixe ginei kai me to 6630??

dld na paei prota italia h kati tetio kai an einai na to vrume apo ekei ?? xerei kaneis tpt??

Link to comment
Share on other sites

1000 δολλάρια!

έχουν ξεφύγει.. αλλα αυτη είναι early adopters τιμή..

σε κανα 3μηνο θα ειναι σε πλαίσιο 7710 πιστεύω..

 

ααα.. το θέλωωωωωωωωωω :w00t:

Link to comment
Share on other sites

paidia sorry... mporei kapoios na mou pei thn analush ths othinis tou?

 

thnaks

176x208 όπως όλα τα series60 εκτός από το Ν90:)

Link to comment
Share on other sites

1000 δολλάρια!

έχουν ξεφύγει.. αλλα αυτη είναι early adopters τιμή..

σε κανα 3μηνο θα ειναι σε πλαίσιο 7710 πιστεύω..

 

ααα.. το θέλωωωωωωωωωω :w00t:

den pisteuw na einai auth h timh apla mallon den kseroun timh kai ebalan auth edw!!

Link to comment
Share on other sites

den pisteuw na einai auth h timh apla mallon den kseroun timh kai ebalan auth edw!!
ρε παιδια ειπαμε......η τιμη Ελλαδα θα ειναι 750 ευρω περιπου :!:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

kserete me posi analisi mporei na trabiksei video?

 

1η σελιδα του θεματος: Nokia N91 Data Sheet

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=866314#post866314

Resolution of videos: 176 x 144, 128 x 96

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συσκευή θα έχει δόνηση; Ξέρετε τίποτα;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή απο καποιους έχουν υποθεί διαφορα για την αλλαγή των Avatar μου(τα αλλάζω σαν τα πουκάμισα) κατέληξα σε αυτο το Γ@μ@το κινητό. :D :D :D :w00t: Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι γενικο. :X Μήπως γνωρίζει κανείς πότε θα κυκλοφορήσει όλη η σειρα Ν.(Ενοείτε και το κινητό του Αvatar μου!!!
ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς πότε θα κυκλοφορήσει όλη η σειρα Ν.(Ενοείτε και το κινητό του Αvatar μου!!!

 

To N90 κυκλοφορησε , το Ν70 αναμενεται απο Σεπτεμβριο-Οκτωβριο,Το Ν91 υπολογιζεται τελος του χρονου.Τσεκαρε τα αντιστοιχα θεματα για περισσοτερα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή απο καποιους έχουν υποθεί διαφορα για την αλλαγή των Avatar μου(τα αλλάζω σαν τα πουκάμισα) κατέληξα σε αυτο το Γ@μ@το κινητό. :D :D :D :w00t: Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι γενικο. :X Μήπως γνωρίζει κανείς πότε θα κυκλοφορήσει όλη η σειρα Ν.(Ενοείτε και το κινητό του Αvatar μου!!!

loipon to N90 exei kukloforhsei se kapoia katasthmata, to n70 pou rwthsa mesa augoustou 8a er8ei kai to N91 Noembrh-dekembrh ap oti lene!!!

 

edit:me prolave o nervous! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...