Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν εννοείς όταν μπαίνεις στο μενού στα θέματα ότι εκεί σου κάνει 1 λεπτό
οχι δεν εννοω αυτο. οπως ειπα και πιο πανω εννοω το refresh που κανει αφου σβησω καποιο θεμα.. επισης τεραστια καθυστερηση στην εκθεση.. μηπως μπορει να μου προτεινει καποιος ενα προγραμμα για να μπορω να βλεπω ευκολα τις φωτογραφιες που εχω;
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εννοω αυτο. οπως ειπα και πιο πανω εννοω το refresh που κανει αφου σβησω καποιο θεμα.. επισης τεραστια καθυστερηση στην εκθεση.. μηπως μπορει να μου προτεινει καποιος ενα προγραμμα για να μπορω να βλεπω ευκολα τις φωτογραφιες που εχω;

 

Gia ta themes, protimise na ta svineis apo enan file explorer ;)

Pio sygkekrimena an ta exeis sthn karta mnhmhs tha pas E:\System\skins kai diagrafeis opoion fakelo exei mesa ta arxeia apto theme pou thes na sviseis!

 

Oson afora tis foto, sou proteinw Resco Photo Viewer! :polarbear:

Link to comment
Share on other sites

σωστα! δεν το σκεφτηκα καθολου οτι μπορω να τα σβηνω απο εκει! θα κατεβασω και θα δοκιμασω το resco viewer και θα πω εντυπωσεις!
Link to comment
Share on other sites

Antimetopizw provlima sindesis tou kinitou me to pc suite. Exw kai to nero 7. perasa tin entoli sto run pou vika sto forum alla tipota. stin nokia mou eipan na vgalw to nero7.

Kserei kaneis pos ginete na lisw to provlima xwris na svisw to nero 7(pou to theorw pio xrisimo apo to nokia pc suite...)?

Link to comment
Share on other sites

14 μερες στη Νοκια το Ν70 μου και τιποτα ακομα..:whistle:

καμια ιδεα??

kai egw to eixa sto iraklio kritis kai tpt na poume.... pira til sto kentriko tis nokia pou einai stin odo xandakos iraklio kritis kai mou eipan oti uparxei i anavathmisi...enw stin odo evans iraklio pali den exoun idea.tha to paw to apogeuma na mou to anavathmisoun...;)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις 14 ημερες; τοσες το εχεις αφησει σε nokia shop για να στο κανουν αναβαθμιση;

 

* μονο τρελοι τα κανουν αυτα!!! *

Link to comment
Share on other sites

οχι..14 μερες ειναι για ταχα μου επισκευη..τι το κανουν τοσο καιρο??πληση εγκεφαλου??:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ έχω παρατηρήσει ότι σε μερικά themes στο Ν70 όταν έρχεται ένα νέο μύνημα λέει "1 νέο μήνυμα" αλλά δεν δείχνει το φακελάκι.. Μήπως ξέρει κανείς πάιζει;;
Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA MPOREI KANEIS NA MOU PEI TIS RUTHMISEIS MMS KAI WAP GIA COSMOCARTA GIA TO N70?GIATI THA ME TRELANOUN OI ILITHIOI TIS COSMOTE!

Τα ειχα πει παλιοτερα.

 

Ολα με αγγλικα κεφαλαια:

Για mms στελνεις:

"MMS N" στο 1651

 

Για wap:

"WAP N" στο 1651

 

Για wap advanced:

"WAPA N" στο 1651

 

Για MycosmosView:

"VIEW N" στο 1651

και αποθηκευεις τις ρυθμισεις που θα σου ερθουν.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

TO EHO KANEI 1000 FORES ALLA TIPOTA!

Πιο απ'ολα και προβλημα εχεις?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

TA APOTHIKEYO KAI GINONTAI APO 2 PROFIL.OUTE NA STEILO MMS MPORO OUTE STO INTERNET!HEIROKINITA TOULAHISTON?

EHO STEILEI TI SMS POU ANAFERES KAI DIMIOURGOUNTAI 2 PROFIL PH.MMS-GPRS (O1) KAI MMS-GPRS(02),TO IDIO KAI GIA TO WAP.

Link to comment
Share on other sites

EHO STEILEI TI SMS POU ANAFERES KAI DIMIOURGOUNTAI 2 PROFIL PH.MMS-GPRS (O1) KAI MMS-GPRS(02),TO IDIO KAI GIA TO WAP.

Ξανα καντα απ'την αρχη.

Πηγαινε ιστος>ρυθμισεις>σημειο προσβασης και σβηστα ολα πατωντας το c.

 

Μετα στείλε "MMS N" στο 1651 και δοκιμασε το ξανα

 

*η χρεωση ειναι 0,016 ευρα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΔΥΟ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΧΩ.

ΕΧΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΕΙΤΕ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΡ3 ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ.ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Ο ΗΧΟΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

@secendin προσαπθησε να κανεις τροποποιηση τα μηνυματα σου.

*.mpeg αρχεια δεν παιζει το ν70. *.avi παιζει μετα απο μετατροπη στο pc

 

@Mixahlid3 Μην γραφεις με κεφαλαια, ειναι σαν να φωναζεις και ειναι κουραστικο.

Πολλοι εχουν το προβλημα με τις κλησεις. Οταν εισαι σε δικτυο 3G τοτε αντιμετοπιζεις αυτο το προβλημα. Περιμενουμε αναβαθμιση γιαυτο το προβλημα.

Καλο ειναι να διαβασεις τις προηγουμενες σελιδες για να απαντηθουν οι αποριες σου

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΤΕΛΙΚΑ Η ΕΚΔΟΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ Η RM 84/18-11-05.ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΚΛΗΣΗΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΤΙ?
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Ναι, πήγαινε το για αναβάθμιση.. Αν ψάξεις λίγο σε προηγούμενες σελιδες θα δεις οτι με την αναβάθμιση λύνεται αυτό!

 

Παράκληση: Μην γράφεις με κεφαλαία, είναι λίγο κουραστικά στην ανάγνωση...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πήγαινε το για αναβάθμιση.. Αν ψάξεις λίγο σε προηγούμενες σελιδες θα δεις οτι με την αναβάθμιση λύνεται αυτό!

 

Παράκληση: Μην γράφεις με κεφαλαία, είναι λίγο κουραστικά στην ανάγνωση...

Γιατι να το παει για αναβαθμιση?

Την τελευταια εκδοση εχει

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα την ψιλοαπογοητευση με τις φωνητικες κλησεις, σημερα ειχα καλες εντυπωσεις απο το κινητο. αλλα θα μεινω ακομα λιγο στις φωνητικες κλησεις :

 

1ον, δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενω εχω το κινητο στην ελληνικη γλωσσα, και οταν παω στις φωνητικες κλησεις και στο playback μου βγαζει την φραση στα ελληνικα, οταν παω να πω διαφορες φρασεις, ενεργοποιουνται εντολες στα αγγλικα.. πχ μπορει να πω μηνυματα και να μου βγαλει clock!! πως γινεται αυτο; διορθωνεται με αναβαθμιση ή μπα; μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα για φωνητικες κλησεις;

 

2ον, απο σημερα το πρωι δεν μπορω να μπω στις φωνητικες κλησεις! παταω για να μπω, βγαινει η μπαρα με το " ανοιγμα " για περιπου 20 δευτερολεπτα και μετα βγαινει εξω στο μενου! εβγαλα την καρτα μνημης, εκανα restart, αλλα τιποτα. ακομα δεν μπορω να μπω.

 

παμε τωρα στα ευχαριστα! εχω μεινει εκπληκτος απο το βιντεο που βγαζει το κινητο!! ειναι ολα τα λεφτα.. μπορει να αναπαραγει τελεια τα βιντεο, ακομα και οταν ο στοχος κινειται πολυ γρηγορα. και δεν ηξερα οτι μπορει να βγαλει και βιντεο σε .mp4 μορφη!! δεν παιζεται! ακομα και με το zoom η ποιοτητα δεν χαλαει σχεδον καθολου!

 

1) ενα αλλο πραμα που παρατηρησα ειναι οτι οταν βγαζεις βιντεο με ηχο, ο ηχος ακουγεται καλυτερα απ' οτι ακουγεται οταν κανεις ηχογραφηση. γιατι γινεται αυτο;

 

2) επειδη η ηχογραφηση κραταει 1 μονο λεπτο, υπαρχει καποιο προγραμμα για απεριοριστο χρονο ηχογραφησης;

 

3) υπαρχει προγραμμα για να βγαζει βιντεο σε avi φορματ;

 

παντως ρε παιδια η καθυστερηση στο μενου ειναι πολυ μεγαλη! και κυριως οταν μπαινεις και βγαινεις σε φακελους ή προγραμματα.. πχ αν πας διαχειρηση αρχειων και μετα πατησεις πισω και ξανα πισω θα αργησει να παει στο μενου..

Link to comment
Share on other sites

2) επειδη η ηχογραφηση κραταει 1 μονο λεπτο, υπαρχει καποιο προγραμμα για απεριοριστο χρονο ηχογραφησης;

Βαλε το Alon mp3 Dictaphone. Γραφει απεριοριστα σε *.mp3 96kbps

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...